• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojky, je krásně, tak všichni sluníčkujou :grinning: já právě peru záclony do obýváku :slight_smile: a máme tu babičku, takže můžu udělat, co se s mrňkou moc nedá.
6. kvě 2008 v 15:20  • Odpověz
ahojky,bublince vše nej k pidi narozkám a zítra kulatiny Adélka,takže hodně sluníčkovejch dní berušky :slight_smile: ,my dnes byli koupit s tatí botičky,páč už tapáme kolem křesla,taky v ohrádce a zkoušíme to zkrátka všude,jo a protiskluzový ponožtičky na doma jsme koupili,když leze po korku tak se jí to smeká :grinning:
6. kvě 2008 v 17:28  • Odpověz
jinak máme jednu dvojku venku,ale jsme protivný až běda,dnes plakala i venku,což teda nikdy ,ale ted se prospala a už je ready a hraje si a leze,akorát pujdeme asi dýl chrupat,když spala do 17
6. kvě 2008 v 17:30  • Odpověz
dobrý večer, nedá mi to napsat 3333. příspěvek :wink: a máme osmého zuba!
6. kvě 2008 ve 20:40  • Odpověz
my se právě vrátili z Prahy, takže zdravíme a rovnou se loučíme, jdeme chrupat :grinning:
6. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky..tak my jdeme zítra na prevenci,tak jsem zvědavá kolik bude Ančí vážit a měřit.Tak zatím papa jdu zas koukat na velmi křehké vztahy
6. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
Ahojky, nějak mi to nedovolilo přihodit dopolední příspěvek:(

A já hlásím, že jsme se vyzbrojili (všichni včetně psa) ochranou proti klíšťatům, komárům a jinému hmyzu:slight_smile:
6. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz
Dobré ráno POlanko :wink: Dnes krásně.Mer jsi mě nahlodla tím Rychnovem, že počkám a fota a pak se rozhodnu :wink: Otázka, upravila tě paní vizážistka a tak? V Hradci přijedeš nenamalovaná a upravěj tě. Sršničce gratulace k zoubku!!
7. kvě 2008 v 08:11  • Odpověz
Jinak máme bratránka v P. na dětským , pre hrůza(my to známe :angry: uviděj jak dneska popř. se nechaj převýzt jinam :angry: Kua porodnice supr a toto jim to kazí :angry:
7. kvě 2008 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno!
Gratulujeme k osmému i pátému zubu!!!!

Za chvíli razíme do Opatovic reklamovat obě B. vozítka, ach jo.

