• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Hooolky děěěkujééém za přání :grinning: :grinning: :grinning: dneska grilovačka, tak snad nebude lejt :angry:
3. kvě 2008 ve 12:14  • Odpověz
lennis užijte si to,ale je docela chladno,mohlo by bejt líp,my na chaloupku vyrazíme zítra :wink: uklízím jak divá :grinning:
3. kvě 2008 ve 14:37  • Odpověz
ahojky Polanko, tak snad ten první mejdan Honzíkovi vyšel dobře :wink:
my byli dopolko v HK, hezky jsme si to užili, zlatíčko zpáteční cestu zaplaťbůh prospalo :wink: a odpoledne jsme byli na čarodkách Nr.2 u babi a dědy, vrátili jsme se v sedm, mrňka usnula po osmé.
3. kvě 2008 ve 20:38  • Odpověz
hoj hoky, V. už taky spí od 20.00, včera jsem jí místo kaše dala zeleninu a chrupala do 5.00 a pak skoro do 8.00, tak jsem to dnes zopakovala a uvidíme.
Koukejte zítra na novu na zprávy, možná tam bude MM, vykradli jim totiž krám, už podruhý a docela ve velkým, tak tam mluví na kameru, dnes to nebylo, tak možná zítra, jsem na něj zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2008 ve 21:24  • Odpověz
Dobré ránko Polanko,
tak máme další mediální hvězdu? No, i když takhle není o co stát, co :frowning2:

vypadá to, že bude hezky, tak si užívejte doma
4. kvě 2008 v 10:05  • Odpověz
Dobré ráno všem!! my jedeme pryč, na oběd, tak už jen nakukuju. Teda Mere to je k nasr :angry: rozbít jim huby a usekat ruce a já si chtěla jít koupit bundu, fakt jsem to nebyla já :confused: :grinning:
4. kvě 2008 v 10:08  • Odpověz
Achojky cholky..Dnesdka je fakt úžasně.Rob šel s malou ven a já za odměnu můžu poklidit,udělat nádobčo,pověsit prádlo a vyžehlit tu kupičku co tam mám..no a mám na to ani ne 2 hoďky takže startuju...tak páček večer..
4. kvě 2008 v 11:21  • Odpověz
tak oslava včera v poklidu, jen navečer jsem našla malýmu klíště, takže jsme frčeli na pohotovost, to byl docela kumšt najít mezi náma někoho, kdo může řídit, ale dopadlo to dobře, nebylo přisátý, tak to vydesinfikovali a doporučili mi stříkat nechráněný místa repelentem pro děti, koupit desinfekci na bázi jodu a pořádnou pinzetu, holky máte to někdo doma??? Byli jste na tom v lékárně? A jaký opalovák používáte? Day Long 50???
Tak mně to docela vyděsilo, když jsem viděla jak ho tam měl na krku a představa, že mu to budou páčit pinzetou a já mu budu držet hlavu na stole, no hrůza.
4. kvě 2008 ve 12:50  • Odpověz
no jo, už musíme asi začít mazat oblíčejíčky, co? Musím něco koupit.
4. kvě 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
Já už mažu MicroSunem 30 na obličej, co mi zbyl z loňska a dokoupila jsem Daylong40, ten je až od roka (dle příbal. letáku), tak ten máme do foroty, až domažem Micro.
