• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
AHOJDA ,lennis,tak kozomil ,to je to pravé slovo i pro naši Viki,příkrmum moc nedá ,ale mamí vždy a hodně :grinning: plavčo výborný ,byl i tatí a šplouchali se s Viki v bazénu ,ta byla nadšená a táta viděl co to je za vodníka,Srsničko penízky předány :wink:
25. dub 2008 v 15:30  • Odpověz
tatí se tam sešel s kamarádem z gymplu,už se roky neviděli,taky tam byl s dítkem,prý by to klidně zvládli s Viki sami ,tak až nebudu moct jít ,tak jsem na něj zvědavá :grinning:
25. dub 2008 v 15:32  • Odpověz
Sršni, díky za penízky!
My byly s V. u T. v krámě a Pogo se nám teda vůbec nelíbí. Takže bereme ten Zappík :grinning:
25. dub 2008 v 16:03  • Odpověz
Holky, koukejte co jsem objevila:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&album=55489
paní šije doplňky ke kočárkům a za super ceny. Tak mám vyřešený ten chybějící košíček na Zappky, super je i ta taška na pláštěnku :grinning:
25. dub 2008 v 19:47  • Odpověz
ahojky, tak my byly taky dnes plavčit - mer OK, rádo se stalo, a moc děkujeme cvaldikom, že penízky předaly(i)? :dizzy_face:
lennis - závidím Landu, taky bych na něj jela :wink: tak si to hezky užijte!
já dnes byla na oslavě s kolegama z práce, od jedné do čtyř, pak jsem s taťkou vybírali dárek pro tchána a frrr domů, osvobodit babičku od hlídání :slight_smile: ale naše princezna tentokrát nebyla za dračici, byla moc hodná, dokonce odpoledne spinkala dvě hodiny :slight_smile: asi ji to plavání tolik zmohlo!
a dorotkomáchalovům přejeme šťastné úlovky v Polandu!
25. dub 2008 v 19:48  • Odpověz
teda holky, koukněte na MMB na ty naše modelky, ID 91265
25. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz
Achojky..taky jsem v týdnu objeVila jednu paní co šije různý vložky,nánožníky,kapsy,pultíky a má fakt spoustu vzorníku...ID 1168
26. dub 2008 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj ženy, tak shrnutí dojeli jsme domů teď, jinak z Polandu v 14.30 měli H ale velký a to všude :confounded: Nejsem blázen abych nosila zelený svítivý elasťáky, růžový tričko a stříbrný balerínky, tak asi to tam měli :confounded: Táta se oháknul celej, já mám tříčtvrťáky, ale šustle v riflových jsem měla nohy, jak myslivec, když jde na hon :grinning: :grinning: Pak tričko a jinak nic, Kajtek úplný H- Andulce jsem chtěla bundu, vestu , trojkolku, flašku, ............. Máme H trojkolka se nám nelíbila žádná obléčo taky ne, takže jsem koupila akorát bodýčka a nočník a POZOR. SRŠNIČKOM, TO JSEM NASRANÁ A TO DOSLOVA I MUŽ, ŘÍKÁM JÍ MĚLA JSEM TO NAPSANÝ, ŽE CHCI FLAŠKU S MĚKÝMA PÍTKAMA, JOOO TAKŽE MÁME FLAŠKU A JEDNO PÍTKO A PAK SADU DVOU PÍTEK, DOMA MĚ TO NEDALO, SRŠNI, ROZDĚLALA JSEM FLAŠKU A PÍTKO TVRDÝ :angry: TAKŽE TY DVĚ JSOU TAKY TVRDÝ :cry: JESTLI TO NEBUDEŠ CHTÍT, NECHÁM SI TO, NEBO TO STŘELÍM. SLÍDY JSI CHTĚLA NA KOČÁR DVĚ VIĎ, TAK TY MÁM :wink: PRO BUBBLINKY NEMÁM NIC :cry: DUDUNY NEMĚLI AVENT 6-18 A FLAŠKY S PÍTKAMA TAKY NE, SRŠNI MÁ POSLEDNÍ JÁ KOUPILA ÚPLNĚ JINOU ZNAČKU NÁM :unamused: TAK JAK BUDETE CHTÍT SRŠNI, DEJ URČITĚ VĚDĚT. :wink:
26. dub 2008 v 18:07  • Odpověz
Frog, dobrý, jdu si k ní objednat vložku a tašku na Zappa. U té druhé paní jsem si objednala box na pláštěnku a košík. Teda to jsou šikovné ručičky, to musí být panečku rejžo, co? Ale jsou to fakt dobrý a praktický věci, které se nikde neseženou a hlavně jsou levný :grinning:
26. dub 2008 v 18:08  • Odpověz
ahojky, tak já dneska užívala volno - teda jak se to vezme, podařilo se mi vecpat se na cvičení s Olinkou Šípkovou, no to byl zážeitek sám o sobě :slight_smile: a ještě jsem vyhrála osušku a aviváž :grinning: no bomba, co Vám budu říkat.