B. se ráno majzla do hlavy nočníkem, mám na čele modrý šlinc,vypadá jak ze Startreku. :confounded: .
7. kvě 2008 v 08:21  • Odpověz
Tak tam pozdravuj, my jim pak dovezem taky kočár z brzdou, zkrátit to lanko, doufám, že to udělaj na počkání, dnes by měl snad dorazit ten golfáč :wink:
7. kvě 2008 v 08:34  • Odpověz
Ze Startreku, no holt hvězda :grinning:
7. kvě 2008 v 08:35  • Odpověz
dobré ránko,tak mymáme jednu dvojku venku,druhá leze a asi i dole to vypadá,protivničíme,vstávali jsme v 6.30 a už zařezáváme,namazali dásna,tak snad ji to nebude budit,jako včera přes den,v noci dobrý :wink: my máme modřiny na nohách od lezení přes prahy :grinning: vypadá jak týrané děcko :confused:
7. kvě 2008 v 09:02  • Odpověz
boule na hlavě už taky proběhli ,když se chce postavit u stolečku ,tak se většinou břinkne :confounded: botyji moc neberou lepší se jí tape v protiskluzovkách :wink:
7. kvě 2008 v 09:04  • Odpověz
V. spala od 20.30 - 6.30, teď chrupe zas, ale jde na ní nějaká rýma.
Dorot, nikdo mě neupravoval, přijela jsem upravená už sama :grinning: :grinning: :grinning: Né, tam není žádná vizážistka, bylo to vše cca za 45 min. hotové. V pátek mají přijít fotky, tak jsem zvědavá :sweat_smile:
7. kvě 2008 v 09:07  • Odpověz
Tý brdo nějak si upravila hezky spánek ne? To je dobře :wink: Tak pak mi pošli nějaký fotečky mailem na čumendu, my se budem o víkendu stěhovat, tak proto :wink: Děkujeme a gratulace :wink:
7. kvě 2008 v 09:10  • Odpověz
Nám leze horní špičák už měsíc a furt nic :frowning2:
7. kvě 2008 v 09:10  • Odpověz
asi jí ty zubani dost trápí,pořád se budí a knourá ze spaní a cpe si plínu do pusy,zkoušela jsm dudlíka ,ale jak ho nemá odmalička tak ho nechce,beruška moje snad brzy vylezou mrzáci :angry: dnes bude nádherně v neděli jdu pomoct holkám do práce na den matek ,tak se moc těším,cvalík budou válčit s tátou,já se těším ,že si trošku oživím svojí floristiku :grinning:
7. kvě 2008 v 09:18  • Odpověz
cvalík má taky rýmku je to k těm zubum ,minule když jí lezli jedničky jí měla taky.
7. kvě 2008 v 09:20  • Odpověz
Ahojky..tak my zas měli prozmenu už 3 noc divokou,Anča se budí,pláče,musím jí nosit,uspat jí v obývaku a pak přenýst,jenže jakmile jí dám do postylky tak pláče zase :frowning2: ..a Rob?Tak ten zařezával,jen se otočil na drukej bok a nic..mám hrůzu kdybych potřebovala někam odjet,tak on jí neuslyší a to spí 4 m od ní :angry: ..
7. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz
Ahoj,tak ja balim do Polanky. bude to opet prulet, tak ani nic neplanuju. Snad zvladneme zitra vylet do Pekla a v patek nejake zarizovacky. manza proste chce jet brzo domu, no.
Ja vcera prismahla Adus. Nejak spatne jsem ji namazala tvaricky a chuda ma spalene okraje a spodni vicka, jako to hned pod ockama. Neboli ji to, ale ma to cerveny. Chjo. Jsem trubka. Dnes uz ji mazu i usi ve vnitr a vsechno. Se to nezda na tom slunicku. A asi zajdem v patek do Sovicky pro nejakej ksilt poradnej.
Tak si dnes uzivejte slunicka.
Paaaaaaaaa
7. kvě 2008 v 10:02  • Odpověz
seymi,do Pekla se ale obn trpělivostí,jelikož je zítra svátek tak tam bude mazec,my byli o víkendu a děs :frowning2: už to není co bejvávalo klidná procházka :unamused:
7. kvě 2008 v 10:31  • Odpověz
frogísku,my noc dobrý,za to včera přes den děs,no však jsi to viděla,dnes lepší ,ale není to ončo,odpo.razíme na nákupy s tatínkem :wink: užijte si sváteční den i víkend,máme nějaké návštěvy,takže se tu nebudeme vyskytovat pá
7. kvě 2008 v 10:34  • Odpověz
Ja budu trpeliva. Byla jsem tam minule s mamcou. Bylo hnusne a na Ostrovech ani noha. Parada. Je mi jasny, ze to bude dost lidnaty, ale jako kam na vylet s kocarkem a ditkem, co jeste tolik dobre nezvlada tereni vylety. Tak se mejte a uz brzo budu ve vasich koncinach :wink:
7. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz
ahojky POlanko,
gratulujeme k zoubkům, a k narozeninkám - machalovům a bublinkům, možná jsme někoho zapomněli, tak i těm :confused:
mer, kolik Vás to focení stálo a dostanete to na CD? Budou ty fotky ještě nějak upravovat? A kolik jich asi bude?
To je otázek, co, ale taky jsi mě nahlodala :grinning:
7. kvě 2008 ve 13:33  • Odpověz
cusik seymi, tak mi se mineme, zítra ráno vyrážíme do Brna :sunglasses: snad to naše blinďule zvládne, od té doby, co je ve velké sedačce, tak pokaždé při delší cestě (nad 40 km) zvrací :angry: :frowning2: asi to bude se zastávkama. A pak se ještě zdržíme cestou a vrátíme se příští týden na plavčo :wink:
7. kvě 2008 ve 13:35  • Odpověz
Sršni, stálo mě to 1110, a bude asi 15 fotek. Ale kámošku to stálo 1300 kč a má asi 19 fotek, z toho 2 zdarma, tak nevím, nějak to nechápu. Cd asi nedostaneme, ani negativ, když chceš nějaké fotky přidělat, musíš si to zaplatit. Prý 29 kč za jednu, jinak stojí 69 kč ( v Trutnově prý 89 kč). Ale do Trutnova pak chci taky, ten je vyhlášený, až zase bude V. větší. Já si to jinak naskenuju do pc. Ty fotky určitě budou upravovat. Protože jsem tam třeba do půl těla nahatá (tak jsem to chtěla) a nemělo by tam být nic moc vidět :grinning: :grinning: :grinning:
Sršni, ale vy jste už byli fotit, ne?
7. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz
to nevadí, že už jsme byli :grinning: ten Trutnov bych taky zkusila - teda původně jsem ho měla v plánu, ale sešlo z toho :frowning2:
7. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz
no jo, je to peněz, ale stojí to za to. Já se právě pokouším vytvořit něco z natočeného videa ještě když byla V. úplně malinká, ale nějak mi to nejde. Nahrát to do pc umím, ale ty další operace, to je hrůza :sweat_smile:
7. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
Jo a dneska mi přišla ty knížka Mých prvních pět let a má se tam napsat první úsměv, první otočení atd, atd. Takže tam asi budu psát nevím, nevím, protože si to fakt nepamatuju. A pak tam je otisk nožičky po narození a v pěti letech, tak V. to bude mít v devíti měsících, akorát nevím jak to jako otisknout? To jí mám tu nohu namazat inkoustem, či co? :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.