• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec pro normální matky :o))

(Zamčená)
13. prosince 2009 
lenka, vždt já taky, jen jsem z toho spaní nespaní už dost otrávená...fakt se naštvu a budu ty prsa řezet :angry: potřebuju panáka vodky a týden spánku v kuse :grinning: :grinning: :grinning:
Program nemám, jen ten na seznamu :wink: Tak tonáš tatka žehlí právě teď..ale trochu jinak než bych si přála :angry: chrní s malou na gauči a je mu úplně jedno že pod ním byly složený trička, který si mněl uklidit :angry: :grinning: dostane do čumáku...jo a malá mu žužlá bradavku přes triko, si jdu hodit mašli, nikdo mě tu už nepotřebuje :grinning: :grinning: :grinning:

Oprava, mašli si hodim až po ordinaci, od úterka se na ní těšim, tak at si ještě na závěr užiju
26. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahoj holky, tdy se ještě spí? :grinning:
27. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
No já jdu skočit do obchodu ať můžu těm našim dělníkům vařit oběd (dneska jsou tu naposledy tak od zítřka mám veget).
Provětráme se a pak to tu snad bude veselejší. Jo holky jak vám přes den spí děti, tak po roce? Malý vstává ráno v 7 nebo v 8, pak jde spát tak po 10 to spí do oběda a pak po 3 spí do 5 a pak jde spát mezi 7-8. Přijde mi že spí docela hodně :sweat_smile: Zkoušela jsem to jedno spaní odbourat, ale usnul mi večer v 6 na hodinku a pak normálně v 8 usnul.
27. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj holky- no kaleilah, nemáš to jednoduchý, takový dvě maličký dětičky, s tím kojením toznám, já taky kojím furt, taky se moc nevyspím, taky bych se nechala někde zabetonovat na týden a jen chrnět :grinning:, kulimko- to budráda, že ti takhle spí, já má tak spací třetí dtě, když měl rok, tak prospal denně taky aspon 4 hodiny, ted má dva a vstává v 7, v poledne jde chrnět a spí třeba až do pul čtvrté, ber to jako výhodu, pokud spí i v noci, mě třeba dcera nespala od roku a pul a to bylo fakt peklo :angry:
27. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky :wink:
kal tak kde jsi?posledním příspěvkem jsi mě fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: doufám že sis nehodila tu mašli :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
cau leni, tak jak je?
27. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj,tak jsem machrovala,jak se tu v noci ukazu ... sice jsem byla vzhuru,ale utesovala malou,ma nejakou vyrazku a svedi ji to,tak plakala a kdyz konecne prestala,tak jsem vytuhla. Kulim a kolik je malymu? me se na mobilu neukazuje ta zluta vizitka,tak si to bohuzel neprectu :frowning2: ja chci internet!!! mne terka takhle hodne taky spala jeste kolem roka,pak najednou slus,ale je fakt,ze v noci jsme spaly jen tak napul,pze jsem fungovala jako dudlik a tak me hlidala,abych se ji neotocila! ach jo,jdu aspon ustlat a porovnat kuchyn,chcem jet na vikend k mamce,tak at tady nenecham totalni chlivek.
27. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
simlenko- Vojtíškovi je rok a dva měsíce od Kulimky
27. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Kacir ahojky jo dneska to je docela v poho :wink: až na to že ráno jsem vstávala ve 4hod s Bobem,pak v 5 s tatkou a pak v 6 s Klárkou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Lenička po dlouhé době hezky spala tak se to dalo. :wink: včera byl Kuba u zubaře vyváděl že ho bolí zub a zubařka jim řekla že se mu vzadu klubou stoličky takže jakoby nestačily Lenčiny špičáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jak je u vás?
Simlenka zkus napsat o internet Ježíškovi,jestli si nezlobila tak ti ho možná přinese. :wink: :sweat_smile:
27. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Aha,tak to mala byla taky jeste hodne spava,myslim,ze je to u kazdyho dost individualni :wink: nam to nejak kolem roka skoncilo a ted to ma kazdou chvili jinak - nekdy spi po o hodku,nekdy tri,ale uz aspon spi v noci - ikdyz to zas nespim ja! a kdepak mame zakladatelku tematu? klarko,uz chystas neco pro mimi? ja jsem bohuzel s druhym prckem tak brzy nepocitala a tak jsem spoustu tech malickejch veci prodala,zustaly mi jen ruzovy hadyrky a co kdyz to bude kluk? s malou jsem od zacatku nakupovala a plasila a ted na to nemam vubec myslenky,ale nevim kdy to+budu+delat,pze+koncem+ledna+zacatkem+unora+se+stehujem+a+pak+nez+se+zabydlime!
27. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Jo ono je to docela fajn, že tak spí aspoň se stihne víc věcí a můžu častěji na koníka.
Včera jsme s Terčou ((dcera 10let)(-pro ty co nemají :wink: net) dělaly adventní věnec, až jsem byla překvapená jak se nám poved :sunglasses: A dneska chci udělat perníkové těsto ať můžem dělat chaloupky, no snad to vše stihnu, nesmím sedět u koníka :angry: A to mám hromadu žehlení, ale na to prdím, když někdo něco potřebuje tak to vytáhnu a přežehlím :grinning: Normální matka :grinning: :grinning: :grinning: Ale jdu aspoň pomýt slyšela jsem že tchýně brouzdá po Bílovci tak ať se náhodou nestaví, ona nemá ráda když je bordel :sweat_smile:
27. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahojky všichny, vy jste toho teda nakecaly. Mažu do banky, vyřizujeme hypotéku, abysme měli konečně svoje bydleníčko. V poledne vás dočtu a odpovím :dizzy_face:
27. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
dobrá ranko :angry: jsem ještě v košili a přemýšlím jestli nezačnu hledat účtenku od postele a peřin na reklamaci, nechtějí se sami ustlat :angry: :grinning: :grinning: :grinning: cácora mi okupuje opět kozinu, a zuzka s danýsem skáčou na gauči, takove jmenší blázinec :grinning:
kulimko, perníčky chci dělat taky, máš nějakej dobrej recept?
lenkavano u ordimace jsem usínala, dr. mandlová mě teda trochu probrala, ale nakonec mučitelka nejmladší rozhodla o jiným osuu svojí milovaný maminky...milostivě mě nechala jít do pelechu v půl druhý ráno :sweat_smile: naštěstí je dnes MM doma, půjde odpoledne venčit :grinning: děti i psa :grinning:
simlenko, a necháš si říct co čekáš? :dizzy_face:
27. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
jo lenkavano: mašli bych si i hodila, ale děti mi nějak přerovnali šuplíky a nemůžu najít :grinning: no co, pošlu manžu do galanterky :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Tak pomyté nádobí bylo ( sklerotické stavy kojící matky) tak jsem to utřela schovala a babi může přijít :rolling_eyes:
Kal, recept mám prý dobrý, kámoška podle něj peče každý rok, já ho zkoušela jednou a nepoved se tak jsem teď dva roky kupovala těsto v cukrárně. No a letos to chci zkusit tak snad se perníčky povedou a nebudu je zase věšet na stromek. :grinning: a to jsem cukrářka to je ostuda, že neumím ani pořádné perníčky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky jak to budete dělat se stromečkem aby vám ho děti nestáhly? A vy co máte starší děti jak jste to měli loni. My budeme mít živý stromek ten víc píchá tak snad se ho bude bát :sweat_smile: Už teď ho nechávám sahat na větve (co nám zbyly z věnce) :grinning: tak 2x šáhne a pak už nechce
27. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
ahojda, obě děti nemocné-zelená rýma,ale zatím bez teplot, céčkujem a smrkáme:slight_smile:)
měli sme být v solné jeskyni tak nic...

