• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
no však mě to povídej, nikde jsem se neválela, ani jsem to chytla někde v Praze :frowning2:
Malá spala od 20.00 - 6.00 a 6.30 a chrupe stále, má taky rýmu, asi to chytla ode mne, chudinka moje malá :frowning2:
9. kvě 2008 v 08:06  • Odpověz
To je naprd, hlavně ať nedostane teplotu :frowning2: Noc byla tedy super u nás moc ne, leze jí stolka a tak noc 19.30-5.30 s přestákou v 4.30 :unamused: teď spinká :wink:
9. kvě 2008 v 08:08  • Odpověz
ahojky,tak my dnes nejdeme plavčit,včera měla zvýšenou teplotu k zubum a tu rýmu,ale dva dny kapu kapátkem MM a super dnes už rýma jen trochu,radila to nějaká dr.v sama doma a četla jsem o tom na internetu a fakt to funguje ,předtím jsem kapala nasivin a víc jak týden jsmne se rýmy nemohli zbavit a druhá dvojka mrcha ještě nevylezla chjo a mrzoutíme málo baští ,jen mlíko od mamí. :frowning2:
9. kvě 2008 v 10:08  • Odpověz
no ,ale v noci to je dobrý dnes normál před pátou a pak dál do pul sedmý,ale přes den protivničí :confounded:
9. kvě 2008 v 10:09  • Odpověz
MM odstříkám do skleničky a naberu do kapátka,říkala ta dr.,že stříknout s prsa přímo do nosu ,ale to už jí ted nepořídím ,možná by to šlo ,když byla maličká,ale ted jí to stěží kápnu kapátkem :angry:
9. kvě 2008 v 10:11  • Odpověz
prý ,když děti mají zánět spojivek,nebo ty kanálky ucpané ,tak MM taky funguje,koukala jsem na to jako blázen,dokonce ta dr.vydala nějakou knížku ,tak se po ní juknu.
9. kvě 2008 v 10:13  • Odpověz
já jsem to už taky slyšela, když byla malinká, tak jsem jí taky dávala do nosu MM. Ale co mají používat matky co kojí, když mají rýmu, tak to už toho moc není :confounded:
9. kvě 2008 v 10:43  • Odpověz
achojky..taky jsem o tom slyšela,takže na tom asi fakt něco bude..já tedy poletuju a balím nás na víkend k našim..to je hrůza,páč nesmím nic pro malou zapomenout.my si kdyžtak půjčíme hadry tam,ale co bych navlíkla anče :slight_smile: ..tak se tady mějte krásně a v neděli večer nakouknu..
9. kvě 2008 v 11:20  • Odpověz
Ahoj POlanky, chtěla jsem vás poprosit, pokud bude něco důležitého(srazíky, domluva narozek atd....co bychom měli vědět pište mi prosím na můj mail, mobil případně IP děkuji :wink: Zítra vypukne akce kulový blesk a nevím, kdy se dostanu na net, budu se snažit aspoň občas večer zkontorolovat, jestli mi tu nevlčíte, nedrbete po 20h a hlavně jestli děti spinkaj, kakaj a matky jsou hodné :grinning: Líbáme vás, možná ráno nakouknem Pááááááááááááááááááááááá :hearts::hearts:
9. kvě 2008 v 17:55  • Odpověz
Dorot a kam se stěhujete, do většího bytu nebo domečku? :slight_smile:
9. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz
Jo, holky, začínáme mít plný barák vos a včel, když V. píchne, mám jet rovnou na pohotovost, nebo počkat na reakci? MM má alergii na vosí bodnutí, tak mám strach :unamused:
9. kvě 2008 v 19:40  • Odpověz
Ahojda holky,´mala je u babicky,tak je chvilka času na psani.Dorot tak to stehovani zvladni v poho.Mer ja nevim co bych delala,asi asi bych jela..Raději bych ze sebe udelala plašana,než aby tu reakci měla doma. :cry:
9. kvě 2008 ve 20:00  • Odpověz
holky, mrkněte ke mě do albíčka. Švagrová mi psala, že dělá taky ty čapky s dírkama (ten motýl k tomu nepatří). Jen vám to mám ukázat. Cena stejná. Jinak si vše domlouvejte s ní - e-mail máte. Ale abyste si nemyslely, že se tu předháním s tou paní co má Poppy :grinning: :grinning: :grinning: Mě je to fakt jedno :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz
Dorot, je tam hospoda, ale super. Nám se to líbilo, mrkni na netu, ale je to jiný to vidět. A jako hulváti jak se říká tam nejsou, je to v poho. I s malým jsme to zvládli, dala jsem si uzený pečený stehýnka z kuřátka a papkal se mnou, musej tam mít teda mazec takhle o víkendu, jen to je daleko...škoda, že to není blíž. Já byla teda nadšená, dobový kostýmy,dobová hudba, vše pečou na roštech před tebou, zelňačku dostaneš z rendlíka, jooo moc se mi to líbilo :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz
Mer dostaneš na prdelu, já to na čárách říkala, kam se vandrujem :grinning: Jen dočasně, pak zpět :wink: Jak píše Carolka Mer na nic nečekat reskce může být rychlá :unamused: Brácha si musí okamžitě vzít prášek, jinak nemůže dýchat, blbě vidí,..... :frowning2: Lennis já vím, co to je ta hospoda, známí a manželovi příbuzný tam jezděj :wink:
10. kvě 2008 v 07:11  • Odpověz
Nazdarek,tak přeji hezky den.Ale vidim,tady mrtvo :astonished: :grinning: Asi vyletujete nebo se stěhujete,co?Tak příště :sweat_smile: papapapapapappapapa
10. kvě 2008 ve 12:19  • Odpověz
autor
Hezký večír,
tak koukám, že nám to tu pěkně umírá... :sweat_smile:
Poppyška je marůdek, včera v bazénu OK, jen pak trochu rymka, ale v poho a večír horečka. Dnes přes den už celkem v poho a tak jsme si daly výlet za taťkou na Ostr..y, kde to bylo supr čupr a kde jsem po nový cestě mohla vyzkoušet brusle a svoji zdatnost :sweat_smile: :grinning: Lidí jak nas...o, ale dobrý to bylo. No a před spaním Poppyšce opět vylezla teplota a tak dostala Nurofen a chrupká.
Upekla jsem koláč, uklidila a teď mažu pověsit prádlo, co se mi před chvilkou dopralo.
Tak pa pa a pa pa:slight_smile:

