• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Byl to domeček, klasickej s okýnkama, truhlíky s muškátama na tom nakreslený a dveře -vyhrnovací no super!! Pak měli stan a k tomu tunel a pak takový dvě kostky a mezitím tunel :wink: Cvali na rande :grinning: :grinning: s kým tady probůůůůůh :grinning: :grinning: Jo má slabý punčošky barvy světle oranžové s bílými, modrými a růžovými proužky :grinning:
28. dub 2008 ve 12:44  • Odpověz
no my tak kolem te druhé,anča měla velkej obídek,ta že dřív mlíko určo chtít nebude.já musím do zdrav.výživy a delvity a pak je mi to jedno..
28. dub 2008 ve 12:47  • Odpověz
No jo Cvaldi, to chápu. Tak příště vymyslíme jinou akci. :wink:
28. dub 2008 ve 12:50  • Odpověz
TAK FROG,já vyrazím před druhou a pujdu ti naproti po komendě k hynkovi jo?Dorot,tak nemám stach,že byste nikoho solidního nenašli,třeba tatku :grinning:
28. dub 2008 ve 12:56  • Odpověz
:grinning: :grinning: No to jo, akorát s ním teď randí asi sršnička, pokud se malá sršňa napapala a vyskytujou se venku :grinning: :grinning: No dorazí kolem 15-16h pak budem randit všichni :wink:
28. dub 2008 ve 13:03  • Odpověz
Jasně a nespěchej..vezmem to kolem řeky ju,nakrmíme kačenky.
28. dub 2008 ve 13:21  • Odpověz
Lennis, já druhé chci taky tak za 3 roky, ale to mi bude už přes 30, tak nevím. Mě kočár vyšel na cca 22 000 Kč, ale trojkombinace - sedačka, korbička a sporťák. Já bych musela prodat jen sedačku a korbičku, sporťák si chci nechat, s tím jsem max. spokojená.
Tak to já přijdu Bubbly sama, manže dělá do pěti. Mě by se to hodilo tak ve čtyři, v pět. V jednu musím být v Jaroměři a přijedu tak po čtvrtý. Dej ještě vědět přesný čas.
Dorot, a nemá Andulka nic víc na sobě? My teď přišly z venku a pěkně tam fouká. :grinning:
28. dub 2008 v 15:01  • Odpověz
Herdek Mer :grinning: Měla měla mikinku a deku slabou, takže co? No nic, nebylo vidět jak jsme sladěný :confounded: :grinning: Chvíli jo, to jsme seděli na lavičce a opalovali sejry :grinning: Jejda Mer ty dorazíš a my pojedem dom bo co? :grinning:
28. dub 2008 v 16:22  • Odpověz
no já jinak nemůžu, mám to už dobu domluvený, ale budu spěchat! :sunglasses:
28. dub 2008 v 17:00  • Odpověz
Mer, já si chci taky tenhle sporťák nechat, mám Janéčko, pokud v tý době až budu mít druhý dítě si budu moci koupit korbu a sedačku na tenhle, tak to využiju, jinak dám tenhle na chatu a bude to :grinning: nebo ho třeba taky ještě prodám, ale o tom pochybuju, protože se s ním jezdí úžasně a určitě s ním dojezdím Honzíka :grinning: , jakej kočár máš ty ???
Holky, to bylo úžasně venku co? Mohlo by tak být až do neděle :slight_smile:
28. dub 2008 v 19:10  • Odpověz
Lennis, mám quinny speede a jsem s ním max. spokojená. Teď ještě kupuju golfky Quinny Zapp, takže mi na to pasuje i nánožník, fusak, stínítko proti slunci ze speediho a můžu na to nacvaknout i to vajíčko, jak na speediho tak na zappa. :grinning:
28. dub 2008 ve 20:21  • Odpověz
ahojky, tak se hlásíme, že my se k Vám na čarodky přidáme, dokonce taťka dorazí dřív z práce :slight_smile:, takže my jste pro mezi tou 15-16 hod, protože tak v 17.30 už máme odlet :wink: Bubbli, poslala bys mi, prosím, info do IP?
Díky!
28. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz
Achojky..já to ještě upřesním ve středu ráno,pokud to nebude vadit,tatí se pokusí si to nějak zařídit aby mi se zlomeným srdcem mohl půjčit svojí červenou karkulku :grinning: ...
Dneska jsme byly venku s cvaldou a bylo fakt krásně.Taky jsem pekla buchtičku taťkoi k svátku,tak uvidíme jaká bude..je to něco jako "hruškovej perník"..
