• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Dobré ráno!!! Tak prý snad konečně opravili chybu na nějakým serveru díky které nám šel internet jen občas a jen večer. Tak jsem zvědavá.

Dnes se B. v noci vzbudila jen JEDNOU!!!!!!!! CHápete????? Já ne. A ted si tu hraje, spokojenoučká, hodňoučká!!!!

Poppy, my tam máme taky nějaký hodiny k proplacení, to si tam musím nejdřív zavolat, nebo bych taky mohla jít kdy chci na to plavání? :sweat_smile:

To si jako ta paní v tom albu dělá NĚKOLIK TESTŮ DENNĚ??????? Nebo co to????
23. kvě 2008 v 08:12  • Odpověz
ahoj Bublinky ,jak vám je už v pohodě?My tam máme taky hodinu na proplacení a dnes si zaplatíme ještě do konce června :wink:
23. kvě 2008 v 08:14  • Odpověz
My bychom šly rády, ale nemůžeme. Ráno jsem byla na výtěru, V. ho brali včera, uvidíme výsledky v pondělí. Je mi pěkně blbě, bolí v krku, V. má šílenou rýmu, snad to přes víkend vyležíme. Pořád mě něchce, tak odstříkávám a pije to z flašky, už si nedělám moc naděje, že se chytne, kdybych tohle věděla, tak si to poslední kojení pořádně užiju, ach jo. Hlavně nevím, jak zastavím laktaci, protože mlíka mám mnooooho. :slight_smile:
23. kvě 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
Mer, tak hodně štěstí:slight_smile: A brzy se uzdravte!!!!

Bubbly, já jsem tam volala a ptala se a říkala jsem ředit. že máme poslední hodinu a že malou omlouvám, tak jsem se ji ptala, jestli bych si mohla připlatit a vybrat si tu lekci, říkala že jo a že kdykoliv, jestli příště, nebo přespříště, takže jdem další týden.

