• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
dorot, ještě uvidíme jak to bude, ale 100% se stavíme, jsi moc hodná.

manža má totiž ucpanou žilku v noze a ona mu prosakuje a ještě do toho dostal zánět. Od začátku ledna bere antibiotika, ale nijak mu to nepomohlo, jen moc nechápu proč je s tím na infekčním kam za ním nebudu moct, nakažlivej není a ještě tam nedej bůh něco chytí. Navíc psal že je mu malá postel a na pokoji s ním jsou dva starý dědci, takže na prd :cry:
5. únor 2008 v 10:41  • Odpověz
Jo tak pokud je na interně dole, tak vím, jak to tam vypadá, děs běs moje mamka tam ležela taky, tak ať ho brzo pustěj :slight_smile:
5. únor 2008 v 10:48  • Odpověz
no právě že není ani na interně, ale dali ho na infekční a přitom nakažlivej není :cry: ještě mi tam prdelka něco chytne :cry:
5. únor 2008 v 10:51  • Odpověz
jo a mrkněte mi prosím zase na http://machov-cz.myminicity.com/ind prosím
5. únor 2008 v 10:52  • Odpověz
Klikneme :wink: Teda asi bych udělala bugr, máte malou holku a daj ho na infekční, to nemaj místo, nebo co? :angry:
5. únor 2008 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky.Tak jsem dneska dala malý poprvé mrkev,od Hami tu první lžičku,bála jsem se jak to vezme,ale dobrý,po první lžičce se olízla a dlabala a když jsem jí to po chvili sebrala,páč musíme začínat pomalu,tak brečela jak želva :slight_smile: ..
Nejdete někdo kolem 14.00 ven??Chci se stavit ve tom novým sekáči a pak jen tak pocourat aŤ máme ňákej pohyb :slight_smile:
5. únor 2008 ve 12:31  • Odpověz
ahojda tety, konečně jsem se za vámi koukla taky přes den..já jak naspávám do zásoby energii,tak pak nestíhám přes den a večer tu pak čumákuju skoro sama..no i když včera jste mě překvapily :wink: tak jsem si pomalu..ale opravdu pomalu nastartovala tašku do porodnice..co kdyby..a taky jsme v pátek vyzvedli kočárek..co kdyby..abych nemusela prďolu vézt v nákupním košíku třeba z alberta,ten je nejblíž..ale taky jsem vyčistila okna v bytě,tak může zase začít pršet. :confounded: copak jsem to četla o novým hrabáčku? kdepak se nachází? jo a tety,neumíte mi některá poradit s daň přiznáním? jak je to se spol.zdaněním manželů..je to omezený nějakou dobou? já su vdaná teprve od října :slight_smile::slight_smile::slight_smile: a od listopadu byla neschopenka před MD..to se nás asi společné zdanění manželů netýká,cooo? nevíte některá?
5. únor 2008 ve 14:45  • Odpověz
tak jsme z poradny, omlouvám se, ale ráno se mi sekl PC. Malá má 6810g a za sebou 3.Hexa
5. únor 2008 v 16:13  • Odpověz
Tak my jsme se byli podívat na Masopustu, to bylo děéééétí a dospěláků! B. jsem poloposadila do kočárku jakože do sporťáku a ona nestačila valit kukadla! Hrála kapela a ona byla úplně paf, až jí z pusy vypadával dudel! :slight_smile:
Ahoj Dádinko, tak to teda s tím manžou je fakt pech, to by mě naštvali! :angry:
5. únor 2008 v 17:17  • Odpověz
Dadinko, víš co nechápu? Když kliknu na to tvoje město, tak tam je napsáno Population 433 - to jako 433 obyvatel? A jakto že když kliknu znova tak tam je pořád 433???
5. únor 2008 v 17:22  • Odpověz
bublíku, no ono to totiž vezme jen návštěvu 1x denně a ja´kmile tam přijdeš, je tam ten 433obyvatel, ale když dáš obnovit, tak už se další nepřipíše, je to ze stejné IP adresy, ono to pozná
5. únor 2008 v 17:36  • Odpověz
jinak sarah, já to fakt neví :unamused: ale spíš se vás to netýká, protože mimčo se vám nenarodilo v 2007, ale raděj se zeptej někde účetní či tak.

