• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojky, děkujeme za gratulačky :slight_smile:
chození je náhodou super :slight_smile: i to stání a lezení :wink: zatím si to pořád užívám s ní :grinning:
23. dub 2008 v 17:57  • Odpověz
Dobrý večer Polanko!
Tak my byli taky v HK, jen tak na čumandu.
Musím pochválit Frogince účes, je to moc hezký, žádná divočina a přitom krásně barevný. Jo, moc se mi to líbí.
A samozřejmě gratulujeme k další stojící holčičce! B. se sama ještě nepostavila,ale udrží se stát u gauče a tak, ale snaží se jak to jde! :grinning:
23. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz
Díky za pochvalu,asi se budu červenat.Dneska jsem vybrala golfky,vlezla jsem do obchodu a hnedka se do niich zamilovalaDala jsem zálohu a teďka tafy brouzdám po netu a zjišťuju že je asi nemůžeme mít.Píšou že složený maj 114 cm na délku a na druhý adrese zas že maj jen 105,prase aby se v tom vyznalo.Zítra tam musíme jít a všechno to oměřit.Jo a jde o Chicco ct 0.4..a jestli to nevyjde tak budu pěěěěkně nasr...,páč je to poprvé co jsem něco vybrala bez dlouhýho rozhodování a napoprvé.. :frowning2:
23. dub 2008 ve 21:42  • Odpověz
já jdu v pátek po plavču vybrat tu sedajdu a golfky. Sedačka bude asi Maxi-cosi Tobi nebo Priori - 9 - 18 kg a golfky asi quinny zapp nebo ten Pogo, na ten ještě mrknu.
23. dub 2008 ve 22:07  • Odpověz
a barva asi klasika, oboje černé :grinning:
23. dub 2008 ve 22:09  • Odpověz
Pogo je celkem pěknej,ale trochu dražší ne??Mě se líbí ještě espiro magic 3,ale moc pevná záda nemá,stejně jako moon a navíc nemá polohvací opěrku zad..no uvidíme zítra,teď to řěším na jiné diskuzi,páč ho tam dost holek má,takže vyzvídačka..
Jinak bubly prej ráno dorazí až po 7,spíš tak ke čvrt..
23. dub 2008 ve 22:33  • Odpověz
Pogo stojí myslím kolem 4 nebo 5 tis.
23. dub 2008 ve 22:38  • Odpověz
Ha, poslední i první. Dnes noc 20.00 - 5.00 a teď ještě chrupe, tak docela dobrý :grinning: Zoubky rostou a asi jí to ani nebolí, teda musím 3x zaťukat, abych to nezakřikla :grinning:
24. dub 2008 v 07:54  • Odpověz
Dobrý den, celý den :wink: Noc 20-5 a pak světe div se, maminka si chtěla povídat a ona po přenesení k mamince během 5 minut vytuhla a spala do 6.30 já čučela do stropu :grinning: Bude krásný den, takže plánujeme výlet k prababičce po O pěšky :wink:
24. dub 2008 v 08:33  • Odpověz
Ahojky..Anča zas měla nějakou divokou noc,asi 7krát jsem k ní vstávala,páč plakala,ale dala jsem jí dudu a spala,ale i tak jsem jak zmlácená..Venku je fakt pěkně,taky odpol vyzazíme,akorát jak mám ty alergie,tak mě pálej oči,mám je jak angorák,z nosu mi teče..no prostě super.A na alergologii jdu až za 2 týdny :frowning2:
24. dub 2008 v 08:46  • Odpověz
dobré ránko,tak výlet do HK super jsme sice o pár tisíc lehčí,ale dobře jsme nakoupili,tatí dvoje boty v HUMANICU,já jedny :frowning2: chtěla jsem ještě letní ,ale nevybrala jsem :unamused: ,děti v CA KALHOTY A TŘÍČTVRTÁKY ,NĚJAKÁ TRIČKA,tatí tříčtvrtáky,triko,Vikinka plátáky,Honzík v GIGA kratasy na házenou,V tescu plínky měli za 199,-,tak jsme vzali 8 balení a ubrousky zkusím ty tesco senzitiv měli 4 za 159,-,jinak používám pampers ,nebo johnson,tak uvidíme,ale jednou jsme dostali od Bubli tesco a byli dobrý.No a potravinovej a drogeriovej nákup.Ale jsem spokojená ,protože někdy vyrazíme,že nakoupíme a seženeme toho pulku,včera byl uspěch :wink: CHTĚLAjsem ještě body s dlouhým rukávem ,ale v CA 199,jedno ,tak to si raději skočím na hrabáček ,minule jsem tam pořídila nádherný a jak nový ,za 30,- :confused: Frogísku odpo.razíme ven tatí jde stěhovat babí nový postele ,takže máme volnáska :grinning:
24. dub 2008 v 09:48  • Odpověz
bubli a v kolik jste byli v hk?
