• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
už ne Ha , když dávám jogurty nic jí to nedělá, tak už nedávám :wink: Jo z lahve a dudynem :wink:
22. dub 2008 v 09:42  • Odpověz
Dávkování je na krabici podle měsíců, ale Andulka vypije míň :wink:
22. dub 2008 v 09:42  • Odpověz
Děkuju! :wink:
22. dub 2008 v 09:43  • Odpověz
Bubbly ty bys jí to mohla dávat hrníčkem, jestli z něj pije :wink: A nezapomeňte kdo co chcete v Kajteku pište :wink:
22. dub 2008 v 10:00  • Odpověz
Tak joi,on ti jí ve čtvrtek ráno hodí dom,pojede tak kolem 7.00.KLdyž tady takj čtu že chceš začít s UM,mě přišel balíček od Hami a je tam na zkoušku 200gr Hami2 a já dávám Bebu,takže kdybys jí chtěla,tak ti jí pošlu i s tou klokankou..Dorot my taky budem kupovat Storcxh.Jakou máte barvu?mě se moc líbí ta červeno-černá a ta hnědá..Polohování sice nic moc,ale Anča si v ní docela hověla.. :slight_smile:
22. dub 2008 v 10:05  • Odpověz
Dorot, pije z něj úplně krásně, tak myslíš že bych mohla? Zkoušela jsem jí dávat z lahve přeci toho Hajaju a to vůbec nechtěla. Sice to uměla, normálně se napila,ale hnes to odstrkovala. To ji možná spíš nechutnalo to mlíko, co?
No Frog, tak jo, tak jestli ho nepotřebuješ, to Hami mlíko, tak mi ho pošli, děkuju!!! :wink:
22. dub 2008 v 10:11  • Odpověz
My máme hnědou, přišla nám univerzální, tu červenošedou jsem chtěla, ale neměli ji skladem kupovali jsme v HK. No chce to vyzkoušet, Andulka jak pila HA tak to je hořký a ze začátku jí nejelo ale pak si zvykla, normální je dobrý :wink: Jdem se muckat, mě bolí hlava a Andulka má rýmu pořád jí není dobře tak zatím nakouknu později :wink:
22. dub 2008 v 10:27  • Odpověz
Jj pošlu.
22. dub 2008 v 11:04  • Odpověz
já teda ještě jogurty nedávám, ani kaše, tak jí možná o něco ochuzuju, co? Mě teda pije z toho avent hrníčku s měkkou savičkou, ale do toho kaše asi nee, že? Tak do jakého hrníčku, to Bubbly dáš?
My jdeme asi do té Maxi cosi Tobi nebo Priori, ještě nevím. A barva černá, jako vždy, klasika. :grinning:
22. dub 2008 v 11:57  • Odpověz
Tak nám už přišla čepička,nechala jsem jí schválně udělat o něco větší,ale je úžasná..nafotím a ukážu.Za chvili letím k té kadeřnici,tak jsem zvědavá co se mnou provede :grinning:
22. dub 2008 ve 12:36  • Odpověz
ahojky všem,my už zkusili dávat večer před koupáním sunarku bezlepkovou a sní trošku tak čtvrt kompotový misky,ale aspon něco,ona toho sní dost málo,teda krom mlíčka z cisterničky,ted jí chci zkusit jogurt dopoledne,tak jsem zvědavá,ikdyž dnes jsem si byla u dr .pro recepty na meningokoka a dr.říkala.že dokud kojím nemusím jogurt dávat ,ale at to zkusím ,aby si zvykala na jiné chutě,stačí prý trošku,no to nemám strach ,že by snědla víc :grinning: ,ale prospívá dobře ,tak to nemám řešit,aspon jí prej neroztáhnu žaludek ,jsou děti který mají v roce 7 kilo a nic jim nechybí,mám bejt v pohodě a kolik sní tolik sní prý lepší než kdyby se mi přejídala a jídlo si vynucovala,to mi dělal H.A TED JE OTESÁNEK :grinning:
22. dub 2008 ve 12:52  • Odpověz
Cvali, budeš dávat očkovat pro meningokovi?
Já jsem zkusila dát asi tři lžičky pribináčka, ale dala jsem vanilkový, není lepší na začátek jen smetanový?
Jogurt taky zkusím,asi tak za týden - 14 dní.
22. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz
jo Mer budu ,ale velký malou ne,ty jsou v ohroženém věku,no pribináčka jí daly ochutnat děti ,ale nechutnal jí ,jogurt jsme ještě nezkoušeli,zkusím asi taky za týden dva.Mer však ty taky ještě kojíš ne,tak není kam spěchat a určitě jim tím nijak neubližujeme :wink: ale určitě ,kdyby aspon trošku začaly jogurtíky baštit ,tak to je dobře,musí mít do roka zvládnuté všechny chutě ne jen mlíčko zeleninku a ovoce,takže pomalu začneme s novinkama,co tomu dáma řekne,jo a DNES OSLAVA mÍŠA UDĚLALA PŘIJÍMAČKY NA GYMPL,BYLA 9.Z 71 UČASTNÍKU PŘIJÍMAČEK ,TAK NÁM UDĚLALA OBROVSKOU RADOST :slight_smile: :wink:
22. dub 2008 v 17:47  • Odpověz
tak to Cvali moooc gratulujeme !!!
Já kojím, ale právě už 3 x za den nekojím, dávám jí to zapít tou vodou a nevím jestli to není špatně, jestli potom nemá toho mlíka málo, co myslíš? Mám ji radši ještě dokojovat?