Jo a holky, jak si budete dávat to zdanění, je třeba potvrzení na mateřskou?? Nebo tam se jen něco zaškrtne?? Nemám se moc koho zeptat a manža se teď s účetní asi taky bavit nebude.

Jinak rodičovskou už mám zařízenou, tak 3xhurá
5. únor 2008 v 17:40  • Odpověz
My si budem dávat spol. zdanění manželů, já byla v práci pro papíry o nástupu na mateřskou atd..... Jinak nám to bude dělat účetní od manžela z práce, taky by to bylo asi nejlepší řešení, kdyby jsi to dala manželovi do práce :wink: Pro dnešek se loučím, přejeme s Aduš všem dlouhou nocku a krásné sny :wink:
5. únor 2008 v 17:51  • Odpověz
se obávám, že se nám na to účetní z vysoka ... :unamused: má svojí práce dost :frowning2:
5. únor 2008 v 18:00  • Odpověz
Mně dělá zdanění taky účetní z práce, dokonce mi kvůli tomu volala, já bych ani nevěděla,i že něco takovýho mám dělat. Na tyhle věci jsem truhlík...
Dobrou Máchalky!
5. únor 2008 v 18:07  • Odpověz
no já si taky nechci moc představovat jak to budu dělat, ale uvidíme, třeba jí ukecáme

no já jdu na ulici a pak budeme koupat
5. únor 2008 v 18:17  • Odpověz
autor
Ahojky, Sarah, myslím, že spol. zdanění se týká těch, co se jim narodilo mimi v roce, za který se bude uplatňovat. Takže bohužel :cry:
Jj, hrabáček, určitě se tam vyprav, páč na nejmenší mrňky to stojí za to, jsem byla paf, z těch supr čupr kousků za minimum peněz :dizzy_face: Bundičky, trička, bodýčka a šatičky, no škoda že je Poppyna tak óbr, páč bych skoupila všechno :grinning:

Daadinka, to jste obříci :wink: to asi Daadince chutná, co??? :dizzy_face: Jinak manžovi přeju brzké uzdravení :pensive:

Frog, tak co jste ulovily??? :grinning:
5. únor 2008 v 19:04  • Odpověz
ahojky, nám bude společné zdanění taky dělat účetní u manžy v práci - taky se sama nabídla a rozhodně si nemyslím, že by se nudila.
no a Sarah se to netýká, jak už bylo uvedeno výše :unamused:
5. únor 2008 v 19:10  • Odpověz
autor
Hm, já si na finančák budu muset zajít sama a pustit se dotoho sama. U manži to nehrozí a u mě asi taky ne, protože je to trochu z ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2008 v 19:16  • Odpověz
Ahojda maminky,já bydlím od Polandu taky jen pár kiláčku,tak bych se ráda přidala :fearful: Konečně mi zbylo trochu času,taky něco napsat.Měla jsem nemockou dcerku,ale už je to o.k.Vidím,že vám ty vaše dětičky krásně rostou a dělají jen a jen radost,co?Jen tak dál.Zatím vás všechny moc zdravím a přeji příjemný večer.
5. únor 2008 v 19:24  • Odpověz
autor
Ahoj Budulinku, jsem trochu na vážkách, jestli se známe, ale každopádně vítej :wink:
5. únor 2008 v 19:33  • Odpověz
autor
ÁÁ, tak dnes mejdan nebude??? :rolling_eyes:

No tak dobrou s kobrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz
Já jsem tu s lahví šampíčka na ten mejdan! Je tu někde někdo?!
Budulinku vítej! JAk je stará tvoje dcerka?
5. únor 2008 ve 20:29  • Odpověz
ahoj cholky,
tak já se k pc dostala až teď, měly jsme s holkama sraz z těhobiku. Dneska dostala V. mrkvičku s bramborem a hamala krásně,ale po 20 minutách zase plná plína průjmu a takhle je to každý den, nějak se mi to nelíbí.
V Dm jsem dneska nakoupila asi 20 skleniček příkrmů, taky květák, je to novinka, ale to se docela bojím dát. Sháněla jsem tu Alnaturu a nesehnala, ani v Rossmannovi, kde ji mají? Jo a když jsem si četla složení Hami a je tam i jablešná šťáva, rýžová mouka a kukuřičný olej. To by přece nemělo být ne? Mělo by to být jen holá zelenina. nic ví, to ostatní přeci může způsobit alergii???? Koupila jsem taky nějaké mixované zeleniny, jako špenát s brambory a tak. Myslíte, že je lepší, nejdříve jí tu jednu potravinu zkusit samotnou a až pak to dávat dohoromady?
Díky za poradnu :grinning:
5. únor 2008 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky.Meredith tak to tam ani zítra chodit nemusím páč jsi mi to všechno vykoupila :slight_smile: ..
Pooy pořídily jsme s cvaldou pár pěknejch kousků.Já 2 body next a nádherný fles. šatičky s médou pú a cvalda nakou mikču a overálek..maj tam fakt pěkný kousky..v pondělí prý bude zboží,takže tam naběhnu :slight_smile: ..
5. únor 2008 ve 20:52  • Odpověz
Zdravím berunky. No malá je malej otesánek po tatínkovi kterýmu nestačí v nemocnici ani postel, psal mi že je to hrozný, že je malá :sweat_smile: :frowning2: no a jinak prej strašný. za 60,- jeden záchod pro celý patro kterej nejde zamknout a je jen venku cedule volno/obsazeno a někteří toto info zásadně ignorují :confused:
5. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz
autor
Bubbly, já se hláším o skleničku :grinning: :grinning: :grinning: Dvě, jednu na zdraví a jednu na žížu :grinning: :grinning: :grinning:

Meredith, tak Alnaturu prodávájí pouze v DM, nikde jinde ji neseženeš. No a co se týče toho složení, tak já neřeknu, ale snad jen to, že to kontrolujou. Já vařím a tak na to mám trochu zcestný názor.
Květák jsem Poppyně dala až v 7 měs. Dřív ne.
No a když tu ty příkrmy tak frčej, tak jsem dnes koupila taky, protože jsem byla ráno ve městě a nestihla uvařit. Fazolky s kuřecím. No, tak po třetí lžičce to Poppynka začala odmítat, tak to letělo do koše. Ani já neměla odvahu to dojídat.
5. únor 2008 ve 20:55  • Odpověz
Á, koukám, všude se utrácí stejně :grinning: :grinning: :grinning: !
Holky, já mám hlad! Měla jsem okolo šestý polévku a chleba, před chvílí pomeranč a začíná mě dohánět mlsná! Co pomáhá aby mě nechytla??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. únor 2008 ve 20:55  • Odpověz
daadinko tak to je fakt síla.To zdravotnictví upadá..zrovna včera byla v telce reportáž naky nemocnice,péče strašná,léky si lidi museli nosit z domu..za tohle chtěj čuňata 60 kč???Já jsem teda taky zaměstnanec nemocnice,ale tohle neschvaluju..
5. únor 2008 ve 20:56  • Odpověz
Daadinko, to je hrozný, nemocnice jsou hnusný všude. I když mě se v porodnici líbilo. Dveře do sprchy jsem měla hned z pokoje, na záchod taky,společný to bylo jen s vedlejším pokojem kde byli dvě maminky, takže pohodička... čerstvý miminko vedle sebe, sluníčko mi tam svítilo celý den, no krása...
5. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.