Dorotko, určitě si to vezmu, jsem si říkala, že bych jí zkusila ty tvrdý, tak to zkusíme a uvidíme :wink: když tak se jich taky nějak zbavíme, no :slight_smile:
Zatím papa!
26. dub 2008 v 19:59  • Odpověz
Dorotko, to je škoda, že neměli nic pořádnýho na sebe, ale zdá se, že se vrací móda, ve který jsme prožily pubertu :grinning:
26. dub 2008 ve 20:01  • Odpověz
Sršni, to jsi byla cvičit v té Polici?
26. dub 2008 ve 20:18  • Odpověz
holky, tak kozomil to zvládnul dobře, hlavně teda mamka :wink: . Landa super, zpíval asi 1.5hod v kuse, ale těch lidí, to byl teda fakt mazec, malej volá, tak se ještě možná objevím
26. dub 2008 ve 20:42  • Odpověz
Dobré ránko, teda tady se pěstuje pohyb :grinning: No já Šípkovou nee, sice cvičí dobře a je machr namachrovaná, ale nemusím jí, je jak přiteplená :grinning: to spíš Jana Havrdová, to je baba :wink: Ale já bych při cvíču chcípla :grinning: Ale osuška a aviváž by se hodila :grinning: Lennis no tak super, že to zvládnul a Landa se líbil, já nemusím davy, takže koncert pro mě nemyslitelný, kdyby přijel zazpívat k nám na zahradu, proč ne :grinning:
27. dub 2008 v 07:07  • Odpověz
Ahojky.Lennis závidím,taky jsem chodila na všelijaký koncerty,od Lucie,přes Kabáty a Landu-toho miluju ze všeho nejvíc..jezdila jsem na fesťáky,na hokejový zápasy...miluju stadiony :grinning: ..A měl tam někoho na podiu kdo s ním zpíval??Jak já bych si jela někam zařádit,ale samotnou by mě to asi nebavilo a všechny kámošky mám v Hradci :frowning2:
27. dub 2008 ve 13:52  • Odpověz
Takhle chodí Viktorka fandit bráchovi. http://www.mladahazenanachod.wz.cz./ :wink: :grinning:
27. dub 2008 v 17:43  • Odpověz
Cvali, super fanda!
Frog, to mi povídej. Já jezdila každý rok do Trutnova na fesťák, vymetala každou rockovou zábavu nebo koncert. Já zas můžu Rammstein a tak :grinning: Jooo, to byly časy. :sweat_smile:
27. dub 2008 v 18:44  • Odpověz
Já Rock for people v Českém Brodě..a Rammstein můžu taky..
