• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Kam se stěhujeme, nevím taky jsem pro odstěhování z Polanky :wink: Dcera a muž chrápou a já koukám na MMB na golfky :grinning: ale na Buggy (moon) ale nevím nevím :confounded: :grinning: :grinning:
1. kvě 2008 v 11:02  • Odpověz
Dorot, prý moon nee, děsná konstrukce, kvalita na prd :unamused:
1. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz
A co jako teda? :grinning: Ten Janči je super ale polohování zad nemá no :frowning2: Jinak by prošel :grinning: Já nevím, necchtěla bych golfky drahý, ale zas ne šunt, navíc nevím, jestli je chci :grinning:
1. kvě 2008 v 11:10  • Odpověz
tak na to kašlu, už po čtvrtý jsem napsala příspěvek a odeslal se mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2008 v 11:15  • Odpověz
kam mám hodit ty fotky? Na Polanku asi nemůžu, ne?
1. kvě 2008 v 11:15  • Odpověz
zkus mrknout na Cosatto Pogo, ty jsou prý taky kvalitní a jsou polohovací, ale mě se moc nelíběj, jinak je to prý vše čína a kvalita na prd. Já zas koukám na sedátka do vany co má Bubbly, ale 500 se mi nechce za to dávat :cry:
1. kvě 2008 v 11:16  • Odpověz
Právě na ně koukám, mě se líběj :grinning: Ale všechno je Made In China, Když ne Thaiwan :grinning: Ne kecám, :grinning: Máš IP :wink: Mě se nechce dávat 4500 za landaur :grinning: No sedátko jsem vidělalalalala :grinning: ježiši :grinning: na MMB jsem ho viděla :wink: Jo a u nás se spí skoro 1,5 :confused:
1. kvě 2008 v 11:21  • Odpověz
Ahojky cholky.Akce byla výborná,jen škoda že jsme museli tak brzo dom a ani jsme nepomohli s úklidem :frowning2: ..Anča zvládla koupando a hamando a ve 20.00 už zařezávala a spala až do rána..za to mě je nějako divně a to jsem nepila..od rána jsem skoro nic nesnědla..Hele jakto že se zase stěhujeme :angry: ??? Je divný že na to zas někdo přišel ne??
1. kvě 2008 v 15:02  • Odpověz
Ahoj Frog je to divné, ale je to tak :unamused: Tak ať ti je líp :wink: Tak objednali jsme kočárek, sice se asi budete tlouct do hlavy, ale rodinná rada dala z rozpočtu 3000,- a ani o fous víc, máme dobrej sport a toto jen na nákupy a tak, jinak budem jezdit sportem :wink: Když se pose tak ho hodíme po psoj :grinning: dávám odkaz, ale za jinou cenu a rodinná rada se usnesla, že taky černej :grinning: Váhali jsme mezi zelenou a červenou a černou, ale zelená v tý by svítila, červená no .... :confounded: :grinning: černá je univerzál :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13030716&tab=0
1. kvě 2008 v 16:17  • Odpověz
teda ten je taky pěknej, tak to budeme jak černý ghetto až vyjedeme s golfkama :grinning:
1. kvě 2008 v 16:41  • Odpověz
Víš mě už se popravdě nechce jít do další místnosti..Jestli si nás totiž někdo čte,tak ví i tom,že možná založíme něco novýho,tudíž si to pohlídá a jakmile se objeví nový město a malým počtem odkazů,tak mu to bude hnedka jasný..a mě je fakticky jedno co so kdo povídá,vždyť tady nerozebíráme žádný intimnosti,ale normální problémy a věci,které probírají i jiné mamky a taky kvůli tomu nezakládaj nový diskuze..Přece nebude pořád ustupovat.A kdo to vůbec zjistil??
Jinak ten kočík je pěknej,je to taková obdoba Moona a Espira..a barva good :wink:
1. kvě 2008 v 16:43  • Odpověz
Neee my bychom skončili zde úplně :wink: po poradě rzešleme všem IP jen nevím, kdy bude ta porada a kam se odstěhujem :grinning: No ale fakt Mer uznej, jakou jinou barvu dát :confused: Budem jak havrani :grinning:
1. kvě 2008 v 16:50  • Odpověz
Aha tak to jo..
1. kvě 2008 v 17:00  • Odpověz
Jinak hlásím, že musíme tyto akce pořádat častěji dcera dnes vyloženě chrupe :grinning: dopoledne 2h a teď 1,5 bez sváči, jsem zvědavá na noc, když tak ji pošlu k bubblinkom je nic nevykolejí, jsou zvyklý vstávat, já ne :grinning:
1. kvě 2008 v 17:03  • Odpověz
Dorot, však černá je nejlepší, dítě v tom vynikne jak je ustrojený a tak. Já mám úplně vše černé, vajíčko, sporťák, objednané golfky i sedačku, chtěla jsem i lůžko, ale to jsem nakonec vzala červený. :grinning:
Mě to teda vadí, že nás čtou a pak drbou po hospodách :confounded:
1. kvě 2008 v 17:29  • Odpověz
Začnu chodit do hospody a drbat já je :angry: :grinning: Akorát mám strach v létě aby do toho moc nepralo :confounded: aby neměla zpocenej mozek :grinning:
1. kvě 2008 v 17:31  • Odpověz
Ty seš na tu černou si vzpomeň co jsi měla včera na sobě :grinning: :grinning: Já bych brala kraťasy tvýho muže na tu jsem ulítlá já :wink:
1. kvě 2008 v 17:32  • Odpověz
já jo, já jsme na černou, černá je dobrá :grinning:
Myslím, že ne a když tak ji odepneš tu boudičku.
