• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojky, tak v diskuze ohledně UM moc neporadím, budeme asi jako cvaldovi :slight_smile:, i když zatím si občas dá říct a na veřejnosti mě nesvlíkala, spíš když se nudí a je u nás někdo nebo jsme u babi a dědy - to si připadá jako doma.

Mně mudra v 7 měs. kontrole řekla, že na co bych jí dávala jogurt, když kojím, a že jogurt začít dávat až přestanu kojit. Takže my dáváme jogurt myslím od 8. měsíce - Choceňský - moc jí chutná, vždycky ho zdlábne celý a párkrát jsem ji zkoušela ochucený nebo pribináček, tak to úspěšně nechce a nejraději má čistý neochucený :wink: . Jednou se mnou mlsala citronovou activii, to jo, to by šlo :grinning: . No, takže asi tak .... konečný rozhodnutí je na Tobě Mer, protože ty jsi už víc jak třičtvrtě roku mamka! :dizzy_face:
26. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz
mer, a co odstříkat na místě a dát jí to? :confused: :sweat_smile:
26. kvě 2008 ve 22:07  • Odpověz
Sršni, to je taky řešení, budu si s sebou muset vzít odsávačku, ale trvá to snad půl hodiny, než něco odstříkám :slight_smile:
26. kvě 2008 ve 22:13  • Odpověz
nebo to dát do termosky, ale MM, to je divný, ne? :unamused:
26. kvě 2008 ve 22:16  • Odpověz
Normálka si to odstříkej než vyrazíte a vraž to do toho termoobalu a pak si to nech někde ve vodní lázni ohřát..i když popravdě termoobal je na h....dala jsem do něj úplně vroucí vodu na UM,ještě mi v té lahvičce bublala a za 2 hodiny,když jsem šla ředit mlíčko,tak byla voda tak vlažná že to malá ani moc nechtěla pít.
Jinak poppy žlutá je moc veselá barvička takže myslím good volba :wink:
26. kvě 2008 ve 22:36  • Odpověz
Dobré ráno Milušky!
Tak moje zlatá malá se probudila samozřejmě jen jednou, jak jinak taky, však už je velká :grinning: no a pak vesele chrupala do půl deváté! Takže to je odměna za ty strasti okolo zoubků.Asi.
To jsem zvědavá Mer, jak zvládnete tu štreku do Prahy, venku je už teď pořádný teplo! Za chvíli razíme ven, ale já nemám žádný letní věci, tak nevím, asi se budu smažit v riflinách... :frowning2: :confused: Musím si něco pořídit, něajký šaty, sukně, kraťasy...
Tak hezký den!!!
27. kvě 2008 v 09:02  • Odpověz
Bubbly, to mi povídej, já teď prohrabala skříň, mám milion krásných věcí na léto, ale prostě všechno mi je úplně malý a už mi to asi nikdy nebude, ach jo, takže si na sebe zase nasadím nějaký pytel a budu se v tom vedru pařit.Musím shodit min. 6 kg, ale fakt nevím jak, nějak to nejde :frowning2: :unamused:
27. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz
autor
Hezký den, tak my jsme proběhly město, ještě něco pokoupily a už vařím oběma obídek a po O vyrazíme směr TU, taky doufám, že to vedro nebude v autě tak šílený.
27. kvě 2008 v 10:59  • Odpověz
Peknej slunickovej a horkej den! koukam, ze Mer stale valci. No nas Mudr. Kdyz se me furt ptal jestli koji a ja teda jeste kojila, tak uz mi asi od toho 10.mesice rikal, ze kdyz nebude chtit UM tak zadny dramo. Nahradit to mlecnyma vyrobkama. Proste asi nechce. Nenutila bych ji. Sem tam trochu zkusit a treba namichat do jidla. Nejak to mleko do ni tajne supnout. Mam doma sunar. Ani flasku nechce videt. Koza je koza a kdyz neni koza, tak UM ani nahodou. Tak jedeme v bilejch jogurtech a tvarohu a mlecne kasi. Nevim, co ti mam poradit. Je to proste na tobe. Jo a vlastne Hami mlicko jsem do ni nejak tak nalejvala z klasickyho hrnku, ale vic jak 60nechtela.

