• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Jak jste se Sršni měli? :wink:
17. kvě 2008 v 10:37  • Odpověz
Nazdááár kontrola :grinning: Mysleli jsme na bublinky, jak jim je :wink:
17. kvě 2008 v 10:40  • Odpověz
S tou nemocnicí už se nedivím ničemu, ale mazec to je :unamused: Co bylo dál sehnali?
17. kvě 2008 v 10:41  • Odpověz
Dál nevím, Dorot, my už jsme šupajdily domů.
17. kvě 2008 v 10:42  • Odpověz
No jestli jeli na Hradec tak nazdar teda :angry: Andulka spí už pře hodinu v 9h jsem měla uvařeno a co teď jako, že? Jsem sama tak nachvilku nakukuju :wink:
17. kvě 2008 v 10:44  • Odpověz
My jsme byli v Polance minulý týden, ale narychlo z ČKostelce a domů.Stihla jsem vyplenit DM :grinning: byla u T. v obchodě, koupit novou klipsu na dudu protože já inteligent ji vyvařila, to co bylo na konci-kroužek nebyl :grinning:
17. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz
Sršni, mají i pro větší :slight_smile:
My se právě vrátily z prochajdy a ztratily jsme už druhou hračku na kočárek, 600 kč v tahu :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2008 ve 14:04  • Odpověz
No tak to fakt nas....já taky furt něco sbírám po zemi,takže tahám jen obyč. řechtátka a kousátka a tu hračku od Nattou jí radši do ruky nedávám,jen jí připnu na kočík
17. kvě 2008 ve 14:53  • Odpověz
ahoj děvčátka,tak myuž máme mladýho od pátku doma ,stačili mu 3 kapačky a blokace ustoupila,ale dnes byl dopo.ještě na jedný,prý super trénovanej ,tak už nic kapat nebudou jen bude chodit na rehabilitace,nesmí hrát a ve škole cvičit asi 3 týdny,jinak už je v pohodě na dětským děs ,běs ,ještě ,že tam byl jen tak krátkou dobu.Malá měla tu rýmku a trochu kašel ,když ji vleže dráždili hleny,no ale má odřenej nos a bouli na čele,modřiny na nohou,hotový týraný dítě :grinning: je to dábel,uhlídat ji je nadlidskej výkon :angry: ,nos si odřela o koberec,když přelejzala bedýnku s hračkama,bouli,to se pouštěla u křesla a chtěla dojít k taburetu a břinkla se o něj,stojí nedrží se,vubec se nebojí,jestli jsem doted nezačala šedivět ,tak ted to na 100 procent přijde :grinning: tímto ,se omlouvám za svou neučast zde,je to honička s naší dámou,ale kdo má větší ratolest jistě chápe :unamused: Bublinky zdravíme a doufáme,že už je malá na tom líp,naše princezna v noci dobrý,ale chodí čím dál pozdějc spát ,prostě se vykoupe napije od mamí a jak ,když jí nalejete adrenalin do žil,vydrží hodinu blbnout ,lézt po celém bytě a dělat blbosti.Doufám ,že jste na tom podobně :grinning: ,že v tom nejsem sama :frowning2: v uterý bych se možná přidala,dám určitě v pondělí vědět.Jo kdo scháníte clonu od teutonie ,Rykrová ,je už má,ale mě se to nelíbí ,protože by malá musela být pořád opřená ,ona je pořád vylezlá dopředu verksluje opěrkou na nohy a tak ,takže my koupili sluneční s UV ten ji zacloní ikdyž je hodně v předu,clonu jsem zkoušela ,ale rozhodli jsme se s manž.pro ten slunečník,jsem spokojená. :wink: Mer,mmy pořád taky něco ztrácíme :frowning2: fotky máte krásný a sluší vám to všem :wink:
17. kvě 2008 v 15:02  • Odpověz
Beruška šla ted s tatí na prochajdu,tak mám chvíli čas vás dočíst :slight_smile:
17. kvě 2008 v 15:03  • Odpověz
já ani fotky ted nestíhám dávat je to fakt honička a snažím se fotit a zaznamenávat pokroky,ale je jich ted zrovna moc najednou,tak nějak nestíhám :slight_smile:
17. kvě 2008 v 15:14  • Odpověz
Ahojky cvali,já už tu clonu mám od včerejška.nakonec jsem jí vzala,páč slunečník se mi točit a kejval jak blázen..
dneska jsme byli na pivních slavnostech,kdybyste viděly co Ančí dělá,když vidí pivo..no síla :grinning: a cestou dom jsme šíleně zmokli a Anča se tak sápala po plachtě až jí rozervala a to jsem jí dala fakt jen jednou cucnout :wink:
17. kvě 2008 ve 21:07  • Odpověz
my byli na fotbale a V. se taky sápala manž. po pívu. Letěli jsme domu, abychom nezmokli, od Polanky šla šílená černava a bylo vidět jak je tam průtrž mračen a nakonec z toho byl jen takový deštík, nic moc, nějak se nám to tu vyhýbá. A od zítřka už má být šeredně, ach jo.
Co Bubblynky???
17. kvě 2008 ve 21:15  • Odpověz
autor
a zima a vítr a počasí bléé:(