Do Dětenic jsme taky párkrát zabloudili, ale naposled jsem tam byla před třemi roky. Tak asi trochu v mluvě polevili :grinning: Jj, je to tam bezvadný. Lennis a taky vám tančili na stole? A byli jste se podívat v pivovaru? Každopádně to byl krásnej dárek, kterej by se mi taky líbil - tajný výlet... :grinning:

no tak já už fakt mažu, pa pa

jo a včera jsem vás na plavču čekala a nikde nikdo - Sršnička, Bubbly, Cvalda, Mer... byla jsem sama samotinká, s panem Poppym ovšem :grinning:

Jo a Mer, v poho, švagrinka má čapky nádherný, tak asi uděláme kšeftík, je to šikula, smekám :pensive: :grinning:
10. kvě 2008 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj Poppy,
já jsem od středy taky marod a pořád se to nějak nelepší, takže jsme do bazénu nejely.
Taky jsem pekla koláč z rebarbory, včera a do rána byl pryč, tak jsem dneska udělala další a už zase skoro není :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2008 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj holky!
My byli od čtvrtka u našich a plavčo jsme nestihli, i když jsme chtěli jet i s babí....
V noci z pátka na sobotu mi B. vůbec nespala, hrozně brečela, ráno měla 39 teplotu, ale měli jsme naplánovaný tajný výlet do Pardubic-P. k narozkám na paintball (mmch naprosto super, P. byl úplně nadšen) Přes den měla kolem 38, byla v hlubokým kočárku zamuchlaná, takže jako doma, ale večer měla zase 39,2, v noci na dnešek zase vůbec nespala, a teď ráno měla 38,3. Tak nevím, myslíte že to je k zubům nebo mám jen někam k doktorovi???? Má takovou hustou rýmu,jinak vůbec nic... Tak si nevím rady. Dávám ji Nurofen sirup na teplotu.