1. kvě 2008 v 18:20  • Odpověz
tak jsem chtěla dát fotky na Polanku, ale nevím jak se tam dostat, tak mrkněte na album Vanilka :grinning:
1. kvě 2008 v 18:48  • Odpověz
ahojky, mi něco uteklo :confused: no budeme muset udělat co nejdřív srazík a bude. NO co, tak si tady budeme jen domouvat srazíky a prodrbeme to všechno osobně :dizzy_face: :grinning: a oni ať si povídaj, co chtěj (škoda že tu není smilík pro zvednutej prostředníček :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
1. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
Poppy, tak já si tu Polanku obejdu asi po plavání, ať to mám v klídku, tak půjdu sama, to neva. :wink:

No jo holky, vy vyrazíte s černýma golfáčema a já ponesu Bublinku v náručí páč nemám golfky ani černý, ani pojízdný. :angry: . Přitom jsem jako myslela že CAM není šuntová značka...
1. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz
Ahojda holky, tak před 365 dny jsem právě rodila, o půl 10 mi píchali vodu :grinning:
1. kvě 2008 ve 21:10  • Odpověz
koukám řešíte golfáče, čumím na ně taky furt, ale pro nás jsou na nic, máme lehounkej sporťák a i na cesty je super, takže pro mně absolutně golfky k ničemu a já bych si tak ráda zas koupila novej kočárek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2008 ve 21:11  • Odpověz
holky kašlete na to co kdo povídá...
nebo jestli vám to hodně vadí, tak si povídejte po ICQ, tam máte jistotu a je to ještě rychlejší jak tohle.
1. kvě 2008 ve 21:13  • Odpověz
Lennis, tak přejeme vše nejlepší!!!
Já mám taky docela lehkej sporťák, ale ty golfky jsou tak maličký když se složej a lehoučký, prostě super.
:grinning:
1. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz
Mer, já vím, ale já cestuju s kočárem minimálně a fakt nevím, co bych si vymyslela jako důvod, že je potřebuju :grinning: :grinning: :grinning:
díky za přání, dort už je na půl hotovej, bude s číslem 1, formulema z marcipánu a čoko polevou a paříž šlehačkou a samozřejmě svíčkou - modrou :grinning: :grinning: :grinning: jo a hlavní dárek je klouzačka, ale s tím jsem se už tady vytahovala :grinning: :grinning: :grinning:
jinak srazík jste měli slušnej :grinning: i taťkové dorazili :grinning:
1. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz
Holky a kde jste to dozvěděly,že nás zase čtou..Já do hospod nechodím a holky z Polanky asi taky ne,tak že by to bylo v Hr...??
1. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz
já do hospody teda chodím, ale nikde nevyprávím, že jsme se přestěhovaly, to bych byla asi sama proti sobě.
Říkala Poppy, že možná ta jedna paní, co sem občas napíše, to možná řekla jinde, teda říkal to Poppyn manžel, tak nevím. :unamused:
1. kvě 2008 ve 22:09  • Odpověz
Dobré ránko POlanko!! Lennis!!!!!!!!!!! Přitom to mám napsanývdiáři , abych nezapomněla ajajajajajajaj :confounded: Honzíkovi tedy dodatečně vše nej :hearts::hearts:a snad někdy dorazíte na srazík, zatím je to samá baba a ženich žádnej, to by byla mela!
2. kvě 2008 v 06:38  • Odpověz
dobré ránko,tak jsem tu chvíli nebyla a zas se tu řeší problém se závistivcema udrbanýma :angry: já už ,ale na jinou diskuzi nejdu ,protože to opravdu asi nemá smysl,kdo potom drbání a pomlouvání prahne tak si nás vždycky najde,je ale zajímavý ,že se o koníkovi bavíme jen mezi sebou a přesto někdo zjistil naši novou diskuzi :confounded: Mám na to svuj názor a asi si to musí každej pořešit sám se sebou,ale nová diskuze opravdu není v tomto případě řešení,bohužel.Jinak jdeme dnes plavčit sbráchou ,tak se těšíme,že uvidíme Bublinky.Super ,že se vám akce vydařila,škoda ,že jsme nemohli,tak někdy příště,my jsme se měli taky super,cvaldík pohoda,jen mohlo být tepleji :grinning:
2. kvě 2008 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.