Cvali, taky máme dlažbu v koupelně a na záchodě, ale je tak malinká, že nemá kam spadnout:slight_smile: Ta koupelna...:slight_smile:
23. kvě 2008 v 08:38  • Odpověz
Tak jo, tak já si tam zkusím taky zavolat třeba na příští týden.
Mer, teda vy si taky užíváte, co? Koukejte se vyléčit dokud je venku ošklivo!!!!
23. kvě 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
Zítra už má být hezky :dizzy_face: Tak šup šup šup:slight_smile:
23. kvě 2008 v 08:43  • Odpověz
cvalík má ted mánii zavírání dveří,takže se mi někde zavře a já ji musím přemlouvat at se posune,protože nemužu otevřít :grinning: ,odpadkovej koš je taky in,to snad láká všechny děti :slight_smile: tak se jdeme nachystat na plavčo,at jsou marodi brzo fit :wink:
23. kvě 2008 v 08:46  • Odpověz
autor
Poppyšku koš nebere, zatím... Zato granule teda vedou, pak cd atd., no vždyď to znáte a poznáte:slight_smile:
23. kvě 2008 v 08:47  • Odpověz
popy ,my máme koupelnu velkou,tak má teda kam spadnout,ted se mi při koupání staví ve vaně a dává nahoru hračky,vzteká se ,když jí chci posadit,no super si to ted užívám s dračicí,doufám ,že to bude lepší :grinning: Mer ještě vydrž ,aspon odstříkávat ,když máš mlíko ,je škoda ,abys zaSTAVILA LAKTACI,JE TO I V TÉHLE,FORMĚ PRO malou dobrý.
23. kvě 2008 v 08:50  • Odpověz
my budeme na plavču samy :frowning2: ,náš pes svou porci okamžitě sežere celou ,tak cvalík nemá šanci,ale ráchá se mu v pitným režimu :grinning: na koš dojde ,neboj :grinning:
23. kvě 2008 v 08:54  • Odpověz
jdu teda balit ještě juknu,tatí jel do Prahy ,tak mám šanci se sem dostat,když tu nesedí ,tak má aspon napíchlej noteebuk na internet :unamused:
23. kvě 2008 v 08:58  • Odpověz
dobré ránko Polanko, teda vy jste se po ránu rozjely :grinning:
mer, na to odstříkávání souhlasím s cvaldou, ale když tak skoč ke Kestřovi, dá ti prášky na zastavení laktace...
jinak u nás rýma dobrý, ale asi pojedeme autem místo kočíkem, přeci jen počasí nic moc. Dneska se mi moc nechce, ale když ta naše potápka z toho má takovou radost.... potřebuju na večer dodělat jednoho dorta, tak je každá hodina k dobru, ale co bych pro princeznu neudělala, že jo :slight_smile:
23. kvě 2008 v 09:05  • Odpověz
Ahoooj.Poppy tak to je teda mazec...Chápu,že se někdo na mimi těší,ale tohle už fakt hraničí s mánií :wink: ..to jsou pak ty nejhorší přepečlivý matky,který maj doma sterilní dítě...
23. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz
no já sbalila a dáma mi ted u kojení usnula a jelikož jsme bez auta a ona ted spí pravidelně 2 a pul hodinky ,tak teda nestíháme a budit se mi ji nechce ach jo,takže jdu volat,dnes teda už nemáme zaplaceno,ale jestli si teda příště ještě mužem koupit do konce června,snad jo,ikdyž jsme ted měli jen těch 5 lekcí a dnes nejdem :unamused: jj jak říká Mer Srsnička,přece jí nebudeš zbytečně kupovat UM,když ještě máš,pokud k tomu samozřejmě nemáš duvod,ale mlíčko jí stejně dávat musíš ,tak bych určitě pro zdraví malý vydržela odstříkávat :wink:
23. kvě 2008 v 09:53  • Odpověz
Přes víkend prý má být už teplo, ale zamračeno, tak to ještě přežijeme, akorát nám má dnes přijet kámoška z Anglie s černochem a jsme nemocný, minule, když tu byli, tak jsme byly taky nemocný :unamused:
Cvali, pokouším se vydržet, ale to odstříkávání je děsný,bolí mě z toho strašně ruce :grinning:
A ty prášky na zastavení laktace jsou nějaký drastický?
V. má zítra svátek (dle maď. příručky), chtěla jsem jí objednat dort z mandlového těsta, ale tady ho nikde nedělají,takže jsem objednala takový velký kuřátko,normální těsto a na nožičku napsat jméno. Jinak dostane háfo dárků, ale to jen teď protože je to první svátek a pak už to tolik slavit nebudeme, jen narozeniny. My jsme to teda nekupovali k svátku, ale tak průběžně, protože to bylo třeba. Dostane houpačku na zahradu, bazének, novou sedačku do auta, pak ten válec nafukovací co před sebou tlačí (ten už dostala :grinning: ), taky ty Zappky, šatičky, 3 kloboučky, ještě možná něco, teď si nevzpomenu, no a rodiče jsou vyždímaný jak hadr a můžou se jít pást :grinning: :grinning: :grinning:
Bubbly, malá ti takhle spala po tom homeu? Já jsem ti ještě zapoměla říct, že jsou dobrý homeopatický čípky Viburcol, dávám je teď V. na noc a spí docela dobře. Je to na takové zklidnění, bolest atd. :slight_smile:
23. kvě 2008 v 10:00  • Odpověz
já už taky nemám zaplaceno plavčo a bylo mi řečeno, že si můžu zaplatit klidně každou lekci zvlášť :slight_smile:
23. kvě 2008 v 10:02  • Odpověz
Mer, byla jsem v HK ve Futuru v lékárně, že bych jako chtěla to homeo co jsi mi psala. No a lékárnice že to asi nemají. Ale milostivě se šla podívat dozadu a přinesla to,ale CH 9. tak prý jestli to chci. tak jsem se zeptala že nevím jestli v tom je nějaký rozdíl, že to má být CH 15. A ona na mě spustila, že tyhle věci musím vědět přesně, že příště až pro něco půjdu tak si mám pořádně zjistit co chci. Tak jsem ji řekla že vím přesně co chci, ale že nevím jestli to lze zaměnit. No a ona že tohle neví, že od toho tam není. No tak jsem jí řekla že si myslím že by to vědět měla a že tam je proto aby mi poradila. A odešla jsem. No a jinde už jsem se neptala. Takže B. spala takhle sama od sebe, ale dnes ráno jsem koukala že jí vylezla ta druhá jednička, tak asi to bylo ono...
No a V. přejeme k zítřejšímu svátku vše nej a ať si tu kupu dárků užije!!!
A přeju i všem Janičkám k zítřejšímu svátku, nevím jak se sem ještě dostanu, odpolko něco mám a zítra taky, tak abych pak nezapomněla...
23. kvě 2008 v 10:20  • Odpověz
No tak to by teda vědět měla, spíš musela. Je to podle toho jak je to homeo ředěný, to je neuvěřitelný jak jsou někde lidi blbý, řekla bych jí to samý, že tam asi nemá co dělat, když neví základní věci
23. kvě 2008 v 10:49  • Odpověz
Zdarek! Jen zbezne jsem cetla a na zastaveni laktace budou urco i nejaka homeopatika. Ja nevim jake teda. Ja uz tyden nekojim. Davala jsem male jen pred spanim a uz z toho mela jen dudlik a usinala a pak strasna scena a nez jsem ji ulozila, tak min 45min. des. Ted je to OK. Sice nechce pit nic jako UM z flase a ani odstrikane, ale neresim to. Cucne si stavy a pak popusinkujeme plysacky a jde spat. Vetsinou je do 15min.klid. A mlicko uz se nejak moc nedela, teda ja uz nejak moc asi ani nemela. A pres den ji dam jogurt bilej200ml a syr na chleba a mlecnou kasi a tak snad nejak to mliko do ni dostanu. Krabici UM mame taky doma, kdyby nahodou, ale zatim ani nahodou :grinning:
Taky prejeme vsem oslavenkynim a nejvic male V.protoze ta slavi prvne!
Jeste par novinek-Adi lezou stolicky! Uz jsou venku tri-s pekne hlucnym doprovodem. Ctvrta potvora se coura, ale Adi nam dava vedet, ze se tam neco deje.
Jinak jsem uz satnik o poztracene kusy doplnila a jenom pro presnost jsme ten batoh zapomneli na perone a odjeli vlakem. Kdyz jsme se vratili,jasan, ze uz tam nebyl :unamused: Jsme trubky,no.
23. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz
Tak jsem právě měla první nepříjëmnost s nákupem přes MMB:paní nabízí měkoučké galoše(něco jako nepravé crocs) a měla je i vkrásné duhové barvě,tak jsem si je obj..stály jen 230,- tak jsem si řekla proč ne..ještě mě paní ubetpečovala že nemá jedinou reklamaci,páč jsou fakt úžasný.Dneska mi přšly a už jsem jí psala o vrácení peněz.Vypadaj fakt krásně,taková bíložlutooranž. barva,ale...pravá bota good,ale ta levá má viditelně kratší pásek za patou,takže když to nazuju,mám prsty naražený ve špičce a když to chci přehodit aby to vypadalo jako pantofel,tak má pravou pěknou a levej pásek nejde na ten nárt přehodit,odstává..prostě bomba,tak jsem zvědavá co písne.. :angry:
23. kvě 2008 ve 12:43  • Odpověz
Holky hodte odkaz na toho zappika. Ja teda davam do golfek Adi i spat. Kdyz jsme na dyl lv Polance, jinej kocar netaham nez golfky. Polohujou se i zada i nohy a tak je to OK. Nechapu, co je to ten zapp, ze holkam padaj hlavy :sweat_smile:
23. kvě 2008 ve 12:43  • Odpověz
Já si zas objednala šatičky s kloboučkem a paní mi psala, že klobouk měří 46 cm, a Vanesse je malej, nějak blbě ho změřila, napsala jsem jí mail, ale kašlu na to, ale pěkně mě to naštvalo, člověk se na to těší a pak přijde něco jinak.
Teď jsem zkusila dát V. z flašky MM, vypila trošičku a víc nechce, nevím, jestli kvůli tomu jestli má ucpaný nos, nebo jestli fakt nechce, ale v tomhle věku do ní ještě musím nějaký mlíko dostat.
Seymi, házím odkaz, jsou to golfky, který prostě nemají vůbec polohování zad, ani nohou, ale je to zase na úkor skladnosti a lehkosti, taky nemají košík, ale ten jsem si já dokoupila, i tašku na to.
http://www.babyportal.cz/kocarek-quinny-zapp-vzor-2008?var=3
Jaký máš ty golfky?
23. kvě 2008 ve 14:44  • Odpověz
tak jsme se vrátily z plavání

