• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Tu knížku mám taky a dopisuju ji postupně, zapisuju si pokroky do diáře a pak přepisuju jednou za pár měsíců do knížky. Mám tam dokonce nalepenej i těhu test a fotky z UTZ :wink:
7. kvě 2008 ve 20:39  • Odpověz
no, tak mi teď poraď co mám dělat, když to nemám napsaný a začínám až teď? A ten otisk nožičky jsi udělala jak?
7. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
Tak to ti neporadím, snad jen pátrat v paměti, kdy asi a postupně vzpomínat... Otisk jsem udělala temperou, ale ruka se mi rozmazala, no přímo rozpatlala, tak se chystám ted udělat reparát:slight_smile:
7. kvě 2008 ve 20:45  • Odpověz
autor
Co mi vadí u tý knížky, tak to, že je u toho jen jeden řádek a mezitím dost velký mezery, tak píšu propiskou mezi řádky :sweat_smile:
7. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz
a budeš to zase dělat temperou?
7. kvě 2008 ve 21:03  • Odpověz
já nevím, jestli jsem udělala dobře, že jsem ji koupila, když už je V. 9 měsíců, jestli má cenu něco začínat :unamused:
7. kvě 2008 ve 21:03  • Odpověz
autor
Tak vzpomínej, já taky nemám vyplněný všechno a to ji mám od narození. Jj, temperou, koupila jsem si celou sadu barviček, tak si vyhrajem, hodím to na papír a pak zaslím a pověsím na zed do pokojíčku. No a jeden obtisk hodíme do knížky a přestříkám lakem na vlasy a mezi listy mám vloženej hedvábný papír, aby to nebarvilo na druhou stranu - nožka na ruku a naopak:slight_smile:
7. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz
čauky, my máme dvě :slight_smile: a v každé je něco jiného a zatím jsem stihla zapsat všechno :dizzy_face:
7. kvě 2008 ve 21:23  • Odpověz
jinak se jdu rozloučit,zítra frčíme pryč a objevíme se až příští týden na konci :wink: Tak dobrou!
PS: místo balení jsem uklízela - teď jdu balit :grinning:
7. kvě 2008 ve 21:23  • Odpověz
tak to budu muset jít koupit taky tempery :grinning:
7. kvě 2008 ve 21:27  • Odpověz
Holky a ten pramínek vlásků jste ustřihly už po narození? V. neměla žádný a ještě jí asi ani nic neustřihnu :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz
co to je, už se batolím? Batolení je jako plazení nebo lezení po čtyřech??? :frowning2:
7. kvě 2008 ve 22:34  • Odpověz
autor
Asi lezení - plazení, jo a pramínek vlásků mám, my jsme měly, když se Poppyška narodila - česaly jsme na kohouta:slight_smile:
7. kvě 2008 ve 22:50  • Odpověz
Dobre ranko holky,dlouho jsem tady zase nebyla,tak vas jdu jenom pozdravit a zeptat se,jestli nahodou nevite,zda jsou dneska v Polandu?Myslim tu tržnici a ten Kajtek.Když u nas je ten svatek,ale u nich by nemel ne?Diky moc a papa zase někdy snad časteji :astonished:
8. kvě 2008 v 07:28  • Odpověz
Dobré ráno Polanko Carolko, přidej se častěji a i na srazíky :wink: V Polsku by měli být, ale obávám se. že tam bude dost našich lidí v Kajteku od 8.30 :wink:
8. kvě 2008 v 07:36  • Odpověz
Máme deníček děťátka a zapisuju ale na zuby už kašlu, napíšu první stoličku a nazdar zatím máme všechny :wink: Otisk máme taky temperou :wink:
8. kvě 2008 v 07:39  • Odpověz
no tak to asi risknu a pojedu tam,snad to moje nervičky vydrži :unamused: ja bych se rada přidala,ale mam strach,že k vam už nezapadnu.Jste tak už hezky spojeny(blby slovo,ale ted zrovna me žadne jine nenapada,ach ta ,mateřska :frowning2: )Taky se vam stava,že si nemuzete na nějake slova vzpomenout a vypadate pak jako blb?No tak se jdu pomalu chystat a večer podam zpravu,zda to moje nervičky vydržely.Zatim hezky den
8. kvě 2008 v 07:47  • Odpověz
Jak nezapadnu,blázínku, každá mamina i s mimi nebo těhulka je vítaná,čím víc tím líp a více srandy :wink: Pevné nervy v Polandu a brzy se ukaž ať seš příště na srazíku s náma :wink:
8. kvě 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
Bré ranko:slight_smile:
8. kvě 2008 v 08:41  • Odpověz
hoj, holky, tak my dnes výlet do zoo neděláme, protože jsem pěkně nakřapaná :unamused:
8. kvě 2008 v 09:33  • Odpověz
autor
Mer, tak to se brzy uzdrav, je to pech, něco plánovat a pak lehnout:(

