• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jo popy,taky občas lovíme nějaký plasty z pusy,tuhle měla v puse víčko od plastové láhve ,nevím jak to rozdělala,nám ten binčus uklidil tatí co jsme se kojili a usínali,ted se mi fakt hodí,že má to volno,ale nechci ho moc využívat ,učí se,když se zavře v pokoji a malá ví ,že tam je buší do dveří a ječí,tak odchází nenápadně :grinning: jdu si dát s miláčkem kafe,prej přestávka :grinning: tak zatím pá
21. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz
no že by se odstavila takhle ze dne na den? No na jednu stranu bych byla ráda a na druhou je mi z toho docela smutno, že mě už nechce, ale třeba je to jen takový období a zase bude chtít.
U nás to taky teda nevypadá v bytě nějak nádherně, holt se všechno musí tomu dítěti přizpůsobit a nějak v tom bordelu hraček a všeho přežít :grinning: :grinning: :grinning:
V. se teda nestaví, plazí se po všech místnostech, ale ještě si ani sama nesedne, mě to ale nevadí, jen kdyby to teba už měla umět, ale asi je na to ještě čas. :slight_smile:
21. kvě 2008 v 11:12  • Odpověz
Holky, budete chodit ještě na plavčo? Já už to nemám zaplacený, ale prý si můžu zaplatit každou hodinu zvlášť a V. se to docela líbí, tak možná tento pátek ještě půjdem. Poppy, vzala by jsi mi ty pohádky? Ale zas jak ti je doručím zpět, aby vám to nechybělo?
21. kvě 2008 v 11:13  • Odpověz
Mer bud ráda,že se ještě nestaví ,nemusíš ji tak hlídat,aby nikde nežuchla a má ještě čas :wink: z plavání jeden chlapeček se taky odstavil ze dne na den je to normální a možná lepší ,než když jsou závisláčci,což je teda naše Viki,jsem zvědavá jak ji pak budu odstavovat :grinning: ,když chce mlíko tak mě rve triko,kdyby se takhle drala o všechno jídlo,ale to právě moc nechce.Odstříkávej a uvidíš jak se rozhodne :wink:
21. kvě 2008 v 11:32  • Odpověz
jo na plavčo ještě budeme chodit,cvalíkovi se to taky líbí do konce června a pak až po prázdninách :wink:
21. kvě 2008 v 11:33  • Odpověz
Ahoj devcata,preji hezky den.Mer me se Karolinka takhle presne odstavila :cry: Ze dne na den prestale chtit,byla zrovna taky nemocna jako V.Me se pak strasne nalila prsa(teda spis jedno,protoze jsem tech 15mesicu kojila jen z jednoho v druhem nebylo nic,a to byla do 8mesice jenom kojena :grinning: )tak jsem ji premluvila at jeste jednou a uplne me vysala a od te doby se mi uz mleko nedelalo a Kaja uz ani vubec nechtela :cry: A nebud z toho kdyztak smutna,rikej si kojila jsem docala dost,nekdo treba nekoji vubec,kdyz to nejde tak to nejde.
21. kvě 2008 ve 13:51  • Odpověz
a nemám jí zkusit udělat UM? Já ale nevím, jestli se odstavila, celý den jen brečí, fakt už nevím co s ní. :frowning2:
21. kvě 2008 ve 14:32  • Odpověz
Mer tak zkus umělé,ale jestli odstříkáš tak jí to dávej,nebo nechce ani to?Carolko,já kojím od 7 týdne jenom z jednoho prsu, v druhém se mi přestalo mlíčko tvořit,mám vpáčenou bradavku ani přes klobouček to nešlo,to jsme zkoušeli celých 7 týdnu a nic moc,no a kojím pořád a evidentně jí to i z jednoho stačí,má 9700g :grinning:
21. kvě 2008 v 15:40  • Odpověz
právě ,že některý děti se při nemoci odstaví ,některý zas upnou jen na mlíko,jak nám ted rostou zoubky a byla ta rýma s kašlem ,tak bojhujeme stím dostat do ní aspon pár lžiček příkrmu,pořád by jen mlíkovala
21. kvě 2008 v 15:43  • Odpověz
myslím ,že i srsnička tady jednou psala,že při nemoci chtěla malá taky jenom mlíčko,no každý mimi je jiný jsou to malý potvurky a prosaděj si svou :grinning: neprší tak hurá na vzduch aspon chvíli :wink:
21. kvě 2008 v 15:45  • Odpověz
jo carolko,tak to taky znáš problém ,že jedno větší ,druhé menší :grinning: ,v tričku to je děsný :grinning: tak se tu zatím mějte
21. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz
Cvali, fakt kojíš jen z jednoho? To jsem nevěděla, že se může přestat v jednom tvořit mlíko.
