• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Bubbly, nacpat pupek, aby tě nepřepadla další!!!! :grinning:
5. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz
Poppy, no právě, to je jediný co mě napadá. Asi půjdu juknout do lednice! To je hrozný, každý den dřu na tom pitomým stroji, za půl hodiny fakt makačky spálím 100kcal a pak jdu plenit lednici... A včera mi můj milý muž přivezl z večerky o půl desátý večer (jel si pro cigára)nanuka Magnuma! No tak co by jste mu na to řekli? Snědla jsem ho skoro i s papírem jak mi chutnal!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2008 ve 21:04  • Odpověz
bublíkůůů, utííííkééééééj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: třeba Tě nedohoní potfora jedna :grinning:

froginko, no je to hrozný :unamused: v porodce to bylo moc hezký, ale tohle je fakt strašný a na obou místech se platí 60,- přitom je tam nesrovnatelná péče, jako je to na .....

Navíc jsem jukala kolik bych brala nemocenskou kdybych byla těhu až letos, tak bych brala 5700,- jako maso a z toho by se mi počítala mateřská, ty parchanti ve vládě jsou fakt hovada. Z toho se přeci nedá skoro žít.
5. únor 2008 ve 21:05  • Odpověz
autor
Daadi, ale tak to není a tak se nerozčiluj, takže bud ráda jak to je. Manža je rozumnej a dospělej chlap, ten to zvládne. Fakt :pensive:

Tak já jsem prase největší, páč jsem sežrala 2 jogurty, dožrala čipsy a krekry a furt mě honí ta svině :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz
Svině je to, viď. Já sežrala taky jogurta, nic moc tu toiž není, nekupuju to abych to pak nemusela po nocích žrát. :rolling_eyes:
5. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz
autor
no já to koupím a pak na to čumím a sežeru to. Ale kupuju to s tím pocitem, že to je pro manžela :sweat_smile:
5. únor 2008 ve 21:14  • Odpověz
poppy???? moc nechápu jestli to je ironie ....

jinak já právě měla k véče jogurta a dva rohlíky, taky se mi poslední dobou stává že mám mlsnou a dokonce už jsem snědla i celou čokoládu naráz a přitom já čokoládu normálka nejím
5. únor 2008 ve 21:14  • Odpověz
autor
Daadinko, no je, to je jasný, já ironii miluju :grinning: :grinning: :grinning:
Škoda jen, že to nevyzní tak jak to myslím, ale je to jak kdybych byla prudič. Už chápu prudiče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jé, jdem vařit??? Co si dáme teď???
5. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz
autor
Povznesem se nad sviní :grinning: Jdu si dát třetí jogurt, nejsem prase, dám si nízkotučnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2008 ve 21:18  • Odpověz
já tu mám špagety :grinning: kdopak si dá??

a jednu jitrnici v ledničce :grinning:
5. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz
Nevařme, nepruď Poppy!! :wink: :grinning: :grinning:
Já to zase kupuju pro návštěvy, ale bohužel mlsná většinou dorazí dřív než návštěva... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potřebovala bych v šest zamknout hubu abych do ní pořád něco necpala! :zipper_mouth:
5. únor 2008 ve 21:21  • Odpověz
když jsme u těch jogurtů,měl jste někdo dobrá máma vaječnák??Mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2008 ve 21:21  • Odpověz
No špagetky, to by šlo. Já tu mám hotovej smaženej květák, ale tomu odolám, ten má P.zítra k obědu, a Bublinku po něm bolelo bříško... :pensive:
5. únor 2008 ve 21:22  • Odpověz
Alnaturu jsem v DM nějak neviděla :cry:
Ježíš holky, já mám taky chutě
5. únor 2008 ve 21:22  • Odpověz
Frog, to jsem neměla, ale musí to být fakt good!!! Holky, a co si všechno vezmem sebou za dobrůtky na ten dvoudenní vejlet? Večer si pak dáme do nosu, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
Ty Bubbly to bude žranice, už to vidím :confused: Si dáme do čumáku a pojedem o tři kágé těžší :grinning:
Dám si špagety, to zní dobře. Jitrničku nééé, to néééé, to by byl trest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No Frogy, já bych si dala samotnej vaječnák s mojí mamkou :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2008 ve 21:28  • Odpověz
autor
No a jinak se přiznám, že už jsem si byla 3x čuchnout k zátce od Tullamorky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (ne za dnešek, ale za dobu co je otevřená) Na to se těším, až si budu moc dát do nosu :grinning:
5. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz
autor
Meredith, Alnatura se v DM nachází ve třetí uličce z leva, asi po pěti krocích od začátku uličky. Je to v několika řadách vyrovnáno. Vedle je Hipp, Hami, dole mají Sunárek, Hamánek. Uffff, jsem se opotila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
Co??? Si tu kecám pro sebe, dík, jste kámošky, no :rolling_eyes:
5. únor 2008 ve 21:31  • Odpověz
Já tě poslouchám, však víš, nejsem moc ukecaná :slight_smile: !
No a já se přiznám ke skleničce Cinzana,a červeného vína (decka)... No a to Cinzano proběhlo už asi 3x- vždy teda asi decka, ale bylo to tam, no... Já už se taky těším na nějakou oslavičku až nebudu kojit nebo nebudu těhotná!
5. únor 2008 ve 21:37  • Odpověz
autor
Já měla jen Lambrusco a minulý týden jsem měla decku vína. Jinak čuchám ke špuntu. Ale řeknu ti, že jsem měla pak výčitky kvůli Poppynce.
5. únor 2008 ve 21:39  • Odpověz
jsem tu, byla jsem ve sprše a překontrolovat malou, jakej vejlet??? :confused: jsem trochu mimo
5. únor 2008 ve 21:41  • Odpověz
No to já taky, skleničku stejně skoro necítím ale Bublinka asi jo...
5. únor 2008 ve 21:41  • Odpověz
no já se přiznám i když ojím stále plně, tak jsem už sem tam nějakou skleničku vína měla, samo vždy max. jen jednu
5. únor 2008 ve 21:44  • Odpověz
Teda tedka jste mi udělaly chťku na vínko..miluju červený a nejlépe australskej merlot :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...taky jsem si během kojení dala,ale jen 2krát 2 dcl..
ten jogurt je výbornej,ale asi taky nebude zrovna nejmiň tučnej :slight_smile: ..
5. únor 2008 ve 21:44  • Odpověz
autor
Frog, koukala jsi na tamto???
5. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz
:grinning: já se tu zlejvám momentálně jahodovým džusem ředěnýmm vodou :dizzy_face:
5. únor 2008 ve 21:46  • Odpověz
autor
Daadi, ale napadlo nás, že bysme se mohly srazit na dva dny, někde na chatě, až bude hezký počasí. I manži jsou vítání :grinning:
5. únor 2008 ve 21:46  • Odpověz
Daadinko, o pár stránek zpět je to o tom výletu napsaný, plánujeme že bychom v březnu jeli někam na výlet, asi i přes noc, pravděpodobně z pátka na sobotu a můžou jet i muži a psi :wink: :grinning:
5. únor 2008 ve 21:47  • Odpověz
autor
Našla jsem něco co by se líbilo každýmu, ale ta cena??? 175,- na os. Nevím jak děti. :confused: :sweat_smile:
5. únor 2008 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.