Jo a teď právě jsme od sousedky dostaly pletenou čepičku, no naprosto luxusní, zatím jen v bílé barvičce, ale objednáme další. Za dva dny hotová s dírkama na jaro, jsem uplně nadšená. Kdyby měl taky někdo zájem, tak stvoří i další za cenu 100,-Kč. Omlouvám se Mer, že lezem švagrince do zelí, ale musela jsem se pochlubit, hodím fotos do alba:slight_smile:
8. kvě 2008 v 10:48  • Odpověz
Ahojky cholky..takl hlásím míry ze včerejší 8 měs. kontroly 8220 gr. a70,5 cm,prej jsme dlouhý,tak nevím po kom..Mám dotaz,jaký jogurty malej dávate?Myslím zn...asi activii a pak ty smetaňáky ne,jako je choceňák atd???
8. kvě 2008 ve 13:38  • Odpověz
Poppy, to je v pohodě. Mě to vůbec nevadí. Ona bude prý taky dělat s dírkama, ale nevím. To je její věc. Čepička je moc hezká a Poppynce sluší. Jo, kdyby takhle uměl člověk plést, co? :grinning:
8. kvě 2008 ve 14:44  • Odpověz
Hlasim navratz z Polandu,no hruza.Za prve tam neměli to co jsem hledala a když,tak se mi to zdalo nějak drahy.Nezdražili tam nějak ty holomci? :frowning2: Za druhe lidi jako mraku a za třeti mala se nějak spatně vyspala,tak zlobila.Raději zitra vyrazim do Polandu :sweat_smile: Frog ja jsem jogurty davala kromě te aktivie.A jak ji chutnaly.Ted už bohužel ne,protože se z ni stala masožravka.Masičko jo,sladky jidlo nic :angry:
8. kvě 2008 v 15:15  • Odpověz
autor
Carol, tak jste si aspon udělali hezký výlet do ciziny a mohly se pokochat krajinou:slight_smile:

Frogy, já dávám poslední dobou nejčastěji Holandii, pak Choceňský a Activii (někdy bílou, někdy sladkou) a někdy ji pro změnu koupím ovocný. Na 100% vím, že sní i po ovocným sladký, takže u nás v poho a cokoliv:slight_smile:

Mer, já umím plést, ale jen nohama, rukama a taky umím dobře hrát na nervy, jj, to by mi šlo:slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2008 v 19:29  • Odpověz
autor
po ovocným - sladkým sní i bílý:slight_smile:
8. kvě 2008 v 19:30  • Odpověz
Ahojda holky, dneska jsme byli na tajným výletě, manža má zítra 30tiny, tak jsem ho vzala do Dětenic a na Kost, supr den, moc se nám to líbilo.
Taky dávám Activii, choceńáky a ještě Sanné (Plus) a my už jedem Lipánky a Bobíky atd...nám už byl rok :grinning:
Holky převáříte ještě vodu balenou nebo už dáváte normal převařenou nebo nepřevařenou??????????!!!!!!!
Mer - taky jsem slyšela, že otiskávali nožičku natřenou borůvkovou přesnídávkou :wink: , ale nezkoušela jsem
8. kvě 2008 ve 20:18  • Odpověz
Dobré ráno Polanko, tak roste nám stolička :confounded: Dnes by měl dorazit kočík. Jinak Carolko už minule jak jsme tam byli měli prdlajs a lidí jak tooo :angry: Manžel už tam nechce a že tříkolku koupíme tady nebo přes MMB vyjde nastejno, nebo i míň :confounded: Bodýčka za 120 ať si nechaj a i plenky atd... už není to co bývalo, obléčo jsem nekoupila žádný :confounded: Ještě chcem zkusit Kudowu ale nevíme kdy, babi koupila Adu věci tam, ale já nesnáším davy :cry: Jogurty dáváme Holandii,Choceňák :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vodu převářím, ale kohoutkovou, nebo někdy nepřevářím, to když potřebuju dolít studenou tu horkou :wink: Dětenice tam je ta hospoda, jak mluvěj jak v chlívě? nejsem si jistá :confounded: Prej je to tam super, ale mě by tam nikdo nedostal :grinning:
9. kvě 2008 v 07:04  • Odpověz
zdar holky,
co si můžu dát do nosu, když kojím? Na bolest v krku mám Propolky, ale ty stejně vůbec nepomáhají. A beru 3 x denně paralen (snad to malé nic neudělá), ale už kojím málo a vezmu si ho vždy až po kojení.
9. kvě 2008 v 07:55  • Odpověz
Rum :grinning: Paralen by neměl vadit a do nosu to nevím, možná ten sprej se slanou vodou, v lékárně by měli vědět :unamused: Teda rýma a nakřáplá, a to je venku krásně, že ty jsi se válela na stráni? :grinning:
9. kvě 2008 v 07:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.