• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
No prostě to nenajdu ten odkaz na Kajtek jim to nefunguje :angry: Nervní :grinning:
28. dub 2008 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky, omlouváme se, nestíháme...
Dorot, škoda že jste nepořídili, ale u nás to tolik nehoří, poradíme si, horší je že ty budeš muset chodit v létě nahatá, co? :grinning: :grinning: :grinning:
Cvaldi, teda žasnu, V. nejlepší fanoušek, i média se o vás zmiňují, tak vítej mezi medílně provařené! :grinning: :grinning: :grinning:
Lennis, lkoncert ZÁVIDÍM!!! Já už taky někam chci jít!!!! A hlídací babičku "při ruce" závidím dvojnásobně!!!

A holky, chci vás všechny pozvat - na čarodějnice k nám přijedou Poppynkovi, budeme pálit asi nějaký oheň, opečem buřt, necháme proběhnout psíky, tak můžete přijet i vy ostatní, kdo ještě nemáte plán. Čím víc čarodejnic, tím lépe. Muže a psi sebou. :wink: :wink: :wink: Tak kdo chcete přijet, písnětě do IP, popíšu vám cestu k nám.

A jdu něco dělat, větrat peřiny a celý domeček ať nachytáme sluníčko, je tam dneska fakt božskýýýý!!!
28. dub 2008 v 08:51  • Odpověz
Jůůů opravdu můžeme i s mužem, on má teda 29-30 24h službu, ale tady jsou čatodky až dlouho :wink: Tak my dojedem napiš čas a co ssebou :wink: Psi sebou, tý bláho, musíme Sáru poupravit, akorát je vykastrovaná, chudák Rody :grinning:
28. dub 2008 v 08:53  • Odpověz
čatodky :confused: Čarodky :grinning: :grinning: Jakoooo, já si kůpila 3/4 krásný a pidi tričko na ramínka :grinning:
28. dub 2008 v 08:54  • Odpověz
Dorot, co si to o mě myslíš? :grinning: :grinning: :grinning: Možná teď tak vypadám, ale jinak jsem byla pěkný číslo. Já nesměla chybět na žádný rockový zábavě a jezdila jsem do Prahy na Pearl Jam, Rammstein, Bon Jovi atd. atd. Já miluju rockovou hudbu a tu atmosféru. Jo, to byly pařby. Ale už se těším až babička pohlídá a zas vyrazím. :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2008 v 08:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: Já mám svrbění letos na kytaru, ale nevím, jestli budem doma ten víkend. Jinak 1.5 tu celé odpoledne bude bengál rockovej na hřišti :grinning: Budem doma pařit, joo tak to bych s tebou klíďo šla, my milujem Guns, táta Heeebie Jeebies, a tak :grinning: Souseda máme Imodium :wink:
28. dub 2008 v 08:59  • Odpověz
Jé, to bude Rody v sedmým nebi! Bude tu mít svoji milovanou Leunku, a ještě novou fenečku, to bude celej paf! No sebou nemusíte vozit nic, snad jen nějaký specialitky pro svoje děti, základ - přesnídávky a nějaký jogurt se tu najde! No a pro dospěláky tu bude pro dámy šampíčko, samozřejmě pro nekojící, nějaká limča a pro neřídící pány (pro ty co mají kojící manželky které můžou řídit domů) tu bude pivečko. Něco na klacek nad oheň taky koupíme, chleba a hořčice tu taky bude. takže nemusíte vozit fakt nic.

