• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
koník mi dnes nějak blbne :frowning2:
20. kvě 2008 ve 14:07  • Odpověz
autor
mě to taky blbne, nemůžu se dostat ani do IP.
20. kvě 2008 v 15:02  • Odpověz
ted jsem si přečetla v tel. zprávu od frogíska ,když jste byli v kubíčku,neslyšela jsem to ,malá od 10 spala a měla jsem vypnutej tel,tak se omlouvám všem zučastněným :confounded: :wink:
20. kvě 2008 v 15:41  • Odpověz
autor
Omluva přijata:slight_smile:

Teď jsme odpol. doma, venku je fakt kosa a to vydržím hodně. Poppyška má tepláky a právě se cpe suchým chlebikem a kouká na Mata & Pata:slight_smile: a mlaská u toho:slight_smile:
20. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz
Poppy, máš Mata a Pata na DVD? Já bych potřebovala nějaké pohádky pro V., nepůjčil by mi někdo k přepálení? :grinning:
20. kvě 2008 v 15:55  • Odpověz
autor
Mer, mám a klidně půjčím:slight_smile:
Sháním Krtka:slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2008 v 15:59  • Odpověz
autor
Ted čumím, co jsem psala za kravinu, nechápu kde jsem vzala souvislost, že má Poppyška tepláky a cpe se chlebem:slight_smile: Njn, už mi řádně hrabe:slight_smile:
20. kvě 2008 v 16:00  • Odpověz
krtka mám já
20. kvě 2008 v 16:01  • Odpověz
CVALÍKA TELKA ZATÍM MOC NEBERE,no jsem ráda,ale ono to přijde :grinning: ted krámuje u ségry v pokoji,já žehlím a občas nakouknu,venku fakt hnus,cvalík se před pul hodinkou probudil,dnes má spací,se jí ani nedivím v tomhle marastu :dizzy_face:
20. kvě 2008 v 16:06  • Odpověz
Anička teďka taky chrupká,ty zubiska jí zlobí,je nějaká rozpálená,tak uvidíme..mám tady je paralen supp,tak jí ho kdyžtak zavedu..jo poppy koukala jsem na ten golfáč..dá se i za 3100 koupit..
20. kvě 2008 v 16:08  • Odpověz
Já mám jen nějaký cd, jako dětské písníčky a pohádky, taky pěkný, můžu půjčit a Makovou panenku. Toho krtka bych taky chtěla. Tak jestli mi to holky půjčíte, až se příště uvidíme, tak budu ráda.
V. se teď probudila, má pořád 38 (naměřeno), tak docela dobrý, ráno jsem jí dala jeden čípeček.
20. kvě 2008 v 16:29  • Odpověz
Tak Ančí má teplotu..nejdřív 38,5 bez odečtu a teďka 39 bez od...dala jsem jí paralen čípek a usnuila,tak uvidíme..asi to bude těma zoubkama,teda doufám.Jak dlouho takhle asi trvaj teplotky u zubů??
20. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz
Teda holky, když to tady tak čtu, tak jsme pěknej lazarov!!! :frowning2: :confounded:
Já nevím proč je Bublík taková, prostě nespí, kňourá, kroutí se, leze po mě, přes den pořád brečí, chce se chovat, nechce vůbec jíst. Tak jestli ta vyrážka, nebo zuby, nevím. Ale jsem z toho už nějaká zdeptaná. Už aby byla zase v poho.
No a všichni ostatní marodi tady!!!!
Já bych chtěla taky nějaký pohádky, tak si je pak popujčujem, ju? Já nemám ale nic. No vlastně dětský písničky - 4céda. když by jste chtěli nějaký zpívání!
20. kvě 2008 ve 21:09  • Odpověz
myslela jsem jako aby všichni ostatní marodi byli také v poho!
20. kvě 2008 ve 21:14  • Odpověz
V. měla 38,2 bez odeč., teď spí.
20. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz
ahoj, tak my měli snad nejhorší noc od narození. Prořvala jí celou, nechtěla se ani ode mě napít a nechce ani teď. V noci měla 37,2, ale ráno jsme zjistili, že nějak nejde teploměr, že jsou slabé baterky, takže klidně mohla mít vysokou horečku a my o tom nevěděli. Pak jsem ji položila do postýlky a nechala ji vyřvat dokud nesnula, protože už jsem nevěděla co s ní. Teď jí dávám přesnídávku, tu si vzala jen trochu, jednu sušenku a křupku a mlíko ode mě pořád nechce, tak nevím co je jí. :frowning2:
21. kvě 2008 v 07:33  • Odpověz
ahojky marodi a knouralky malé,my máme přes den taky malý klíště uknouraný,ted co jí lezou ty zuby to je děs,takže v tom nejsi bubli sama,naštěstí v noci to je v poho ikdyž se ted asi 3 dny budí tak 3 ,ale napije se a spí,přes den jí málo,příkrmy skoro vubec jen mlíčko,tak aspon,kvuli tekutinám :unamused: lezou jí ted druhý zoubky dole ,nahoře už se prořezali,takže se z toho jen tak nevyhrabem :angry: ted si chvíli lozí po bytě sama ,tak jen dohlížím a ani neknučí,asi vyvěsím prapor :grinning: nic moc sní přes den neudělám,ještě ,že má tatí to studijní volno a vždycky chvíli pohlídá a zabaví ji,já uvařím a udělám si rychle co potřebuju.Taky ted brečí ,když děti ráno odcházejí
do školy,ale pamatuju se ,že to velký měli taky tohle období,ono to zas přejde,takže hodně síly a pevné nervy :grinning:
21. kvě 2008 v 08:03  • Odpověz
no a ode mě zas nechce vůbec mlíko, jestli se odstavila, nevím no. :unamused:
21. kvě 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
ahojky, tak tady to je opravdu Lazarov, převaha marodů:(

