• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ale B. měla ty horečky déle než 3 dny, viď? No jo, tak když to budeme mít, tak aspoň víme co to je, to je v pohodě. A ta vyrážka jí už zmizela?
19. kvě 2008 ve 20:40  • Odpověz
Ne, ta vyrážka ji vyrazila dnes ráno a do večera se "rozlezla" po celým tělíčku a hodně se B. škrábala po hlavičce a byla dost nevrlá, tak uvidím jak zítra. Ty teploty měla B. přesně tři dny, skoro na hodinu. Naposledy jsem ji naměřila 38,5 v noci ze soboty na neděli, takže trvalo 24 hodin od poslední naměřený teploty než vyrazila vyrážka :wink: :grinning:
Carolko, jak chcete, ale myslím že ostatní by se s tebou srazily rády :wink:
19. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz
Hello everybaby from Polanky :wink: trochu machruju :grinning: Zítra , nevíte, jak bude? Kde se sejdem, my dojedem asi kolem 9h a hlavně bych potřebovala asi kolem 10h dát Andulce někde sváču, případně nakrmit.Tak kde? :confused:
Oprava . případně přebalit :grinning:
Teda tady to žije sakra :frowning2: Jelikož ráno nemám přístup na net, tak mi když tak kolem 9h napište, kde jste a já písnu :wink:
19. kvě 2008 ve 20:56  • Odpověz
teda Bubbly, tak to máte šestou nemoc přesně podle učebnice :grinning: :grinning: :grinning:
My teda určo nepřijedeme, V. to musí vyležet. :slight_smile:
19. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz
Achojík..já bych taky potřebovala kolem půl desátý svačinovat a přebalovat...tak koukejte ňáko písnout co a jak,ať vím jak zítra :slight_smile:
19. kvě 2008 ve 21:15  • Odpověz
Tak o půl desátý u ČSOB? My tam budem lítat někde už kolem 9h , kdyby lilo, tak nevím teda :confounded: Zkrátka vy co ráno máte přístup na PC se domluvte a mě pak písněte, kdyby bylo hnusně, jinak v 9.30 u banky :wink:
19. kvě 2008 ve 21:18  • Odpověz
Tak si to zítra užijte, my se budem ještě karanténovat, a ne že nám bude pískat v uších :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrou!!!!
19. kvě 2008 ve 21:23  • Odpověz
Budete mít takovou škytavku, že budete skákat až ke stropu :grinning: Jo a dobrou noc, snad jsem s UM poradila dobře. Ještě mě napadlo, já si ještě dala studenou vodu do flašky a termosku a pak jsem to namíchala aby to měla akorát a UM jsem měla a mám v tom dávkovači na uM je to praktická věc a stojí asi 120,-?
19. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz
si říkám, jestli mě nešálí zrak - máchalka ještě nespí! :grinning:
19. kvě 2008 ve 21:29  • Odpověz
a tímto jsem to dočetla a máchalkovic nabízíme azyl!
19. kvě 2008 ve 21:34  • Odpověz
Tak ráno písněte jestli něco bude nebo ne,ať někam nejdu zbytečně..
19. kvě 2008 ve 22:49  • Odpověz
Dobré ranko,tak poprvé první :wink: ..kdo teda razí,v kolik a kde????????????Já musím mezi 9.30-9.45 nutně krmit,tak pak musíme parking někde.
20. kvě 2008 v 06:27  • Odpověz
ahojky ,my dnes nerazíme je tam fakt šeredně,takže jí dám spát do teplíčka do postýlky,takže až bude trošku slušnější počasí,měli jsme tu rýmku a kašel ,tak at to zas nemáme zpátky mějte se pá
20. kvě 2008 v 07:59  • Odpověz
hoj, tak u nás noc jakž takž dobrá, vstávaly jsme 3x, teď má 38,6, tak jsem dala čípek a pořád odsáváme, ven taky radši nejdeme, i když tady svítí sluníčko, potřebovala bych si zařídit plno věcí, ale radši to necháme :slight_smile:
Užijte si srazík :slight_smile:
20. kvě 2008 v 08:17  • Odpověz
autor
Ahojky, Poppyška ještě chrupe, tak ji nechám se vyspinkat a pak asi vyrazíme, na chvilku, tak my se ozvem přes tel. kde se nacházíte a najdem si vás, abysme vás mohly pozdravit.