Dali byste tak za 14dni nejakej srazik. Zatim tajne planuju navstevu u vas. Ale nevi to jeste ani muj muzik :sweat_smile:
27. kvě 2008 ve 12:07  • Odpověz
srazík by byl Seymi fajn,myslím ,že něco vymyslíme :wink:
27. kvě 2008 ve 14:57  • Odpověz
u nás cisternička taky na prvním mísě,jsem ráda,že se aspon trochu z aventu napije :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 14:58  • Odpověz
Tak jsme byly celý den na zahrádce, B. ťapkala bosky po trávě a byla z toho celá paf, že to šimrá. :slight_smile: Ale byla nadmíru spokojená. Oběd i sváču si dala v trávě, a teď si dává odpolední dvacetiminutovku :grinning:

Seymi, myslím že holky plánují nějak ten narozeninový mejdan, jen nevím kdy přesně. A mmch samozřejmě nabízíme prostory, jak jsem se u domlouvali. :wink:
27. kvě 2008 v 16:26  • Odpověz
tak my se právě vrátili z Prahy, bylo to úúúúúmorný. V. měla ráno akorát trochu MM, teď snědla trochu kaše z UM, ale jinak za celý den nic mlíčnýho, zítra uvidím, asi začnu fakt ty jogurty. :unamused:
27. kvě 2008 ve 21:46  • Odpověz
jasně Mer zkus to a uvidíš,activií nic nezkazíš.. :wink:
27. kvě 2008 ve 22:10  • Odpověz
27. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz
když mluvíte o těch narozkách, oslavenci mají možnost vyjádřit se, čím bychom jim udělaly největší radost (samořejmě kromě naší přítomnosti :slight_smile:)
dnes u nás byla babi a mrňka po dlouhé době spinkala dopoledne 50 minut a navečer 30 (a to ji ještě vzbudilo mormoní mládě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), jinak spí slabou půlhodinku během dne.
Zítra budeme trochu out, ráno nám budou dělat stoupačky, tak zatím papa! Dobrou!
27. kvě 2008 ve 22:32  • Odpověz
No nekecejte, ze kdyz prijdu popoledni, tak pisu prvni dnesni pisani? :confused:
28. kvě 2008 ve 12:32  • Odpověz
My byly dnes 2x venku, mám antibiotika, mám v krku Streptokoka.
Holky, nemáte někdo elektrickou odsávačku mlíka na půjčení? V. mi pije odstříkaný mlíko a s tou pákovou se to fakt nedá a novou se mi taky kupovat nechce :unamused:
28. kvě 2008 v 16:20  • Odpověz
Mer ja mam pakovou a je nasmlouvana na pujceni za 14dni.Tak ode me nic. Snad se ti postesti u holek.

Jsem nechala behat Adi v kalhotkach bez pliny. Uz me bylo jasny, ze se neco bude dit a tak mi Adi pekne ukazovala nocnik a ze jako tlaci. Pak si cvrkla, kdyz si cetla, tak sly gatky dolu. Ona ale tlaci dala a hups, hovinko je na zemi :sweat_smile: no nic, dam ji na nocnik a jdu preprat kalhotky, hlida manza. Prijdu. On telefonuje, Adi beha po pokoji, hovinko miniaturni v nocniku a vetrsi rozpatlany po noze a po koberci. A manza? Rekl, ze si sundal brejle a ze si nevsiml, ze se neco deje. No tak jsem to nadeleni smradlavy uklidila a vyslala je ven na zahradku. At si ji uzije.

Tak hezkej zbytek dne! :sunglasses:
28. kvě 2008 v 17:05  • Odpověz
cauvec, my se navrátily z azylu a koukám, že nám toho tady moc neuteklo :wink: seymi, hezký zážitky :dizzy_face:
28. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
Kua, se na to vykašlu, píšu příspěvek jak ďas a ono mi to vypadlo :angry:

tak příště, zkusím to za chvilku, jestli se sem ještě dostanu :unamused:
28. kvě 2008 ve 20:28  • Odpověz
Achojky,tak jsem byla juknout v Kiku,dostali zboží a maj i větší velikosti..to jako na moji maličkost :grinning: a maj dost slevy snad na všechno..takže vlítla jsem hnedka do nadměrnejch,vzala různý kraťáky a šla zkoušet,po chvili jsem šla pro menší,pak ještě jednou,pak ještě jednou a to už jsem zjistila že potřebnou velikost v nadměrkách nenajdu,takže jsem si našla svoji velikost v normálním regálu a začala znova od začátku...no vyzkoušela jsem asi 12-tery kraťasy,hrůza.Málem jsem si koupila dvoje,ale ty jedny byly fakt hooodně akorát,sice by mě to aspoň donutilo do nich zhubnout,ale.....tak jsem vzala ten druhej střih a padly mi jak ulitý :wink: ...jo a měly tam fakt úžasný kalhotky s puntíkama,už jsem si je chtěla koupit,balíček byl po 2 ks,ale ty druhý už puntíky neměly,takže nic :angry: ..no celkově to shrnu nechala jsem tam přes litr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..poppy dostalas smsku že tam maj ty polštářky??
28. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz
autor
Frogy, dostala a taky jsem tam chtěla jet, ale MM dorazil domů až o půl osmý a to už se mi nikam nechtělo. Že mě poradíš, kde je v HK gynekologie lůžková část, vím jen, kde je v areálu Kardio a Kardio Aro, ale na gyn. mám kamarádku a chci se tam zastavit. Jo a ještě vím, kde je kantýna:slight_smile: :slight_smile: Žrádlo, no...:slight_smile:

Tak to byl teda mega uspěch - nákup:slight_smile: Já si tam na sebe ještě nikdy krom podprsenky nic nekoupila, prostě v tom maxi množství neumím hledat, ach jo. Taky bych chtěla mít takovou radost:slight_smile: Asi vyrazím v pátek:slight_smile:
28. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz
Já mám taky pákovou odsávačku a je to děs :frowning2:
Právě jsem se vrátila z hospůdky, byla i Bubbly starší a jdu chrupat, tak čus bus :grinning:
28. kvě 2008 ve 22:56  • Odpověz
Hele gynda je hnedka u té staré pěší brány a vchody jsou popsaný,popř. se tam optáš...jak dlouho jsi tam nebyla??Kantýna už tam není,je tam uplná pasáž :wink: ..
Těch polštářků tam měly dost,neboj,nevykoupěj ti je :wink:
28. kvě 2008 ve 22:57  • Odpověz
autor
No naposled v září 06 :sweat_smile: Takže rok a půl a takový změny??? TAk to snad najdu, těším se na ni a nerada bych tam bloudila, čeká dvojany a má hodně rizik těhu, tak tam leží a čeká do porodu, je ve 30tt.
Takže když nechám auto u vjezdu z levé strany, tak to najdu, ne? Doufám :sweat_smile: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:

Teda Mer, takhle si pařit, se máš, u nás drží basu MM:slight_smile: Taky šel do hospůdky:slight_smile:
28. kvě 2008 ve 23:01  • Odpověz
autor
Koukaly jste na Novu o té justici??? Masakr, co?
28. kvě 2008 ve 23:02  • Odpověz
autor
Jo, Seymi, tak to jsi měla veselo, hi hi:slight_smile: Manža šikula si sundal brýle, aby to ee neviděl, co? :grinning: :grinning: :grinning:
Mě se včera stalo něco podobnýho...:

Tak jsme včera po poledni v tom šíleným vedru vyrazily k babi do Tu, nejdříve jsme byly v časovým sklusu, když si Poppyška rozmyslela, že bude chrupat, no, ale v poho bysme to zvládly, kdybych na to trochu dupla a jela svižněji, ale...
Bylo vedro, tak jsem Poppyšku nastrojila do plátěných šatiček, aby to bylo vzdušný a lehký. Dostala napít než jsme vyjely a byla najedená, přebalená a spokojená, i když bylo fakt vedro. Tak si tak jedem, zpíváme si písničky a říkám ji, za chvilku zastavím, napijem se a pojedem dál, tak na půli cesty, jo???? Odpověď byla ne ne ne, umí to totiž tak dokonale, že říká skoro na vše ne ne ne. No nicméně jsem ve Rtyni na pumpě zastavila abych ji napojila a zkontrolovala jak se má tam vzadu. ŠOK, to je slabý slovo, co jsem měla!!!! Poppynka byla tak po.raná, že se to nedá popsat, šaty, nohy, ponožky, botičky, sedačka, pásy, ručičky a následně i tvářičky...ale byla spokojená...tak jsem si říkala, buď pojedem a stihnem babičku ještě v práci, nebo ji celou umeju, včetně sedačky a budem mít spoždění min o půl hodiny. No, neodolala jsem a dala se do mytí, převlíkání a čištění, nekecám, bylo to jako ve zlým snu...všechno od sra.ek, včetně mě :sweat_smile: Zvládly jsme to, protože jsme šikuly a vyrazly jsme dál, sice jsme dojely fakt o půl hodiny později, ale v čistotě.
Něco mě říkalo, ať vezmu náhradní oblečení a vyplatilo se. Kdyby jel tatka, tak je to lepší, ale poradily jsme si samy. Nekecám, do smíchu mi fakt nebylo :pensive: Teď už však jo :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2008 ve 23:20  • Odpověz
autor
A jdu chrupat, tak dobrou noc všem a pa pa
28. kvě 2008 ve 23:23  • Odpověz
Teda Poppy, tak to je maso, tohle mě udělat do nový sedačky, tak.... No což, jsou to děti, že :grinning: :grinning: :grinning:
V. říká teď taky na všechno ne, ne, ne,
:grinning:
28. kvě 2008 ve 23:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.