• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
no dnes si asi moc nezalítáme ,prý bude cedit v celých vých.čechách :frowning2: :angry:
30. dub 2008 v 09:22  • Odpověz
DObré ránko!

Déšť nám až tolik neva, postavili jsme včera s mužem stan. A buřtíky můžem v nejhorším upéct na grilečku pod střechou pod kůlnou. Ale ono pršet nebude :wink: :angry: :angry: :angry: . No a nějaká velká vatra asi stejně nebude, páč muž nestihl připravit moc dřeva (v pondělí byl pro papíry k autu, tak už konečně můžeme jezdit fárem a včera byl na evidenčce a technický.)

Mám vás všechny pozdravovat od SAH - jestli pamatujuete, chodila na bývalou Polanku, má tříletého Honzíka a t.č. je v 18. týdnu těhotenství. A moc jí to sluší a MOŽNÁ se odpolko na chvíli staví. :wink:

Včera večer jsem byla posedět s holkama, bylo to fajn, ale krátké a páč jsem řídila tak i bezalko...Příště půjdu pěšmo a na dýl. :wink:
30. dub 2008 v 09:32  • Odpověz
Muž právě přijel z 24h služby, jde spát. Dorazíme kolem tý 15.30h když bude pršet, Sáru nebudem brát, stejně jí asi nevezmeme, protože ona je fakt střelená a muž utahanej :grinning: Možná nebude ani komunikovat a bude spát v sedě :grinning: Jdu dělat salátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Můžete majolku a vejce? :confused: Když tak udělám odděleně dva :wink:
30. dub 2008 v 09:57  • Odpověz
Sah si pamatuju :wink: Těhulka, no fajn, veliká gratulace !!!
30. dub 2008 v 09:58  • Odpověz
dobré ránko polanko, no jasně že pamatujeme Sah, naposledy v lednu říkala, že by chtěla být těhulka a od té doby se tu neukázala :slight_smile: takže ať je to všechno OK - to budou mít v říjnu? Aspoň ji uvidíme osobně :dizzy_face:
30. dub 2008 v 10:25  • Odpověz
A bříško upřimně přejeme - co si vzpomínám,bála se, že to jen tak nedopadne a hele :grinning:
30. dub 2008 v 10:28  • Odpověz
a perníček vypadá moooc dobře, ten si hned napíšu.
Já Vám hodím link, co jsem pekla s sebou:

http://recepty.atlas.cz/recept.asp?id_receptu=JNFOGOKQQ3&id_kategorie=JNLQCOO5

ale popravdě mě to moc nenadchlo, myslela jsem, že to bude lepší, no, vezmu to s sebou, třeba to někomu bude chutnat - asi jsem moc náročná :slight_smile:

i když ty recenze jsou dobrý :fearful:
30. dub 2008 v 10:30  • Odpověz
OOOO to vypadá moc dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak přemejšlím, jestli máme obědvat :grinning: :grinning: Dodělávám ten salát, pro nemajolkáře bude zelenina jen tak :wink:
30. dub 2008 v 10:53  • Odpověz
a co to bude za salát? Bramborovej?
30. dub 2008 v 11:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: kurňa ještě bramborovej? :grinning: :grinning: Neee vrstvenej zeleninovej a navrch se uvařili vajíčka a miska se polila směsí z hořčice a majolky :grinning: Bramborovej :grinning: :grinning: k párkům :grinning: :grinning: A ty vezeš dort? No měla bys, byl výbornej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. dub 2008 ve 12:15  • Odpověz
tak Oskar trochu leze ,tak snad se počásko umoudří :wink:
30. dub 2008 ve 13:34  • Odpověz
Tak kde jste všechny? Snad ne přikovaný ke sporáku :grinning: Jo počasí snad dopadne, u nás se spinká, usnula ve 14h takže dorazíme mezi tou 15.30-16 taky nakonec. Kdo všechno teda dorazí? Já, Uďa, Kamiu,..... Sršničkovi, Poppynkovi, Bubbli(hostitelé, to je logické)později Simiovi bez táty, neva půjčíme našeho :grinning: , Co Dinky vinky? nevíte?
30. dub 2008 ve 14:22  • Odpověz
tak nám se to moc líbilo, přišli jsme až ve 22.00, tak jsem zvědavá na noc :grinning:
30. dub 2008 ve 22:52  • Odpověz
Dobré ráno Polanko!! Tak ještě jednou děkujeme hostitelce a hostiteli Bubblinkovým a všem zůčastněným, bylo to krásné :slight_smile: Noc jako vždy, akorát nám za barákem hrála kapela a byl bengál, přijeli jsme domů kolem 21h, Andulka nechtěla spát, žvanila a žvanila, ale nekoupali jsme , nemohla usnout, tak jsem si ji vzala k sobě a ve 22h vypila kaši a usnula, tak jsem ji přenesla do postýlky a spali jsme do 6h :wink:
1. kvě 2008 v 07:29  • Odpověz
autor
I my přejeme krásné májové ranko, taky děkujem za super akcičku na které se nám moc moc líbilo. Fakt super :grinning:
Taky jsme dorazili domů lehce po deváté a Poppynka zabrala už na mostě pod kopcem a chrupkala i po přenesení a vysvobození z kombinézky. Taky jsme nekoupali ani už nekrmili a chrupkala s 4mi přestávkami na jídlo až do 6:45hod!!!! Takže jsem zjistila, že ten čerstvý vzdoušek od ohně ji udělal jen dobře a měl dobrý vliv na její spánek. No i na spánek pana Poppyna, páč ten taky ještě zařezává :grinning:
1. kvě 2008 v 08:19  • Odpověz
Dobré sváteční ráno!
My jsme rádi že se vám u nás líbilo a těšíme se na opáčko. :wink: Děkuju holkám že mi to pomohly sklidit. :wink:

B. jsem udělala kašičku, snědla mega misku, asi byla hladová :grinning: , vykoupali jsme ji, uložili a v deset byla tuhá.A vzbudila se až v půl třetí!!!!! Takže super, pak ještě v půl pátý a v půl sedmý jsme už vstávaly. Takže noc dobrá.
1. kvě 2008 v 08:20  • Odpověz
Pan Bubble taky ještě chrupe a počítám že ještě min.hodinku spát bude. :grinning: .
Poppynkovi tu nechali plech, dovezu na plavání. Chtěla bych se jít podívat na tu Chicco sedačku zítra před nebo po plavání, nechce se ti jít se mnou Poppy?
1. kvě 2008 v 08:24  • Odpověz
autor
Jo a Leuška, tak ta padla už ve výtahu a chrupe taky, no chrupe, ne chrupe, ale chrápe :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2008 v 08:24  • Odpověz
No Rody byl taky úplně vyřízenej, taky hned padl. :grinning: a samozřejmě stále spíííí.
1. kvě 2008 v 08:26  • Odpověz
dobré ránko polanko, tak já sem hodila příspěvek když jsme přijeli, a koukám, že tu není :angry:
takže ještě jednou moc děkujeme za super čarodky, bylo to moc fajn, jen se omlouváme za to nádobí, co jsme tam nechali :pensive:
dorazili jsme v 19:58 a ve 20:08 byla Verunka v pelíčku a bumbala (byla už vykoupaná a naolejovaná :grinning: ) usnula ve 20:20. No, u nás se zázračná noc nekonala, teda jak se to vezme - vzbudila se už v deset (asi jak se vraceli sousedi z čarodek a malá řvala, že nechce do postele :confounded: ) a pak ještě čtyřikrát :rolling_eyes: a sedm už byla vzhůru... teď tady zívá, provokatérka :grinning:
1. kvě 2008 v 08:37  • Odpověz
Teda Sršni, nechali jste tu všichni dohromady asi deset skleniček, to jsem málem nepřežila to VŠECHNO NÁDOBÍ MÝT!!!!!!!! Ne, právě že jsem s tím neměla vůbec žádnou práci, skleničky opláchl muž když jsem uspávala. Takže akce bez práce! :grinning: :wink:
1. kvě 2008 v 08:45  • Odpověz
Pan Máchal sedí s mírně přivřenými víčky a kouká na znakování, podotýkám, že dcera je úplně jinde :grinning: U mě pod stolem :grinning: Říkám pan Poppyn ještě zařezává, tak prej to je ten(všichni víme, co dělá) říkám jooo taťko máš paměť :grinning: Sršni zbyl po vás strašnej bordel :grinning: uklízeli jsme všichni asi 100 skleniček a talířků, styďtze se :grinning:
1. kvě 2008 v 08:53  • Odpověz
Holky, tak koukám, že jste si to užili!! My byli v Hk na nákupu zahradního nábytku a vezli jsme domů celý plný auto, ale super. Ale NOVINA No.1 - Náš Honzík se včera SÁM rozeběhl po zahradě :grinning: a teď běhá od jednoho k druhýmu a je na sebe moc pyšnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Dorot, ty se učíš znakování, teď o tom furt všude mluví a píšou, pro jak starý děti to je???
1. kvě 2008 v 09:04  • Odpověz
Lennis no snažíme se je jedno, kdy začneš a jak starý dítko máš, my to berem formou lážo plážo, takže ukazujeme a hlavně já spíš sleduju, co mi ukazuje, ale zatím je to takový odchytávání, než cílený znakování :slight_smile: Jooo fotečky honeeeeem už se nemůžu dočkat na holčičí pijatyku v kočárkách :grinning:
1. kvě 2008 v 09:07  • Odpověz
Honzík je kabrňák!!!! No zahradní nábytek, to je fajn, že jste nakoupili, mě by stačili dvě židle a sklápěcí stůl, ale to až příští rok :wink:
1. kvě 2008 v 09:08  • Odpověz
autor
Poppynka zařezává, tak zkusím stáhnout a hodit fotos :wink:

Bubbly, na plavčo s námi jde zítra mamuška, tak jedině před plaváním :slight_smile:
1. kvě 2008 v 09:12  • Odpověz
Jo, jenže nás je hodně, takže jsme toho museli koupit víc :grinning: :grinning: :grinning: ještě jsem koukala na houpačku - takovou thttp://www.baumax.cz/produkte_cee/produkt.php?level_5_id=1594151u
v tý oranžový barvě je krásná, ale už se nám nevešla do auta :frowning2:
mrknu taky na znakování na netu, máš nějaký dvd??? a jaký a odkud???
1. kvě 2008 v 09:16  • Odpověz
Krásný fotous :grinning: Lennis DVD mám od jedný tety, ale koukni ještě přímo na diskuzi Batolata-Baby signs jsou tam odkazy :wink:
1. kvě 2008 v 10:05  • Odpověz
Hoj holky, nám se to taky moc líbílo a mužovi, přišli jsme v cca 22.00, V. hned usnula, ale noc nic moc, budila se hodněkrát.
TAké děkujeme hostitelce a už se těšíme na další akcičku :grinning:
Fotky počítám hodím až večer, dřív to asi nestihnu :grinning:
1. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz
Jo a dejte tipy do IP kam se přesouváme a jestli vůbec (já bych teda byla pro), když nás už zase čte půlka Polanky :grinning:
1. kvě 2008 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.