• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Jo a cvičení není pro modelky v sexy oblečkách, ale pro mamky co chtějí protáhnout tělo v teplákách:slight_smile:
26. kvě 2008 v 17:30  • Odpověz
No já fakt nevím, co už jí mám dát k jídlu, mlíko žádný nechce, v lékárně mi poradili zkoušet i jiný mlíka, ale já nebudu kupovat za 400 kč mlíko jen tak na zkoušku.
Bubbly, co ty dáváš? Mohla bych si prosím od tebe třeba jednu dávku půjčit, abych nemusela kupovat celé balení? Ale vy asi nemáte HA, viď?
Já zítra jedu do Prahy, v tom vedru, fuj :grinning: Ještě že extistuje klimatizace, ale zas se bojím, že V. znovu nastydne, pořád má šílenou rýmu a nemůžeme se jí zbavit. :frowning2:
26. kvě 2008 v 17:53  • Odpověz
autor
Mer, když ji chceš dávat HA, tak kdy že to začnete s jogurty??? Protože kdybyste začaly zároveň, tak ti je nějaký HA asi k prdu..., mám Nutrilon, můžu nabídnout dávku:slight_smile:
26. kvě 2008 v 17:57  • Odpověz
Mer nás se teda rýma taky držela,ale už o.k,ale 14 dní ji teda měla stím mlíčkem ti neporadím,dřív byl jen sunar a pak začínal nutrilon jinak nic.Popy myslím ,že to hubnutí při jejich pohybu je v normě,Míša měla v 7 měs. skoro 10 kilo a v roce 9.20,všechno šlo dolu pohybem,jé kdyby to šlo i nám tak rychle :grinning:
26. kvě 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
Jé, Cvali, to by bylo fakt super:slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2008 v 18:10  • Odpověz
autor
Frogy, už jsi zkoušela natáhnout a pustit tu natahovačku za 12,-??? Já jo, napustila jsem si umyvadlo a funguje to!!! Sice je to trochu mrzák, ale za ty prachy dobrý, jede rovně:slight_smile:
26. kvě 2008 v 18:12  • Odpověz
my máme taky klimatizaci,ale já mám zní věčně v létě rýmu,tak nevím zda ji budu zapínat při cestování s malou,je to prý pro ně dost šok ,když je pak vyndáš,tak váhám,no letos s malou ještě k moři nepojedem ,takže se pařit v autě moc nebude,teda nějakou extrémně dlouhou dobu,ale používali jsme ji dost,ale ,když byli děti malinké ,tak jsme klimatizaci neměli,tak nevím nemám zkušenost.Máte to někdo s prckem vyzkoušený?
26. kvě 2008 v 18:14  • Odpověz
jj popy taky bych to brala já bych i po čtyřech lezla :grinning:
26. kvě 2008 v 18:15  • Odpověz
Poppy, s jogurtama prý radši až od 10. měsíce, možná od roka, dle Dr.
Cvali, když se dá klíma na přibližně stejnou teplotu jako venku, tak by to snad nemělo vadit, ne? Ale taky se bojím, a zas když otevřeš okna dokořán, tak to je taky blbý ten vichr na ně.
26. kvě 2008 v 18:17  • Odpověz
tak malá dnes měla spací procházku s tatí kolem Labe,protože my jsme ve Fakultce ztvrdli,jako vždy,nešli jim počítače ,takže nefachčil ultrazvuk no bylo to superrrr,ještě ,že tatí nakrmí přebalí uspí a VŠE ZVLÁDLI V AUTĚ,jinak nevímpřijeli jsme na dětskou kliniku v 9 a odjížděli ve 12.30 :angry:
26. kvě 2008 v 18:19  • Odpověz
mer to je fakt,no uvidíme,vyzkoušíme,ještě jsme jeli na nákup do tesca do futura měli tam máslo za 17,-,tak to jsem se zásobila :grinning: jinak plínky v akci nebyli,hlásím pro Frogíska,jinak bych volala,jen ty blbý igelitový za179,- :angry: my máme ještě velký zásoby od minule :grinning:
26. kvě 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
Mer, čti s rezervou, je to moje doměnka a píšu jak mě to napadá, takže nechci pochybovat o kvalitách tvoji doktorky, ale ......

Už zarážející je to, když byla Valinka malinká, tak ji na vše dávala atb., i na bouličku která se ji uděla po očko TBC.