Já jsem teď odstříkala, protože jsem to už nemohla vydržet, prsa mám jak melouny :grinning: :grinning: :grinning: Až se vzbudí, zkusím jí to dát, ale nemůžu přece donekonečna odstříkávat, pokud by se odstavila, ono to je docela záhul, bolej mě z toho pěkně ruce :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2008 v 16:52  • Odpověz
Cvaldo,jojo ten problem jsem znala na jednom skoro nic a na druhem Dolly Bustter na me nemela. :grinning: Trosku jsem musela vycpavat,opravdu to neslo.Mer jestli ti to jde odstrikavat,tak bych ji zkusila davat tvoje mleko.A pokud nebude chtit,tak pak teprve umelou.
21. kvě 2008 v 16:55  • Odpověz
jde mi to odstříkat, ale je to fakt dřina a dávám jí to pak lžičkou, nechci jí už na flašku učit v tomhle věku
21. kvě 2008 v 17:06  • Odpověz
Ahojda,tak Ančí má furt teploty,tak jsem byla koupit Nurofen sirupek..Nechce moc jíst,oběd vůbec,jen jogurty,pribiňáka a přesnídávky,prostě nic teplýho...a nechce hlavbě nic pít,tak od rána vypila jen 250 mlíčka,toť vše :frowning2: ...
Jinak dneska mi poprvé spadla,dost mě to vyděsili a pěkně se mi klepala kolena.Normálka seděla v lehačce a hrála si,ale upadla ji hračka,tak se pro ni ohnula a už letěla.To bylo křiku.Já jsem stála jen pár kroků od ní,tak jsem jí ani nepoutala,ale myslím,že kdyby byla upoutaná,tak by vysela dolů a škrtila by se kolem bříška..no každopádně je z toho pěkná modřinka na čelíčku a snad to nebude nic horšího..teďka už si dám bacha..
21. kvě 2008 v 17:16  • Odpověz
pardon visela :wink:
21. kvě 2008 v 17:17  • Odpověz
tak V. mi nechce vůbec mlíko a napadlo mě, že nechce od včera, když jsem ji večer kojila, tak mě kousla zubama do bradavky a já na ni trochu zakřičela: au, to bolí, to nesmíš a ona se rozbrečela a od té doby nechce a pořád jen brečí. Myslíte, že to může být z toho? :frowning2:
21. kvě 2008 v 19:02  • Odpověz
autor
Mer, může, třeba se lekla a už je ve věku, kdy rozumí, tak to možná vzala doslova..:( Nevím, ale nevzdávej to, jestli teda chceš kojit dál, protože jak psala Cvalda, tak třeba se fakt odstavila, že už prostě nechce?:(

Frog, jsem to včera přivolala, co? :pensive:
21. kvě 2008 v 19:10  • Odpověz
jj Mer pravda je,že se mohla leknout,ale mohla se i odstavit,no ještě vydrž odstříkávej a pokud do dvou třech dnu nezačne ,tak už asi nechce,ale zkoušej přikládat,držím palečky asi to je ted o nervy,ale vydrž :slight_smile: my odpoledne razili za tatkou na trénink s Honzíkem se podívat ,ještě nemuže trénovat,pak jsme se ještě courli s tatí po městě ,využili toho ,že konečně nepršelo,ted šel tatí na hodinku na pivko,Viki je vycachtaná ,ale chrupat se jí ještě nechce .chodí ted na osmou.Tak Ančí měla dnes první bourák,chudinka,ale to bude ještě vícekrát :grinning:
21. kvě 2008 v 19:18  • Odpověz
Dobrý večer Polanko, posílám Poppy odkaz :wink: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=108 doufám, že to půjde, jinak písnu mailík :wink:
21. kvě 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
Dorot, kujuju, hned včera jsem koukala a slintala a říkala MM, že ho chci, že je fajn, ale je neoblomný a tak jen tiše závidím:slight_smile: A přeju A. hezké popojíždění:slight_smile:
21. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
Poppy a ty nemáš ten Zapp? Já myslela, že jo. Ale tyhle vypadaj snad úplně stejně, ne?