28. dub 2008 ve 21:03  • Odpověz
tak koukám, že budu jediná, kdo dorazí bez muže, to budu opuštěná :frowning2:
28. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz
Mer nesmutni,pokud přijedu tak budu taky bez chlapa.. :slight_smile:
28. dub 2008 ve 22:19  • Odpověz
Dobré ránko, dne první :wink: To je fajnááááá, muž to včera říkal sršničce, tak mi pak říkal, ale ona to nevěděla :confused: :confused: Tak jsem se smála, že už to ví no :grinning: :grinning: Mer nesmutni, já ti půjčím mýho, akorát po 24h službě bude trochu vyždímanej, ale pokud s ním nechceš dělat nějaký kreace, je tvůj :grinning: :grinning: Frog manželovi vše nej k svátečku :wink:
29. dub 2008 v 06:19  • Odpověz
Dorot, díky, ale snad to vydržím :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2008 v 07:56  • Odpověz
dobré ránko, no jo, koukala jsem na pana Máchala jak zjara :grinning: a on si asi
chudák myslel - máma na mateřský a nepamatuje si, co bylo ráno :grinning: :grinning:
29. dub 2008 v 08:31  • Odpověz
:grinning: On má to samý doma, takže v poho :grinning: On si zas asi myslel, že tě sebou nechceme :grinning: :grinning: Říkám, co verunka? Spala, říkám v hlubokým? No ležela, tak asi jo :grinning: :grinning:
29. dub 2008 v 09:05  • Odpověz
Ahoj, holky, přijeďte jak se to komu hodí, začátek okolo půl čtvrté. :wink:
Ráno jsem svlíkla postele, vyprala a už to uschlo tak jsem to zase povlíkla, ale nevyžehlila, tak mě to tak trápí, jeslti bych to neměla jít znova svlíknout a vyžehlit? :confounded: :sweat_smile: Asi ne, co? :frowning2:
29. dub 2008 ve 13:49  • Odpověz
bubbli, lehni si do postele, a máš po problému - bez žehlení :slight_smile:
29. dub 2008 v 15:13  • Odpověz
Tak my z domu vyjedeme po 15h takže když budu řídit já dorazíme kolem 15.30 :grinning: Prosímtě bubbli stejně to s tátou zválíte :grinning: nežehli :grinning:
29. dub 2008 v 16:47  • Odpověz
tak my asi dorazíme :slight_smile:, jinak dobrou noc všem!
29. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky.Tak my určitě nedorazíme :frowning2:..
Kdepak všichni jste??Buchta co jsem včera pekla měla úspěch,cvali dneska dostala vzorek,tak jsem zvědavá co řekne..Já si tady tak posmrkávám,už mám pořádně odřenej čumes,oči mi slintaj a pálej jako čert,huhňám že mě ani mamka nemohla v telefonu poznat...ach ta alergie..a to jsme chtěli jet ve čtvrtek do babičina údolí,ale asi spíš dopadne zoo,když bude počásko.Sice bych radši uvítala tu romantiku než ten smrádek zvířátek,ale ty rozkvetlý stromy by mi asi zrovna moc nepřidaly a nos mám stejně ucpanej takže to třeba ani neucítím.. :grinning:
29. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz
teda frogu, ty máš vyhlídky! dej receptík! Já dnes zkoušela novou, zítra ji vezmu s sebou :slight_smile:, tak když bude chutnat, hodím recept :wink:
29. dub 2008 ve 22:07  • Odpověz
Já ho dala cvaldoi,tak ti ho pak může písnout..
29. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz
tak já právě přišla z hospody, byla i Bubbly. Měla jsem 2 dcl Lambrusca a cca 2 dcl šáňa a mám ji jak z praku :grinning:
29. dub 2008 ve 22:55  • Odpověz
dobré ránko všem ,tak hlásím koláč perníkovej z hruškama od Frogíska dobrej moc,hodím recept ,až pujde beruška chrupat,konečně jsem sehnala super jarní fusak do sportáku ,vrchní část jde odepnout ,takže zustane podložka má díry na pásy,jsem zněj nadšená ,fakt praktická věc a nemohla jsem ho nikde sehnat,je z balonoviny ,takže bude i příjemně chladit a nemusím pracně čistit drobečky jen vysypu ,vyperu paráda.Jo a taky jsme stratili AVENT hrnek ,ale už nám tatí včera koupil novej :frowning2: :wink: pá jdu za drakem ,už se dožaduje ven z ohrádky :grinning:
30. dub 2008 v 07:35  • Odpověz
Dobré ránko, tak já se modlím, ať neleje, táta ještě nedorazil chudák :confounded: Hrneček se silikonovým pítkem ji taky moc nebere, tak nevím, občas cucne, ale z flašky vypije víc, no nebudem to hrotit :wink:
30. dub 2008 v 08:07  • Odpověz
4 vejce,65g cukru, sul,40g medu,5 hrušek, 175g hl.mouky,15g škrobové moučky,1/2sáčku kypř.prášku,15g kakaa,,lžička perník. koření, 1 vanil.cukr,1 skoř.cukr,tuk a mouku na vymaz.formy 1.z bílku ušleháme sníh se špetkou soli,zašleháme cukr a utřeme žloutky s medem.2.oloupeme hrušky 4 nakrájímena kousky a přidámedo žloutkové hmoty.3.mouku smícháme se škrobovou moučkou,práškem do pečiva,kakaem,perníkovým kořením,skořicovým cukrem,do žloutkové hmoty vmícháme bílkový sníh a pak mouku.4.kulatou formu vymažeme ,vysypeme rozetřeme těsto hrušku nakrájíme na měsíčky a poklademe koláč.při 175 stupních pečeme 30min. takže frogískuv koláč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
30. dub 2008 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.