Jinak teda Lennis, to jsi mě dostala, jasně že nemáme doma nic, jen super pinzetu na psa... :unamused: a jodisol, ten teda jo. Zrovna včera jsem nechala N. lozit v trávě a jíst sedmikrásky ( :grinning: ) a večer jsem myslela na to, že jsem ty klíštata nedomyslela :sweat_smile:
4. kvě 2008 v 19:26  • Odpověz
tak V. usnula už v 19.00 a od osmi řev a není k utišení, když vezmu do náruče tak klid, jakmile položím do postýlky řev, už nevím co s ní :frowning2:
4. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz
Mer - chovat :grinning: :grinning: :grinning:
jo, mně to klíště taky dostalo, když si představím co z toho může všechno být, tak je mi zle...zítra jdu na nákup, my máme taky jen pinzetu na pesinu, taky musím ke zvěrákoj pro ten obojek na Berynku, nějak jsme letos zaspali. :frowning2:
Já mám právě taky od loňska 30tku dětský opalovák, dostala jsem to od kámošky Avon lady, ale kožní mi doporučila tu padesátku DayLong, H má velký mateřský znamínko na noze, tak to musím taky koupit. Nic lepšího asi není ...
4. kvě 2008 ve 21:37  • Odpověz
no jo, chovat, to přeci nejde pořád :grinning:
4. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz
ahojky všem,tak sobotěnka u nás pracovní a neděle na výletě ,puvodně jsme chtěli na chalupu,ale nakonec jsme vyrazili všichni do Pekla ,bylo to super ,jinak velký už měli taky klíště,na psa jsme taky zapoměli ,tak tatí letěl v sobotu do kauflu do lékárny pro frontline,jinak my se stříkáme ofem,ale včera jsme zapoměli a šup hned klíštata,děsnormálně pes jak byl už nastříkanej,tak vylezl z roští a na něm asi 5 klíštat,hned začali padat a bylo po nich,je jich letos nějak hodně.Mer CVALÍK ted otravuje s usínáním už je ospalá a pořád si sedá stoupá v posatýlce a nechce spát,takže jsme ji to posunuli na 20 ,je víc unavená a usne v pohodě ,jo a jinak začala o víkendu tapat kolem křesla a v postýlce a v té žluté ohrádce už se drží frajerka i za jednu ruku pořídí si sednout na bobek sebrat hračku a hází ji z postýlky,nebo ,když stojí u taburetu tak dovnitř no už je to sní veselý :grinning: honí se s bráchou po čtyřech,ale to jsou teda mety,to máme lewpší než televizi :grinning: já už to uplně zapoměla ,jak je tohle období hezký :slight_smile:
5. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz
tak Mer,ted byl manžel v TV ve snídani s novou ve zprávách.
5. kvě 2008 v 08:09  • Odpověz
no já vím, ale neviděla jsem to, zkusím to vyhledat na netu :grinning:
Dneska jedeme fotit do Rychnove, tak pak hodím foto :grinning:
5. kvě 2008 v 08:25  • Odpověz
jj já ted snídám a mám puštěnou telku,tak jsem to viděla :wink:
5. kvě 2008 v 08:29  • Odpověz
DObré ráno! Jé, tak já se na pana Mereditha těšila včera, dokonce jsem koukala i na zprávy, a on byl až dnes. Tak nic, no.
Tý jo, Cvaldík je fakt čipera šikovná!
Klíště u nás měl zatím jen psinda, my naštěstí zatím nic. A krémík na ksichtík bych chtěla koupit dnes, nebude-li odpolko pršet.
5. kvě 2008 v 08:39  • Odpověz
ahoj bublinky,co teplota,nic se z toho nevyklubalo?No tento týden ty její lumpárny udělali velkej skok,taky jsme koukali,začíná i za ručky vytlapovat,no během pár dní velikej pokrok,ale trošku začala zlobit se spaním vzbudí se mi 3-4 za noc a to teda vubec neznáme,ale asi to je i tím pokrokem v pohybu,hodně dojmu,protože se mi zdá ,že se nebudí na jídlo ,ale vzbudí ji spíš sny.
5. kvě 2008 v 08:46  • Odpověz
No Cvaldi, B. vůbec nic, v pátek večer měla ještě 37,4 v zadečku, takže dobrý. A nic se mi na ní nezdálo, tak nevím co to. :wink:
Cvaldík je fakt šikovná, B. před sebou dneska tlačila takový velký autíčko a udělala za ním sama asi 4kroky, tak jsem taky teda čuměla. Postavila jsem ji za to jak dlouho vydrží sama stát a ona šup a už ťapala. Pak se ale svalila.
