• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahojky cholky..tak koukám všichni jsou marodi nebo mrzoutí.My nejsme vyjímkou.Ančí se už týden noc co noc budí několikrát s pláčem.Nejsem na to vstávání zvyklá,tak začínám být protivná..myslela jsem že to je hladem,tak jsem jí včera dala poprvé kaši,alůe stejně se vzbudila...vždycky jí ukolíbám v náručí a jakmile ji položím do postýlky,tak začne znova plakat..nakonec to dopadne tak že spí se mnou,takže jsem ráno jak zmlácená..ale jakmile si jí dám k sobě,tak je hnedka tuhá a spí až do rána..jen aby si na to nenavykla,to by mě švihlo,spát furt s ní..dneska jsme byli na výletě,bylo to fajne.
Bubly,zkusila jsem tu sedajdu do auta a máš pravdu,je to hnedka o něčem jiným.Jdeme do ní taky :wink:
12. kvě 2008 v 19:22  • Odpověz
Tak jsem ji teď HODINU uspávala, to je fakt děs. Pořád jekot jako blázen, už z ní jsem taky vyřízená. Co to s nima, holky, je??? Ještě nedávno jsem ji dala do postýlky a za tři minuty byla tuhoš a teď se frt točí na břicho a zvedá zadek a mlátí se hlavou o šprušlata a brečí u toho... TO je hrozný.

Frog, tak to tě teda taky lituju, B.se mnou spí už taky v posteli, nejsem prostě schopná vstávat pětkrát za noc k postýlce a nějak ji uspávat. Ale ona nespí klidně ani u mě :confounded: . A gratuluju k výběru sedačky, já s ní jsem teda maximálně spokojená a B. se zdá taky. :wink:
12. kvě 2008 ve 20:07  • Odpověz
No je s těma kočandama těžký.Včera jsem byla ňáká k.o. a už jsem na ní vnormálně zakřičela a ona se rozplakala ještě váíc,tak už to neudělám..jo a taky se mi zdá,že má na spodní dásni něco ostrýho,ale nevidím tam,páč mi tam strká jazyk..že by konečně zub :wink: ..
S tou sedajdou to není aspoň pro mě jednoduchý,ale teďka už mám vyzkoušený ty co jsem chtěla a máme jasno..asi,snad,doufáááám :grinning:
12. kvě 2008 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj devcata,preji hezky den.Vypada,že bude zase hezky.Frog,my mame ted uplne stejne starosti jakp ty,myslim s tou spodni dasni,ale nic tam nevidim :cry: u nas to ale zoubek nebude,neco ji tam proste vadi.Bubbl s tim uspavanim se ti nedivim,že jsi vyrizena,me to Karol dela taky a to už hezky dlouho.Sama nevim co s tim :confounded:
13. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz
Dobré ránko! No jo, venku je zas krááásně! U nás noc jakš takš, vzbudila se normálně jen 3x, z toho jednou jako dýl brečela, jinak se napila a spala dál. Tak snad je tomu teroru zas do dalšího zubu konec... :unamused:
Carolko kdypak má tvoje dcerka narozky? Moje ségra má chlapečka kterýmu budou v červnu dva, to už jsou super človíčci, co? už si sami vyhrajou, vyběhají se, to je bezva.
13. kvě 2008 v 08:22  • Odpověz
Nam budou dva v srpnu.No je to mazec,jak to leti.Jo a je s nima sranda.Vic hlidani,ta nase je totiž horolezec a v vsude vyleze(žebrik.stafle..),ale stoji to za to.Kazdy den neco noveho vymysli.Jen ted mame problemy pujcovani hracek na pisku nebo nejak podobne,ach jooo.Kdyz se zaprdne,že nepujci,tak nepujci.Ale každy věk ma neco :grinning:
13. kvě 2008 v 08:30  • Odpověz
Achojky...holky mám takovej debilní dotaz,ale jak teďka strojíte holky do kočárku,když je takhle teplo,nemám ješte ten odhad..
13. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz
já jí včera dala teplákovku, a postupně jí svlíkala, až byla jen v bodyčku a bosá a bez šátku, jaký bylo vedro. A mám tu vložku, aby jí netáhlo na zádíčka, je super.
