• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec pro normální matky :o))

(Zamčená)
13. prosince 2009 
já tak peču perníky a mám fakt dobrej recept na těsto, jinak cukroví mi peče každý rok máma, sama to tak chce a já aspon nemusm, tak vždycky dělám stromeček a chaloupku z perníku. Stromek máme každej rok živej a já ho mám v děcáku přivázanej k topení :grinning:, mí dva nejmladší mučitelé spí a zbytek zde volně stříhá, všude jsou kousky papíru, lepicí páska, asi je zabiju :grinning: :grinning: :grinning:, no lepší než posledně malvání vodovkama, to jsem uklízela pěkně dlouho
27. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky maminy ...
tak ja jsem asi normalni .
muzu k vam??
27. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahoj skurinko- vidím, že rodíš skro na minutu přesně, já vždycky až k ránu, pokaždý na noc do porodky :angry:
27. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj kacir....ale stejne mala byla taky 21.05 ale pa my tvrdila ze ne
:grinning:
27. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
jo, já když rodila naposledy by tam bohužel porod , při kterém umřelo miminko a jedna prorhlá placenta, takže tam byl šílenej zmatek, mě odrodila pa jak po másle a hned odešla a mě tam nechali ležet dvě hodiny, ale já byla o.k., potřebovali prostě každou ruku a Dominik se narodil 3.05 a v papírech mám jedno datum správný a v kartě mám, narzen2.30, takže tam měli fakt zmatek, ještěže ho přede mnou podepsali :grinning:
27. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahoj skurinko :wink:
kacir to musel být divný pocit z toho mrtvého miminka.já zase zažila pak už na lůžkovým po porodu Klárky,že si maminka vzala mimčo do postele a pak ho ve spánku zalehla.ještě den předtím byla s námi na obědě,mimčo zaparkované u jídelny s ostatními a pak už byla sama.bylo to fakt hrozný.pak po tom tvrdě šli aby mamky nechávaly mimča ve vozících a brali je jen na kojení.a četli jste o té slovence jak musela porodit mrtvé dítě a pak sama umřela po porodu?to je taky hrůza.jinak mě se děti narodily B.6.30,Kl.4.05,K.19.05 a L.9.30
27. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ježiš holky fuuuuj, ty poslední příspěvky, to sem ani nepište :frowning2: ...
27. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Kal no jo no to je život.nejsou jen veselé stránky .... :frowning2:
27. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
To je fakt hrozný, úplně mě z toho mrazí. Pak si fakt člověk uvědomí, jáký má štěstí když má zlobivý nespící lumpíky..a je za to šťastnej :wink:

Musim se pochlubit, právě jsem se dokopala k vaření, dělám oběd :grinning: aspoň jedno teplý jídlo dneska bude :grinning:
27. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
ježíš, já nechtěla rozpoutat takovou debatu, vlastně to začalo tím popleteným datem narození
27. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
tak my dneska měli kuřecí masi v pivní těstíčku, hranolky,. tatarku, takový zdravý :grinning: , ale moc dobrý, mám ted čas, tatka šel dio posilovny- má skoro metrák, ale tejrá se pořád :grinning: , no není tlustej, spíš takovej hromotluk a Peta vypadl na fotbal, tak mám doma jen tři :angry: :grinning:
27. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
tak já mám teď taky ještě půl hodinky, děti spinkaj, v půl 5 je budu násilím budit:slight_smile:) Dneska sem se na vaření jako vyto...mě už to fakt nebaví, nevim co vařit a je to vopruz, bude mražená pizza, Oli má ještě zbytek špaget ze včera.Tatínek v nedohlednu, ten přijde zas až v 7h :frowning2: Oli včera večer plakal, kde je táta a ráno Jura odešel bez toho aby mu dal pusinu a tak tu Oli běhal a hledal ho a přitom mlaskal, no já bulela :frowning2:
27. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
Kal taky se musím pochlubit já dovařila oběd v 15 hod.taky dobré skore že?a může za to koník. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Roni mě Lenča ještě neusnula ated doufám že už neusne.ted mi tu dřepí před monitorem a patlá obrazovku.za chvíli neuvidím na písmenka.chudák oli at mu to pak tatka kouká vynahradit :angry:
Kacir já bych tatku asi do posilovny nedostala,on je děsně stydlivej.nechce ani na koupálko. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
zato ten muj vleze všude.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
jo, ronnie, u nás jsou taky záchvaty od toho dvouletýho, že tatinka :grinning: není doma, ne tatínek, když maminka, tak tatinka :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
kacir to má ted mánii klárka že ji je smutno po tátovi.ted ji asi nějak víc chybí.ale zítra se tu prý zase staví :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
vidim ze mate doma veselo :grinning: :grinning:
ahoj lenkavano :slight_smile:

tak si predstavte ze ten muj chlap je asi blbej.sel vyzvednout deti do skolky a vola my ze mam prijit do skolky ze mala si nechce oblict boty :angry: :grinning:
toz je toto mozny jsem myslela ze spatne slysim :grinning:
27. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
skurinka :grinning:
27. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
měla jsi mu říct aby ji vzal na ramena :wink: :slight_smile:
27. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
jako a to jsem mela bejt od vcerejska pryc do nedele to teda nevim co by delal.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
neboj oni to zvládnou :grinning: :grinning: :grinning: sice to po návratu doma nepoznáš a tatka bude šedivej,ale určitě to zvládmou :wink:
27. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
leni-nakonec jsem nikam nejela .cesta presunuta na leden....
ale uprimne je my to jedno co tady budou delat..at si tatinek taky uzije co porad ja :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
no právě to musíš vypnout a radši nedomýšlet :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
Tak už jsem tu, omluvám se, ale nedočítám, je toho hodně :confused:

Tak hypotéku nám schválili, takže můžeme konečně začít hledat byteček a asi se vyhrabeme z tohohle pidi bytu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám ohromnou radost. No a jak mám tu radost, tak jsem odpoledne chytla nakupovací mánii a lítala po obchodech. Koupila jsem si tričko v Takku a malýmu jsem koupila svetr, ten dám ale tchýni, jako že ho koupila ona, taťka by nadával, protože už včera jsem koupila malýmu mikinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Koukám, že je tu nová tvář, takže vítám Skurinku :dizzy_face:

Je nás tu nějak hodně a přestávám se trošku orientovat. :sweat_smile:
27. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
ahojky a dekuju za privitani :slight_smile:
27. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Verčo ty jsi ale potvůrka fikaná :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Lenka - to víš, nějak to musim zařídit, když se mi ten svetr fakt líbil a já bez něj nechtěla odejít. A navíc tcháýně by sice něco koupila, ale má blbej odhad a už párkrát koupila něco malýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsme to jen uložili k ostatním věcem, který schováváme pro sourozence.
27. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
moje kdysi koupila teplákovku k roku Kubovi a nosil ji v 5letech. :grinning: :grinning: :grinning: ted nekupuje radši nic.a to doslova.
27. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Leni - ale když je to větší, tak mi to nevadí, to se schová a jednou se to vytáhne a unosí to, ale když ti s radostí podává bodýčko, který je i pěkný a já hned vidim tu úžasnou velikost 80 a my máme skoro 92, tak se mi chce brečet. To samé punčocháčky, nádherný bílý s modrýma medvídkama a měl je na sobě párkrát. Ale zato na koci léta ulítla a nakoupila malýmu ponožky, teď v zimě je určo unosí :confounded:
To moje mamča kupuju radši větší, tuhle mi dovezla krásný tričko Adidas z německa, bylo ve slevě a je to 104, takže to budeme mít v létě.
27. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
Verčo no musíš pokaždé tchyni obeznámit s velikostí Robíčka.nejlíp při každé návštěvě. :wink: :grinning:
27. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.