všichni pečou jak zběsilí, já udělala perníčky, ještě někdy ozdobit,ale jinak nic nepeču, stejně to nikdo nejí

a koukám, že také všichni sledují ordinaci:slight_smile: to je moje dorga, takovej relax :wink:
27. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Ronie těsto na perníčky děláš sama? jestli ano tak šup sem s ním :grinning: Díííííky :wink:
27. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
kulimko-my máme od začátku takovej menší umělej stromek, na jednu stranu sem byla vždy zvyklá na živej, hezky to voní,ale s tímhle není takovej bordel a je to rychle složený rozložený, máme ho na takovým nízkým konferenčním stolku a Oli ho nikdy nestrhnul, letos to bude s Julčou horší, ta je víc zvědavá, tak budem hlídat a případně ho potom zabarikáduju v rohu místnosti jednou stranou od ohrádky kterou jinek nepoužíváme :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
My budeme mít čerstvou jedličku od dědy ze zahrady takže ta ani nestihne opadat :slight_smile: Malý je děsný čert takže mám strach, holka mi na stromek nikdy nechodila a to jsme měli umělý, ale teď se toho fakt děsím a bude až do stropu takže na stolek nepůjde :angry: Asi před něj postavím postýlku, když bude malý běhat po zemi.
27. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
dočtu vás později jsem KO,malá v noci nemohla spát protože furt kašlala měla 39 horečku a já u ní spala n aklíně tak 3 hoďky za celou noc..,musela sedět aby jí ty hleny nedráždily..jsem fakt mrtvá..
ráno jsem s ní zaběhla k doktorovi opět,páč teploty máš už od neděle ale prej se nemám át že u těch dětí je to normální,no tak mu budem věřit no :wink:
až dočtu udu reagovat ale teď jsem grogec jdu udělat nádoí a připravit oěd
27. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoj holky :wink:
Kal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak nám si stromeček minulý rok párkrát lehnul na bok,malá stahovala ozdoby i s ním.myslím ale že už má ted větší rozum,tak to snad stromek ustojí :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme umělý,také jsme měli živý ale mě je pak těch stromků líto jak se válí u popelnic :frowning2: máme ale takový,že vypadá jak živý.
klárko brzy se uzdravte :wink: a vůbec všichni marůdci.my zatím odoláváme,tuk,tuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Náš se válet u popelnice nebude děda ho spálí :grinning: On to pěstuje na zahradě už roky ať máme co na vánoce. :grinning: My jsme docela zdravím jen se děsím, že holka nebo manžel donesou nějaké bacily, jak se pořád píše o té prasečí chřipce...
27. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahojda holky:slight_smile:
teda vy jste pilné včeličky :grinning: :grinning: Já jdeska ještě ani nezačala vařit oběd.
Perníčky se chystám dělat taky,v ponšělí jsem už jednu várku dělala,z kupovanýho těsta,ale dva ze tří plechů jsem spálila na uhel,takže musím znovu :grinning: :grinning: .Původěn jsem zamýšlela udělat perníčky jen na stromek,ale dostala jsem recept na zaručeně dobré těsto,tak ho vyzkouším :astonished:
Stromeček už máme asi třetí rok živej,většinou malý,ale letos se obávám že ho ten můj malej čert odstrojí maximálně den po Vánocích.Třeba naši měly loni strom až ke stropu a taťka ho prostě k tomu stropu přibil :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Lenka-my jsme právě také mívali umělý,ale ted kupujeme tady na hřbitově-né že by byl ze hřbitova,ale prodává je správa městských lesů a jsou to takové ty výřezy z parků co by do normálního prodeje jít nemohly,protože nejsou dokonalé,ale nám to neva,jak píše stejně je hned očesanej od dětí :grinning: :grinning: a tčbe a 2m strom vyjde na 90Kč :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
ježkovy oči,já píšu jak chro chro :grinning: :grinning: to tčbe mělo být třeba :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
nety- přibít ke stropu :grinning: to je dobrý :grinning: jenže my máme na stropě sádrokarton a malý dost velkou sílu v rukách tak aby neletěl i strop :sweat_smile:
27. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Net nebude ani k vanocum,ale az se prestehujem,tak do nej hned jdu. nechtej nam sem dat pevnou linku a na bezdrat tu nemame signal. jasne,ze si to necham rict,uz kvuli tem obleckum,jestli ma cenu tu ruzovou schovavat anebo prodat,ale u terky nam tvrdili 2x kluka :grinning: pernicky uz mam upeceny a sezrany,tak musim znova,ale to si na ne prizvu pomocnika brasku a udelam radsi 3 davky,2 jsou jentaktak,ja totiz nepecu cukrovi a perniky miluju,tak at je zasoba. vsem marudkum preju brzky uzdraveni,je to hruza. my radsi ani nechodime mezi lidi,pze se mi nechce na vanoce marodit.
27. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
holky vidělan jsem malou Paroubkovou a je celá tatka.chudák malá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
simlenka mi do 26 tt tvrdili že to bude holka já měla nakoupeno vše růžové, pak mi řekli že to bude kluk tak jsem to vše měnila a párala svetříčky :sweat_smile: A ještě se Vojta narodil v 34tt tak jsem si na to pomalu ani nestihla zvyknout, nemohli jsme si vybrat jméno nakonec to měl být Jiří a v den porodu jsme se rozhodli pro Vojtu. V porodnici jsem mu před sestřičkou řekla Jiříčku tak nechápala, no totálně mimo. Na Vojtíška jsem si zvykla tak do dvou týdnů :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Na punčích bylo fajn :dizzy_face: Obzvlášť dámský punč :grinning:

Ráno jsme s Fantozzim byli na dlouhé procházce,tak už chrní vyčerpáním :sweat_smile: Půjdu taky do peřin :grinning:
27. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.