bubbli, máš pravdu, když to neví, nemá tam co dělat. CH 9 je silnější potence - to znamená, že oproti CH 15 stačí dát třeba o kuličku mín, než dáváš nebo míň často - zkrátka rychleji to zabere, my bereme spíš tu 9
23. kvě 2008 ve 14:49  • Odpověz
srsni na co jsou ty homeopatika na spaní nebo imunitu,nikdy jsem nepoužívala,ikdyž jedu sirupy na kašel vše přírodní THAISSE.,NEVÍM CO TAM TA PANÍ V TÉ LÉKÁRNĚ DĚLÁ :angry:
23. kvě 2008 v 15:07  • Odpověz
MY VYRAZÍME VEN ,KDYŽ VYJÍMEČNĚ NEPRŠÍ :slight_smile:
23. kvě 2008 v 15:10  • Odpověz
Já mám zatím s MMBdobrou zkušenost a to objednávám každou chvíli,ted zrovna čekám na dvoje adidas tepláčky a mikinku,včera jsem poslílala penízky,ale od této paní objednávám už potřetí ,tak snad to bude zase o.k
23. kvě 2008 v 15:12  • Odpověz
frogísku ještě marodíte?
23. kvě 2008 v 15:14  • Odpověz
Sršni, mě teda bylo v lékárně řečeno, že když je 15, tak je to silnější než 9, takže místo třeba 3 kuliček u 9, dát jednu u 15, a i moje dr. mi to řekla, obráceně je to prý u něčeho jiného.
23. kvě 2008 v 15:58  • Odpověz
K zastavení laktace je homeo Ricinus Communis 15 nebo 30 ch, mám na to knížku :grinning: Ale já to zatím zastavit nechci, pořád doufám, že se chytí, ale kdykoliv to zkusím, tak brečí a odmítá mě, ach jo :frowning2:
23. kvě 2008 v 15:59  • Odpověz
Cvali už ne,ale dneska jsme byly obě nějaké unavené,takže procházkování bude až po víkendu...Já mam z MMB taky jen good zkušenosti,tohle je poprvé,galoše vypadaj fakt pěkně,ale hnedka na provní pohled je vidět,že jeden pásek je tak o 5cm kratší,tudíž je jasný že to asi nebude uplně ono,nechápu jak mi to mohla poslat,páč to musela vidět i ona.Tak jsem jí to taky napsala,ale neodepsala...
23. kvě 2008 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.