• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec pro normální matky :o))

(Zamčená)
13. prosince 2009 
Jééé žemlovku, tu jsem chtěla dělat v týdnu, koupila jsem kvůli tomu víc rohlíků a stejně mi je Radek všechny snědl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
my ji máme rádi,dám tam ještě tvaroh a je to fakt bašta.děti milujou i nudle s mákem,ale to nemusím já. :wink:
28. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
jo tak nudle s mákem taky moc nemusim, táta je jednu dobu dělal strašně často, když byla třeba mamča v práci a já se jich přežrala
28. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
:angry: :angry: blbý štěně vlezlo Julče do kočáru vzbudilo jí, a sežralo hračku co byla v košíku za 200kč a spolubylící sou úplně v klídku, oni děti nemaj tak to neřešej, sem fakt už nasr...maj si jí hlídat potvoru, oni jí vypustěj na zahradu a šmitec :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

žemlovku ani nudle s mákem sem ještě nikdy nevařila :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
ronie - tak to bych si je teda podala a hračku si nechala zaplatit :astonished:

Já žemlovku taky ještě nedělala, chtěla jsem jí zkusit poprvé, koupila jsem kvůli tomu i struhadlo a nakonec to u nás nepřežily rohlíky. Teď na to prdím, večer jedeme k našim, tak to nechám na příští týden a rohlíků koupim asi 20 :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
ronie to je teda síla,ještěže ji nepoškrábalo nebo tak něco :angry:
28. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
jo a holky dneska sme obdrželi dopis od exekutorů-částka 208kč z roku 1999 od dopravních podniků, udělali z toho 2 čísla jednací takže násobeno dvakrát-chtějí 28tis :angry: :angry: :angry: :angry: nechali si to uležet, a teĎ potřebuje nákej pán peníze na vánoce :cry:
28. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
ronie teda to je neskutečný,hele ale po 5letech by to mělo být promlčený ,ještě se na to zeptej.vím že tenkrát bylo v judu že když tě někdo neupomene 5let tak je to promlčené.
Verčo a na co struhadlo?
28. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
leni - no na jablka přeci.

Ronie - tak to je teda fakt síla. Přítel kdysi dlužil na pojišťovně, ještě z dob, kdy měl svojí autodílnu a neplatil. dlužil stejně i jeho kamarád a samozřejmě si taky počkali pár let, až když k tomu naskákalo nějaký to penále a úroky, tak se ozvali, hrozili exekucí, tak ho jeho rodiče odhlásili z trvalýho bydliště a ve finále mi udělali exekuci na plat a pak i exekuci na konto. Měli v tom takový bordel, že to platil dvakrát. dělalo to asi 26 tis., ale pak mu těch 26 tis. z konta zase vrátili. Ale jak píše lenka, zkus se na to poptat, po 5 nebo snad po 10 letech by to mělo být promlčnený.
28. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
verčo já je tam krájím ,nestrouhám.
28. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
to oni si určo pohlídali aby to nebylo promlčený,ale ověřím to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
ronie - asi jo, protože co se týká finančních záležitostí, tak mám pocit, že na to je lhůta 10 let a když těch 208 Kč bylo v roce 1999, tak si pospíšili, aby to stihli ještě letos. Jsou vyčůraný... :astonished: :frowning2:
28. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
ronie ještě to ale ověř,já myslím že to je do 5 let ale fakt nevím jestli nemá pravdu verča.
28. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
jo, ronnie o tom jsem už slyšela, že to tak dělají, hajzli vyděračský- sprominutím :angry: , já myslím že má vercak bohužel pravdu, kali- já nějak mi nedocvaklo, že jsi v šestinedělí :grinning: , my dnaska máme pizzu, ale domácí, nikdo si nestěžoval, ale žemlovku bych si dala taky, ale u nás na to sladký nejsou, pořád by jen maso :angry:, ale nudle s mákem taky nemusí nikdo, děti mi tvrdí, že je to jak písek- ten mak
28. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
no tak pizzu bych si dala, teda děláte mi chutě holky. No nic, ohřeju si tu mojí bramboračku a nechám trochu malýmu, i když stejně asi jíst nebude. No uvidíme :unamused:
28. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
holky tak žemlovka se povedla,nacpali jsme pupky a jedeme dál....dokonce jsem stihla i slepit linecké a obalit,tak pilná jsem :wink: :grinning: no ale Klárka mi pomáhala a Kuba opět nezklamal a ujídal. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
holky, co kdybysme se přemístili na téma hrozné matky všechny? Stejně tam píšem, tak at nemusíme dvakrát :wink:
28. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
kali, simlenk, naty? Zkuste tam kuknout
28. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
a samozřejmě i jakoubka a skurinka
28. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
no taky zakladatelka a klaarka, pak kulimka, fire, no vy všechny co jste byly tady, tak taky nakoukněte. No snad se na nějaký diskuzi sejdeme a kdyžtak se budeme scházet na obou :grinning: :grinning: :grinning:

Tak a já letim ven...
28. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
Tak nevim kam psát, v hrozných matkách jsem ještě nebyla :wink: jsme rozhádaný, už mě fakt sejří :angry:
Ronie je naprd že jste to dostali už od exekutorů, jinak by se možná mohlo zkusit napsat o prominutí penále :unamused:
My jsme dneska měli dušenou mrkev s věpřovýma brkaši, mňamka :slight_smile:
lenkavano jak se dělá žemlovka? :sweat_smile: já jí nedělám, mám jí zažitou ze školní jídelny a tam byla bléé :sunglasses: ale dětem by asi chutnala :wink:
28. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
kacir to je nápad.....tvůj nápad :grinning: :grinning:
kal napíšu ti žemlovku ale vydrž musím tu štěnici co mi spí na ruce zahodit nejdřív do postele. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: hele a kde jsi rozhádaná?nerozumíííím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
holky ted jsem si všimla že mě jste nejmenovaly :angry: tak já jdu na Pokec o ničem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :sunglasses:
28. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Kal - taky nerozumim, kde jsi rozhádaná??? Tady je recept na žemlovku :wink:

http://www.mamincinyrecepty.cz/sladka-jidla/jablkova-zemlovka
28. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
rozhádaná jsem DOMA :wink: jsem vzteklá a plácám pátý přes devátý :wink:
28. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
verča už žemlovku napsala a tak mám ušetřená písmenka :grinning: :grinning: :grinning:
kal no právě jak je to už exekuce,tak je skoro pozdě.jenom ta lhůta by to mohla zmařit...
28. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
holky nechcete se fakt hodit na jedno téma? :slight_smile:
28. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
no bylo by to teda lepší jít na jedno téma, protože já stěží stíhám číst jedno, natož dvě :sweat_smile: :sweat_smile:
28. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
Tak budeme teda už vedle nebo jak?
28. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
zakladatelka tu s nama stejne nemluvi :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.