• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Koupila jsem ji u pani R. a je to teutonia nepruhledna..zrovna ji prisly,ale jen par kousku.A ma to vyssi faktor jak pises,prej jim ten predchozi nestacil,ze je to zářeni čím dál horší,tak proto..jinak ty pleny s delfinem jsou Sevena,4-9 kg 16ks za 50,- a jsou fajn a ty druhý jsou Toujours a stojej 209,-A jaky jsou ty pleny s kocickou znacky??
18. kvě 2008 ve 20:42  • Odpověz
autor
ty z Rossmana

a kolik si řekla za tu clonu?
18. kvě 2008 ve 21:19  • Odpověz
ježíš, holky, to jako, že mi ta clona nestačí a projdou tím paprsky? To zas mám kupovat nějakou novou?
18. kvě 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
Mer, to mě taky, není to uplně stín, ale stačí to. Nic novýho kupovat nebudu, za ty peníze, teda nevím za kolik má Frog tu novou verzi:slight_smile:
18. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz
ahojky, taky by mě zajímalo, za kolik ji má frog :slight_smile:
18. kvě 2008 ve 22:03  • Odpověz
je pravda, že když teď svítilo slunce, tak V. ta clona nechrání nožičky, takže na ty jí to slunce praží, ale jinak jí to chrání, tak nevím. Mám ještě ten slunečník, ale to bychom už vypadaly jak blázni :grinning: :grinning:
18. kvě 2008 ve 22:07  • Odpověz
autor
Poppyše to taky nechrání nohy, ani ruce, když spí a má je podél těla, ale hlavně mě jde o to, aby měla zakrytou - zastínovanou hlavičku, jinak ji mažu už, takže to je v poho. No a když spí, tak to sluníčko není skrz tu clonu tak ostrý, takže spokojenost.
18. kvě 2008 ve 22:10  • Odpověz
Tak tedka nevím jestli 450,-?????Nemůžu najít paragon..
18. kvě 2008 ve 22:44  • Odpověz
Já platila myslím 490 Kč.
Tak my hlásíme příšernou noc. Vanilce se v noci spustila šílená rýma, musím odsávat snad každých 20 minut jak jí to teče, ještě že je venku hnusně a může to vyležet :slight_smile:
19. kvě 2008 v 08:00  • Odpověz
Ahojda...dneska to zas náko zlobilo,ráno nám vypli proud,nemělo to jít až do 18.00,alůe hnedka v 11.00 když vše dodělali to zapli,takže pohůdka..odpol jsem šla ven a koupila malé čupr kaťata u paní R...od cherokee za 299,-,daj se ohrnout a zadělat jako 3/4...no a mám novinu,hlásím že máme venku dolní jedničky :slight_smile:
19. kvě 2008 v 18:33  • Odpověz
Jo a co ten srazík zejtra????????
19. kvě 2008 v 18:41  • Odpověz
frog gratulace k zubiskům a moje otázka je stejná: co zítra?
19. kvě 2008 v 19:05  • Odpověz
taky gratulujeme k zubiskům
V. má celý den 38,3, tak čekám, že to večer vyskočí, z nosu jí teče tak, že musím odsávat snad každých 10 minut. Ale jinak je čilá, hraje si i se směje, ale očekávám děsnou noc :grinning: :grinning: :grinning:
Co Bubblynky na kontrole? Už dobrý? Jste to na nás asi hodily :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2008 v 19:22  • Odpověz
autor
Taky gratulka a jak teda zítra? Sejdem se někde, nebo ne? Mer, jak to vidíte vy? A Bubblišky, jak jste na tom?
19. kvě 2008 v 19:32  • Odpověz
Dobrý večer! Tak mi celý den nešel net, ale už jde!!!! Tak Dorot promin že jsem otravovala na mobilu, ale byla to otázka života a hladu! :grinning: :grinning: :grinning:

Bublík se mi dnes ráno osypala, nějdřív břísko, pak záda, krček a nakonec i celá hlava ve vláskách (no jako tam kde mají mít děti vlásky :grinning: ), takže mi doktorka jen potvrdila že to je ta šestá nemoc, takže jsem uklidněna, že aspon vím od čeho ty hnusný teploty byly...