Tobě radí, ať ještě počkáš s mléčnými výrobky, že by mohla být alergie na bílkovinu z krav. ml, protože jste oba alergci, no ale..., to by to musela zakázat i tobě v době, kdy jsi Valinku plně kojila a i v době podávání příkrmů.
Je jasný, že si HA vezme v 9ti měsících, když byla zvyklá na "sladké" MM, protože je HA hořká, tak ji naprosto chápu :sweat_smile:

Prostě a jasně a stručně ti chci říct, ale fakt se nezlob, že sama máš přece instinkt, že by bylo dobrý to a to. Zkus dát zítra Valince jogurt, uvidíš, že ji bude chutnat, zkus ji dát mlíčko, když ti Bubbly "půjčí" dávku Hami2, kterou Bubblinka ml. baští, prostě zkus to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nehledej za tím to, co by, kdyby...

Doufám, že jsi se nenaštvala, prosím prosím, že ne???:slight_smile:
26. kvě 2008 v 18:34  • Odpověz
táta nám z učení na státnice magoří :grinning: pustili si KABÁTY křepčej s mladým v obýváku a klepe se podlaha v celým bytě a Viki se tlemí jak blázen,no za chvíli se má jít cachtat,tak nevím jak je rozjetá :grinning: :confused:
26. kvě 2008 v 18:35  • Odpověz
autor
vezme - mysli a čti nevezme HA v 9ti měsících:slight_smile:
26. kvě 2008 v 18:36  • Odpověz
souhlasím s popy,myslím ikdyž by mohla být Vanilka alergik ,tak skoro v 10 měs.jogurt už rozhodně muže,klasickej bílej ,nejlepší activie.,myslím ,že to tvoje dr.přehání a to bez urážky,zkus to,rozhodně jí tím neublížíš a když se osype přestaneš ,ale rozhodně jí tím nerozjedeš alergii :wink:
26. kvě 2008 v 18:39  • Odpověz
já dávám malý do jogurta i pribinák ,nebo lipánka pul napul,dvakrát týdně ,pak zas holou activii a vubec jí nevafí,že jednou to má sladký a podruhé ne,někdy jí do toho dám ovoce ,nebo přesnídávku,nechce mi totiž holou přesnídávku moc baštit,tak jí to míchám
26. kvě 2008 v 18:42  • Odpověz
ted dáváme zeleninku večer jako bublinky,sbaští mi toho víc,přes den má jogurt,ovoce,křupky a pije ovocnou štávu od hippu naředěnou převař vodou,no a hlavně mlíčko,to je u nás ještě dost aktuální,takovej malej závisláček,až potkáte za dva roky maminku s rozsápaným trikem a přisátým dítětem,tak to jsme my :grinning:
26. kvě 2008 v 18:46  • Odpověz
muj oblíbený dr.a nás mnoha :grinning: mi říkal,že až pujde do školy,že by to chtělo dstavit ji :grinning:
26. kvě 2008 v 18:47  • Odpověz
tak papá jdu je tam zkontrolovat jestli mi to dítě uplně nezbláznili :slight_smile: :confused:
26. kvě 2008 v 18:48  • Odpověz
Ahojky,taky mám stejný názor.My jsme taky alergici..zkusila jsem to a dobrý..fakt to jinak nezjištíš než když to zkusíš a po dvou jogurtech ji fakt alergii nevypěstuješ.Třeba Bebu a Hami prodávaj v menších baleních.Beba myslím 300 gr. a Hami 200 gr.,ale jsou to ty první řady a není to HA,to v malým nedělaj..
26. kvě 2008 v 19:21  • Odpověz
Mer, to je jasný že ti dávku na ochutnání dám. A neboj, ona se Vanilka naučí pít mlíčko, B. taky první dny lahev (jakoukoliv)odmítala, ale teď už pije úplně bez problému. A jak říkají holky, neboj se toho tolik, ony ty miminka taky něco vydrží a když bude všeho s mírou tak se nemůže nic stát. Podle mě. Já to taky dávám v tu dobu co uznám za vhodný, pro někoho to je třeba brzo, ale já to tak cítím a Bublík je v pohodě. :wink:
26. kvě 2008 v 19:56  • Odpověz
autor
Mer, všichni ti držíme pěstíky, že V. bude v pohodě, když ji dopřeješ něco dobrého:slight_smile:
Doufám, že jsi se na mě nenaštvala, to by mě mrzelo, fakt to záleží i na tobě, jak to cítíš, ty jsi maminka a V. znáš nejlíp ty! Taky se řídím sama sebou a teď jsme ve fázi, kdy Poppyška ochutnává víc a víc věcí, než jsem měla v plánu, když jsme s příkrmy začínaly. A jsme v pohodě, teda Poppyška vypadá spokojeně:slight_smile:
26. kvě 2008 ve 20:00  • Odpověz
Přesně tak,Vanilka to určitě brzo zvládne. :wink: ..já bych mohla poskytnout na ochutnání Bebu,ale nevím jak jí k tobě dopravit.