5. kvě 2008 v 09:38  • Odpověz
Dobré dopolodne :wink: Tak snídani jsem vypla v 7.30 a on pan Meredith tam, snad to bude ve velkých zprávách no :confounded: Kurňa jak to děláte, já chci být taky mediální hvězda :grinning: Venku hnus fuj zima, déšť, tak o Pekle jsme přemýšleli též, stejně jako Zoo ale vyhrála perník.chal . u Pardubic, jedeme tam znovu 31.5 je tam medobraní a dětský den
5. kvě 2008 v 09:42  • Odpověz
NO TAK BUBLINKA je taky šikulka,mě se zdá ,že ted ty pokroky jdou rychle za sebou ,dřív tak jedna dovednost a chvíli klid ,ted to opravdu bere hákem ,no Míša už v 9 a pul m chodila ,tak že by jí CVALÍK dohonil,no nevím ona leze ,MíŠA nelezla ,tak jí to nutilo chodit a chodila v chodítku,ted to nedoporučujou :frowning2: to jí to chození hodmně urychlilo,ale oni si ten čas najdou i bez chodítka,jo a už víc baštíme,takže vaříme a někdy skleničky,střídám to,no activie vede někdy jí do toho přidám 2-3 lžičky pribináka,nebo ovoce-přesnídávku a někdy jen holou.Tak hezký den všem jdu jí zas vyndat z ohrádky chce lézt a tam je málo místa :grinning: užívejte si z beruškama jsou ted v tom nejhezčím věku a strašně rychle to uteče :wink:
5. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz
Myslím, že ve velkých zprávách to nebude, nikoho tam nezabili, tak to není až tak zajímavý :grinning:
Doufám,že to bude zítra na webu, chci to taky vidět :grinning:
Já jogurt až od 10 měsíce nebo možná až od roka, radši jo :confounded:
5. kvě 2008 v 10:09  • Odpověz
Bubbly, tohle je ta knížka co máš?
http://www.kocarky-lvicek.cz/Pro-maminky/knihy/Mych-prvnich-pet-let
já si jí chci taky koupit, ale nevím, jak mám dopsat první úsměv, první zoubek atd. ,když si to už nepamatuju :sweat_smile:
5. kvě 2008 v 10:12  • Odpověz
5. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz
no ono je to vše stejné, akorát si můžeš vybrat obal.
5. kvě 2008 v 11:17  • Odpověz
5. kvě 2008 v 11:19  • Odpověz
já o tý cloně teda taky dost přemýšlím...
Jinak jsme včera v HK koupili sedačku : http://www.eshopbaby.cz/katalog/key-1-xp-autosedacka-chicco-p2783 - tý šedý barvě - MONZA. Přišla mi strašně pohodlná a B. do ní krásně sedla. Jde pěkně napolohovat do lehu, je fakt dobrá.
5. kvě 2008 v 11:25  • Odpověz
jo Bubli ,já teda taky mám 9-18 a pro tyhle prtavky nejlepší polohování ,ta clona je fakt aktuální ,T.má v obchodě taky ,ale takovou jen kratkou dělanou jako záclonku,tohle je myslím lepší a ta krátká stojí přes 400,-,tak s poštovným 80,- bude tahle lepší za ty prachy.Popy má tu krátkou od T.,tak jsem jí viděla
5. kvě 2008 v 11:34  • Odpověz
Ahojky cholky..tak jsme se právě vrátily z venku a už tam dneska nejdem,byla jsem na alergol.,tak jsem to spojila s procházkou..stavila jsem se v sovičce a dala malou do chicca key1 a seděla v ní jako ve STM,nepřišla mi v něčem jiná :frowning2: ,tak teda nevím..
5. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.