• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
hmm, tak to uvidíme jak na tom budeme a třeba se přidáme :grinning: si píšeme s manžou po ICQ, ale je to sranda, ten se snad nedožije zítřka :dizzy_face: nemůže se poskládat na tu postel, a to zejtra sestry klepne až bude ráno ta postel svlečená, on je totiž hroznej, každou noc svlíkne prostěradlo a to i to s gumou
5. únor 2008 ve 21:50  • Odpověz
autor
Whow, Daadinko, co to máš za draka??? :grinning:
5. únor 2008 ve 21:53  • Odpověz
poppy tedka jdu na to..jinak jsme se cvaldou bavily že by bylo lepší jet v dubnu,to už bude přeci jen lepši počásko :slight_smile:
5. únor 2008 ve 21:57  • Odpověz
autor
JJ, chápu, to je jasný, jak to každýmu bude vyhovovat.
5. únor 2008 ve 21:59  • Odpověz
Holky, já jdu na kutě, zítra dopolko možná pojedu do Polanky, nalákali jste mě s tím bazarem, i když vlbec nevím kde to je, ale tak si pocourám po městě. No hlavně aby se tu objevila Cvalda abych se s ní domluvila že bych jí vrátila tu odsávačku. Takže dobrou, a ráno napřečtenou! A skončete ten mejdan brzo, ať nemusím dočítat!
5. únor 2008 ve 22:05  • Odpověz
autor
Bubbly, kde jsi, snad tě nedohnala svině??? :grinning:
5. únor 2008 ve 22:05  • Odpověz
Jdu spát Poppy, nebo sežeru psovi granule, vypadají čokoládově! :grinning:
5. únor 2008 ve 22:06  • Odpověz
autor
Já taky půjdu, sice je v koupelně obsazeno, ale jdu si vystát frontu :grinning: Pak na 112 a pak do hajan. Možná ještě něco sežeru, ať se mi hezky chrupe.
Když pojedeš Bubbly, tak se můžem sejít a já tě tam zavedu :confused: :wink:
5. únor 2008 ve 22:07  • Odpověz
autor
Jestli mu sypete, co jsi nasypala mě, tak se nedivím, ty mě šmakovaly :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou tobě i Bubblince :dizzy_face:
5. únor 2008 ve 22:08  • Odpověz
Tak já se ti kdyžtak ozvu. pojedu-li. TAk dobrou všem!
5. únor 2008 ve 22:10  • Odpověz
autor
Dobrou dobrou dobrou, taky se loučím a ještě jednou Dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou dobrou všem :grinning:
5. únor 2008 ve 22:13  • Odpověz
Tak jsem na tokoukla,docela good,ale vzhledem k tomu že se pořádne neznáme,teda aspon ja a každá máme jinak starý ditko a každá v noci jinak vstáváme tak by bylo fajn abysme mela kazda rodina svuj pokoj a tolik jich tady nemaj,maj tam po 2 -6 luzkach..
5. únor 2008 ve 22:20  • Odpověz
zase s křížkem po funuse,ale to neva. budu si tu povídat sama :slight_smile::slight_smile: ráno si mě dočtete :angry: .
všem moc děkuju za rady ohledně spol. zdanění, naše účetní v práci je nová,teprve se to učí,tak jsem šla za odborníky radši sem :wink: :wink: :wink: vůbec jsem neměla tucha,kdy je to možné..a ono až s prckem..takže nic. to nevadí. holky nevíte,co se to děje? všichni mí známí se rozhodli,že mě chtějí ještě vidět s bříškem,takže u nás jsou každý den minimálně jedna až dvě návštěvy, čekané i nečekané, zvané i nezvané..neumíte to někdo odehnat a zastavit? ještě 14 dní, to fakt nezvládnu :sweat_smile: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2008 ve 22:51  • Odpověz
Krásné ráno, noc jednotrysková a spinkala od 18.45-7.15 oooo byla umuckána :grinning: Jinak bubdulinka známe, proto vítáme a doufáme, že je kája už zdravá prdka malá :wink: Sarah já bych jim řekla na rovinu, že chci svatej klid a ještě do porodu si odpočinout, měli by to pochopit :wink: To jsou nápady :grinning:
6. únor 2008 v 07:44  • Odpověz
Dobré ráno!
Poppy, pošli mi taky do IP odkaz kam jsi to vymyslela, prosím!
Bublinka jednotryskově v noci prudila, nevím proč. :angry:
Sarah, a to to nehorší teprve začne, mě mamka volala asi 14dní před porodem každý dne, ke konci už raději 2x jak jsem na tom a jeslti už! A nevolala jen ona,ale i známý, příbuzní, to je fakt opruz!
6. únor 2008 v 07:50  • Odpověz
A do Polanky dnes nepojeedu, když tam tam prší....
6. únor 2008 v 07:57  • Odpověz
OOOOO bublinka jednotyskově prudila? Dojedu, dostane na pedelu a bude klid :grinning: Moje mamka nevolala, ale babička, každej den dvakrát, až jsem přestala zvedat telefon, manžovi nevolala, :grinning: Leje přímo leje u nás fláká do oknem děs běs :angry: Aduš je dobře naložená :grinning: vykládá tady sněhuláčkovi(plyšovýmu :wink: )
6. únor 2008 v 08:01  • Odpověz
autor
Hezké ranko,
taky to nevypadá, že bysme měly vyrazit ven, tak snad odpol.