Všechny berušky moc moc zdravíme a přejem brzké uzdravení:slight_smile:

Šálil mě včera večer zrak, nebo ne? Nenavštívil nás tu někdo cizí a teď tu ten příspěvek není???? :confused: :confused: :confused:
21. kvě 2008 v 09:24  • Odpověz
autor
Jo a hlavně, že je nové diskuzní téma - výbava:slight_smile: Ale to se nás už netýká, co? Teda zatím:slight_smile: :slight_smile: Se mi zdálo, že jsou témata dost přeházený na domov. stránce:slight_smile:
21. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz
autor
Pustila jsem Poppyšce písničky přes DVD, tak právě zjistila na co je jediný kolečko, takže tu občas zaduní podlaha anebo není nic slyšet, tak se strašně diví, co to jako??? Jinak klasika, roztahaný cd po celým obýváku... No a krom hlasitosti trénuje nožky a tancuje:slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz
:grinning: tak u nás to je taky jak po výbuchu,za chvíli razíme směr postýlka :slight_smile: ,byla jse mve městě tatí hlídal,koupila jsem dvě nový knížky ,abychom se v tomhle marastu nenudili :frowning2:
21. kvě 2008 v 10:08  • Odpověz
ta dračice se zas naučila vypínat počítat ,nebo restartovat :unamused:
21. kvě 2008 v 10:09  • Odpověz
Poppy, tak zrak tě teda nešálí a dokonce smazala i můj příspěvek, kde se ptám, kdo to je, tak to je hotovo :angry:
Jak to, že může mazat i moje příspěvky?
Tak my jsme museli dát všechny cd pryč, protože to bylo furt roztahaný a museli jsme uklidit i věž, protože po té šla nejvíc. Teď už jí tady můžu nechat lozit, kde chce.
Holky, pořád mě nechce, odstříkala jsem mlíko a dala jí to lžičkou a to jo, ale mě ne, to je divný co?
21. kvě 2008 v 10:24  • Odpověz
Mer,muže přestat s kojením uplně někdy se děti takhle samy odstaví,zkus odstříkávat a uvidíš,ten novej kontakt jsem vubec nezaregistrovala,asi nějakej vyzvědač :grinning: stojan s cd jsme taky uklidili,ale vytahá i ty co máme ve skřínce,zase se mi nechtějí ,ale zadělávat ty skřínky těma páskama ,vypadá to hrozně ,ikdyž svuj učel to splní :frowning2:
21. kvě 2008 v 10:40  • Odpověz
cvalík už 25min zařezává,tak mám chvíli klid :grinning: nejhorší je ,že už se postaví uplně všude u velkýho stolu v kuchyni se drží za desku stojí na špičkách a stahuje na co přijde,na malým stolku v obýváku už nemám nic,budeme mít asi za chvíli holobyt :grinning:
21. kvě 2008 v 10:43  • Odpověz
autor
tak to my taky. Taky musím všechno ze stolu hned sklízet. Dnes se pustila do okusování obalu od CD, žužlala si plastovej kousek, no přišla jsem na to až po chvíli kdy se ji něco oranžovýho blejsklo v pusině.
Ted taky chrupe, musela jsem ji dát do kočárku a otevřít okno, dvě slabý deky a jak si vychrupuje, než jsem zajela do ložnice, tak byla tuhoš. Mohla by chrupat tak dvě hodinky, to bych stihla ten saigon uklidit:slight_smile:

Jj, Mer, je to možný, že se chce sama odstavit, taky jsem to už někde četla a není to nic neobvyklého. Kámošky holčička to taky tak měla, ale byla o dva měsíce starší než je V.
21. kvě 2008 v 10:47  • Odpověz
jo a začala se ted pěkně vztekat,když jí něco vezmu co nesmí brát a ty obličeje co u toho dělá :slight_smile: ,když jí chci vzít ze země odněkud odnýst a ona nechce,tak do mě strká a plácá rukama,že nechce,prý si v tomto období utvářejí osobnost,no tak to bude teda pěknej paličák a svéhlavička ,no lev,bože co nás čeká :grinning:
21. kvě 2008 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.