24. dub 2008 v 09:48  • Odpověz
dnes jsem vytáhla cvalíkovi po H. lego duplo,farmu ,zvířatatraktory auta a pa hasičskou sadu ,no uplně z toho unešená,pak má lego duplo primo od 6 měsícu ,taky po H.a stím si hraje moc ráda,to lego je fakt nezničitelný a super,PAK MÁ PO SÉGŘE lego to holčičí panenka s koníkama pokojíček ,houpačka a já nevím co ještě ,ale to tak od 3 let,bárbíny taky,to se bojím ,že jim vyškube vlasy a sní :grinning:
24. dub 2008 v 09:54  • Odpověz
Uááááá dorazila pepice!!!!!!!!!! krásná tu jí dnes dám, i kdybych ji měla ohrnout :grinning: Chtěli jsme větší na jaro-léto supeeeer pak dodáme fotky :wink: Cvali to je dobře prachy se maj točit, my jdem točit v So, chtěla bych botky, bundu, sukni,................... :grinning: dostla jsem penízky a ještě dostanu, budu mít narozeninky :wink: 18-té :grinning: :grinning:
24. dub 2008 v 09:55  • Odpověz
tak pádím vařit,tatí šel na oční a vytisknout a svázat si do práce seminárku,mají tam lepší tiskárnu.krásnej sluníčkovej den , Frogísku písni jestli pujdete a v kolik pá
24. dub 2008 v 09:57  • Odpověz
jo, TAK JUKNI do CA mají tam slevy asuper věci tříčtvrtáky co si koupila Míša by se ti určo líbili,no kdybychom si na penízkách jen seděli ,tak bychom si asi moc v životě neužili,moje známá co nedávno zemřela ,ve 40,tak pořád šetřila,že prý se to jednou bude hodit....tak z toho jsem se i docela poučila,bohužel :frowning2:
24. dub 2008 v 10:00  • Odpověz
my jedem točit from Poland :grinning: Hradec by už Máchala zabil, byli jsme třikrát za sebou :grinning: Přesně, nebudu řešit prachy, jestli jo koupit, nebo nekoupit, kdyžse mi něco líbí, samo nekoupím každou volovinu, teď hodně peněz sežere byt :wink:
24. dub 2008 v 10:02  • Odpověz
tak to je jasný ,taky kupuju s rozumem,navíc nás stojí ,hodně předělávání chalupy,tam to taky hučí no ted už to je aspon vidět ,ale ty začátky ,hodně prachu a furt to nebylo nikde vidět :angry: a děti škola ,výlet ted Míša 3 litry,něco sebou , zítra do Osvětimy litr a kapesné a budeme kupovat učebnice na gympl,no a to nepočítám Honzíkovu házenou ,no ale co bychom,pro ratolesti neudělali :slight_smile: od toho je máme,ikdyž někdy by si nezasloužili vubec nic hadi :grinning:
24. dub 2008 v 10:09  • Odpověz
Holky, vy už dáváte na nočník? Já to dneska zkusila a nočník byl na plovoučce a asi se to nějak sklouzlo a V. se natáhla nahatá jak provoz, no řev, takže bude asi nočník nenávidět. Jo a taky má ten nočník hrát a když do něj dám vodu, tak nic, ale doklad už samozřejmě nemám, ale stál 130 kč, tak vem to čert. Budeme muset koupit asi nějaký stabilnější, aby z něj V. při každé potřebě nespadla :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2008 v 10:10  • Odpověz
Ahoj!
Teda Cvaldi, vy se máte že máte co utrácet! to by mi šlo taky!!!takže příště jedu s vámi!
Frog, moooc děkuju za ty mlíčka pro Bublinku, ale to je moc, řekni si co za to!!!