13. kvě 2008 v 08:51  • Odpověz
Carolko, no jo, je to s nima sranda. :grinning: Ve čtvrtek budu e ségrou a synovcem běhat někde po Polance, tak se třeba potkáme. Chodíte tam někam na hřiště?
Frog, já jsem ji včera taky nabalila a jako Mer jsem ji svlíkala a svlíkala až byla jen v body s kr.rukávem a slabým tričku. A v kalhotech, ponožkách a botách samozžejmě. A na hlavě měla čepici protože má trochu ještě rýmu, ale i tak jí bylo teplo. :unamused:
13. kvě 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
protože má rýmu ještě, tak jsem dala slabý rifliky na léto, bodyčko s krátkým ruk, slabý bavl. triko s dlouhým a navrch ještě tuniku na ramínka (ale tu spíš na parádu) a na hlavu klobouček. Na nožky ponožky a botky:slight_smile:
Ted jdem nakoupit a dám ji tepláky, bodyno s krátkým, triko s dlouhým ruk a na hlavu šátek.
13. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz
autor
tak nejdem, páč usnula... :sweat_smile:
13. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz
Ahoj Poppynkovi! Vy jste tu taky dlouho nebyly.... MM má zítra odpolední, nechcete s Leunkou přijet? Půjdem provětrat psiska. :wink:
13. kvě 2008 v 09:22  • Odpověz
autor
Ahoj Bubblinky, zítra má MM volno, ale přijuchat bysme mohly vyvětrat Leunku a pomotat hlavu Rodymu:slight_smile: Zatím v plánu nic nemáme:slight_smile:
13. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz
takže bez punčocháčků jo????
13. kvě 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
jo bez :wink: Už tak dva týdny určitě nedávám punčochy:slight_smile: Krom k sukni:slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2008 v 09:31  • Odpověz
B. chodí taky bez.
Poppy, tak zítra odpolko přijeďte, může i tvůj muž, ale nebude mít parťáka :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 v 09:32  • Odpověz
autor
Tak my se domluvíme a písnem si sms, ju?

Jdu uklízet, Poppyška tu po celým bytě hodila granát, vytahala všechno co se dalo - kapesníky, cd, knížky, časopisy, keramzit v květináči, puzzle, ponožky, botník ...mám pokračovat? Jediná místnost, kam se nedostala je koupelna...
13. kvě 2008 v 09:43  • Odpověz
autor
Bubbly, jak jste dopadli s reklamací kočárků??? :confused:
13. kvě 2008 v 10:08  • Odpověz
Popruh nám přišili a u těch golfek byla skřípnutá látka mezi takovýma tyčkama tak proto to nešlo rozdělávat. :sweat_smile: No koukali na nás jak na tydýty že s tím jedem tam... Ještě mi je promazali silikonovým olejem, poučili muže co má kde promazávat a golfky šlapou jako hodinky. :wink:
13. kvě 2008 v 10:22  • Odpověz
autor
Takže nic novýho? No to se moc nevytáhli, co? Mohli dát nový kočárek:slight_smile:
13. kvě 2008 v 10:27  • Odpověz
ahojky všem,my máme celý měsíc doma tatí ,tak se tu moc nevyskytujeme ,rýmka ještě trochu je,zubiska už lepší,spaní dobrý ,jen večer je k neutahání ,takže chodíme na osmou,popy bordelaření super,nic jnýho nedělám ,než chodím z místnosti do místnosti a uklízím ,když ji zavřu v jedný místnosti ,aby nikam nelezla ,tak ječí a mlátí do dveří,už mi vleze i na balkon :angry: no je to teda honička,hlídat ,aby si nikde nic neudělala ,je hrozně rychlá,chodí kolem nábytku a nic před ní neobstojí :grinning: dábel malej,chovat nechce ,pořád jen na zem ,chodit za ruce ,lézt,ted si to teprv užijeme děvčátka ,budte rádi ,kdo má ještě nelozící,nechodící mimi :grinning:
13. kvě 2008 v 10:28  • Odpověz
bubli,hlavně ,že máte v čom drandit :wink:
13. kvě 2008 v 10:28  • Odpověz
jo v neděli pomoc holkám v práci,super relax ,jen těch lidí nějak moc :grinning: vid popy :grinning: tatí to zvládnul na jedničku ,dokonce víc baštila než s maminkou,dopo mu sice spala jen hodinu v kočárku,je zvyklá na víc ,ale v postýlce,ale musí mít před tímmaminku s mlíčkem ,což bohužel neměla,takže měla mlíčko ráno v 6 ,pak před 9 než jsem odešla a odpo po 15 ,když jsem dorazila,ale byla moc hodná :wink:
13. kvě 2008 v 10:33  • Odpověz
jenže nejhorší je ,když chci něco udělat ,tak jí to bordelaření nechám dělat ,aspon se na chvíli zabaví,kdyby k nám v tu chvíli někdo přišel,tak na nás zavolá sociálku,matka v pyžamu ,běhá po bytě ,dítě zavalený vším možným a v bytě není kam šlápnout a to máme 150 metru čtverečných :grinning: bože to je rodina :grinning:
13. kvě 2008 v 10:38  • Odpověz
máme uvařeno a vychutnávám vzácný chvilky klidu,když chrupe dáblík,dnes jsme s tatí říkali,že Míša byla drak ,ale tohle je ted očistec :grinning: postýlku až uplně dole,jinak by snad vyskočila,převrátí si na zemi plastovou bedýnku,klekne si k ní na bobek ,nasouká se na ní břichem a visí hlavou dolu a hrozná sranda,z taburetu sundá sama víko nahází si tam hračky a pak je loví tím zpusobem ,že hlava v taburetu ,nohy ve vzduchu a já čekám ,kdy tam zahučí,dílo jedno :grinning: jinak se rýma od malý přestěhovala ke mě a tatí taky frká :grinning: ,trochu mě pobolívá i v krku,ale myslím ,že to je od sluníčka.Tak novinky od nás už znáte a já pádím dodělat hlávkovej salát,užívejte sluníčka,možná se potkáme venku,frog kluci maj dnes trénink ,nerazíte ven ,nebo někdo další?
13. kvě 2008 v 10:52  • Odpověz
Bubbli,my jsme z MMnM.V Polance tam to moc neznam a hlavne nikoho.A tady v NMnM taky moc ne.Pristehovala jsem se sem za MM:Tak je mi tady docela smutno,neni s kym popovivat atd..Tady se mi zdaji vsechny maminy takovy ,,nepratelsky( nechteji se moc kamaradickovat..Ale pokud se nekdy domluvime,tak bych rada se nekde sesla :grinning:
13. kvě 2008 v 11:15  • Odpověz
CAROLKO KLIDNĚ SE K NÁM MUŽEŠ KDYKO-LI PŘIDAT,my ted byli v neděli zrovna u vás v tom klopotovským udolí ,jak tam jsou ty zvířata a je to tam moc hezký,jen se malá bála krocana,když na ní spustil ,někdy jezdím za kámoškou k vám ,bydlí na Rychtě má 15 holčinku
13. kvě 2008 v 11:27  • Odpověz
No jo Poppy, naznačovala jsem jim at si tam oba kočáry nechají, že si zato vezmu Cortinu sporťák, ale nějak to nepochopili. :frowning2:
Ahoj Cvaldovi!!!! Už jsem si říkala kde je vám konec, ani nám nepiš co nás to čeká, Cvaldík je fakt drak, to je mazec. B. dosáhne "jen" na šuplík v komodě jde má čepice, bryndáčky a bodyčka a pěkně si to všechno vždycky vyndá a přerovná, no holt dělám to blbě. :slight_smile:
Carolko, no my nbudem po Polance běhat asi ve čtvrtek dopolko, já ti kdyžtak písnu do IP. :wink:
13. kvě 2008 v 11:39  • Odpověz
Dobre pisni a ja se rada pripojim.A az budes zase u nas,tak se nezapomen ozvat,tez se rada pripojim :grinning:
13. kvě 2008 v 11:43  • Odpověz
15 měsícu ,samozřejmě,tak až budeš v POLANCE tak dej vědět :wink:
13. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.