• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
já právě taky domyla nádobí a sežrala dorta, mám zas 2,5 kg nahoře, to jsem se radovala, jak jsem zhubla a zas je to zpátky, jsem zvědavá,až přestanu úplně kojit,jestli váha půjde dolů, ale pochybuju.

No snad mě V. má stejně dál ráda jako dřív, ale fakt mi chybí to její přitulení.

Nejhorší je, že když přijde MM, tak se můžu V. zbláznit, ale to je normální, to říká každej, že máma se o dítě stará celý den a smetanu slízne táta, když přijde domů :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz
autor
MM taky má smetánku, páč ta se z něj může zblázit. Když H. usne u telky a já jsem už rezignovala o rozhodování o tom, že si má jít lehnout do lož., tak N. když se ráno probudí a táta není vedle mamky, tak si odleze do obýváku a budí ho a řve, táta táta a mlátí ho do ruky. Já teda dostávám jako první pusinky, to je automatický, že se pomazlí, ale táta a pes je o dost zajímavější než já :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2008 ve 21:42  • Odpověz
Jeee, Mer nebud z toho smutna. Vany vi, co potrebuje a osulit se nenecha. Neboj, delas pro ni maximum. Ona to vi. Jen se spolu neumite jeste dohodnout a tak musite dele hledat tu cestu, kterou chcete jit obe,dyl. Uvidis, treba se ke kojeni vrati a treba uz nebude chtit. Mam kamaradky, u kterych deti proste najednou nechteli prso. Z niceho nic. Chapu, jak se citis. Jak jsem psala, tak 14dni nekojim a taky jsem si to pekne obrecela. Videt toho malyho clovicka, jak hezky uklimba ke spanku a svira pri tom nas prst. Tvari se tak blazene. Jednou ale vsechno konci a ted zase budou jine radosti. Mer. zvladni to. Hlavne budte obe v pohode. A urci to zvladnete. Ja teda jak postupne Adi odstavovala, tak kila sly zase pekne nahoru. Skoro 10kg! Jsem se zhrozila! Jeste teda je nehore nejakych 5? Nevim, ale snad to dostanu dolu.
S tema homeo diky Srsni. Ty vis proste vsechno. nebo proste to umis vsechno pekne najit a vysvetlit. Ze to redeni je takovy slozity, by clovek nekl. Tak cus. A peknou nedeli :sunglasses:
25. kvě 2008 v 08:30  • Odpověz
Seymi a ty jsi přestala kojit ze dne na den?
No to my ani neříkej, že začnu ještě přibírat, ještě teď mám nahoře cca 6 kg, myslela jsem, že to spíš půjde dolů :confounded:
25. kvě 2008 v 09:32  • Odpověz
Ahojky..Mer je známo že během kojení jdou kila dolů a potom co se přestane zas nahoru.. :angry:
25. kvě 2008 v 11:04  • Odpověz
No, Frog, to možná známo je, ale u mě to teda tak nefungovalo a znám plno ženských co taky ne a že začly hubnout až přestaly kojit..... :grinning: :grinning: :grinning:
Viz diskuze, jak dlouho jste schazovaly kg a kolik :grinning:
25. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz
Tak to by bylo fajn,u mě to tak nebylo ani u mých kamarádek...ale třeba to budeš mít štěstí :wink:
25. kvě 2008 v 16:33  • Odpověz
ahojky, my měli včera výlet a byli jsme na návštěvě, dnes byla u nás babi a děda.
k tomu shazování po kojení - doufám, že je to můj případ, jinak si budu muset nechat zašít pusu :grinning:
25. kvě 2008 v 17:47  • Odpověz
Mer, Adi uz jsem kojila jen pred spanim. Ostatni kojeni uz bylo plne nahrazeno jidlem. Ale pryve pred spanim si ze me zacala delat cumla a ani moc uz nepila. A pak kdyz mela jit do postylky, tak to bylo sileny. Tak jsem proste jednou zkusila nekojit. A bylo to mnohem, mnohem lepsi. Tak uz jsem nezacala. Ale Adi je 13mesicu, tak je to s vami jinacejsi. Nedivim se, ze jsi z toho tak vedle. Tak se drzte.

Paaaa :wink:
25. kvě 2008 v 17:47  • Odpověz
autor
Já taky neshazuju a to kojím, já dala od porodnice dolů jen 6kg, takže určo nebudu případ, že bych kojením hubla...