Mer, Poppy, DOUFÁM ŽE JSME VÁS NENAKAZILY!!!!!!!!!!!!!!!!! Viděly jsme se těsně před, ale to jí fakt ještě nic nebylo, tak snad jste v poho. Byl tu od středy do pátku synovec, ale ten tu šestou nemoc už měl, takže ten je O.K.... Mer, doufám že ani tu rýmu od nás nemáte.

Zítra se nedostavíme, přeci jen, musí být v klidu a nevím jestli to ještě není nakažlivý.

Frog - gratulujeme k zubiskům!!!!! A ať i ty ostatní lezou tak potají jako ty spodní! (u nás to je tak že co zub, to větší problém a vyšší teploty... A to nás jich čeká ještě patnáct!!!!!!!!! )
19. kvě 2008 v 19:47  • Odpověz
Holky, zkoušely jste jídlo zavářet? Jako normálně do skleniček? Pořád řeším jak to udělám na dovče když mi moje rozmlsaná cácorka nechce kupovaný skleničky a vařit jí teda každý den fakt nehodlám :angry: :confounded:
19. kvě 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
Bubbly, tak to je fajn, že se konečně ukázalo, proč to trápeníko:slight_smile:

Ne, nenakazily jste nás a kdyby jo, tak to má určo delší inkubační dobu, takže v poho, ale já myslím, že jsme šestou nemoc měly, jen s rozdílem, že měla jen tři pupínky na bříšku;)

A nezkoušela jsem zavařovat, ale tuším, že to jde a někdo to dokonce dělal, ale nevím kdo...???
19. kvě 2008 ve 20:10  • Odpověz
Bubbly a ta šestá nemoc je nakažlivá?
19. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
myslíš, že by to V. mohla mít taky?
19. kvě 2008 ve 20:12  • Odpověz
autor
Je infekční, takže jo.
19. kvě 2008 ve 20:12  • Odpověz
autor
Mer, to je brzy, aby to V, měla, ale nevím, zavolej zítra MuDře :sweat_smile:
19. kvě 2008 ve 20:13  • Odpověz
No holky tady byly v úterý, tak nevím, za jak dlouho se to dá dostat?
19. kvě 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
Nevím, někdy u nějakých nemocí jsou to cca i 3 týdny. Zavolej zítra a uvidíš, držím pěsti, ať je V. co nejdřív fit.
19. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz
jí teda dnes v noci začala hrozná rýma, tak třeba je to jen k tomu a kdyby to náhodou měla, tak jí to nějak ohrožuje?
19. kvě 2008 ve 20:22  • Odpověz
tak jsem si přečetla tohle
http://www.stripky.cz/nemoci/detska_onem/sesta_nemoc.html
a jsem klidnější :grinning:
19. kvě 2008 ve 20:24  • Odpověz
Mer, prosímtě, myslím že rýma s touhle nemocí nemá nic společnýho. Já sama nevím kde to B. chytla. A jak jsem psala jsou to "jen" horečky a z atři dny vyrážka.
19. kvě 2008 ve 20:25  • Odpověz
No vidíš, tak to je ono. Ale nejhorší jsou ty tři dny když nevíš proč má ty horečky... Teď už mi spadl kámen ze srdce. :dizzy_face:
19. kvě 2008 ve 20:28  • Odpověz
píšou tam,že k tomu může být i rýma. No to ti věřím, musela jsi mít nervy.
19. kvě 2008 ve 20:31  • Odpověz
No jo,teď to čtu,že to může být i s rýmou. B. měla trošku rýmu, to jo. Tak doufám že budete v poho, to by mě mrzelo, ale v úterý jí ještě fakt nic nebylo. :sweat_smile:
19. kvě 2008 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj devcata,tak konecne konik jede :sunglasses: Bubble to je super,ze to je ta sesta nemoc.My jsme ji meli taky.Ten srazik asi urcite odlozime,ne?Rada bych vas poznala vsechny.Nejdulezitejsi je zdravi :grinning: ,tak se dejte vsichni poradne doporadku a pak to rozjedeme,jo?
19. kvě 2008 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.