• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojky, taky jsme se dnes vydaly pro clonu a botky na doma a ono prd :frowning2: tak jsme koupily aspoň hračky :grinning: i když většina asi bude darovaná neteřince :dizzy_face: :zipper_mouth:
5. kvě 2008 ve 12:35  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooj
5. kvě 2008 ve 12:41  • Odpověz
Tak po dlouhe dobe jsem tu. Naprosto nevim, co se delo a deje. Konal se u nas obr carodejnickej mejdan, tak jsem s MM kolem shaneli uz tyden dopredu a od pondelka velke pripravy. Ve stredu uz to byl hukot, jeste to skloubit s potrebama Adi. No ale dobry. Akce probehla vyborne. Jo a vlastne jeste v sobotu pred carodkama jsme byli na svatbe-tez bomba akce. Adelka se na te svatbe zamilovala do trombonisty a naucila se tancovat jako poradna tanecnice. Uz to nedupe jen na miste s kyvanim do stran, ale normalne se toci na jednu a pak na druhou stranu. Vydrzela tapat sama od tri do osmi a to jsem ji nasilim rvala do sedacky, ze jede spat, aby se mamka mohla vratit juchat dal :sweat_smile: No pekne se tam rozchodila, ze ted uz sama i po trave a do kopce a dokonce a po hnoji to zkusila. No tak jsem schovala svatecni satecky, protoze jsem jednou sla s ni na vychazku v sukynce a v puncoskach a to teda bylo. Musela drepet na bobku a prasit suchou hlinu okolo, pak byla kaluz, dokazete sami domyslet, pak kupa sutru, ty musela vsechny sezbirat do kybliku(musim ho furt brat s sebou-nepostradatelna vec!) a pak jsem ji musela tahat za krkem, protoze videla lip nez z kocarku. Porad vykrikovala baf,baf na pejsky a vrstela na kocky mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau a ke kazdymu cizimu se hrne a kamosi. Az me je to blbi, ale ona se proste neboji. Za to ja jo. No a pak jsme v patek vyrazili na velkej vylet na rozhlednu. Vzali jsme na Adi krosnu a kocarek a kus i slapala. V krosne se ji moooooc libilo a v kocarku pekne spala u rozhledny a mamka s tatkou mohli zajit na obed. Bylo to celkem asi 8km a bylo krasne videt a tak jsme si to uzili. Adi vecer padla do postilky a ani brvou nehla a spala. A taky teda, ze uz tak dobre chodi, koupili jsme ji holinky na behani za slepicema apo hnoji a taky slupky na pisek. a ted uz jen sandala a smitec, pak uz jen zimni boty, vzdyt nas privede na buben!!!
Hmmmm asi nejakou fotku bych mohla pridat. no uklidim a pokusim se.

A co je noveho? nejaka super info? neobo se tu nic zasadniho nedelo?
5. kvě 2008 ve 12:54  • Odpověz
Jo a zrovna vybirame sedacku na kolo. Uz se tesim az vyjedeme. Mam velke plany, ale az me bude bolet celej muj organismus, tak jsme zvedava. Musim ale najet 150km, abych mohla na servis kola-mam novy, hec. Naposledy jsem dostala kolo ve ctvrty tride :cry:
5. kvě 2008 ve 12:56  • Odpověz
tak ja teda jdu uklizet, kdyz tu nikdo neni, acccchhhh jooooooooooooo :confused:
5. kvě 2008 ve 12:57  • Odpověz
čusik seymi, teda u Vás to jsou akce .... skoro jako u nás :grinning: taky už jsem zvažovala koupit gumáky a máš recht, ty nákupy nás přivedou na buben :rolling_eyes: :dizzy_face:
5. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz
heled botky na pisek jsem natrefila v hrabosku, novy za 100KC, jen nemaj zirafu, ale do pisku a na odreni dobry. A fumaky-v tech chodi jak jako tydyt, ale po chvili dobry, uz jsme je uzili. Jak sprchne, trava je mokra, ale Adis ven proste musi, tak ji vypustim na zahradu at si pleje. Delam ty fotky.
A jaky byly akce u vas?
5. kvě 2008 ve 13:24  • Odpověz
já mám taky clonu o T. a není vůbec krátká, je úplně v pohodě a V. přes ní krásně vidí a má UV filtr. Stála cca 490kč
5. kvě 2008 ve 13:34  • Odpověz
http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=194064#x
mám přesně tuhle a slunce jí tam vůbec nejde a jde mi krásně i na zappa, a občas jí i stáhne, takže když bude delší,bude ji stahovat pořád :frowning2:
5. kvě 2008 ve 13:36  • Odpověz
holky o jaky clone to mluvite? Musim asi polistovat zpet,ze?
5. kvě 2008 ve 13:38  • Odpověz
já taky potřebuju sedačku na kolo, Seymi dej tip.
Jo a taky nějakou houpačku na ven :grinning:
Tý jo, kdo to má furt platit? :grinning:
5. kvě 2008 ve 13:39  • Odpověz
Seymi, clona na kočárek proti slunci, já mám třeba sporťák a bez clony by to nešlo, některé kočárky to třeba nepotřebují.
Holky, tak mrkněte na mého slavného manžela :grinning:
http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=05.05.2008&238m=d&238p=SNIDANE&238v=136010
5. kvě 2008 ve 13:41  • Odpověz
tak tip davam-
http://www.ski4u.cz/sedacka-hamax-smiley-oliva
tu asi koupime