Kaši mám dáma rýžovo-mléčnou, dle dr. ani náhodou ještě mléčnou, ale v noci jakž takž spí, tak nevím, jestli mám začít dávat kaše, žádný přínos vitamínů to nemá, je to prý jen na tloustnutí, ale chtěla bych už pomaličku přestávat kojit, abych mohla občas třeba na půl dne někam odjet a hlídala babička :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2008 v 18:08  • Odpověz
cvali, taky gratulujeme Míše! Je fakt šikulka, hlavně aby jí to ještě tak 9 let vydrželo :dizzy_face:
22. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky,gratulace cvaldoi ml....Hodila jsem nějaký fotečky do albíčka.
Koukám tady pusto..Ráno musím s malou k dr.nahmatala jsem jí pod bradavkou takovou bulku a má i tu bradavku nákou divnou,jakoby namodralou a uprostřed červenou tečku :frowning2:
22. dub 2008 ve 22:15  • Odpověz
Dobré ráno :wink: Míše velká gratulace!!!!Jinak Frog, super háro :wink: perfektní barvičky :wink:
23. dub 2008 v 07:16  • Odpověz
ahoj ,díky za gratulace ,vyřídím :wink: ,dnes ve 14 razíme do Hk,jinak mer ono když ještě po jídle dokojuješ ,tím víc se ti bude tvořit mlíko ,jestli chceš pomalu přestávat,tak to děláš dobře,jen bys místo jedné dávky mlíčka měla dávat mlíčný výrobky,aby ji to mlíčko nechybělo a to je vlastně i ta kaše ,ideální je asi dát kaši ne moc a dokojit,takhle to zatím praktikuji já ,ale malá sní té kaše fakt málo.JÁ kojím ještě hodně ,protože toho sní málo a dopíjí se ode mě,ale když se děti nažuchnou jídla ,tak pak mlíčko nevyžadujou a tak to má být,takže nemyslím ,že bys jí šidila ,ale chce to nahrazovat těma mlíčnýma výrobkama,ABY JÍ TO NECHYBĚLO,pak jedině uměl.mléko třeba z hrnečku,nebo lahve,jestli už nebudeš kojit,to je na tobě. :wink: Frog ,ty bouličky mužou být hormony,je to časté.
23. dub 2008 v 07:51  • Odpověz
frogísku,pěkné vlásky,taky budu muset vyrazit oživit barvičky :wink:
23. dub 2008 v 08:19  • Odpověz
jo MALÁ mÁCHALKA,gratulačka ke stoji vzpřímenému a mamince pevné nervy,my už si konečně ze stoje umíme sednout ,nebo na čtyři,ale chvíli to bylo o nervy samej pád :wink: :confused: a pěkné fotky holky :wink:
23. dub 2008 v 08:40  • Odpověz
Dobré ránko,
frogískovi chválíme krásný účes a máchalkám gratulujeme :slight_smile:
23. dub 2008 v 08:41  • Odpověz
jo srsničko ,přijímačkama to ted všechno teprv začalo a doufáme,že jí ta píle a vytrvalost vydrží :wink:
23. dub 2008 v 08:42  • Odpověz
srsni telepatie ne?
23. dub 2008 v 08:42  • Odpověz
zrovna jsem na vás myslela,že písnu a ty tu :grinning:
23. dub 2008 v 08:43  • Odpověz
jo a Veru měla včera pidi narozeninky ,že slečna velká,tak bezpečné kručky Verunko :slight_smile:
23. dub 2008 v 09:25  • Odpověz
Děkujeme za gratulace ke stoji vzpřímenému, bohužel nevím, zda se radovat, či plakat :confused: :grinning:
23. dub 2008 v 09:30  • Odpověz
tak brouček zařezá,dnes máme honičku ve 13 do optiky dětem vybrat nové brýle a nová skla,teda plasty s antireflexem mají vyšší dioptrie,tak dr. nařídila výměnu,tak jim koupíme i nové obroučky,Míša chce nějaké výrazné a H.titanové jako má velkej H.,ve 14 chceme vyrazit do toho Hradce,takže to je tak ideální doba i pro malou,že se po cestě zrovna vyspí,takže doufám ,že to budeme vše stíhat,tatík píše seminárku,teda už jí má ,ale děkan mu poslal nějaké části na přepracování,tak sedí u noutbuku a je nervní,doufám ,že ho to do odpoledne přejde :grinning: ,musí se stavit zrovna na fakultě ,aby mu to odevzdal,ale prej už to bude mít :confused: já dnes oběd jen ohřeju ,máme vaříno od včera,tak ted letím setřít krásný den všem :wink:
23. dub 2008 v 10:27  • Odpověz
Dorot neplakej,já už si taky zvykla,páč už jsem všechny ty akrobatické kousky od dětí zapoměla,no bude huř holka :grinning:
23. dub 2008 v 10:30  • Odpověz
Vanessa se chce pořád taky stavět, když jí chytnu za ručičky tak pořád chce na nohy, ale jinak si sama ještě nesedne, ale mě to nevadí, třeba to i přeskočí :grinning: :grinning: :grinning: Už je každou chvíli i na čtyřech, ale co je to proti Cvaldovi a Bubblince, stejně starým holkám, že? :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2008 v 11:12  • Odpověz
mer to vubec neřeš uvidíš za pul roku ani nepoznáme kdo dřív seděl ,nebo chodil,každý dítě to má jinak :wink:
23. dub 2008 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.