25. kvě 2008 v 18:21  • Odpověz
no já dala od porodnice 14 kg, ale pořád mám těch 6 nahoře a stejně jestli je někdy zhubnu, tak už mám úplně jinou postavu než dřív, ach jo :unamused:
25. kvě 2008 v 18:45  • Odpověz
autor
v porodnici jsem nechala 8kg, to byl nej týden hubnutí v mým životě :grinning: :grinning: :grinning:

Já v to doufám, že to půjde bez kojení snáz:slight_smile:
25. kvě 2008 v 19:05  • Odpověz
no já se v porodnici radovala, že mám dole 11 kg, vážila jsem se na tý jejich váze na chodbě a jaké bylo překvapení, když jsem přišla domů a měla dole jen 5 kg :grinning: :grinning: :grinning: Pak mi bylo řečeno, že ta jejich váha blbne. A bylo po radosti.
Také v to doufám, že zhubnu....
Zítra jdu k dr. poradit se jak dál s jídlem. V. už nemá vůbec žádný mlíko přes den. :unamused:
25. kvě 2008 v 19:50  • Odpověz
A má aspoň jogurtíky nebo tak?Anča taky hrozně málo pije mlíko,prostě ho odmítá,takže do ní cpu jogurty,pribiňáka a na noc jsem zčala dávat pravidelně kaši..nevím jetli je to po ní,ale pravidělně už několik nocí se mezi 1-2 hod. vzbudí a pláče a pláče...
Poppy nebudeš zítra venku,musím už koupit bebu a tys mi nabízela ty kupony...
25. kvě 2008 ve 20:51  • Odpověz
ne, jogurty, pribináčky ani tvaroh nedávám, kvůli alergiím, ale zítra se zeptám dr. a už asi začnu.
25. kvě 2008 ve 22:09  • Odpověz
My jsme taky alergici,celá rodina a jogurty už mi dr. povolila před měsícem a pribiňáka jí dám tak max 1 krát za týden smíchanej s bílým jogurtem.Tvaroh jsem zatím taky nedávala...Takže nemá mlíčnýho za den nic jo??A to nějaký UM jsi zkusila??Teďka už si to nevybavuju a nechce se mi to znovu hledat :wink: ..
25. kvě 2008 ve 22:50  • Odpověz
seymi, díky za veřejnou pochvalu... nechám Ti zahrát od Lionela Richieho Say you, seymi :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2008 ve 23:26  • Odpověz
Dobré ráno kecalky!
Tak jen k tématu, my už tři dny nekojíme vůbec, ani v noci. Ale naštěstí pije UM, a od té doby co jsem přestala kojit se mi vzbudí OPRAVDU JEN JEDNOU v noci!!! A to je u nás úspěch, předtím se budila každý dvě hodiny. Takže B.se odstavila sama a asi věděla proč, je teď taková spokojenější a v noci krásně klidně spinká.
26. kvě 2008 v 07:55  • Odpověz
Frog, vypije mi trochu mýho mlíka ráno, jinak nemá nic, dneska se jdeme poradit. Mě řekla dr. jogurty až od 10 .měsíce, je jí 9,5, tak už bychom asi mohly.
My dnes měli noc jednotryskovku 19.00 - 7.00, zas po dlouhé době, už to taky asi nebudu hrotit a přestanu kojit, ale musím nějak zastavit laktaci, mlíka mám na rozdávání.
Mě spí blbě po kaši, po zelenině dobře :grinning:
Bubbly jaký dáváš UM?
26. kvě 2008 v 08:01  • Odpověz
taky jsem přestala dělat na noc kaše, dávám jí zeleninu. A mlíko jí dělám Hami. Zkoušela jsem i HA Nutrilon (přehmátla jsem se v obchodě), ten pila taky, ale je tam VELKÝ cenový rozdíl, a Hamiho mi vypije ráno 125ml, večer 125ml a v noci 125ml. Přes den má jogurt, někdy kousek chlebíčku nebo rohlíčku s lučinou, někdy má k snídani kaši s mlíčkem. Takže mlíka má dost, si myslím. :wink:
Jendotryskovka se nám ale ještě nepovedla, ale ono to přijde, cítím to. :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2008 v 08:05  • Odpověz
dobré ránko polanko! Vypadá, že bude konečně hezky :wink:
26. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz
Tak u nas uz to nevypada, ze jako bude hezky. Teda pri vstavani v sest to jeste slo, ale uz se honi mraky. Adi hlida dnes babi a ja budu zase pokracovat ve vyrobe zahradniho domecku pro Adus.
