• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahoj holky, musím si vám postěžovat, B. je nějaká nemocná.... :confounded: Včera ráno jsme byly u naší mudry - prý zuby. to měla v noci ze středy na čtvrtek ale jen do 39. V noci na dnešek 39,8, tak ráno znovu k doktorce, v moči nic, v krvi trochu zvýšený bílkoviny. Celý den dnes okolo 39,5 , tak jsem večer jela na pohotovost, tak jí znova brali krev a moč (předvedla se jak umí čůrat do nočníčku, jen si sedla a naštelovali jsme pod ní kelímek tak šup a už byla vyčůrana, tak ji moc chválili :dizzy_face: ), naměřili jí 40,1, v moči nic, v krvi to samé. Tak asi prý šestá nemoc, ale musím ji každý dvě hodiny budit a celou nahou prohlídnout kvůli skvrnám (meningokok). Už týden vůbec nespí, do toho se jí klubou pořád ty jedničky... To je fakt hrozný, vůbec nechce jíst, jen se chce chovat, a to na mě leží jak klíště, nezájem o cokoliv. Ach jo.... :cry: :frowning2:

Cvaldi, ten váš H. je teda taky "starost ratolest", co? Jejda, tak ať je v poho...

Poppy, psala jsem ti ráno sms, přišla ti??? Psala jsem ti že je B. nemocná a že nejdem plavat,ale neodpověděla jsi mi a teď čtu že jsi mi tamto brala sebou, tak nevím. Koukám do tel a posílala jsem ti ji v 7.56hod...

Frog, taky máme odstín Monza, je pěkná, uvidíš že budete spokojení. A hlavně Aní bude spokojená. :wink:

Dorot, JAKTO ŽE V 20.19 JEŠTĚ NESPÍŠ????????????????????? Tý jo... :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2008 ve 21:01  • Odpověz
Bubbly, tak to je mi líto. Chudinka malá Bubblynka a ty jsi taky :frowning2: :frowning2: :frowning2: Vydrž, snad ti brzy přejde, určitě to jsou jen zuby. ŠEstá nemoc je přece, že mají vyrážku, ne?
16. kvě 2008 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj devcata,tak vidim,ze se to tu nejak roztonalo,my taky nejsme ve sve kuzi.Ale pokud to pujde tak v to utery bych se pridala,ikdyz se jeste osobne nezname.Tak se hezky uzdravte at jste vsichni fit a muzeme udelat ten seznamovaci srazik :grinning:
16. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz
Nespíš, už jdu, čekala jsem na povel :wink: Jinak souhlasím s Poppy, na net můžu každej den navečer ale nějak se mi nechce :grinning: ale myslím na vás :wink: Počkejte až budu doma :grinning: Bubbli tak ať je bublinka brzo fit, Andulce rostou dva zuby najednou a na noc dávám Nurofen a je to lepší.Teploty zatím nemá a doufám, že nedostane, jinak nočník, zatím nepochopila na co je, jen jsem to zkoušela a ukazovat jí to nebudu a trápit taky, ne počkáme ještě a uvidíme.
No podle mě k zubům to je dost vvysokáá teplota. I podle Dr. Ta 6.nemoc je že má dítko tři dny vysoký teploty, a pak se teprve osype...
Tak ještě nakouknu třeba v Po navečer a domluvíme se, já nevím, kdy přesně dojedem do Polanky, ale kolem 10 má být muž v ČSOB tak budu někde poblíž, pokud nebude lejt :angry:
16. kvě 2008 ve 21:08  • Odpověz
Tak dobrou nocenu a ne že se tady rozkecáte :grinning: Tak dobrou s kobrou :wink:
16. kvě 2008 ve 21:08  • Odpověz
Pokud budem fit tak se v úterý přidáme, musím do Polanky pro botičky když už B. skoro chodí.
16. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz
Jinak se s vámi musím podělit o super zkušenost z Polanský pohotovosti. Byl před námi chlapeček kterýho něco kouslo na zahradě u babičky, měl v ruce prý slepýše. No ale babička si nebyla až tak jistá jeslti to není zmije, tak raději jeli na pohotovost. Kluk ruku jak bakuli, ubulenej, rozpálenej, (asi pětiletej). No a pak jsem mluvila s maminkou že prý v celý nemocnici nemají sérum proti zmiji, že mu nevzali ani krev a rovnou ho napojili na nějaký kapačky, prý na zkoušku., A telefonovali po celých vých.čechách kdo jim co nejdřív přiveze sérum na zmije. No není to hustý????????
16. kvě 2008 ve 21:28  • Odpověz
no to si snad dělají pr..... ????? :angry: :angry: :angry: :angry:
16. kvě 2008 ve 21:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Bubbly, tak si představ, že jsem tu tvoji sms objevila až teď večer, po přečtení tvýho upozornění...Omylem jsem si ji vymáčkla a protože mám obálku na displeji stále, že nečtu výpisy o doručení, tak mě to vůbec nenapadlo se juknout. Bylo divný, že nepíšeš ani se neozýváš, ale byla jsem dnes trochu v časové tísni, tak jsem na to pak zapoměla aplínu mám stále u sebe...
Chudinka Bubblinka, je to trápeníčko teda. Hlavně aby byla brzy fit...