Jinak mě atakovala tchýňka telefonáty a známý, našim jsem se ozvývala sama. No, ale u mě to nebylo tak dlouho, páč jsem rodila o 3 týdny dřív. Horší ataky telefonátů a sms, jsem měla když byl Poppynce zhruba týden - dva, jestli to zvládáme. To byl vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2008 v 08:22  • Odpověz
Krásné ránko, no hlásej dnes po celý den déšť to bude den.Budem doma, protože tu je hnusně a fláká to a kam s ní tady :confounded: Kdyby byl bylkon, vrznu ji tam a je :wink: Vám dělaj na baráku fasádu? jeli jsme kolem byli jsme u špitálu u šikmáčů :wink:
6. únor 2008 v 08:25  • Odpověz
autor
Jo dělaj, naše částu už je hotová. Ještě chybí zadní část :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát se nám tu snaží usadit plíseň, páč se na jedný straně sráží voda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co jste nakoupili???
6. únor 2008 v 08:35  • Odpověz
Drogerii maj levný aviváže, co u nás prodávaj v dogerce o dost dražší, už v ní peru a je stejná jako v drogošce, pak nějaký stíny jsem potřebovala, no neosypala jsem se tak dobrý, Adušce bodýčka za 45,- ale na dospělý to maj docela drahý, proti tady co prodávaj :wink:
6. únor 2008 v 09:05  • Odpověz
autor
Tak to je super, že jste pořídili :slight_smile:
Právě jsem měnila plínku Poppyně a si představte, že jsem našla v Tesco plínkách u gumiček plastový výlisky, docela ostrý, ani nemáme vypotřebovanou půlku balíku a už tohle. A to jsem si říkala, že si dají pozor, když se to stalo s tím drátem a šroubem. Nééé, nedali. Zas je mi to líto to vyhodit, páč nekradem, ale po tomhle se mi do dalších ani nechce koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2008 v 09:11  • Odpověz
ahojky,tak my se vrátili od dr,máme 8650g a 75 cm a 3 hexa vakcínu a za chvíli jdeme na kutě,jako vždy na 10 :grinning: včera jsme s frog vymetali v tom novým hrabáčku,vydrýsek a nakoupili :wink: jo mají super ceny a věznačkové věci. :wink:
6. únor 2008 v 09:50  • Odpověz
Jé Poppy, tak to je mi fakt líto s těma plínama.Jsem tě do nich "navezla" a zrovna nějaký šmejdky. Hm... :frowning2: :confounded:
6. únor 2008 v 09:53  • Odpověz
co to píšu za blbosti? :confused: venku je hnusně ,budu píct makovec,frog dnes jde cvalík ven s tatkou,ale uvidíme jestli nebude nějaká reakce na očko,zatím nikdy nebyla ,že by do třetice všeho dobrýho :grinning: jo tak včera jsem koupila sametovou roz.mikču s kapucou next,55,-,triko dlouh.rkáv next35,- tepláky next 35,- :wink: :confused: ještě ,že ta naše opice je zvyklá spát dopo v postýlce,ven by se mi fakt v tomhle hnusu nechtělo :frowning2:
6. únor 2008 v 09:56  • Odpověz
ted se tady mudluje s oskarem ,nevím co na to řekne julie :grinning: ,no nevypadá ,že by se jí chtělo spát,ale jen co přiletí mamí s cisterničkou bude tuhoš :grinning:
6. únor 2008 v 09:59  • Odpověz
no mám ještě nakoupené s těhu ,tesco plíny ty 9-18 tak jsem zvědavá až je načnu ,ale měla jsem ty nejmenší,asi 8 balíku a vše v pohodě.měla jsem je asi do Vikinčinejch dvou měsícu pak už jsem kupovala hugiies ,ted pampers
6. únor 2008 v 10:02  • Odpověz
Cvaldo, tak jsem si myslela že pojedu do Polanky a vezmu ti tu odsávačku, ale dnes né, je tam ošklivo. Ale muž má noční, takže bduu mít auto do konce týdne, i příští týden, takže se domluvíme jindy.
6. únor 2008 v 10:07  • Odpověz
autor
Bubbly, v pohodě, zkusím další, no však se z toho nezblázním, jsou to jen plíny.
Poppynka právě dobaštila přesnídávku za 35,- a hupsla do postýlky, že bude chrupat. (Jsem ji pomohla tam hupsnout :grinning: ) Koupila jsem včera v lékarně od Hippu bio - Jemné ovoce (borůvky, maliny a jahody) docela šmakovala :dizzy_face:
Jj, já v tom hraboši koupila mikinu Erly days za 70,- skoro novou a ještě s vysačkou z Anglie, pak to pyžamko Next a overal Disney, ten je na 6-9měs. ale protože jsme obříci na délku, tak ji to je taktak, takže to budu posílat dál. Je supráckej, myslela jsem, že to bude mít do šátku, ale bohužel, na jaře ji bude malej, no vidím to tak na týden, ještě 2x ho vyperu a půjde z domu. ŠKoda :rolling_eyes:
6. únor 2008 v 10:09  • Odpověz
autor
No já budu chtě nechtě vyrazit na prochajdu s pesanem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2008 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.