• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
no, ale má být od příštího týdne až 28 stupňů, tak doufám, že budeme fit
22. kvě 2008 v 11:57  • Odpověz
Ale poppy vždyt to musí sám vidět,že malé padá hlavička,takže tady nejde jen o rozmar...
22. kvě 2008 ve 12:10  • Odpověz
autor
No to nejde, ale sama usuzuji, že jezdit máme v čem a právě to chci vyřešit tím polštářkem do podkovy, kterej budu mít při ruce, až ho seženu. Jak píše Dorot, za chvilku nebudou chtít v kočárku jezdit, ať je jakej je, takže akce se nekoná. A hlavně máme dobrej spoťák, takže už proto nee. No, ale stejně po něm budu tajně toužit...:slight_smile:

Ta naše princezna je fakt divoch:slight_smile: Ráno jsem ji dala na rybičky nakrájenej chlebik s Lučinou, na její talířek a k tomu jablíčko, snědla skoro všechno, ale něco vyházela, když zjistila, že se ji to nevejde do pusy a tak pár rybiček naházela okolo židličky, ve který seděla. Já jsem ji ještě okrájela kurky, aby to měla usnadněný ve žvýkání a tak jsem ty odrojené kurky od Lučiny a to co bylo na zemi hodila do misky kterou má Lea na granulky. Měla ji práznou a tak jsem si říkala, jak si pošmákne...
Jdu na WC, Poppyška si hraje v pokojíčku zabavená dřevěnýma hračkama a vypadá to, že ještě chvilku bude, tak povídám, jdu na záchod a pak dáme ňam-ňam, koukla na mě a hrála si dál.
Jsem se na toal. trochu zdržela a slyším ji jak povídá ňam ňam ňam - no napadlo mě, že se těší na jídlo a neřešila to. Vylezu a čučím kde je, moje kroky směřovaly do pokojíčku, kde ovšem nebyla a tak jdu zpět a vidím ji jak sedí u misky Leušky a jí ten chleba od rána...

Zatímco píšu toto, tak se tu producíruje po bytě, má přístup kamkoliv, ale kam nechodí je kuchyně, krom k misce, zato jsem ji teď vyrušila jak sedí u Leušky v koupelně, kde je zhasnuto a jen otevřený dveře, takže je tam i poměrně tma. Se divím, že se nebojí. Ač je tam Lea, že? Ta tam chodí proro, že na baráku zateplujou a vrtaj, tak ji to vadí.

:grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 ve 12:27  • Odpověz
No tohle nás čeká u našich,maj psa,takže je mi jasný že se budou dělit o jídlo z misky až začne Anča lézt.Jinak s jídlem je to hrůza,mlíko neche,oběd taky ne,tadka teda snědla trochu neml. kaše,ale jinak furt protivní a to mi přijde,že už ty dasně oteklý nemá..jak dlouho tak trva než se ty jedničky uplně proříznou?
22. kvě 2008 ve 13:32  • Odpověz
Poppy, jaký polštářej do podkovy?
22. kvě 2008 ve 13:57  • Odpověz
Taki jsem vyhrála v aukci něco úžasnýho,pamatujete ty staré promítačky Diax???Tak tu mám + 6 pohádek,fakt super...
22. kvě 2008 v 16:52  • Odpověz
autor
Mer, takovej ten co je do auta, ale sháním ho pro děti - dětský a menších rozměrů, zkusím najít na netu:slight_smile:

Frog, Poppyška měla náznak zoubků 4,5 měsíce před prvním cinknutím o lžičku:O
Tak to je super, to budete mít na co koukat! Za kolik???
22. kvě 2008 v 17:48  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13572255&tab=2

Něco takovýho:slight_smile: :slight_smile: Ne moc drahýho a pěknýho:slight_smile: T. je má taky ale za 3sta se mi to kupovat nechce:(
22. kvě 2008 v 17:54  • Odpověz
a to se dá dát nějak do Zappu, aby nepadala hlavička?
22. kvě 2008 v 18:46  • Odpověz
autor
já bych to měla v tašce kdyby usnula, tak ji tím hlavičku pODlož í m a hlavně bych to využila i v autě, kdyby usnula, aby ji nebolelo za krkem.
22. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz
no já mám něco podobnýho ve vajíčku, když byla ještě malá :slight_smile:
Jo a zítra budu mít na dvd krtky :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 ve 20:21  • Odpověz
ahojky, tak naše princezna má od pondělí rýmu - takovou tu tekutou, má to vždycky k zubům, předevčírem další čtyřka, tentokrát dole. Nevím, jestli s ní mám jít do bazénu - když ona je takový vodomil a už to tolikrát nebude :sweat_smile: , teplotu nemá, rozmrzelá není, prostě žádný problém, jen jí občas vyteče trochu z nosu. Tak nevím, jestli máme jít zítra plavat nebo ne.

