• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec pro normální matky :o))

(Zamčená)
13. prosince 2009 
No to by k nám ale nesměli jezdit jednou za měsíc nebo měsíc a půl :angry: . Když mu byl půlrok, tak mi volala, že je v krámku a kupuje mu krásnou teplákovku a jakou má velikost, to bylo jednou, co se zeptala, pak mi buď dala peníze, ať mu něco koupim a nebo koupila takhle na blind :confounded: Zítra jedeme k mým rodičům a v pondělí s ní jdu koupit malýmu botičky na zimu, taky dobrý. Ušetříme dost peněz :wink: teď to tu zní, jako bych jí využívala, ale to ne, domluvili jsme se, že je koupí k vánocům. :dizzy_face:
27. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
neboj vůbec to tak nezní,my máme takhle hodnou prababičku.vždyt kdyby to nechtěli koupit tak nekoupí. :wink:
27. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
Vercak-vůbec to tak nezní,u nás taky kupuje veškeré botičky babička :grinning: :grinning: .Jsem jí za to moc vděčná,protože dvoje boty už je fakt pálka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Strašný,jak na dětech rejžujou.
Já dnes nevařila vůbec,děda nás vzal na obídek do restaurace,takže jsem si pochutnala na námořnickém mase s knedlíkem,děti měly kaši a kuřecí plátek,prostě spokojenost ne všech stranách :grinning: .
Jo a ce velikostí oblečení versus babička týče...také tepláčky co Kristýnka dostala v roce a půl pod stromeček nosí dodnes :grinning: .
Manža šel na pivko,už se těším až uspím zvěř a sednu si v klidu ke koňovi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
no tak to já už půjdu z koňa ,sedím tu už 3hodky :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
nety - taky bych šla někam na obídek, ale nemáme hlídání, obě babičky daleko :frowning2:
Taťka nám přišel z práce, nějakej podrážděnej, teď je ve vaně, tak můžu na chvilku na Koně, ale radši tu dneska sedět nebudu, pustim k PC jeho, ať se odreaguje, nebo se ještě pohádáme. Včerejší hádka mi stačila protivák jeden protivnej. No i když on mi připoměl, že to mám dostat, proto jsem protivná já, asi má taky trochu pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
verčo ještěže ti to přopoměl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
Vercak :grinning: :grinning: ten můj mi to taky vždy připomíná,podle něj bych to teda měla mít 4x do měsíce :grinning: :grinning: nevím ale jak nazvat u chlapů ten PMS :grinning: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,on ho má ještě častěji
27. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
27. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Ufff, spacifikováno :grinning: Zuzka už je doma-hlídací dítě, a obě dítka taky chrní :dizzy_face: dneska zatím ani nezlobí prdíky, ťuk ťuk, tak snad bude klidnej večer. A já mám šílenou chuť na sex :angry: celý těhu jsme abstinovali, takže jsme bez toho asi 9 měsíců :confused: :sweat_smile:

holky, ještě že vám to ty chlapi připomínaj, mě se o tom jen zmíní, jestli TO jako ještě mám a já chci vraždit :grinning:
27. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
Kal mě se malá ted probudila,takže mám noční :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
A to spinkala od odpoledne? to pak neusne? :unamused:
27. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
nudle odsáty, mlíko nalito do hrdel a už spěj :dizzy_face:

Holky já mám taky ms, to je náký rudý období :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
ronie ale ty máš aspoň jistotu že víš kdy ti to skončí :grinning:
27. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Kal usnula v pět a před půl hodkou se probudila.
27. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
Tak aspoň budete psát spolu :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
no ted skáče po posteli jak cvičená opice. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Tak u nás se už taky spí,malá ze sebe servala pyžamko a spokojeně usnula :grinning: :grinning: ,až pořádně zabere musím ji obléct.

Lenko,když takhle nechám spát holkx odpoledne,držej se mnou noční třeba do půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,plánuju že to takhle udělám na Štědrý večer,aby neodpadly v sedm a užily si dne.
27. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
já ji nenechávám rozhodne se vždy sama.ach jo :frowning2:
27. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
leni - tak to kdyby mi malej chtěl jít spát třeba k večeru, tak ho držim aspoň do půl sedmý vzhůru. Dneska to taky zkoušel, nějak jsem se dopoledne nemohla vyhrabat ven, takže jsme šli až kolem jedenáctý a on si polední spánek užil v kočárku. No spal chvíli, normálně spí tak 2 hoď a kolem šestý už kňoural, ale šel spát až v 19 h. Koupání, česání, uši a tak a bylo sedm :grinning:

K tý menstruaci. před chvílí se mě Radek ptal, jestli jsem to už dostala, říkám mu že ne a on, že je to škoda. Takže zase bude muset být sex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je syčák co?? Drzoun jeden, dělá jako by se mu to nelíbilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Verčo máš manžela oklikáře :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Cus holky,driv jsem se sem nedostala,cely den slidime. veru,ta hypo je fakt super zprava,ted uz jen najit to spravny bydleni. k nakupovani od tchyne - ona se 100x zepta,co ma maly koupit,ja dam milion navrhu a stejne ji koupi nepotrebnou hovadinu. jinak mam ale idealni tchanovce,temer je nevidim a kdyz prijedou,daj rychly kafe a zmizej a do niceho nekecaj... kal,zavidim chut na sex,me nejak opustila a 1x tydne ji predstiram,pri prvnim tehu byla nonstop,ted nejak vic citim dite a ze to tam mam nejaky jiny a nedela mi to moc dobre,ale snad to prejde. jdu zkusit spat,ale dneska mi to vubec+nejde,to+zas+bude+rano!
28. lis 2009 ve 03:00  • Odpověz
holky- k té vaší menstruaci, já ji pro změnu nemám vubec, když kojím každý rok a pul, tak to mám tak dvakrát za celou dobu :grinning:, nebo jsem těhotná, takže ted tak rok se zas nem,ám na co vymlouvat, ale i když kojím, tak dokrmuju, protože dýl než do roka kojit nebudu!!!!!!!!! To říkám vždycky :sweat_smile:, simlenka :grinning: , tak se lena té 3 ráno dočkala :wink:, kaleilah- tak jak jste si včera zařádili? Mě manža sliboval hory doly a v pul deváté stuhnul jak oprat, tak jsm se v klidu dívala na telku a pak šla už v pul 10 spinkat :slight_smile:
28. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
simlenko, jenže my jsme přes 9!!!!!!! měsíců žádnes sex neměli :sweat_smile: taky na to vůbec nemám chuť. Občas ych si i dala říct, ale než k tomu dojde, tak jsem tak unavená že na to už nemám náladu :wink: a v těhotenství jsem něchtěla vůbec :sweat_smile: . A jak to že takhle ponocuješ? Já musim být v jednu v pelechu, nebo jsem totálně ko :grinning:

Kacir, nic nebylo, nskončilo mi ještě šestineděli :sunglasses: a navíc z toho mám dost strach, ale chuť byla :grinning: i to se počítá, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
zdravím normální matky :slight_smile:
teda vy tu máte témátko :wink:

Simlenka tak už 3hodina ranní?to jsem měla púlnoc.ale Lenča se mi často budila to asi ty špičáky.vždy mi chvíli trvalo než jsem ji utišila.navíc jsem měla nějaké zažívací potíže takže ještě noční hodka strávená na Wc,takže fakt síla.ale hlavně že to je ted už v pořádku.fakt jsem měla strach aby se mi něco nerozeběhlo.mám strach z té prasečiny.
Kacir já už menstruaci nemám vůbec.od porodu Lenči.ale nejvíc je spokojenej manža,nemusí si vůbec dávat pozor.sex je příjemnější. :grinning: :sunglasses:
Kal musíš ještě 3týdny vydržet,to pak budou orgie,vid? :sweat_smile: :sweat_smile:
28. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
ahoj
sexxxx?co to je? :frowning2: :grinning: Za chvíli budu s takovou hymenálně retardovaná :grinning:

Dnes nevařím,jdeme na obídek do restaurace :dizzy_face:
28. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
jakoubko ty se máš ,já udělám žemlovku s jabloíčkama. :wink:
28. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
:grinning: tak já byla taky od půl 3 vzhůru do 3 sem se snažila Julču uspat bez mlíka,ale nezdařilo se, ona pak vstává brzy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale k počítači se teda nedostanu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

knedlo vepřo zelo, to jest naším dnešním rodinným mottem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
ronie nedělej nám chutě ,musela bych do krámu extra letět pro zelí. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahojky, já taky dneska nevařím, večer jsem udělala hustou bramboračku, to si dá i malej a taťku máme v práci, takže nám to stačí :wink:

Kal - já tenkrát taky čekala, až mi skončí šestinedělá a ve finále to nešlo, protože mě to dost bolelo a začala mi týct trošku krev, asi mi praskla malinko jizva, pak jsem měla docela strach a čekali jsme ještě další dva měsíce :frowning2: :frowning2: No ale včera jsem taťku ukecala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Musela jsem, dneska jedeme k našim, tam se už nechytáme, měla bych to dostat a příští týden má Radek noční, takže se chytáme až tak za 10 dní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sim - koukám, že jsi měla opět noční, ty jsi chuděra :pensive:

lenkavano - hlavně že se ti nerozběhlo něco víc. Přítel mi říkal, že teď kdo má u nich v práci jen rýmu, tak už musí nosit roušku, je to ale docela dobře, že udělali takový opatření, ta prasečárna fakt řádí všude.

Kacir - no tak to teda závidim, že nemenstruuješ. Já kojila půl roku a stejně jsem to dostala už dva měsíce po porodu :angry:
28. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Verčo taky máme tatku v práci proto ta žemlovka.jinak by muselo být masíčko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.