A tahle se mi libi vic a ma jeste i polohovani na spanek, ale zase tolik nejezdime, tak za to petikilo na vic koupime helmu a vejdeme se do 2000,- za vse

http://www.ski4u.cz/sedacka-na-kolo-hamax-siesta-zelena
5. kvě 2008 ve 13:42  • Odpověz
já tam nevidím ty ceny :unamused:
5. kvě 2008 ve 13:50  • Odpověz
mer, posli odkaz na tu clonu. Jsem to asi nikdy nevidela. Ja v loni clonila prikolickovanou plinou a letos mame slunecnik.
Adi uz je vyspala, tak jdeme na svacu a pak na zahradku neco vymejslet.
Mejte se hezky a zdravim vsechny. Jo a vyhledove koncem tydne jedeme s manzou do Polanky!!!!
5. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz
ceny jsou dole pod obrazkem
5. kvě 2008 ve 13:54  • Odpověz
seymi ,taky to clonění ,řeším zatím plínou :grinning: jinak sedačku na kolo až na jaro ,ještě je naše hérečka malá :grinning: ,ale zrovna jsme včera okukovali,jaký mají lidi na kolách,pak to omrkneme na netu :wink:
5. kvě 2008 ve 14:11  • Odpověz
Seymi, já mám taky slunečník, měla jsem ho ke korbičce, ale na prd, furt to lítá tam a zpátky.
5. kvě 2008 ve 14:25  • Odpověz
Tý jo, vykradli HOtárka, jsem to asi blesk co? Mer díky za odkaz.
Máme clonu od Teutonie, na náš to moc nejde, ale když se snažím, tak to tam narvu:slight_smile:
kolo jsem dostala už se sedačkou - stará oranžová Liberta - přestříkaná s tím klasickým starým sedátkem, na řidítkách máme troubítko kačera a brácha mi to dal dokupy, koupila jsem kšíry, jelikož náš mladej je schopnej vystupovat za jízdy, nejsem moc fanda do ježdění (po cyklistickém týdnu na Vysočině, který jsem MUSELA absolvovat jako studentka, jsem s tím skončila), takže to máme jen tak po městě nebo okolí :grinning: , taky jdeme ven na písek, na houpačku a taky klouzačku už máme :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2008 v 15:15  • Odpověz
OOOO můlj bože nejde nám to spustit, tak se modlím, aby byl v 17h ve zprávách a nebo ve 20 jinak jsem ztracená :grinning:
5. kvě 2008 v 15:41  • Odpověz
Tak ja slunecnik nezkousela a teda koukam, ze jeste koupit poradnou capku s poradnym ksiltem. A vykradacku jsem tez vzdala, ze me nic neslo pustit, sejrim na to. Adi zameta, tak nemusim uklizet :grinning: peceme tatkovi kolacek. uz je v troube, tak to snad nespalime, i kdyz ja nas znam. Vetsinou je to vic nez dost :sweat_smile:
Tak hezky zbytek dne :wink:
5. kvě 2008 v 17:22  • Odpověz
zdravíme, na hlavní štráse v Polance byl neplánovaný pidisrazík :slight_smile: frog, my, bubbli a poppy :slight_smile:
5. kvě 2008 v 18:44  • Odpověz
autor
Nazdárek kašpárek,
já mám stejnou clonu jako Mer od Ter. a jsem taky spokojená, zrovna dnes jsem ji využila a taky se od T dozvěděla, že má uv 30, což je akorát:slight_smile: Poppyška mi ji zatím nestahuje, ale kdyby byla delší, tak by na to taky přišla, že to jde.

