• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec pro normální matky :o))

(Zamčená)
13. prosince 2009 
Simi - díky :wink: Tak já už jsem malýmu taky zkusila dát chleby s paštikou, ale to mi po pár hodinách zase vrátil, takže paštiku fakt nééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
anta - tak to mě taky, tuhle jsem vyběhla jen s jedním namalovaným okem, tak jsem mazala zase zpátky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jakoubka - tak to si teda užij, punčová sezona, to zní dobře :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
já si dnes myslela,jakou udělám Fantozzimu radost,dělala jsem fazolovou polívku z těch mega fazolí :slight_smile: a on prej:"A kde je maso,mami?"říkám,"dnes maso není.A malej:"hm,to neci :angry:
26. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
no teda holky jsem chvilku pryč a vy toho nakecáte,to je děs...

takže Kulimko,Kaleilah,Anto,Simlenko a Jakoubko zdracec ženy vítejte tu..
Jináč Jakou koukám že máme ve stejnej den narozený děcka a to prosím do slova a do písmene,ještě kdyby se tak ve stejnej čas narodili a já se pocikám.

Tý jo punčovej co??já chci taky jako....
holky jak tak tu čtu tak koukám že o normálnosti každá z nás pochybuje co??ale věřte že pokud ještě nevisíte tak normální jste :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
vercak-to začlo tak:jeden maník na FB,pozval své přátelé na uvitání a jeho přátelé svoje další přátelé atd :grinning:
A výsledek:přijde okolo 1500lidí jen z FB z Olomouce :grinning:
26. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
no tak to teda potěší viď. Člověk se s tim patlá, dá si záležet a dítě to nakonec nechce. ještě že Robin neumí mluvit :grinning: Ale zase buď ráda, že chce masíčko :wink:
26. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Jakoub Fantozzi je malej??jestli jo tak umírám smíchy..to je tak praštěnej a nebo co jako?? :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
klaarka:čas narozeni:17:23 :slight_smile:
autor
Jakoub moje malá by pro fazolou klidně i zabila vlastní matku :slight_smile:
autor
Jakoub my 22:40 :wink: :wink:
26. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
i těch 52cm jsme měli stejnejch ale jen 3470g :wink: :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
klaarka-jj,to je malej :grinning: To vymyslela moje sestra.Protože ,když byl menší,tak měl ty vlasy ,jak on :grinning: Jo,a příjmení mu ještě dala:Konvička :confused: To je od nás z baráku mega tlustej borec :sweat_smile: A to Fantozzi byl do roku taky :grinning: A ted je ,jak reklama na hlad :frowning2: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
JAkoub ježžíš tak koukám že máme asi stejně praštění ségry. :wink: doufám že to nebude mít v občance :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
klaarka-tak to byl malé taky kousek :dizzy_face: Kubča se měl narodit 31.7,ale nechtěl :slight_smile: a termín jsem měla 2.8.
26. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
tak to by mě štréchlo :grinning: Fantozzi Konvička :grinning:
26. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
no jo moje malá měla až 7.8 takže ych nechtěla vidět jak by vypadala ještě o týde starší při porodu uff

hele fakt hustý nejspíš tak pojmenuju nějaký domácí zviřátko..

holky jdu na dcery koukat za chvilku jsme tu
26. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
bych taky chtěla vidět,kolik by měl,kdyby mě ho nevyvolávali kvůli vysokému tlaku a přenáčela bych(což bych přenášela)narodil se až za 29 hodin po vyvolávačce :unamused:
Kolik do mě narvali tablet a připojili kapaček :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Veru,fakt to blinknul? chudacek,u nas to probehlo v poho,ale terce uz jsou skoro dva. ach jo,chtela jsem uklizet a narazim na novy tema! ale ne,fakt musim,mrknu pozdeji
26. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Sim - prď na úklid, ten neuteče :grinning: :grinning:

Jsem teď nějak zmatená, kdo to je Fantozzi???

Já už mám vyluxováno, vytřeno. malej spí, tak jsem zavřela oboje dveře a rychle vyluxovala a ani to s nim nehlo :confused:
26. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Jakoub i do mě já bych asi ani nerodila ale rupla mi voda,leč malý se ven nechtělo,mermomocí jsem jí vytlačila po 23 hodinách a jen na 6 cm otevřená. :unamused:

Fantozzi je prosím přezdívka Jakouky synka :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
Klári- to jsem pochopila, ale jak na ní přišli??? Nebo kdo byl Fantozzi??? :confounded:
26. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
jeee Veru tys neviděla málery pan účetního italskou komedii??o hodně jsi přišla..jako krásnou manželku a dceru měl co potom vnouče..hmmm k sežrání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
klaarka-tak to toho máme dost společnýho :grinning:

No,nic ,jdeme ven.Slíbila jsem Fantozzimu barevné papíry .A pak čekáme na mého strejdu,(to zas bude :grinning: )
Je fajn,ale krapet pedant :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prej Hitelera na mě,kvůli tomu,že jsem neobrala kost úplně do mrtě :grinning:
a pak v sedm ,F,předávám babičce a jdu se sestrou na punčíky :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
jj,dcera byla číča :grinning:
26. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
JAkou já ti tak závidim,tohle teda společný nemáme,já se malý jen tak nezbavim,ounč nemůžu a ven taky neeeeee

dcera byla k sežrání kus :grinning:
26. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
klaarka-no,já s mamkou bydlím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po rozchodu s Kubčovým tátou :unamused:
a proč nemůžeš ven?
26. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
Jakoub tak to je haluz teda o tom pokecáme až ude víc času

já mam ATB a malá je taky mega nemocná takže máme smůlu já prosím marodím už od 12.11
26. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
teeda ten tvůj Fantozzi má ale kukadla ti povim...hotovej svůdník to bude :grinning:
26. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
holky tak jsem tu. :wink: teda vy jste toho napsaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pěkně se to tu rozmnožilo.takže nějaký výběr co si pamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Simlenka no vidíš jsi na dobré cestě :wink: 3 jsou jako 2,uvidíš :slight_smile:
Jakoubka=no Kubíček je chlap tak musí mít masíčko nééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Klári díky za pochvalu dětí.snažili jsme se :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak holky já nemůžu sterilní pořádek udržet ani kdybych se rozkrájela.při našem počtu ,nemyslitelné.uklidím a za chvíli můžu z druhého konce znovu.to bych musela být superman.
Jakoubko s tím punčíkem to nepřežen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
Leni já se ani o sterilní pořádek nesnažim jako to nemá cenu...jen co něco uklidim tak malá jde přinese mi to z5 neo když vytřu jako náhodou tam cintne čaj..no prostě to nemá cenu....sterilní to tu ude tak možná za 15 let počítám...a pokud budou děti čuňátka jako yla maminka tak nebude strilka asi nikdy :grinning:
26. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.