Večer jsem ji zkusila dát a prostě nechce. Je mi z toho docela smutno, jestli se mě lekla a kvůli tomu už nechce mlíčko. :frowning2:
Ale mě to taky hrozně bolelo
21. kvě 2008 ve 21:00  • Odpověz
autor
Mer, mám:slight_smile:
21. kvě 2008 ve 21:37  • Odpověz
Tak Ančí usnula,nechtěla vůbec mlíčko,tak jsem jí ošálila kaší,ale jedla jí skoro studenou,teplý věci prostě nechce :frowning2: ...
Poppy takže spiderman se nekoná ju..tak mu to zkus ještě vysvětlit..viděl malou poppynku když v tom usne..zkus to vzít přes tohle,jsi přece baba ne :grinning:
21. kvě 2008 ve 21:41  • Odpověz
autor
Frogy, kdyby mi nestál za zády a nečetl to semnou, tak bych to zkusila, takhle to nemá cenu, když ví, která bije...:D Nevadí, tak třeba později...na jednu stranu máme v čem jezdit a jsme za to rády, takže bohužel, ale Adino vozítko je fakt super:slight_smile: Mě se líbí. Moc, moc, moc:slight_smile:
Holky, co to s těma babama máme, nevyměnili nám je? Poppyška je taky taková muchlací, asi jako Cvalík, já zas musím říct, že jsem se rozkojila nějak moc, v noci spím s prsama venku a jen se kulí ke mě a pije a pije a ráno ani neotevře oči a už mě osahává a jde po mě:slight_smile: Pak mi dává pusinky a pak teprve otevře oči. K ránu si ji dávám k sobě, potože jsem zjistila, že vydrží do osmi, když chrupe sama v postýlce, tak jsme v šest v pozoru:( takže jsem slevila a máme společné probouzení na osmou:slight_smile: Je to báječné...:slight_smile:
21. kvě 2008 ve 22:35  • Odpověz
autor
Hezké dopoledne přejem:slight_smile:
22. kvě 2008 v 08:50  • Odpověz
Dobré ránko Polanko, tak to hlásím, že mně nikdo princeznu nevyměnil, je hodná, super, prostě naše zlatíčko :dizzy_face:
22. kvě 2008 v 09:42  • Odpověz
Dobré dopolodne :wink: Poppy jak jsem říkala, za chvíli už budou chodit a nějaký séďo v kočíku jim bude šumák :wink:
22. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz
tak my byly u Dr., V. má zarudlý krk, vzali jí výtěr, tak uvidíme, prý i kvůli tomu může odmítat mlíko, že jí to jde špatně polykat. Mě bolí taky v krku a je mi pěkně na nic, od neděle jsme nebyly venku a ještě dlouho asi nepůjdem, je to děs. Ještě že je tak hnusně :grinning:
22. kvě 2008 v 10:00  • Odpověz
Jej, tak ať jste brzo fit, obě. U vás je hnusně? Tady 30st ve stínu, no hotový Kanáry :confused: :grinning: My venku byli v úterý v Polance a jinak spí u otevřenýho okna, takže venku vlastně je :grinning:
22. kvě 2008 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.