když uzne v zappikovi, tak ji zabrzdím a opřu tak, že spinká vodorovně :grinning:
22. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz
a Sršni, když někam jdeš a spěcháš, tak jak to děláš? T. to taky tak dělá, že opře Zapp o lavičku nebo něco, ale když se někam spěchá, tak to moc nejde :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 ve 22:08  • Odpověz
od tý doby, co máme V. tak nikam nespěchám :grinning: :grinning:
ne, protože spí většinou v kočárku, tak stejně beru velkej, zappika mám jen když jedem na nákup nebo výlet. Na nákupu ještě neusnula a na výletě není kam spěchat.... :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz
autor
Tak mě nepředpokládaně usnula v úterý ve městě, kdy byla vyspalá a nebyla to její hodina a teda si nedovedu představit, že bych ji v tý zimě na hl. štráse opřela o lavičku:slight_smile: :slight_smile: Tak jsem mazala dom abych ji uložila, kdybych měla něco, čím bych ji hlavičku podepřela, bylo by to lepčejší:slight_smile: Si myslím., no a já teda občas na spěch mám, hlad a ták...
22. kvě 2008 ve 22:17  • Odpověz
autor
Myslím, když mám hlad já... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Poppyška je zvyklá na časový posuny... :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 ve 22:18  • Odpověz
z toho důvodu my jezdíme všude vybavený :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 22:18  • Odpověz
a když nejsme vybavený, tak na to většinou dojedu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2008 ve 22:19  • Odpověz
mě taky usnula v Praze v nákupním centru a hlavička jí padala dopředu, ty golfky jsou fakt jen na lítačku, mám naštěstí dobrej sporťák a s tím Zappem jsem taky spokojená,ale kdyby měl polohování, tak bych se nezlobila :grinning:
22. kvě 2008 ve 22:19  • Odpověz
no nic, jdu spinkat, furt nevím, jestli s ní do toho bazénu jít nebo ne :frowning2: tašku připravím a uvidím ráno.
Hezké sny všem z Polanky a okolí přilehlého i vzdáleného!
22. kvě 2008 ve 22:20  • Odpověz
autor
u mě se občas výbava stala zbytečným a zavázejícím zavazadlem, když jdem ven na chvíli;) Njn, občas se něco hodí:slight_smile:
22. kvě 2008 ve 22:20  • Odpověz
jo, a když mi usne za jízdy, tak ji za jízdy nakloním, takže hlava zatím dobrý :grinning: no, zdá se, že inženýři z Anglie (?) někde udělali chybu... to polohování by se mi tam taky líbilo :wink: ale ne za cenu váhy a rozměrů složenýho :angry:
22. kvě 2008 ve 22:21  • Odpověz
autor
My nejdem, ačkoliv jsem chtěla jít, páč si máme vybrat ještě jednu zmeškanou hodinu, ale nechce se mi a půjdem až příště:slight_smile: Prý můžem kdykoliv, tak toho využijem:slight_smile:
22. kvě 2008 ve 22:22  • Odpověz
autor
to já ji taky naklápím :pensive: :sweat_smile:
22. kvě 2008 ve 22:22  • Odpověz
autor
Dobrou Sršni :dizzy_face:
22. kvě 2008 ve 22:23  • Odpověz
autor
Frog, pro pobavení:slight_smile:
23. kvě 2008 v 07:57  • Odpověz
ahojky,my dnes na plavčo jdeme máme ještě taky rýmku,ale nic hroznýho,popy já už musela dát psovi misky do předsíně,páč tam byla dračice věčně namočená :grinning: a zavírám tam dveře,do koupelny nepouštím ,bojím se ,že mi spadne na dlažbě a to byl malér,jinak bordelaří taky všude :angry: škoda,že popynky nerazíte na plavčo,jak jsou na tom bublinky?
23. kvě 2008 v 08:08  • Odpověz
ted mám vzácnou chvíli klidu s kávou,Viki si hraje v ohrádce,no není to nadlouho,ale aspon chvíli by to tam mohla vydržet :dizzy_face:
23. kvě 2008 v 08:09  • Odpověz
koukám,že Froginku ty zoubky trápí,srsni my tu rýmku máme taky pokaždé k zubum :unamused:
23. kvě 2008 v 08:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.