tak zatím pa pa:slight_smile:
20. kvě 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
Frog, asi o půl desátý u čsob :slight_smile:
20. kvě 2008 v 08:30  • Odpověz
tady taky prosvituje,ale spíš je víc zataženo a fouká,hlavně je docela zima,já jsem taky ještě nakřáplá,tak at se toho raději zbavíme co nejdřív :wink: užijte si to pokud někdo razíte na srazík :wink:
20. kvě 2008 v 08:30  • Odpověz
Tak to asi padá co..venku je všelijak,ale rozhodně líp než včera.Snad ten další srazík už klapne......
20. kvě 2008 v 08:31  • Odpověz
Naty ty jdeš????Tak to ja taky..
20. kvě 2008 v 08:31  • Odpověz
autor
jj, jdem a když se nesejdem, tak počumíme po městě a půjdem domů, na oběd stejně plánuju být doma:slight_smile:

už jsme vzhůru, dáme snídani, poklidíme a pomalu se začnem strojit. Jestli jdete taky tak prozvon až budeš u našeho domu a půjdem spolu, ju?
20. kvě 2008 v 08:43  • Odpověz
jj,ale ančí ještě spí,takže půjdeme tak před půlou..tak jestli ti neva že to bude až takhle pozdě,tak se pro vás stavíme..tak písni dorot a janče at s náma počítaj smsku,já na ně číslo nemám..
20. kvě 2008 v 08:48  • Odpověz
dobré ránko Polanko, taky plánujeme zůstat na obídek doma, ale jinak platí, že když neprší tak o půl desáté před ČSOB jinak přes mobily
jinak všem marůdkům přejeme brzké uzdravení!
20. kvě 2008 v 08:48  • Odpověz
autor
jj, napíšu jim až budem vycházet, kde jsou asi abysme šly na jisto:slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz
mě taky není nejlíp, volala jsem dr. a říkala, že by to klidně mohla chytit, tak uvidíme :slight_smile:
a taky mě včera nějak ruplo v zádech, teda spíš v krční páteři, takže jsem taky jak lazar :grinning: :grinning:
20. kvě 2008 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak B. opět celou noc probrečela. Já už fakt jako nevím co s ní. Už to začíná být únavný :frowning2:
Mer, co ta paní jak jsi za ní byla s V když ti nespala??? Nepomohla by nám, třeba?
20. kvě 2008 v 11:37  • Odpověz
Ahojda,az ted jsem se dostala ne konika a vidim,ze jsem srazik prosvihla :cry: Tak snad priste :astonished: Bubble a mela B. zase teplotu nebo jen brecela?Moc rada bych ti nejak poradila,ale nevim jak :angry: Po tech teplatach nemusi byt jeste uplne o.k.Urcite se nejak spravi.Jen ta bezmoc kdyz nevis,copak ji trapi,vid?Ach joo,budu na vas myslet
20. kvě 2008 v 11:43  • Odpověz
Bubbly, to ještě určitě brečí kvůli té vyrážce, ne?
Písnu ti do IP kontakt na tu paní, můžeš jí zavolat a zeptat se jí
20. kvě 2008 ve 13:21  • Odpověz
Bubli,cvalík jak měla rýmu a kašel špatně spala,ale teda spíš přes den ,večer ,když ulehla ,tak jí chvíli trápil kašel a budil,tak se rozčilovala třeba pul hodiny,ale jak kašel ustal tak spala normál do rána,nemá to malá k zubum,že v noci pláče?Muže to být k rustovému skoku,ono to je u těhle mrnat těžký zjistit co je zrovna trápí ,někdy to dělají v určitém období jen z rozmaru a my jsme z toho na prášky :grinning:
20. kvě 2008 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.