Já byla dnes u našich a s mamkou jsme připravovali dobroty na zítřejší oslavu narozenin a svátku. Tak jsem si jen tak vytvořila Sachr a žloutkový věnečky a teď jsem ještě dodělala střechu z BeBe sušenek.

Bubblišky, přejem vám hezkou hlavně klidnou noc:slight_smile:

Poppyšku pivo nebere, teda zatím, páč zatím jsme nikde nebyli aby ji to lákalo, krom čarodějnic, ale zato ji velice chutná, že už jsem ve fázi, kdy se musím s jídlem schovávat před ní, aby ho nechtěla taky:slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2008 ve 21:22  • Odpověz
Poppy a ty máš zítra svátek? Já myslela, že se jmenuješ jinak :grinning:
17. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz
Dobré ráno!
Hlášení z dnešní noci: okolo pů druhé měla už jen 38,5, tak jsem jí dala tvaroh na nožičky, žádnou jinou meducínu jsem jí už nedala a ráno měla už jen 37,2. Ale žádná vyrážka nikde, tak ještě budu dneska prohlížet tělíčko a uvidíme. Ale teď si tu už jakš takš hraje, docela už i vypravuje, takže asi nějaký zlepšení, konečně...

Poppy, jen tak Sachr a věnečky, teda ty jsi srandistka :grinning: :grinning: :grinning: .

Pívo jsem Bublince zatím taky ochutnat nedala, ale jedna známá má 2,5letou holčičku a ta co dělá když vidí pívo, to je mazec. Ale ona si ji tak naučila, že jí před spaním každý den trochu dá aby prý spala... No to komentovat nebudu... :sweat_smile:

Co to počasí???? Já chci zase sluníčko a teplíčko!!!!
18. kvě 2008 v 08:57  • Odpověz
Dobre ranko,Bubble to je dobre,ze vam je lip.Je to trapeni,co?Dneska nevim co budeme ddelat,porad prsi a prsi,ach jooo :cry: Vsem nemocnym preji brzke uzdraveni a zatim papa
18. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz
Bubbly, tak to je dobře, že se to zlepšilo.
To počasí je na prd, je to akorát tak na spaní, no aspoň se konečně uklidí, že? :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2008 v 09:42  • Odpověz
Ahoj Carolko, venku je teda pěkný ceďák, to jo. Odpolko přijedou naši, tak musím trošku poklidit, B. teď usnula - po vydatném breku, tak snad si chvilku pospí.
18. kvě 2008 v 09:43  • Odpověz
Ahojky cholky...fakt hrůza to počasí,chystala jsem se uklidit balkon,tak snad mi tam nebude pršet..snad nebude v utery takhke abychom se mohly sejít.A kde bychom to kdyžtak zaparkovaly??Cukrárna Kubík by byla fajn,ale je to takový malinkatý a nevím co by na to řekly,až bychom po nich chtěla jedna po druhé ohřívat papů :unamused: ..
Bubbly hlavně ať už je barunce líp..
18. kvě 2008 v 10:14  • Odpověz
ahojky všem,to počasí hruza,to je fajn,že Bublince je líp.frogísku nám na spedym slunečník krásně drží a dá se pěkně napolohovat ,netočí se,takže zatím dobrý :wink: Rykrová by mi to taky vyměnila ,kvuli tomu mi volala,ale fakt mě ta clona neuchvátila :unamused:
18. kvě 2008 ve 14:02  • Odpověz
jo bylo znát ,že byli pivní slavnosti ,bylo méně lidí na házené :grinning: my zas vegetili tam a pak venku na pivku,ale bohužel jen tatí si dal do nosu :grinning:
18. kvě 2008 ve 14:04  • Odpověz
popy co ty sladkosti :angry: neprovokuj :grinning: ale tak jednou za čas to neškodí :wink: užívejte zamračené neděle,já v pátek osázela terasu kytkama ,takový krásný barevný jarní to bylo a ted jsou chudinky zmoklý,no trvalo mi to dva ny,mám 4 metrový truhlíky ,2 80cm a 4 závěsný květináče,do toho neposedný všude šmejdící dítě no byl to maraton :grinning: jsem ráda,že jsme to přežili ve zdraví a bez hlíny v bříšku :grinning:
18. kvě 2008 ve 14:10  • Odpověz
No ono na té velké stříšce co más to drží,ale já nemívám u golfáče stříšku roztaženou,takže se to nemá o co opřít a klinkalo se to.Sice byli i do byrvy,ale stejně jsem vzala clonu,jiný už stejně nebudou,tohle je nová verze..
18. kvě 2008 v 15:02  • Odpověz
jj vím říkala mi to :wink:
18. kvě 2008 v 15:25  • Odpověz
Poppyny, grtulace leti vam a ten mejdan neprezente! At jste pak jeste neceho schopny!