A už chrupem, heč :grinning:
5. kvě 2008 v 19:28  • Odpověz
aaa, popynkovi už mají parabolu na svým místě :wink: jinak zdravím všechny tety, dlouho jsme tu nebyli, není čásek :confounded: jinak rosteme jako z vody a jsme stále hodné holčičky..a maminka je šťastná..snad nám to vydrží :wink:
5. kvě 2008 ve 20:05  • Odpověz
Dobrý večír!

Holky prosím prosím, kdo máte fotky z čarodejnic, pošlete mi je na mejlík, děkuju!!!!

Poppy, tak o půl sedmý jsem byla kousek za tím kofolím barákem jak je na hlavní po levý straně od Polanky směr k nám. U kauflandu jsem totiž šla na hlavní, protože mi MM volal, že po cyklostezce nejde, že musí mít psa na vodítku kvůli bruslařům tak že se vrátí domů a přijede pro mě autem. Myslím že kdybych to šla tak by mi to dalo tak hodinu a 3/4... Ale i za tu hodinu a 1/4 co jsem šla - hodně svižně mě docela bolí nožky. A to jsem na chození docela zvyklá...
5. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz
bubbli, neříkej, že jsi šla domů pěšky? :confused:
5. kvě 2008 ve 20:48  • Odpověz
No Sršni, skoro jo. Původně jsem měla jít až domů, s tím že muž mi půjde se psem naproti, ale jak jsem psala, na cyklostezce bylo moc bruslařů a ty Rody nesnáší a vyjíždí po nich, tak se museli vrátit a muž mě nabral až kousek před domem... :dizzy_face:
5. kvě 2008 ve 21:11  • Odpověz
Achojky..já jsem pak potkala cvaldovi a tak jsme nakonec šly kolem vody dom společně..holky byly nějaké ukňíkané,hlavně Anča,ta měla slzičky,že mi jí bylo až líto.Dneska měla teda hodně uplakanej den a večír od 18.00 se musela až do 20.00 chovat jinak by s ní bylo k nevydržení a mě by už asi ruply nervy a i tak brečela a pak už vyloženě řvala...
Ta¨ky prosím ty co maj fotky z čár ať mi je prosím pošlou na mailík,ale nevím jestli ho sem můžu napsat???
5. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz
Frog, napiš e-mail do IP, pošlu ti fotky
TAk my byli v tom Rychnově, fotky ještě nemám, ale jsem z toho nadšená. V. dostala několik šatiček a čepiček a kloboučků a seděla v košíčku a na truhle a měla kytičku a korálky, no nádhera, byla jsem úplně na měko. Pak jsem vyfocená já do půl těla :grinning: s nahatou V., ale prý tam nebude nic vidět, v což doufám :grinning: a pak oba s MM do půl těla a nahatou V. a taky jak jí kojím, fotky mají přijít v pátek, tak se těším. Ale byl to záhul, udržet V. v pozornosti a pořád bláznit, aby se smála. :grinning: :grinning: :grinning:
Akorát už mi začíná asi to co Bubbly, V. mi nějak nechce moc pít mlíko, jen si tak cucne, ale nechce moc ani tu převařenou vodu se šťávou, tak nevím, co jí dávat jako tekutiny. Od oběda mi toho ani moc nesnědla, tak snad nebude nemocná. :unamused:
Zítra jedeme už v šest ráno do Prahy, tak jsem na ní zvědavá :grinning:
5. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz
Jé kde jste kdo????
6. kvě 2008 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.