Poppy, tak přeci jsi vytáhla brusle? TO jsi dobrá, já bych si zlámala asi obě nožky a vyklopila kočárek :grinning:
11. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz
Ahoj Bubbly, na paintball se chystáme pořád taky, dá se to hrát i tady. Brusle chci taky zkusit, mám na to i zařízený kočárek, ale pořád se nějak nemůžu donutit :grinning: :grinning: :grinning:
Mě ta nemoc pořád taky nechce pustit, jsem už od čtvrtka zavřená doma, v tomhle krásným počasí :frowning2: :frowning2: :frowning2: , jen občas vyjdu na zahradu, ach jo.
B. měla tu teplotu takhle naměřenou nebo po odečtění?
11. kvě 2008 v 08:59  • Odpověz
Mer, a kde se to tady hraje?
B. měla tu teplotu takhle naměřenou. Myslím ale že 39 je na zuby možná i tak dost, ne? Já nevím, zas nechci plašit hned u doktorky.
11. kvě 2008 v 09:05  • Odpověz
vždycky to tu zařízují kluci, myslím, že někde u Broumova nebo Červený Kostelec, ale zjistím to.
Tak zkus ještě počkat do večera a ráno když tak radši běž k dr., nebo si tam jen zavolej a zeptej se.
11. kvě 2008 v 10:04  • Odpověz
Dobré ráno! Teda tady to zmírá :frowning2: :frowning2: :frowning2:

B. zas celou noc proplakala, večer měla ještě 37,8 a ráno už jen 37° teplotu, tak jsme k doktorce nejely, tak snad to nic nebylo. Včera už se jí prořízla špičička jedničky nahoře a dnes už to zase zalezlo někam zpátky nebo co, už tam tu špičku nemá. :sweat_smile:

Jsem nadšená z počasí a lituju Mer že musí být nemocná doma... Je tam fakt úžasně, teplíčko, modrý nebíčko.

A jak malá Poppynka? Už nemá teplotku?

A co Cvaldovi? Rýma na ústupu? Zkoušela jsem odstříkat abych jí to mohla zkusit taky kapat do nosánku, ale nic mi odstříkat bohužel nejde. :unamused: Tak kapem Otrivin. A slzí jí hodně oko, mám strach aby jsme nemuseli zas do Police na prostříknutí páč jí to očko i tak jako hnisá, skoro stejně jako to druhý když byla mimíno.
12. kvě 2008 v 08:58  • Odpověz
Dnes už mi je dobře, tak půjdem odpoledne ven, musím k dr. zeptat se jak dál s kojením, protože ona někdy chce a někdy ne.
Taky kapu V. do nosu mlíko. V. se zase nějak pozastavil růst těch dolních zubů, jsou kousek vylezlý, ale dál nic nejde.
Ve středu jsem taky přemýšlela, že s ní pojedu na oční, protože má pořád takový velký váček pod okem, dr. říkal, že se jí to s růstem bude zmenšovat, ale nic. Tak ještě uvidím.
12. kvě 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
Ahojky všem,
teda počasí se vydařilo, co? Taky jsem za to ráda, páč je hned lepčejší nálada:slight_smile:

Bubbly, tak to máte teda radost, co? Chuděrka, jestli ji zas budou muset trápit v Polici, tak to je mi je fakt líto. Ach jo. Určo to bude dobrý.