No tak to je dobrý Dorot, tak nahatá nebudeš chodit. Já ale asi jo, páč nic letního nemám, budu muset taky někam jet něco vyplenit.
Mer, to byly časy, co???? Ach jo, já taky vždycky vzpomínám, jak to bylo free...
28. dub 2008 v 09:07  • Odpověz
No tak já dám ještě vědět, co na to muž a zda něco neplánuje, řídit bude on :grinning: :grinning: Já řídila včera a předevčírem, na klacek si dám muže :grinning: Andulce něco vezmu a udělám salát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda pokud nebudou mít v Penny shnilou zeleninu, to by se jaksi nehodilo, že? :grinning: Nebo jo? :sweat_smile: :grinning: Bože bubbli a ty co posloucháš, též toto :confused: Ženy co se to ještě dozvím :confused:
28. dub 2008 v 09:17  • Odpověz
Lennis, na druhé dítě budeš kupovat nový kočár? Já pořád váhám jestli prodat nebo neprodat.
28. dub 2008 v 09:20  • Odpověz
jo, Bubbly, to byly časy a třeba ještě budou. Akorát si neumím představit opít se jako dřív, přijít v 8.00 domů a pak se starat o V. a ještě k ní v noci vstávat. Mě je vždycky druhý den hrooozně blbě, celý den jen ležím.
Bubbly, tak já to řeknu taky mužoj a uvidíme co on na to. My chodíme k hasičárně, je tam vždycky velký oheň a něco tam hraje, ale mohli bychom udělat změnu. Jo a v kolik hodin? To asi ne večer, že? Jsem si teď uvědomila, že máme dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nemůžeme jít v devět večer ven :grinning: :grinning: :grinning: A babička s dědou jdou taky pařit :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, já dávám už třetí den kaši, a je to v noci horší než když jsem ji nedávala. Co mám dělat? Pokračovat? Jo a vůbec mi nechce syrové ovoce, všechno musí mít madam povařené a nebo jen skleničku :cry:
28. dub 2008 v 09:25  • Odpověz
jejda tak to my máme čarodky s házenkářema ,je to už tradice,velká akce,ale já letos pošupajdím dřív domu s malou,tatí s velkejma zustanou,nebo jen velký a tatí pujde s náma domu a dáme si vínko doma spolu,cvalík nevydrží bejt dlouho vzhuru,příští rok to bude už lepší :slight_smile: :wink:
28. dub 2008 v 09:35  • Odpověz
Mer kaši dávám jen někdy někdy sní trošku ,někdy nechce vubec :wink:
28. dub 2008 v 09:35  • Odpověz
Na čarůdky dorazíme, volala jsem muži :wink: Kaši dáváme po koupí a flaškou, jinak to nejde :frowning2:
28. dub 2008 v 09:53  • Odpověz
tak já už mám vysmejčíno sluním se na balkoně ,popíjíme s tatí kávu a naše mladá už od 8.10zařezává a stále ještě :confused:
28. dub 2008 v 10:11  • Odpověz
táta jede ve 12.30na poslední zkoušku před státnicema
28. dub 2008 v 10:12  • Odpověz
já dávám kaši lžičkou :slight_smile:
28. dub 2008 v 10:13  • Odpověz
Budeme držet pěstičky!!! Mladá blázní spinkala asi 1h nevím přesně, a třikrát dnes už kaki :grinning: No já nedávám, protože lžičkou nechce a nebo už usíná, tak zatím flaškou :wink:
28. dub 2008 v 10:14  • Odpověz
my teda zatím vše lžičkou ,zatím flašku ještě neznáme ani dudlíka,tak 2h45min,tak jsem na ní zvědavá odpo venku,musíme jít nakoupit přesnídávky a zeleninkydo DM A ŠTÁVIČKY OD hiippu,už jsme se trošku rozjedli,nejvíc jí chutá na plavání to i táta zíral :confused: jogurt activia neochucená a někdy jí do toho přidám 2-3 lžičky přesnídávky ,nebo banánu čtvrtku.tak hezký sluníčkový den všem :slight_smile:
28. dub 2008 v 11:41  • Odpověz
Teda vy jste ukecaný holky, nestíhám ani číst :grinning: .
Meredith - kočár jsem chtěla prodat určitě, druhý plánuju za 4 roky, chci tak na 2 roky do práce, takže plus, mínus za ty 4, možná dřív kdo ví...ale vím, že bych stejně chtěla novej, vývoj jde hrozně dopředu, byla jsem v Nelloj v HK s kámoškou - těhulí a jen jsem slintala, takže jsem ho střelila už teď, sporťák jsme kupovali jinej a jsem s ním max spokojená (6,6kg), takže s ním chci vydržet na HOnzíka, ale už jsem čuměla po golfáčích, ale pro mně by byly jen tak pro radost, protože já fakt nevím, kam bych s nima jezdila :grinning: , jsem ujetá na kočáry, navíc jsem ho zkusila prodat za 4200Kč (PC 5990Kč), takže hluboký kočár nás vyšel na 1800Kč, to jde ne :grinning: ??? Nejdřív jsem chtěla tak za 2-2500kč, ale zkusila jsem to a vyšlo to, navíc jsem měla ještě další 3 zájemkyně.
28. dub 2008 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky cholky...cvali jdete ven ju??Já bych se přidala,můžu??Anča tady drancuje hračky,všechno kouše a teďka se tady snaží utrhnout ze zdi meďu pú,co jsem jí tam nalepila...zkouší to ze všech stran a dělá jako že nic,jen tam tak mamííí přeci šmejdím ručičkou,to se snad může ne :grinning:
28. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz
jj Frog to je jasný,tatí odfrčel právě na zkoušku,MY BYCHOM ŠLI I DŘÍV V KOLIK TO VIDÍŠ TY
28. dub 2008 ve 12:25  • Odpověz
cvalík tady leze a krámuje a já žehlímleze už krásně po čtyřech ,ale nejvíc ještě pozadu,dnes byl už i karambol,postavila se zezadu za křeslem a jak se tam nemá čeho chytit ,tak hned slítla naštěstí na zadek ,ale měla pod sebou kostičky au :cry:
28. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz
Tak to je fajn že Máchalovi dorazíte, škoda holky vy ostatní. Myslela jsem že bychom se sešly tak ve tři ve čtyři? Pak se můžem jít podívat i na ten velkej oheň na náměstí, uvidíme jak se nám bude chtít.
28. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz
Já jsem pro 15h Andula chodí kolem 19h spát, tak nevím jak to zvládnem :wink: Ještě sršničky a Diankianki :wink:
28. dub 2008 ve 12:31  • Odpověz
Lennis gratulace k prodeji :wink: U nás se spinká ještě nejsme po O, ale pak okamžitě a střelhbitě razíme ven :wink:
28. dub 2008 ve 12:32  • Odpověz
A bacha jsme sladěný, já tříčtvrťáky oranžové a bílé tričko, Andulka oranžové tříčtvrťáky a bílé bodýčko :grinning:
28. dub 2008 ve 12:33  • Odpověz
Tý jo, tak to jste kočkýýýý sladěný!!! :wink:
28. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz
Dorot, jaký byl ten stan v Kajteku? Barvy, velikost asi....atd... :wink:
28. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz
Bubli,my máme ty čarodky takhle každej rok a vše už domluvený,tak si to užijte pěkně i bez nás a dohodnem nějakej srazík zase na jindy :wink: Máchalky vy jdete někam na rande ne? :grinning:
28. dub 2008 ve 12:41  • Odpověz
dáváš ANDULCE POD TŘÍČTVRTÁKY PUNČOŠKY?
28. dub 2008 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.