• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Hezké ranko,

tak nejdříve taky přejem Honzíkovi všecičko nej nej nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O tom, že nás čtou, tak to vám řeknu osobně, až se uvidíme, tady nemá smysl se o tom rozepisovat, no snad mě chápete, ne?????

Dorot, kočárku zdar, hlavně aby se v něm Adu líbilo a tobě a manžovi dobře popojezdilo a budete spokojení:slight_smile:

Bubbly, nechceš přijet dřív a jít k nám? Dala bych ti kombinézku míšovou a ty botičky a ty mě ten plech, což???

No a panu Poppymu se taky strašně líbí Zappík, včera mě dokonce donutil, abych je vyhledala na netu a stál mi za zády a říkal jak jsou bezvadný. Už je viděl u známých, co mají oranžový a po akcičce u Bubblinek, když viděl Sršinčkovic, tak že je prostě taky asi musíme mít, no tak já proti tomu nic nemám! A asi určitě taky černej...
:sweat_smile: :sweat_smile:
No tak jsem čučela po těch cenách, tak jsem našla na MMB za 4300 i s taškou na rukojeť. No ale byli tam i za 5300 bez tašky. Ještě uvidíme:slight_smile:

Jdu balit na plavčo, musím uvařit baštu pro Poppynku a pobouchat to tu, ať se Bubblinky neleknou, jestli se staví.

Pa pa všem a hezký den:slight_smile:
2. kvě 2008 v 08:58  • Odpověz
Chtěla bych poprosit všechny co fotili čarůdky o fotečky na můj mailk, děkuji :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Sršničkovi ás kočárkem nahlodali, my hledali na MMB podobné , akorát polohovací, to jsme prostě chtěli a hotovo :grinning: škoda, že to soudruzi s Quinny nedom,ysleli :unamused: NaMMbvčeq zappp za 4500 sem viděla a použité skoát růžové za míň
2. kvě 2008 v 09:02  • Odpověz
autor
Za 4300,- nové, hodím odkaz.

Jo to fakt nedomysleli, ale to je kvůli té skladnosti asi. Kdyby byl moon kvalitnější (ale zas by byla jiná cena), tak jdem do něj taky. Ale protože je jinej a já ho chci na ježdění na léto využívat víc, tak proto nee. Hlavně se Dorot zeptej prodejce, jestli je na něj případná reklamace, páč už je přestali z nějakýho důvodu vyrábět, tak aby byl poskytnut servis.

Jo a růžový jsem viděla použitý taky na MMB asi za 3200,- ale u toho asi 5 zájemců:slight_smile:
2. kvě 2008 v 09:08  • Odpověz
Jo vztahuje se záruka klasika 2 roky, servis vČR to an áchal kladl na srdce, že pak to kdyžtak bude mít pes na aport :grinning: No tak to jsme viděli ty samý :grinning:
2. kvě 2008 v 09:18  • Odpověz
Já už mám objednanou i vložku a košík a box na pláštěnku na zapp :grinning:
Holky, tak to budeme mít všechny stejný kočáry :grinning: :grinning: :grinning: Ale prostě ten zapp je opravdu krásnej, mě se líbí taky růžovej, ale co když bude kluk, to by mi neodpustil :grinning: :grinning:
2. kvě 2008 v 09:53  • Odpověz
Mer mě se líbí od té paní i nánožník na speediho,protože ten emitex dvakrát dobře nesedí,ale mám ted ten jarní nánožník ,tak uvidíme :unamused: ahojky na plavču a hezký den ostatním ,vypadá to na saharu :grinning:
2. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz
Emitex je tvrdej i fusak, prot jse htělado kultý korby aestetic, Emitex je napodobnina Aes. Ale nnožník mám taky Emte a je ja prkno :sunglasses: :angry: No růžovej to by byl jak žužu :grinning: Sahara možná, ale má bouřit :confused:
2. kvě 2008 v 09:59  • Odpověz
tak jsem koukala na tu tašku co k tomu nabízejí zdarma a ta se mě teda moc nelíbí :unamused:
Cvali, já mám objednou i vložku do speediho, ten nánožník nic moc, ale můžu ho dávat i na zappa a až budu mít druhé mímo, tak můžu i vajíčko připnout na zappa, což je super. TAky na MMB dělá jedna paní nánožník na zappa, tak uvidíme, možná až na zimu, abych to nemusela pořád přehazovat. :grinning:
Se mnou jede na plavčo můj táta, tak se musíme ukázat, co už umíme :grinning:
2. kvě 2008 v 10:00  • Odpověz
Poppy, napiš do Ip :slight_smile:
2. kvě 2008 v 10:05  • Odpověz
Ahoj!
Bambuška spí už skoro dvě hodiny venku v kočárku, z bazénu jsme odešly dřív, páč měla 38,1 teplotu, zdála se mi rozpálená tak nám půjčili teploměr a ono toto... Tak snad to jsou jen zuby...
2. kvě 2008 ve 14:21  • Odpověz
tak bazén super .cvalík po cestě neusnul ,tak zalehla doma a pořád chrupe,bublinky ,tak snad jen zoubky :wink: nám se derou ty dvoijky nahoře ,ale jestli to bude takovou rychlostí,jako jedničky ,tak se ještěchvíli drát budou,kluci šli na trénink za hodinku přijdou a pujdem do města ,krásný víkend všem :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 14:36  • Odpověz
Jo a jsme ostudy - PŘEJEME HONZÍKOVI VŠE NEJ NEJ NEJ NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. kvě 2008 ve 14:46  • Odpověz
Honzíkovi přejem všechno nej a pochlubte se dortíkem :slight_smile:
Já jsem večer dělala ten, co dám sem do alba
no, zappik je nejlepší, a my byly první :grinning: :grinning:
tak kdy dáme srazík, ať můžeme probírat?
jo, a chtěla jsem se pochlubit, že nás dnes fotili pod vodou - teda naše zlatíčko :grinning:
2. kvě 2008 v 17:26  • Odpověz
no a to že nás čtou - by mě osobně taky zajímalo, odkud to vyplulo, já to neřekla ani manželovi ani Olince :confused:
2. kvě 2008 v 18:03  • Odpověz
autor
čusík :dizzy_face:

no tak nás teda nikdo nefotil :confused: :sweat_smile:
2. kvě 2008 v 18:32  • Odpověz
autor
ani nehlásili, že by měli příště. No, ale už jsem přemýšlela o zakoupení fotoaparátu určený pod vodu:slight_smile: Příště jde s námi taky tatí, tak se těšíme:slight_smile:
2. kvě 2008 v 18:33  • Odpověz
autor
Sršni, ty jsi vážně šikula šikovná :dizzy_face: Fakt smekám :pensive:
2. kvě 2008 v 18:35  • Odpověz
Zas mi nešel celý odpolko net. V pondělí jim zavolám a vynadám. Nebudu platit něco co nefunguje :angry: :angry: :angry:
Sršni, mňam mňam mňam, škoda že nejsem Pepíček :frowning2: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2008 v 19:26  • Odpověz
autor
Bubbly, viď, škoda, že tam není POLANKA :grinning:
2. kvě 2008 v 19:28  • Odpověz
Tak my taky na plavání super. V. se to moc líbilo.
Já taky nikde nikomu nic neřekla :unamused:
Tak máme Zappík doma, měla jsem ho objednanej už před týdnem (Sršni :grinning: :grinning: :grinning: ) a měl dorazit až koncem května, ale přišel už teď, tak ho hned vyzkouším, v úterý jedeme do Prahy.
Teda, já mám takovou chuť na něco sladkýho, a doma nic
:sweat_smile:
2. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz
Teda holky, vy budete fakt Zappíkovej gang :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2008 ve 21:05  • Odpověz
to jo, budeme jak černé ghetto :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2008 ve 21:13  • Odpověz
Achojky..dávala jsem dneska už jeden příspěvek,ale koukám že tady není..Mer. chtěla jsem ti říct,že jsem to nemyslela špatně a nechtěla jsem aby to vyznělo,jako že to jde z Hr....Myslela jsem tím to,že pořád nevím kdo se dozvěděl,že nás zase čtou a myslela jsem,že jsi to zjistila ty,páč jsi taková akční a asi z nás mamin tady nejvíc chodíš mezi lidi,což ti závidím,páč já tady nikoho moc neznám,takže razit někam sama by bylo ůchylný :grinning:
Jinak jsme dneska byli v Ratibořicích,bÿlo pěkně,ale najednou se zatáhlo a byl pěěěknej slejvák,takže novej kočár už je pokřtěnej..ale co mě zaráží je ta slída,nemá žádnej otvor,takže tam byla Anča jak ve skleníku..ale zas jediná Anča byla suchá,my byli mokrý až na spoďárech :grinning:
2. kvě 2008 ve 21:23  • Odpověz
Frog, v pohodě. Já jsem to fakt nikde neřekla. Až se sejdeme tak vám s Poppy řekneme jak to vzniklo nebo to napíšeme do IP. Jinak jestli chceš, tak někdy přijeď a můžeš jít s náma do hospody. :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2008 ve 21:46  • Odpověz
Dobré ráno! :wink:
3. kvě 2008 v 08:16  • Odpověz
Dobré ránko, plánujeme výlet, snad nezmoknem :frowning2:
3. kvě 2008 v 08:17  • Odpověz
No MM je v práci, takže plánuju prd. Ale nebude-li pršet, odpolko snad na nějaký výlet taky vyrazíme. U nás ale zatím sluníčkuje.
3. kvě 2008 v 08:20  • Odpověz
autor
čusík busík, tak my razíme pryč, jedem na návštěvu a spojíme to s výletem. MM jde do práce, tak jsme sami samotinkoý :slight_smile: :sweat_smile:
3. kvě 2008 v 08:30  • Odpověz
já uklízím zimní bundy a odpoledne se jde makat na barák, takže žádný výlet :grinning: Zítra to samé :grinning:
3. kvě 2008 v 10:08  • Odpověz
dobré ránko,tak my dnes noíc buzení asi pětkrát,zubiska :unamused: jinak odpo mám taky pracovní ,Míša se vrátila po týdnu z výletu,takže prádlo,budu péct koláč,tatí dělá dříví,odpo.vyrazí s holkama ven,mladej jel dnes mimořádně bez táty hrát za starší žáky do Ledče n.s,,takže jsem sobotičku pojala pracovně ,hezký víkend všem :slight_smile:
3. kvě 2008 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.