My jsme teplotu měly fakt jen v pátek a v sobotu, včera už ok, ale byla protivná, jak má zadělanej nos, tak nemůže dýchat. Když vytahuju vysavač, tak se bojí a klepe se, že ji zas budu trápit, když vidí vatový tyčky, že ji chci vyčistit nosík, tak taky. Ach jo, jak je starší, tak se o sebe víc bojí a víc vnímá. Takže vystihuju situace a lítám s vysavačem za jejími zády a dělám podrazy, aby to bylo co nejšetrnější.
Dnes teda pěkně mrzoutí, nechce chrupat, tak asi vyrazíme ven na procházku aby se prospala. Naše noci taky nejsou OK, budí se každodu chvíli a když si ji dám vedle sebe, tak vytuhne a po 15ti min hledá prso, takže spím tak abych ji byla po vůli a mohla se za noc cca 20x napít. Ach ty zuby...už teda máme prořízlou i pravou půlku, konečně, ale furt ji to asi bolí.

Musím mazat, nebo se ubulí, tak pa pa pa pa
12. kvě 2008 v 09:12  • Odpověz
ahojky,my rýmka už o.k jen malinko,ale měla hroznou,ani pít pořádně nemohla a jen jsme kojili 2 dny nejedla nic než mlíčko,ale MM fakt pomohlo,bubli ani když se nahřeješ nekápne anií kapka?dvojkyjsou venku ,ale ne celý :unamused: popynky ,at vás to netrápí dlouho. :slight_smile:
12. kvě 2008 v 11:59  • Odpověz
Cvaldi, já jsem to zas až tolik neždímala, je mi to takový nepříjemný. :sweat_smile: . Za celou dobu kojení jsem neodstříkala ani kapku, naštěstí jsme to nepotřebovaly, ale teď nevím jak jako na to.
Bambuška spinká, pak razíme do Jiráskova, potřebuju nějaký pakupky (zdravá výživa, lékárna...)
12. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz
Jé, Bubbly, tak to jsi mohla jít se mnou. Já šla v 13.00 a vrátila se teď. Teda tam je pařák. Musela jsem V. svlíknout jen do bodyčka a ani mi neusnula v kočárku, asi tím vedrem.
Byla jsem se ptát dr. jak se stravou, že mi už moc nechce mlíko. Ona teda jeden den třeba vypije hodně a další skoro nic. Tak prý stále do roka kojit, kojit. Odpoledne žádnou přesnídávku, jen mlíko a od 10.měs. jogurt. Že prý kvůli těm alergiím to musím vydržet. Jinak dopoledne ovoce,v poledne zeleninu s masem a na noc kaše nebo zeleninu. Já dávám jen zel., protože po kaši jí bolí bříško. A tekutiny prý nic moc, jen mlíko, že si jí jinak odstavím. No V. pije už cca 2 měsíce převařenou vodu se šťávou, tak jsem si jí tím asi trochu odstavila. Dneska třeba vypila venku půlku hrníčku. :frowning2:
12. kvě 2008 v 16:33  • Odpověz
nevím jako jak jí mám kojit při chůzi, když někam jdem, to bych musela pořád někde zastavovat a vystrkovat prso :grinning: :grinning:
12. kvě 2008 v 16:34  • Odpověz
jé, Mer, já se vrátila teď, tak to jsme musely jít za sebou :grinning: . Je tam fakt hic, B.usnula až teď kousínek pod kopcem před domem. Tak teď chrndí.
Tak já nevím, možná jsem si ji odstavila tím že jí dávám pít, vypije mi přes den tak 300-400ml převařený vody. Čaje tolik nevypije ani náhodou. Kojím už jen v noci a to jen tak že se spíš přitulí. To by ze mě ta tvoje doktorka měla radost, co? :grinning:
12. kvě 2008 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.