• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Tak a jsme tu :wink:
1. únor 2008 v 16:34  • Odpověz
Ahoj Poppy, tak já se přidávám! Já nejsem teda přímo z Polanky, ale z asi 7km vzdálené vesničky... :wink: Co nepříjemný telefonát? Přežila jsi?
1. únor 2008 v 16:47  • Odpověz
autor
Ahoj Bubbly, jj, přežila, říkal, že musí nastoupit na plán B. Popřála jsem hodně štěstí a že jsem ráda, že jsme se poznali. Vzal to celkem v poho :wink:
1. únor 2008 v 16:53  • Odpověz
autor
Uááá, dcerka mi papá papíry... :sweat_smile:
1. únor 2008 v 16:55  • Odpověz
moje dcerka chrupe. Nejde mi vložit fotka, že to je nějaký blbý formát, musím ještě pátrat...
Tak hlavně že jsi to přežila, nepříjemný telefony taky nemám ráda...
1. únor 2008 v 17:01  • Odpověz
autor
Tak na fotečku si počkáme :wink: Taky mi dalo nějakou vybrat a upravit... :sunglasses:
Se máš, že ti beruška chrupe, my se tu dělíme o klávesnici a nějak se nám nedaří se dohodnout :grinning:
1. únor 2008 v 17:05  • Odpověz
foto je tam! no musí si trošku dáchnout, i kdyyž dnes nám to časově moc nevyšlo, snažím se aby byla od čtyř až půl páté vzhůru aby pak pěkně spinakla večer. Poslendích pár dní se daří že usne a vzbudí se až okolo půlnoci - tzn že zapomněla na to svoje půlhodinový probouzení! Ale musí být tak akorát ospalá... Což dnes nedopadne...
No když se dělí moje dítko se mnou o klávesnici, to je boj, ona píše, já mažu... Tak ať nám tvoje modroočka něco napíše, ať se projeví na polankovský diskuzi!
1. únor 2008 v 17:11  • Odpověz
autor
m,áko{]f--)cjé-fff v-cv

jmkioljmjhgýmngm njgíááám

Ahoj holky, prostě to jednou musím vyhrát, ten boj s mamkou o klávesnici
:wink:

A jestli ste si všimly, tak zvládám i bezvadnou závorku :grinning:
1. únor 2008 v 17:16  • Odpověz
ahoj holky
1. únor 2008 v 17:18  • Odpověz
autor
Há, nová duše :confused:
1. únor 2008 v 17:18  • Odpověz
Ahoj Meredith, koukám že se tvoje dcera narodila skoro jako mě! Vítej! :wink:
1. únor 2008 v 17:20  • Odpověz
No teda Poppy, máš mega šikovnou dcerenku!
1. únor 2008 v 17:20  • Odpověz
autor
Po mamince... :wink:

Taky vítám Meredith :dizzy_face:
1. únor 2008 v 17:22  • Odpověz
ahoj holky, máme krásné fotky, jako zombie :grinning: :grinning:
1. únor 2008 v 17:27  • Odpověz
Ta moje už je vzhůru, za chvíli půjdu vařit kaši... dnes měla k obšdu mrkev s brambůrkou a dobrý... Jen mi přijde divný že to ve dvanáct snědla a ve tři v nezměněné podobě vykakala??? :sweat_smile:
1. únor 2008 v 17:28  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Meredith, ty ale vedeš :grinning: :grinning: :grinning:
Si říkám, jestli nezaostávám, když mi nesvítí očička :confused: :grinning:
já bydlím také poblíž Polanky, cca 10 km
já dnes koupila taky poprvé Hami 1. lžičku mrkvičku, tak jí to asi dnes zkusím dát, ale jen asi 3 lžičky. Jinak všechno, 1. lžičku, květák, brokolici měli vyprodanou a bio mrkev na uvaření jsem nesehnala.
1. únor 2008 v 17:30  • Odpověz
Teda Meredith, tebe bych v noci potkat nechtěla, ani tvoji dcerku ne! Vypadáta fakt strašidelně! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Doufám že nebydlíš tím směrem od Polanky jako já, nevycházela bych radši v noci z domu! :grinning:
1. únor 2008 v 17:31  • Odpověz
to jsem zvědacá jak vám bude chutnat, B.chutná jen to co jí uvařím já, tu ze skleničky vůbec nechtěla. A je to tak hnusný že jsem to ani nemohla po ní dojíst. Bio mrkev mají v hypernově i v plusu.
1. únor 2008 v 17:34  • Odpověz
ahojky, můžu se přidat?
1. únor 2008 v 18:14  • Odpověz
ahojky jsem tady ,bydlím taky kousek od POLANKY,TAKY V N,ted jdu koupat ,ale našeho cvalíka,pak ještě přifrčím ,máte fakt doibrý hlášky :grinning:
1. únor 2008 v 18:16  • Odpověz
Ahoj..můžu se k vám přidat,já bydlím v Polance na kopci..
1. únor 2008 v 18:22  • Odpověz
holky.... :frowning2:
1. únor 2008 v 18:30  • Odpověz
no Bubllegum, co to??? :sunglasses:
1. únor 2008 v 18:36  • Odpověz
tak V. snědla asi tři lžičk, tvářila se u toho teda různě, ale něco snědla, tak dám zase zítra, v hypernově jsem žádnou bio neviděla.
1. únor 2008 v 18:37  • Odpověz
Já jsem taky poprvé dala asi tři lžičky, no ona ani víc nechtěla. ale dnes už si pomlaskávala. Jdem koupat.
1. únor 2008 v 18:49  • Odpověz
holky musím vytvořit taky zombie :grinning: dnes jsem taky zkusila,našemu cvalíkovi dát mrkvičku ,no snědla asi4 lžičky a nic moc ,tak uvidíme zítra,mlíko je mlíko :grinning:
1. únor 2008 v 19:13  • Odpověz
srsničko,moc hezká fotka,taková aktuální vid?
1. únor 2008 v 19:16  • Odpověz
Ale moc to srsnicce slusi! :dizzy_face:
1. únor 2008 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.