Jak dlouho že má ty teploty? Od středy?
16. kvě 2008 ve 21:34  • Odpověz
Mě zas bylo divný že nepíšeš, tak jsem myslela že nemáš kredit :grinning: Teploty měla celý minulý víkend,pak pondělí, úterý a středa nic,a až včera ráno měla zas 38,8.
16. kvě 2008 ve 21:37  • Odpověz
autor
Poppyška taky měla tři dny šílený teploty kolem 40° (měla to v 7mi měsících) a taky jsem čekala šestou nemoc a nic to nebylo, tak jak to přišlo, tak to odešlo. Prostě měla tři pupínky na bříšku a nic. A to měla zuby venku a další v nedohlednu.
16. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
Já mám paušál:slight_smile: Max je u mě problém se zvoněním, že si ho občas nezapnu:slight_smile:

Tý jo to je divný, fakt, to budou určo ty zoubky, přece se nerozlišuje jak je vysoká teplota a když bude vyšší, tak že by to zuby být nemohly, co????
16. kvě 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
No a s tím chlapečkem, tak to je masakr, to by se asi měli chytit za nos a popřemýšlet, když se pyšní názvem ONN (oblastní nemocnice N...)
16. kvě 2008 ve 21:43  • Odpověz
No jo, uvidíme co to. hlavně at už je normální, Nemůžu vidět jak je takový zvadlá. Nesměje se, nehraje si....
16. kvě 2008 ve 21:43  • Odpověz
autor
a lesknou se ji očička... smutnej pohled a bez šťávy, jj, to znám:( Zábaly děláš?
16. kvě 2008 ve 21:44  • Odpověz
autor
A v úterý se přídáme:slight_smile: :slight_smile: jestli bude srazík:slight_smile:
16. kvě 2008 ve 21:45  • Odpověz
Ona má ledový nohy a ruce i při horčce, takže zábaly jsou asi na nic. Má horkou jen hlavu a bříško.
16. kvě 2008 ve 21:49  • Odpověz
autor
aha, tak to jo. Já dělala zábaly z žínek, jen na kotníky a zápěstí. To nám pomohlo.

Jinak ti teda dali radu k nezaplacení, že máš Bubblišku hlídat kvůli meningokokovi. Na jednu stranu by bylo lepší být pod dozorem, na druhou stranu si myslím, že tohle tě určitě napadlo samotnou, ne? Mě připadne, že tam snad ani nejsou doktoři, ale amatéři...:slight_smile: Viz ten chlapeček...
16. kvě 2008 ve 21:55  • Odpověz
A to chlapeček čekal skoro hodinu než vůbec nějaký doktor zeshora na tu pohotovost přišel aby se na něj podíval.Před námi bylli ještě další dvě děti, takže my jsme taky čekaly hodinu... ALe doktorka byla docela milá, nejdřív mě chtěla odbýt penicilinem, že má TROCHU červený krk, ale poprosila jsem jí at ji nejdřív zkontrolujou krev a moč, a protože tam nebylo nic vážnýho, tak penicilin prý zatím ne. že když nebude vyrážka od šestý nemoci tak mám jít v pondělí ke svý mudře aby zkontorlovali ten krk.
16. kvě 2008 ve 22:03  • Odpověz
No nic, jdu spát, v noci se asi zas moc nevyspíme...
Holky dobrou, pěkné sny a zdravé děti! (a muže a psi taky :grinning: )
16. kvě 2008 ve 22:05  • Odpověz
autor
Vám taky klidnou dobrou a brzké uzdravení :pensive:

Pa pa a dej vědět, jak Bubblišce je, posíláme pusinky:slight_smile:
16. kvě 2008 ve 22:10  • Odpověz
Achojky...chudinka bublinka :frowning2: ..ať je jí brzo líp.
Jinak se nechci samozřejmě zastávat nemocnic,ale ne v každý "malý" nemocnici maj sérum proti zmijím..To maj až ty větší.Ale každopádně je to síla,že nechaj lidi na pohotovosti takhle čekat,navíc když vědí,že jde o kousnutí neznámým hadem a že tam čekají další lidi s malým prckem s vysokou teplotou..zdravotnictví jde do h....Tak se tady mějte zatím krásně a v úterý bych se taky připojila..
16. kvě 2008 ve 22:55  • Odpověz
autor
Dobré ranko Polanko, doufám a věřím že je Bubblince líp! Posíláme hubanky:slight_smile:
17. kvě 2008 v 07:53  • Odpověz
ahoj, taky chceme vědět, jak je Bubblince, určitě líp ??!!!
17. kvě 2008 v 08:08  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme se vrátily, nemám Vás dočtený, takže zatím na nic nereaguju, jen koukám, že Bublínkovi stonají, tak brzké uzdravení!
mer, máte už fotky :slight_smile: ?
17. kvě 2008 v 09:28  • Odpověz
jo, Sršni, mrkni do alba :slight_smile:
17. kvě 2008 v 10:12  • Odpověz
mer, ty jsou suprový! Fakt krásný :slight_smile: a koukám, že tam jsou i z čarodějnic :grinning: ach jo, budu Vám to muset někdy prolízt :slight_smile:
tak to mám inspiraci až budou naší kočce 2 roky - mají věci i pro větší?
17. kvě 2008 v 10:24  • Odpověz
Ahoj, noc blbá, ve dvě měla rovných 40° tak jsem ji dala čípek Paralen a v pět měla už zase 39,8° (bez odečtu). Od dvou nespala, jen kňourala, ach jo. Ted už od půl devátý spí. Ráno měla 38,5.
Holky díky za podporu a uzdravovací pusinky.... :wink:
17. kvě 2008 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.