Me uz se po ni styska :frowning2:
26. kvě 2008 v 10:01  • Odpověz
no, ono se to taky nějak zatáhlo, ale snad se trochu vybere... jsme ráno převlíkaly peřiny, tak jsem je dala na balkon... když jsem žehlila, tak koukám, jak jde "vlna" z balkonu nad námi. sousedi asi převrátili kbelík s mydlinama a ono mi to vesele šplouchlo na prádlo a na ty peřiny a ještě ta voda s pěnou kapala na muškáty :angry: :angry: :angry: jediné, co se mi dostalo, bylo sorry :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak rychlý úprk z balkonu :confused: :rolling_eyes:
26. kvě 2008 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky holky, taky sice nejsem z Polanky ale z durhé strany kde se točí 46stka bus, takže Kr.Pole. Mohu mezi vás?
26. kvě 2008 ve 13:55  • Odpověz
Tak my se vrátily od dr. Máme HA mlíko Bebu a odpoledne si jedu pro prášky na zastavení laktace, jenže V. mi stejně nechce to mlíko pít, tak já už fakt nevím co jí mám dávat jíst. Dávala jsem jí to z flašky z Aventu, vyzkoušela 3 dudáky na to, z hrnečku a vždy si jen cucne a konec. TAky je to drahý jak nevím co, 400 kč za krabici.
Poradíte mi někdo kdo už nekojíte, co dělat? :sweat_smile:
26. kvě 2008 v 15:06  • Odpověz
Achojky,drahý to je,to máš pravdu,ale teďka už toho mlíčka nepotřebuje tolik,takže ti nebude tak ubývat..si vem že já dávám mlíko od 4.měs. a krabici jsem měla na 8 dní maximálně..to je pak darda.Rozhodně bych ale dávala buď tu Bebu nebo Nutrilon,když jste alergici a časem přejdete na normoš a to už je levnější..Chce to trpěliost,páč celou dobu zná jen prso a flaška jí nic neříká,hlavně nedávat násilím,to pak nebude chtít vůbec..avent je nejvíc podobnej prsu,tak snad se brzo chytí :wink:
My byly dopolko venku s poppy a vykoupily snad celou polanku..Sehnaly jsme v rossmannovi hračky do vody nafukovací za 24,-,fakt úžasný motivy a natahovací za 12,-..už to bylo hodně přebraný,ale stejně..jo a maj vlastní výrobky,kromě UM,výživy a plen maj ještě pláštěnky na hluboky kočárky za 140,- spací pytle bavlněný za 150,- bodýčka ,bryndáky,deky na zem na hraní...vše za moooc pěkný ceny..
26. kvě 2008 v 15:32  • Odpověz
autor
JJ, potvrzuju bezva nákup u Rossmana:slight_smile: Nemo už je připravenej na noční koupel a bryndák je už zabalenej na zítřejší výlet do Tu za babičkou:slight_smile:
26. kvě 2008 v 16:40  • Odpověz
ahojky děvčata,my dnes byli v HK s Honzíkem v nefrologický,moc ted koně nestíhám ,malá je fakt drak,už se pouští a chtěla by chodit ,ale nezdá se mi ještě tolik stabilní,jinak máme po rýmě a kašlíku,ted si mužem užívat krásný počásko,pořád kojíme a málo baštíme ,shodila,ale je to při jejím pohybu asi normální.
26. kvě 2008 v 17:14  • Odpověz
autor
Poppyška je taky hubenější, už stojí i sama, vydrží, ale jak ji na to upozorníme a chválíme, tak hups na zadek. Já budu výletovat zítra a ve čt jedu s našima na CT kardio s taťuldou. Udělala jsem si radost, koupila jsem si kabelku, ale teď tu sedím, čumím na ni a přemejšlím, jestli jsem si neměla vzít bílou, mám totiž žlutou:slight_smile: Když mě se ta barva tak strašně líbila a ten tvar a materiál a prostě je úžasná. (Přeci se neodbydu, že:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:???) No tak nevím... že je žlutá krásná:slight_smile:???
26. kvě 2008 v 17:18  • Odpověz
autor
Jo holky, kdo byste měl zájem o cvičení Pilates, každou středu od 9hod. ráno a s prckama sebou - prostory na hraní zajištěny, tak mi písněte do IP. Bude se cvičit i o prázdninách, cena za lekci je tuším 20-30,- Káčé. Více info přes IP, jo a je to v Polance na kopci:slight_smile:
26. kvě 2008 v 17:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.