Dneska jsem Anče poprvé udělala na zítra těstoviny s masem a cuketou..vypadalo to dosela dobře,až do té doby něž jsem to rozšlehala mixérem :grinning: ..Musím co nejdřív koupit tu zapékací misku abych jí mohla dělat už lepší mňamky,já mám jen takovou mega a to by se tam ty 2 porce ztratili :grinning:
26. kvě 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
Frog, tak mě napadlo, co to udělat půl n půl sobě a Frogince:slight_smile: Vezmeš to jedním vrzem a je to!
26. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz
Poppy, úplně v pohodě, já jsem hrozně ráda, že mi takhle radíte. Já v tom fakt tápu, zase si říkám, že má dr. zkušenosti a ona se ta alergie nemusí objevit teď ale až v pozdějším věku. Já už jsem jí dala jogurt,activii asi před měsím a chutnala jí, ale pak jsem přestala.
Dneska večer jsem jí dala odstříkaný MM a trochu mi vypila a pak jsem jí ho namíchala do zeleniny a to taky krásně snědla. Ještě mi radila nějaká známá od T., laktační poradkyně, že si mám namazat prso něčím co má V. ráda, že by se měla chytit, tak jsem jak blb si mazala prso banánem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a prdlajs.
Ale mezitím jsem byla na gyndě pro prášky na zastavení laktace a teď zas mám dilema, jestli teda ještě odstříkávat, když mi dnes zas něco vypila nebo začít brát ty prášky a už se na to vykašlat. Tu Bebu mi prostě nechce.
Zítra máme jet do Prahy a nevím, jak mám to MM vzít, když má být v lednici. Jak ohříváte UM na cestách? Necháte si převařit někde na benzině vodu a namícháte to tam?
To odstříkávání je strašná práce, už mě z toho fakt bolej ruce. Ale zase si říkám, když začnu brát ty prášky na zastavení laktace, tak co jí dám, když mi to UM nepije??? :unamused:
26. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz
Frog a šleháš jí všechno ještě najemno? Já jo, V. mi nechce žádný kousky, ale už na to má teda věk, aby jestla i s kouskama, ale prostě to nechce
26. kvě 2008 ve 20:47  • Odpověz
Mer jak co,třeba mrkev,brambor,cuketu,kedlub jen rozmačkám vidličkou,ale květák,brok.,maso musím šlehat,ale nechávám tam hrudky..a banan musí mít uplně najemno,páč jinak jí to děsně nadavuje.Jinak já cestuju buď s termoskou,kde to mám teplý,ale je to zbytečně velký,tak si dám do lahvičky potřebné množství převařené vody a nechám si to kdekoli jen ohřát,ale nestrkám do mikrovlnky avent lahvičku,páč se bojím že to nepřežije,nechám to vždycky u nich přelít do hrnku a v tom ať to ohřejou..a pak už jen nasypu UM.Já mám ten avent dávkovač se třema komůrkama..
26. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
Jé Mer, tak to jsem ráda :pensive: :grinning:

No, ona dr. sice zkušenosti má, to určitě jo, přeci jen na to má věk a někdy jsou dr. i méně přizpůsobivý situaci a nevědí, jak se třeba mamka s jejími radami trápí.
Vidíš, šmakoval ji jogurt, tak ji ho dávej a určo bys mohla zkusit normální mlíko (myslím UM), to je sladší než to HA a uvidíš, jak bude spokojená.
Mám doma termoobal na lahev, můžu zapůjčit:slight_smile:
26. kvě 2008 ve 21:13  • Odpověz
já mám taky termoobal na láhev, ale jak mám vozit MM když má být v lednici? Termoobal je jen na teplý, ne?
26. kvě 2008 ve 21:27  • Odpověz
autor
I na studený, sice drží teplotu cca 3hod. ale na cestu to stačí:slight_smile:
26. kvě 2008 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.