27. dub 2008 v 19:27  • Odpověz
dobré ránko,my dnes vstávali poprvé za 8 měsícu v 6.00,takže ted už znova zařezává :wink: je teda fakt ,že včera spala už v 18.30,byla od 14 vzhuru ,tak byla beruška unavená,dopo byla s tatkou venku a to spala jen 40min,je zvyklá spát v postýlce přes dvě hodinky,ale včera bylo nádherně a dnes asi to samé :wink:
28. dub 2008 v 08:20  • Odpověz
dobré ránko Polanko! Tak to vypadá na krásný den :wink:
mer -jo v Polici
28. dub 2008 v 08:21  • Odpověz
Dobré ránko, je nádherně :wink: Po O jdem ven koupit časopisky a sednem na zahrádku a budem vegetit :wink: Dneska má sršnička rande s mým mužem, no trpím, bože ať na něj nedělá oči :confused: :grinning: :grinning: My vstávali v 5.30 :angry: teď spí, poslední dobou si dělá co chce, nejí, nesvačí nebo málo, chodí si spát jak chce, no režim zádnej :grinning: Mer ty a fesťáky? :confused: :sweat_smile: Taková nenápadná paní :grinning: :grinning:
28. dub 2008 v 08:25  • Odpověz
Holky, tak my vstávali o půl 7 :unamused: , jsem jak mumie, naštěstí je už malej venku s mojí mamkou. Tak mám chvilku pro sebe. Včera jsme prodali kočárek, trošku nostalgie, ale jsem ráda, že to šlo tak rychle a za dost dobrou cenu, to jsem nečekala. Tak mám radost a ještě mi přišly peníze z finančáku za společný daně, tak můžeme jet koupit zahradní nábytek, tak mám radost :grinning: :grinning: :grinning: , chci, aby manža udělal novou pergolu, abychom to měli na léto krásný u bazénu :grinning: , už se fakt těším :wink: . Taky jsem objednala malýmu klouzačku na zahradu
http://deti-ostatni.sbazar.cz/skluzavka-stredni-4-schudky-s-m-o-b-y-cela-cr-o1391880.html
a ještě bych chtěla ten stan s tunelem
http://www.krahula.cz/sada-stanu-s-tunelem-ean091788-skup009.php
houpačku už máme a písek taky a ještě bych chtěla takovou tu lavičku - houpačku pro dospělý, no uvidíme jak to všechno bude stát.
Tak Landa v pátek super, jen těch lidí, to bylo naprosto šílený!!!! Nejsem zvyklá už...., byli jsme až u střechy na balkoně, takže výhled dolů na podium, malej to s babí zvládnul dobře :slight_smile: :slight_smile:
28. dub 2008 v 08:27  • Odpověz
no my byli včera na chalupě větrat a poklízet,tráva nám nějak narostla :confused: ,takže v týdnu musíme sjet se sekačkou :dizzy_face: ,nikdo nás nevykradl ,tak dobrý ,máme dobrý sousedi ,jsou lepší než hlídací pes :grinning:
28. dub 2008 v 08:28  • Odpověz
Já rozmlouvala, nebo né rozmlouvala ale radila jedný těhulce v Kajteku ohledně kočárku, chtěli kupovat tu těžkou krávu, co ma sršnička(ona promine :wink: Stejně maj novej :grinning: a co má Bubblinka, no chudák na mě koukali, že ho měli asi vybranej, stejně ho třeba koupili no :confounded: :grinning: Lennis stany a domečky měli v Kajteku, super za 299,- na naše a i s tunelama :slight_smile:
28. dub 2008 v 08:30  • Odpověz
taky chceme cvalíkovi něco pořídit na chalupu,my ještě moc venku krášlit nemužeme,páč pořád budujeme a jak se vozí materiál ,tak zahrada ještě trpí,ale už se těším,až budu moci budovat i kolem domu :wink:
28. dub 2008 v 08:30  • Odpověz
Jinak ženy od 19.5 má muž volno týden, tak můžem spáchat srazík, ale vymáčkněte se co nejdřív :grinning: Kvůli narozkám Poppy a naší Aduny, jestli to nené brzo, ale my paknevíme jak budeme moct, protože v červnu to máme nabité a o červenci ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2008 v 08:33  • Odpověz
no já tvrdím ,že taky ,že to jsou těžký kočárky ,to i ten náš lodák modrej byl lehounkej,neměl tak těžkou konstrukci,ale jsou myslím prostorný,aspon ten Bublinky,ale myslím i Srsničky :wink: na mě je i HOCO poměrně dost těžký,má taky těžkej podvozek.Tak pádím poklízet,než se vzbudí,jo a naše gymnastka už stojí a drží se jen za jednu ruku frajerka ,čekám kdy si rozbije nos :grinning:
28. dub 2008 v 08:36  • Odpověz
jj srazík dobrej nápad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. dub 2008 v 08:36  • Odpověz
my máme tátu doma celej květen,bude chodit dělat jen docházky a papíry,má studijní volno :confused: doufám ,že nebude nervní ,jinak ho vyexpeduju na chalupu :grinning:
28. dub 2008 v 08:40  • Odpověz
Joooo to jo, třeba prostornej, i když mě to připadá úzký no nevím, ale těžkej, já jsem ho nemohla s Verčou utáhnout, to jsem i sršničce říkala, jak jsme na ni čekali s Didididi před barákem :wink: Měli tam kočárek no lehkej čtyřkolka, vyšší zkusím najít odkaz, no prostě jsem říkala, třeba Alu Sprint, popř.Firkon :wink:
28. dub 2008 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.