Tu u nas je tez hnusotne. Jen teda se vratim k nasi navsteve Polanky. Opravdu se nam darilo. Ztratili jsme batoh s vecma. Doklady nastesti neee. Ale ty veci me mrzi. Zrovny Adi tak sluseli. No coz. A ted nas nekde zastihla strevni viroza, tak jsme se cely tyden ruzne prostridavali Adi, ja a manza. No chutovka, co vam budu povidat. Uz se nejak tak citime lip. Snad uz bude faine.
Planujete nejaky dalsi sraz? Ja bych rada zacatkem cervna zavitala, ale nemam jeste presne plany.Tak pisnete IP at vim jak a kdy. Dikas

A tak pekny zbytek nedele :sunglasses:
18. kvě 2008 v 15:38  • Odpověz
já upekla banánový koláč a jedu do hypošky na nákup :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2008 v 16:51  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak to jsem ráda, že je Bubblišce líp:slight_smile:

Mer, ne já svátek nemám, já mám až v prosinci na první zimní den:slight_smile: Slavili jsme ségry svátek co měla včera a dnešní narozky mamky:slight_smile:

Jooo, dobroty, musím se pochválit, chutnalo všem a za ten čas nad tím strávený to stálo za to:slight_smile:

Seymi, to je pech, jak můžete ztratit batoh? To jste ho někde zapoměli, nebo ho někdo čmajzl??? No, hlavně že i vy jste v pořádku a zdrávi:slight_smile:
18. kvě 2008 v 17:15  • Odpověz
autor
jo a já mám spolužačku, která dává od roka svýmu malýmu kafe. Když jsme se po třech letech viděli a zašly společně na pokec do kavárny, kam si sebou vzala malýho (teď mu jsou 4) a objednala jedno presso i pro malýho, tak jsem zírala a nejen já, ale i obsluha:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No a taky mám kámoše, co si v hospo objedná dvě piva najednou, z toho jedno do misky pro svýho psa:slight_smile: Prej dobrej parťák, co nikdy do ničeho nekecá:slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2008 v 17:36  • Odpověz
autor
Frogy, kde a za kolik jsi koupila clonu? A je to ta od Teutonie jako mám já, krom toho, že není průhledná? Ta neprůhledná je prej s vyšším faktorem, tuším že 50. Já mám jen 30.

Jo a jak jsem šla kupovat plíny, tak s kočičkou jsou fakt bezva, necuckujou a vydržej, ale nakonec jsem vzala Huggies. Cenovej rozdíl byl 20halířů, tak proto. Jinak bych brala s kočičkou:slight_smile: Jo a plínky s delfíny maj v Lidlu, švagrová je koupila v akci za 36Kč malej balík. Jsou to ty jak jsi říkala Trollo (?) tak nějak. Teď už akce není a za balík chtěj asi 45,- nevím ale kolik jich tam je.
18. kvě 2008 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.