Mer, já dávám Bublíka na nočník od tý doby co smaa sedí,takže tak 1,5měsíce, snažím se každý den a docela se daří, aspon načůráno máme skoro vždycky. a když zvládneme i to druhý tak to je véééliká radost na všech frontách!!!! V. si taky zvykne,neboj.Ale myslím že na nočníku záleží,jako na tvaru...
24. dub 2008 v 18:40  • Odpověz
zapomněla jsem pogratulovat míše od cvaldů k přijímačkám, tak to napravuji a gratuluji! :wink:
24. dub 2008 v 19:06  • Odpověz
ahojda holky, zdravíme vás po dlouhý době. to jsou ale krásný dny,coooo? Frogiii, moc děkujeme za čapku, dneska jsme v ní honili vodu :wink: :slight_smile: byla teda ale opravdu za fešandu. Nafotím ji a přidám do albíčka.
24. dub 2008 v 19:08  • Odpověz
Ahoj Sárinko a maminko!!! Dnes bylo kráááásně!!!
Včera jsem psala že se Bublík ještě sama nepostaví, tak už se postavila :dizzy_face:
24. dub 2008 v 19:11  • Odpověz
A¨hojík..bubbli za mlíčka nic nechci,dostala jsem je a mě by to tady zbytečně leželo,takže jsem ráda že to někdo využije..
Sarah jsem na fotečky moc zvědavá,malá v ní musí být kouzelná :slight_smile:
24. dub 2008 v 19:33  • Odpověz
teda Bublly, fakt už se sama postaví? Jako u něčeho nebo jen tak?
Mám vás pozdravovat od Poppynek, potkala jsem jsem je v Polance v Kaufu. :grinning:
24. dub 2008 ve 20:14  • Odpověz
Mer, postavila se na křesle. Držela se o opěrku.
Frog, tak to moooc děkujeme, ale jsme dlužné...
Na plavání zítra nepojedem, B. včera v tom HK ofoukla - jak byla rozpařená z auta a pak venku na ni fouklo, asi, a zas jí začíná rýma. Tak tam ráno zavolám omluvenku... :unamused:
24. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz
ahoj všem ,my dnes plavčit jdeme,tak to je škoda,že Bublinky nebudete :frowning2: ,gratulačka k postavení,doufám ,že se nebude cvalík stavět v šatně na plavání ,to by bolelo ,kdyby žuchla :wink: ,no snad to proběhne v poho.,už nám to děvčata začíná :grinning:
25. dub 2008 v 08:07  • Odpověz
no Bubli,utráceli jsme ,ale ono to bylo spíš taky nutné to oblečení kupit,no brýle jsou pro ně taky nutnost,plínky vlastně taky,takže ono nic jiného nezbylo :unamused: ,ale tak od toho máme děti a člověk stím musí počítat,ikdyž pojištovna mě dojmula Míše na OBROUČKY PŘISPĚLI 100,- Honzíkovi 400,-,no A KOMPLET OBOJE BRÝLE 6000,- a to byli z těch levnějších :angry: díky za gratulačky Mišce to vyřídíme,dnes ráno ve 4 ji Honza vezl na nádraží jeli do té OSVĚTIMY
25. dub 2008 v 08:16  • Odpověz
JO BYLA JSEM UTRÁCET VE vYDRÝSKOVI A U ALBERTU V SEKÁČKU A PRÝ TAM BYLA PŘEDEMNOU POPYNKA,ALE NĚCO MI TEDA NECHALA :grinning:
25. dub 2008 v 08:18  • Odpověz
Ahojda holky, posíláme pozdravy zas po delší době, my taky dneska plavčo, ale tady u nás :grinning: . Nám za týden rok, to uteklo holky, už chodí jen za jeden prst a včera na zahradě šel už i sám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , dneska než jsem se omrkla, tak seděl sám na gauči a jak spokojeně, no docela mně zamrazilo, dolů už taky slejzá bravurně. Jo cvali s brejlema to znám, taky nosím, ale teď jsem na čočkách a to jsou taky palby :frowning2: , zítra jedem do Polanky na nákup, jelikož už doma nemám a olej, tak musíme na mega nákup, jo a dneska večer razíme na Landu do PCe. Tak jsem zvědavá na našeho kozomila jak to zvládne s babí a flaškou :grinning:
25. dub 2008 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.