• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec pro normální matky :o))

(Zamčená)
13. prosince 2009 
no tak to máme fakt podobné.já říkám,že si pořádně uklidím až v důchodu a to ještě kdoví jestli. :wink:
26. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Verčo já jsem na koníkovi taky závislá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
jakoubka, tak my malému říkáme puclíku, taky z Fantozziho :grinning:
26. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
no holky já koukám že pan účetní je dost v kurzu...my řikáme naší malý Arči...je to od Klárčí ez toho kl...je to jednodušší pro děti ...
26. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj, hezký téma - taky nejsem supermatka - mé batole mě nenechá, moje výživové a výchovné postupy zdařile bojkotuje, takže děláme pořád kompromisy. Ale jsme oba vkllidu a pohodě, tak snad je to tak dobře :grinning: Takže asi spadám do kategorie normální, co nic nepřeháněj ale taky mě můžete vyvést z omylu - aspoň na chvilku, co to budu číst - pak se vrátím do vzdorovité reality našeho mrňouse a puberťáka. :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Ahojky Kubako vítej...
je tu vítaná každá normoš máma co věčně nestíhá neo nechápe ostatní supermatky :slight_smile:
26. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
myslim že všechny naše děcka nám bojkotujou naše hodnoty,co??holky???
26. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
nazdaaaaaaaaaar, uz jsem tu..jdu vas docist kecalky
26. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
jinak ja uz mela dneska svaraka u nas na namesti Miru, takze u me zima taky muze zacit. A konecne jsem sehnala maly boty, krasny zimni a nestaly vic, nez jsem chtela
26. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
Čau moje ženo a zbytek normálních ženskejch :slight_smile: :grinning:
26. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
Klarko u nas sterilita nehrozi - spis ten opacnej extrem. z uklidu se stalo jen vytreni a nahazeni nadobi do mycky,pak jsem se natahla s knizkou. uz abych porodila,to jsem mela paradoxne silene energie a uklizela a litala venku,ted jsem krizenec lenocha,super mamy,bordelare,alternativce a normalniho cloveka - silena kombinace,to mi verte :grinning: ja se teda priznam ze ucetniho jsem videla jen ukazky a stacilo mi to,ale moje okoli ho zere. stejne tak nemusim treba wericha a jeho humor,mensika uznavam coby herce,ale jako komik mi nesedi,asi jsem krovak nekulturni...
26. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
teda vás dočíst :grinning: harantíci spali tak jsem šla chrupat taky.
vercak, mám dvě vlstní a jednu dvouletou vietnamku na hlídání :wink: nemůžu psát, cácorína mi okupuje kozinu a levou rukou tu tukání nejde :grinning:
26. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Ahoj ženo moje...

Kristi takfoto do ala nee...
jinak gratulka k úspěšnému nákupu
Simlen moje slava
26. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
:grinning: holky, taky se přidávám, jsem taky uplně normální, že leni, ty taky vlezeš tam, kam já
26. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
ahojky maminy, já se ráda přidám neb já si teda skoro než normální připadám v poslední době neschopná :pensive: to jak popisuje fire, to se mi teda stává, když se nevyspim, když jsou děti extra protivný a mě nic hezkého v nejbližší době nečeká, tak sem taky protivná a furt je okřikuju a pak je mi to děsně líto,v poslední době je to zase nějak na pytel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Děti nemocný, do toho moje ms, 2.den migréna, no fakt to nedávám :frowning2: Muž ten už asi ani neví že nás má, myslí jen na práci, pomoc nulová :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no nic tak sem si postěžovala :slight_smile: :wink: ale jinak sem normální :slight_smile:

Julča už je vzhůru-a už kňourá, jak nespí aspoň do půl 5... takže to bude veselé odpoledne, Oli pokašlává,asi ani nespal,ale ještě nevolá.

K obědu sem měla nakládanej hermoš a pivo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořádek nevedem, tedy, snažím se o nějakej řád, ale moc se nedaří, nejhorší jsou ale ty naprvní pohled neviditelný svinstva-jako plísně v těsnění lednice(to je dnešní objev) atp.
26. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
Klaro, uz je tma,ofotim zitra
26. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahooj, tak už jsme z prochajdy doma. Koupila jsem malýmu mikču, byla zlevněná ne 300 na 165, no nekupte to že jo :grinning: :grinning: :grinning: Koupila bych víc, ale naštěstí jsem měla u sebe jen 400 a nebrali tam karty, takže jsem ušetřila :sweat_smile: :confused:

Malej tu na mě před chvílí zkoušel vztekací móresy, takže skončil dvakrát na chodbě. pak jsem ho umlčela brumíkem :slight_smile:

Vítám ty, co sem během odpoledne přišly. Dočetla jsem, ale nic si nepamatuju :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
začíná tu být nějak moc normálhních mamin a přestáváme se orientovat :grinning: :grinning: :grinning: celý odpoledne jenom kojimn a kojim a to mi už přijde dost nenormální :confounded: Asi si uříznu prsa a nechám je tu i s dětm,a manžovi a odjedu si na týden vegetit :grinning:
26. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
kaleilah - dobrej nápad :grinning: :grinning: :grinning: Já mám te´d chviličku klid, přišel nám taťka z práce a šel se koupat a malej ho šmíruje, takže pohoda :wink:
26. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
O celoodpolednim,vlastne celodennim kojeni vim svy,ted je mi trochu lito,ze jsem cacorku odstavila - ne ze by mi to chybelo,to ani nahodou,ale ji mi je lito. nekojim od cervence a nedavno jsem se pred ni prevlekla a od ty doby mi prsa porad hypnotizuje a dobejva se do vystrihu,nechce pit,ale mazlit se s nima :frowning2: coz je snad jeste horsi,nevim jak na ni. my dneska venku poradne nebyly,jen chvili dopo,ted si uzivame gauc a tatinka.
26. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se přidat??Koukám že je tu dost známých tváří(nicků) :grinning: :grinning: nejsem supematka,nejsem dokonalá a zkrátka jsem normální mamina dvou princezen:slight_smile:
26. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
simlenko, já jsem synátora kojila jen pár týdný a byla JSEM RÁDA ŽE JSEM PŘESTALA, BYLO MI TO HODNĚ NEPŘÍJEMNÝ, ON POŘÁD HLADOVÝ, JÁ NERVOZNÍ. tED JDE KOJENÍ ÚPLNĚ BEZ PROBLÉMŮ A JÁ MÁM OPBČAS VÝČITKY SVĚDOMÍ ŽE U PRVNÍHO JSEM SE NEPŘEKONALA :frowning2: a nebud smutná,kojila jsi dlouho, a terka se naučí mazlit s mamkou, ne jen s prsama :grinning:
26. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
jé, sorry za caps, nějak mi to přeskočilo. Nebo už přeskočilo mě?! :angry: :grinning:
26. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
ahoj holky byla jsem jen na nákupu a normálně tady nestíhám... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kacir to jsem moc ráda že jsi tady :wink: :grinning:
Kal uříznutá prsa nechat doma tatkovi :grinning: :grinning: :grinning: ale bud ráda že kojíš.co by za to jiná dala :wink: :grinning:
Nety ahoj :wink: samé známé tu potkávám,to je fajn.
Kal bud v klidu zatím ti přeskočil jen caps :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky já vás fakt nestíhám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Simlenka,kojila jsi dlouho ,určitě nebud smutná.Já nekojila ani jednu holčinu,obě jsou Sunarovky :wink:

Teda ronie,takový chutě tu děláš,hermoš mňam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
no hermoš bych si taky dala.
jinak já taky kojila všechny dohromady asi měsíc.ale fakt mě to mrzelo. :frowning2:
26. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
Ja nejsem smutna z nekojeni,mne v podstate celou dobu bylo volny,pak mi i vadilo,pze terca byla silenej zavislak. spis je mi lito ji,ze jsem ji vzala neco,co mela rada a delalo ji to dobre,ale ja mam pohodli - asi tak. nejak me to netankovalo do doby nez se po me zacla tak sapat. ted me tady sekyruje,at s ni blbnu,ale uz potahne do postele a ja pravdepodobne taky,zas budu ve 3 rano cumet do blba a psat vam tady moudra.
26. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
simlenka jo ve 3ráno nám piš a my si to zítra v poledne přečtem :wink:
26. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
lenkavano...mluv za sebe :sweat_smile: , já si to přečtu už v půl šestý...mpžná i o hodinu dřív :angry: potřebovala bych nějakej program na děti, jako aby se dalo naprogramovat v kolik budou chopdit spát a v kolik ráno vstávat :grinning:

Jinak jedno dítko chrní na tátovi, druhý jsem uložila do postýlky, třetí hlídací už je doma a já snad budu mít klid na žehlení u ordinace. Jinak dneska jsme poprvé zkusili vytáhnout modelínu :grinning: Prdlouš jí nejdřív cpal do pusy, a pak hop bavilo když jsem uděloala žížalu a on to trhal na milion kousíčků..a házel po zemi :angry: :grinning:
26. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
je promin kal já to myslela z legrace :slight_smile: ty si vážně myslíš že bych vydržela bez koníka až do oběda :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo až budeš mít ten program tak dej echo :wink: :grinning:
mě vyžehlil odpoledne tatka,kiš kiš
26. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.