• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ve čtvrtek bychom teda mohli udělat seznamovací srazík s carolkou,ráda se připojím :wink: písněte čas a místo :slight_smile:
13. kvě 2008 v 11:54  • Odpověz
tak dnes dospáváme už 2 hodiny a 10min :confused:
13. kvě 2008 v 11:56  • Odpověz
no nedivím se ,když vidím co vydá energie :wink:
13. kvě 2008 v 11:57  • Odpověz
Venku bouří !!!! Snad to přestane, já se bouřky docela bojím :frowning2: :sweat_smile: :confused: A muž je v prácíííí!!!
13. kvě 2008 v 16:39  • Odpověz
autor
Tady to taky vypadalo na déšť a nic :sweat_smile:

Bubbly, zítra odpoledne, kolem třetí či čtvrtý, šlo by to???

Mer, tebe jsem se chtěla zeptat, máš v Zappiku zmenšovací vložku, nebo to V. vyhovuje i bez a jestli nevadí, že jsou ty pásy dost vysoko. Mě v tom Poppyška lítá, tak jsem ji tam dala tu vložku ze sporťáku a bylo to lepší.
13. kvě 2008 v 19:20  • Odpověz
Tady taky nic.
Poppy, klidně, v kolik se vám to bude hodit. Jen tu možná bude moje ségra, ale to nevadí, ne? Měla přijet až ve čtvrtek ráno, ale nakonec že prý přijede asi už zítra.
13. kvě 2008 v 19:41  • Odpověz
autor
Né, mě ségra nevadí :wink: :grinning: Však ještě uvidíme, možná pojedem do Jiráskova, tak bysme to spojili :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 19:42  • Odpověz
Co v Jiráskově?
13. kvě 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
Jen tak, pokukujem po kole, který bysme chtěli darovat mamče k narozeninám :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 19:58  • Odpověz
Tak to jo... Já taky nemám kolo, chtěla bych si pořídit, a tu sedačku na kolo abych mohla s B. drandit.
13. kvě 2008 ve 20:13  • Odpověz
Poppy, koupila jsem tu zmenšovací vložku do Zappa i do Speediho, zatím ji mám jen ve Speedim a je super, není teplá, takže na léto super a je měkoučká. Do Zappa si jí taky dám, ale sedí mi tam normálně i bez toho a nelítá mi tam, hrozně se jí líbí, že může sedět a koukat, ty pásy jsou vysoko, ale v pohodě. Ale to polohování, to fakt chybí, usnula mi v tom a hlava jí padala dopředu, to se mi teda nelíbí, takže fakt jen na takový lítačky, jinak sporťák.Taky jsem si objednala tašku a košík na Zappa a je to taky super.

Dnes tu byly Bubblynky a malá Bubbla si docela rozuměla s Vanilkou
:grinning: :grinning: :grinning:

My už máme doma od MM z krámu helmičku, teď ještě koupit sedačku na kolo a objednala jsem houpačku. Teda to je hrozný, fakt jít vykrást banku

:grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 ve 22:26  • Odpověz
holky, budeme jezdit s malýma na kolech na výlety, co??? TAkže všichni kupte výbavu, ať můžeme trandit :grinning: Pojedeme třeba za Dorot do B., ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 ve 22:27  • Odpověz
Ahojda,holky kde vsichni jste? :frowning2: Urcite litate uz venku a uzivate slunicka,co?Tak se moc nespalte a zatim papapa
14. kvě 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahojda..já teda venku nelítám,zas tak to sluníčko nežeru a navíc mám hypertenzi..ale chodíme ven.Včera jsme byly s cvaldou a já koupila Anče boty a jelikož ještě nechodí a má je jen do kočíku,tak jsem je koupila u žluťásků za 180,-..sice jsem chtěla jiný,ale měli nejmenší vel. 20,tak jsem vzala takový hnědý,ale jsou nám pěkně volný,takže nějakou dobu vydržej..
Jak zítra se potencionální seznamovací srazík s carolkou??
14. kvě 2008 v 11:20  • Odpověz
my se právě vrátily z venku. Je tam náááádherně. Já tohle počasí miluju.
Já pro V. sháním taky botky, všechny co jsem jí koupila jí jsou veliký a vypadá to srandovně :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2008 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky, já vůbec nemůžu na zítra nic slíbit, nevím v kolik do Polanky pojedem. Ale domluvte se beze mě, a my se kdyžtak přidáme :wink:
14. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz
Dobrý večer a zas seznamka bez nás :angry: Jinak zdravíme celou POlanku , máme se fajn, budem vás kontrolovat :grinning: Mějte se krásně, co nejdřív kouknu, snad tu někdo bude páááá
14. kvě 2008 ve 20:50  • Odpověz
No, Dorot, co takhle pozdě ??? :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2008 ve 21:18  • Odpověz
Dobre ranko,holky je mi to lito,ale dneska se sejit nemuzu.Mala mela vecer teplotu,ted teda ne,ale nechci to nechat rozjet,tak budeme jeste dneska doma,pro jistotu :confused: Kdyztak si to uzijte bez nas a pristi tyden myslim,ze by to slo,co vy nato?
15. kvě 2008 v 08:44  • Odpověz
Achojky cholky..včera jsemd ávala příspěvek,ale zas to nako zlobilo a celej mi ho to smázlo..byla jsem naštvaná,nebo spíš zklamaná,páč jsme na MS skončili a přitom jsme měli docela slušnou šanci :frowning2:
Dneska si jdu koupit slunečník na golfáč,páč clony budou až během června nejsdřív,nejsou k dostání,jen na MMB a to bych radši nekupovala,přeci jen je to lepší zrovna ozkoušet..ty slunečníky maj v různej barvách,tak třeba seženu podobnou našemu kočárku.Snad tam bude dneska terka.Tak zatím papapapapa
15. kvě 2008 v 10:21  • Odpověz
Dala jsem se ty fotky z Rych., tak mrkněte :grinning:
15. kvě 2008 ve 13:48  • Odpověz
15. kvě 2008 v 16:39  • Odpověz
ahoj holky,jen jukám,měli jsme mladýho v nemocnici na kapačkách ,zablokoval si obratel,dnes nám ho pustili,aLE MUSÍME JEŠTĚ PÁRKRÁT ambulantně na kapačku,mají plno,ale aspon je doma,takže zítra nejdem ani plavčit ,jo jsou to starosti s dětičkama,ještě nás pak čekají rehabilitace :unamused: tak se opatrujte,čímž se teda omlouvám ,že jsme nemohli ani na srazík s carolkou pá všem
15. kvě 2008 v 18:02  • Odpověz
Ahojda,tak jsem byla kouknout na ty slunečníky,Terka tam nebyla a slunečník nechci,kejve se to,hrůza :angry: ..a clony v nedohlednu a navíc prý už nebudou ty loňský průsvitný,ale ňáký neprůsvitný,říkala poppy..
15. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz
Frog, já měla ten slunečník a fakt docela na prd, furt to musíš štelovat, jak jde slunce. Tu clonu mám průsvitnou a je dobrá, T. říkala, že se prý vyrábí už nějaký neprůsvitný, že přes to dítě nevidí, tak to nechápu, ale mrkni na MMB, určitě tam ty od Teutonie jsou.
15. kvě 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
Dobré ranko,
tak my taky do bazénu nejdem, páč se mi Poppyška ještě nezdá moc fit a domluvila jsem se s ředitelkou, že nám neboudou nic vracet a my si připlatíme "jen" 60,-Kč a půjdem na nějakou další hodinu, třeba příští nebo přespříští týden. Nevím, zda budem pokračovat po prázdninách, tak si to chci vybrat ještě před.

Cvali, tak to je děs, hlavně aby byl H. brzy v pořádku a bylo mu líp. Chudinka, je mi ho líto, takovej sportovec a musí ležet:( A hlavně si asi hodně zkusil, co???

Clony, no tak to je absolutně nedostatkový zboží, teda podle T., já jsem ráda, že jsem koupila s předstihem už loni, když jsme kupovali sporťák, takže jsem fakt ráda, že to nemusím shánět. A ty slunečníky mě taky teda moc nenadchly, tak nějak je to na tom kočárku navíc...představa, že zafouká vítra mě to vypíchne oči:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...?!

Mer, ty fotky jsou naprosto fantastický, Vanilka je úplně úžasňácká, fakt modelka, je kouzelná a tohle je opravdu dokonale vychytaný. A ty nahatý fotky jsou krásný:slight_smile:

Razíme do města, tak pa pa

Bubbly, jestli nakoukneš, tak si tamto vezmu k sobě a budu na telefonu, takže no problem:slight_smile:

Jo a vařila jsem Poppynce svíčkovou, bez masa s těstovinami - bez uspěchu a včera jsem ji tam přihodila kus masa a vývaru a snědla toho víc než dost, takže dnes opakuji menu, jen s obměnou masa a přílohy:slight_smile:
16. kvě 2008 v 08:37  • Odpověz
Ahojky.Tak jsme se před chvili vrátili z města.Koupila jsem si u Hot. pořádný sportovní botky,páč už mě z těch kung-pao botiček bolej chodidla,pata...hrůza.Taky jsme Anče koupii krmící židličku dřevěnou,malinko polohovací,objednali autosedačku chicco key 1 xp-monza odstín,pak jsme koupili tu novou sluneční clonu od Teutonie a nakoupii v hypernově a penízky jsou fuč :unamused: ..clona sice fakt neprůhledná je,ale co,hlavně že to splní svůj účel,i když tamtu bych brala fakt všema deseti..
16. kvě 2008 ve 13:20  • Odpověz
frog, takže přes ní malá vůbec nevidí?
16. kvě 2008 v 17:13  • Odpověz
jj je neprůsvitná,ale když sklopím stříšku,tak je to lepší..uvidíme až vyrazíme ven,jak se jí to bude líbit..
16. kvě 2008 v 19:29  • Odpověz
Dobrý večer POLANKO, Mer. fotky nádherný!!!!!!!!!!!!! Jinak důležité upozornění: Příští týden v úterý=20.5 navštívíme Polanku asi kolem 9h , můžem se někde sejít, kdyby bylo hezky, ale jen na chvilku :wink:
16. kvě 2008 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.