• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahojky cholky,tak jsme byli na tržnici v Polsku,nic tam nebylo,tak čtvrtina stánků :frowning2: ..obraz jsem si tudíž nekoupila.Taky jsme vyzkoušeli tu sedačku Stroch.,vypadá dobře,nejde sice moc polohovat,ale my zas kdovíjaké dálky nejezdíme..Jde dneska v tom vychru někdo ven??
21. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz
Seymi, tak to je mi líto, že je čapka velká, já už fakt nevím, ale švagrová to dělá podle těch mír co jste jí všichni zadaly, tak mě to fakt mrzí, že nejste spokojený, Poppynce a Bubblince taky není, ach jo. :frowning2:
Sršni, v pohodě, penízky mi dáš, kdy budeš chtít.
21. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz
mer. Nebud zoufala, ja jsem spokojena. Holt je to material tvarny a Adi jeste doroste. Alespon bude na delsi dobu. Ja si z ztoho vubec vrasky nedelam a fotku sem nejakou vlozim at jsi v klidu, ze ji nosime a jsem max.spokojeny! A barvicky jsou paradni. Fakt. Ja snad taky vytahnu jehlice :sweat_smile:
21. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz
My jsme s čepičkou spokojení,cvalíkovi sedí pěkně :wink: ted jsem si zadala na tu druhou. :wink: Frog my dnes jdeme s tatkou na halu,kluci mají zápas,starší žáci-mladší žáci,tak je jdeme podpořit,Míša je se sebou na přijímačkách spokojená prej všeobecný byly dost těžký ,ale snad to dopadne,ve středu se dozvíme výsledky,tak mačkejte palečky.FROG,zítra s tebou ,ale vyrazíme ,kluci mají trénink,tak určo pujdem samy ven.
21. dub 2008 ve 13:26  • Odpověz
jo SMSo nánožníku mi došla ,ale zrovna jsem neměla čas apak jsem na to uplně zapoměla,tak promin holka ,že jsem tě takhle zazdila,nezlobíš se vid? :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2008 ve 13:27  • Odpověz
My dneska nakonec taky nejdem,fakt tam fičí...zítra jde tatík,páč mamča se jde nechat zkrášlit ke kadeřnici..Jo cvali jinak jsem se rozhodla že krmící židličku kupovat nebudu,počkám až bude anča sedět a koupím dřevěnou,je to fakt fůra peněz :unamused: ..jsem hrozná,ale jsem už protě taková,vždycky potřebuju čas vše promyslet,abych nelitovala..a 3000 nejsou zrovna malý prachy.Aspoň kouoím malé pěkný golfky.Líbí se mi ty co má bubbly,jen by mě zajímalo jeslti moc nedrncaj a pak se mi líbí ten moon buggy,ale je fakt měkej v zádech,ale na MMB jedna paní šije vložky,zmenšovačky,nánožníky,atd... na kočárky,tak třeba by se to tím zpevnilo..
21. dub 2008 ve 13:32  • Odpověz
tak se jdeme strojit a vyrazíme za chlapama páček shledáček jo a sarah tu dlooouuuhhhooo nebyla ,copak holky mají honičku,snad nejsou nemocný :wink: Daadinky to flákaj holky,ty potkám dvakrát za týden u Terky v krámě,tak aspon to :wink: :confounded:
21. dub 2008 ve 13:33  • Odpověz
ahoj,nezlobíš se,já se stydím ,ale rozumíš ta tlupa doma nestíhačka :grinning: Pozdravuj Ančí od Vikči a mějte se,zítra písnu pá
21. dub 2008 ve 13:36  • Odpověz
stou židličkou to zítra proberem jooooooo,pá už fakt letím,Vikča spala od 9.50 do 12.20 :confused: no v sobotu a v něděli přes den dala zas jen hodinku za celý den,tak dnes dospávala potvurka naše :slight_smile:
21. dub 2008 ve 13:39  • Odpověz
Tak Mer v albu III je Adi s cepickou. Teda neni to zadna kvalita to foto, Adi je potvurka a nepostoji
21. dub 2008 ve 13:47  • Odpověz
jo, Seymi, dobrý, a nepadá vám to jak to máte ohrnutý?
21. dub 2008 ve 13:57  • Odpověz
zatim ne. Kdyz tak do toho zahybu provizorne supnu tu tenkou gumicku, ale zaim dobry :wink:
21. dub 2008 ve 14:16  • Odpověz
BOŽE,lidičky kde jste ,jste emigrovali,či co :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2008 ve 20:10  • Odpověz
kam vás to dnes odfouklo :slight_smile: :confused:
21. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz
Bubli čučí na SIMÍRA TO MI JE NAPROSTO JASNÝ A CO OSTATNÍ POLANČANKY?
21. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz
Ha nečučí! :grinning:
Měli jsme nabitej víkend tak jsem vás tu trošku zanedbávala,ale koukám že to tu jakš takš šlapalo i bez nás :wink:

V sobotu jsme byli na oslavě třicetin, tak jsem si dala tři malinký panáčky Jelzina (takže vlastně jako nic,je to jen taková šťávička) a chytila jsem takovou slinu, že jsme jeli raději domů. Ale oslava super, spousta starých známých, spousta malých dětí, ještě že tu flašku vytáhli až pozdě odpoledne, jinak nevím jak by to dopadlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a máme autí, vyhrála Laguna. Zatím je bez značek takže nám stojí na dvorku, ale je suprová, jen nějaká veliká, snad se to naučím řídit! Oproti tý naší felině opravdu rozdíl. Nemá ani klíčky, ale takovou kartu a startuje se to tak že se zmáčkne čudlík. A má isofix, tak nevím jak se sedačkou,asi bych si měla koupit s isofixem, ne? Máte některá isofix a zkušenosti?
21. dub 2008 ve 20:30  • Odpověz
No ale ostatní asi na simíra čučí, nu což, jdu taky. Jen jestli nevyměnil parťáka a má pořád toho fešáckýho :wink: :dizzy_face:
Tak pá pá
21. dub 2008 ve 21:01  • Odpověz
Bubbly, to máte asi tu co my, ale nový typ ne? Isofix je super, jen to tam nacvakneš a je to, ten nemáme :frowning2:
21. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz
je to dobrý na vajíčko, ale nevím jestli se to tam dá nacvaknout i s tou velkou sedačkou :unamused:
21. dub 2008 ve 21:04  • Odpověz
Mer. já myslím že by to mělo pasovat na všechny sedajdy,ale asi stejný značky,ale nevím..Psala jsem tady o te Storchenm. a myslím že vám by asi nevyhovovala,páč jde jen malinko sklopit,takže je to takovej podtrhnutej sed..my jí asi koupíme,ale máme ještě čas a byt malej,takže vyčkáme..
Bubbly jak ten tvuj novej kočár?Neskáče moc na kostkách?Jedna paní ho tady nabízí za 2500 není ani moc ohetej,tak pátrám,páč chci taky něco koupit..líbí se mi ještě Cam Flip 2008,Chicco ct 0.4,Espiro city..
Tak zatím pa,jdu čučet na zoufalky...jo a ještě bubbly jak s tou klokankou?Rob má teďka noční,takže jezdí kolem 7.00 z práce,ale to vy ještě asi spinkáte co :slight_smile: ??Jo a prosím tě zapoměla jsem ti říct,že jak mi jí přivezl dom,tak jsem si všimla,že je na jednom místě ve švu rozpáraná..zašila bych to,ale nemám stroj :frowning2: ..
21. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz
Peti, kdy jsou v tom mateř. centru? Já bych někdy šla :slight_smile:
21. dub 2008 ve 21:48  • Odpověz
Dobré ráno!

Frog, já jsem s kočárkem po kostkách ještě nejela, ale kolečka nejsou odpružená, takže to asi lehce hopsá. ALe jela jsem po kamenech v Nováči a dá se to, B.spala a nevzbudilo jí to. Já s ním jsem vcelku spokojená. A tu klokanku může tvůj muž klidně vzít a hodit mi ji v igelitce přes plot, nebo at mě prozvoní na tel.a chvíli vyčká a já si pro ni vyjdu ven. My kolem sedmé vstáváme.

Mer, v tom MC jsou ve čtvrtek od 9.30 do 11.30 nebo tak nějak. Tenhle čtvrtek ale nemůžu jít, jedu asi k našim. Příští týden bych klíďo šla taky.

Dorot, co dáváš A. k snídani?

A když chci přestat kojit tak musím dávát nějaký UM?
22. dub 2008 v 08:16  • Odpověz
Dobré ráno, k snídani dávám mlíko, stejně tak střídám k dopolední sváče mlíko a jogurty, musí mít přísun mlíka na den to vychází kolem 600ml u 9-10 měsíčního dítěte, počítá se do toho jogut, mlíko, i kaše :wink: Někdy to dáme, někdy ne. My máme autosedajdu Stoch a jsme spokojený, je jasný, že nepůjde tolik polohovat jako autosedajdy 9-18 nebo jak je ta střední :wink: Jasný, když přestáváš kojit, musíš jí nahradit mlíčko :wink: Prej je dobrý dávat do 2 let UM pak jsou třeba různý drinky atd....
22. dub 2008 v 08:34  • Odpověz
Bubbli, a proč chceš přestat kojit? Já teda taky pomaličku přestávám, kojím už jen ráno, odpoledne, večer a v noci.Tak se nějak domluvíme na příští týden, ju?
22. dub 2008 v 08:52  • Odpověz
a neochuzuju jí o přísun mléka, když už jí nedávm dopoledne, v poledne a odpoledne? Dávám jí vše dopíjet už jen převařenou vodou s trouchou šťávy???
22. dub 2008 v 09:06  • Odpověz
To asi ne, když kojíš a jestli dáváš jogurty a kaše, nevím chtělo by to Poppy :wink: Jinak my hodně pijem čaje a už jsem zkoušela i vymačkat pomeranč a teplou vodu a dobrý, žádná reakce :wink:
22. dub 2008 v 09:33  • Odpověz
Mer, já nechci přestat kojit, ale asi mi dochází mlíko... B. sice tahá, ale nic moc nepolyká. Tak proto. A k pití jsem jí zkusila samotnou převařenou vodu a ona to pije jako protržená, mnohem víc než ten čaj. Tak jsem ráda. No a to UM budu muset asi vyzkoušet všelijaký značky, co? Ach jo.
Dorot, a má ta tvoje sedačka Isofix?
22. dub 2008 v 09:33  • Odpověz
Nemáme asi to je ten plastovej držák pod sedačku, bo co? Mě se osvědčil Sunar, pak neměli HA tak jsem začala Hami HA a teď už jen HAMI a super výborná chuť, občas si cucnu co zbyde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2008 v 09:36  • Odpověz
Ale možná jí to nebude chutnat :frowning2: Je zvyklá na mlíčko, a nebo naopak :grinning:
22. dub 2008 v 09:37  • Odpověz
A dáváš teda hypoalergenní, jo? A normálně z lahve s dudákem?
22. dub 2008 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.