• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Dobré ráno!
V hospůdce včera dobrý, jen škoda že jsem byla odvolána :frowning2: Ale B. bulela až do jedný, asi bříško, nevím teda z čeho,ale noc nic moc....
Teda ty vaše kakánkový příběhy jsou fakt hustý!!!! Jak říká Mer, udělat mi tohle B. do nový sedačky tak mě asi klepne! :grinning: Pořád ji čistím od všech drobečku a slintanců (jako tu sedačku) aby byla pořád taková pěkná a pak toto...
29. kvě 2008 v 08:26  • Odpověz
podle toho poppy kterou bránou pojedeš...jestli necháš auto přes nemocnicí a pujdeš to starou pěší,tak je to hnedka za branou vlevo a jestli pojedeš autíkem tou novou branou,tak je přes celý areál,ale máš pusinu pěkně proříznutou,tak ty se určo neztratíš :grinning:
29. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz
ahojky,popy pevný nervy při hledání místa ve FN :grinning: MY BYLI VČERA DOP. V HYPERCE NA NÁKUPU,odpo.s Míšou v outdorový prodejně na běloveský pro sandále,pak prochajda a hned bylo 18 :confused: popy vy teda máte zážitky jak to prosím tě dítě připoutaný v sedačce pořídí,ona je hadí žena ne? :grinning:
29. kvě 2008 v 10:15  • Odpověz
my zítra razíme plavčit ,jde někdo?
29. kvě 2008 v 10:16  • Odpověz
před chvílí jsme dorazili s Kauflu a cvalík hned po mlíčku usnul :wink:
29. kvě 2008 v 10:19  • Odpověz
ahojky, chci se zeptat mer, přišel Ti už košík pod zappa? Mně přišla taková divná hadra, ani tu reflexní proužku nemá, za 260 teda ne! Jsem jí odepsala, tak uvidím. Jak vy?
29. kvě 2008 ve 12:23  • Odpověz
tak jsem Vás dočetla, jak se Vám to povedlo Poppy? Co měla za plínu?To bylo špatně nasazená?
My zítra ´plavčitnejdeme, máme už něcomísto toho a rýma pořád trvá :frowning2: nevíte kde ted mají nejlevnější pampersky?
29. kvě 2008 ve 12:59  • Odpověz
ahoj SRSNI,my máme pampers z akce ještě v zásobě,tak nevím,ale nikde jsem v letáku ted zrovna akci neviděla :frowning2: malá chrupala tři hodiny,ted takhle dopo zase chrupe ,takže nechodíme už odpo. :wink: hezký den všem,jdu zatím dáblíkem :grinning:
29. kvě 2008 ve 13:15  • Odpověz
sršni pampers maj tedka ode dneska v akci v liedlu,jsou to ty active baby jumbo packy za 295,-
29. kvě 2008 ve 13:20  • Odpověz
tak my od včera chodíme za židličkou tlačí si ji před sebou a jde,naráží teda do nábytku ,ale má z toho děsnou radost,ale jakou rychlostí,zatím chodila jen podél nábytku :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 13:26  • Odpověz
leni vidíš to ani nevím,jdete dnes s Ančí ven?
29. kvě 2008 ve 13:27  • Odpověz
za židličkou myšleno tou její jídelní na kolečkách :grinning:
29. kvě 2008 ve 13:28  • Odpověz
frogisku, diky moc, letím tam pro ně :wink:
29. kvě 2008 ve 13:28  • Odpověz
jo jdeme,ale nevím jak to zas vyjde,snad kolem 15.30..a v kolik vy?tedka tady řvu...četla jsem na diskuzi matka,otec,rodina příběh jak jedné mamce žemřelo dítko..je tam odkaz na nějaké stránky kde je ten příběh popsán..
29. kvě 2008 ve 13:44  • Odpověz
my taky kolem 15 tak ,kdyžtak písni až budeš vyrážet
29. kvě 2008 ve 13:59  • Odpověz
leni ,tak my změna,tatí pojede s velkejma na chalupu,potřebuje si tam vzít nářadí,tak si vezmou malou a já si udělám nějakou práci doma,ale tak zítra bychom šli kluci mají trénink :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 14:26  • Odpověz
Jo jasně já vezmi sebou vyvětrat taťuldu :grinning: ...zítra ti dám vědět,budu mít návštěvu tak uvidíme ju.
29. kvě 2008 v 15:07  • Odpověz
frogísku my máme zítra plavčo ,tak uvidím ,jak na tom bude dáma odpo se spaním
29. kvě 2008 v 15:58  • Odpověz
autor
Dobrý den, celý den:slight_smile:

Tak nejdříve vysvětlím, jak se mohla stát ta kakánková příhoda - nehoda. Došlo mi to až večer, že Poppyška k dopolední svačince posvačila borůvkový jogurt Hollandia a k obědu jsem ji uvařila zeleninku s masíkem a aby neměla brzy hlad, tak jsem ji je udělala s ovesnými vločkami, takže kombinace po který by se pos.al snad každej malej prcek:slight_smile: Njn, aspoň se pročistila:slight_smile: Plínky máme Huggiesky Premium a nasazená byla ok, protže kontroluju gumičky - kdyby náhodou:slight_smile: Prostě to bylo řidkéééé:slight_smile:

Tak u FN hledat místo bylo nad moje síly, takže jsem se projela a když už jsem byla smířená s tím, že si to projedu ještě jednou a jela jsem rychlostí tak 5km/h, tak mě pustili dva hoši, Poppyška stejně chrupala a tak mi to bylo jedno, jen jsem byla domluvená s kámoškou. Cesta byla fajnová, tam se jelo super a zpátky ještě víc, docela nebyl provoz - jezdím přes NMnM a od Futura jsem to zvládla za 30min:slight_smile: A to ještě frézují silnici na NMnM, takže tam byl stížený provoz:(

A Poppyška se nepos.ala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

A kámošku jsem našla, šla jsem bránou mezi novou a starou:slight_smile: jen takovými vrátky a šla jsem kolem tý "kantýny", ono to totiž je Frogy občerstvení a já to měla za kantýnu, tak jsem docela čučela, že to tam stojí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 v 16:27  • Odpověz
jj popy tak takový pročištění není k zahození :grinning: popyška je prostě kádr kakánkovej :grinning: u FN to je fakt masakr,tou brankou kolem občerstvení projít je fakt dobrý i na dětskou kliniku je to blíž,když na té straně zaparkuješ ,tak to je klika :wink: na gyndě jsem byla v přízemí na amniocentéze,o tom frézování za provozu mi povídej ,docela blázni co ?
29. kvě 2008 v 16:38  • Odpověz
tatí drandí s malou,páč velký sním odmítli jet na chalupu,tak si tam nářadí vezme až v sobotu,to nám přijede elektrikář dodělat elektriku,už máme doštukované stěny ,tak muže dát vypínače,zásuvky ,jističe a mužem jít vybírat kuch,linku,už se těším až to bude ,ted to tam máme takový spartanský :grinning:
29. kvě 2008 v 16:42  • Odpověz
tak letím dodělat véču ,než se mi dračice a demoliční četa zároven :grinning: vrátí
29. kvě 2008 v 16:43  • Odpověz
Ahoj!
Tak dopolko jsme byly s Meredithovýma holkama v MC v Jiráskově. Docela dobrý, jen kdyby si Mer vzala boty který ji chudinku netlačí. :frowning2:
V neděli je v Jiráskově Dětský den, v parku, tak se tam asi půjdem kouknout. :wink:
29. kvě 2008 v 16:43  • Odpověz
jo popy jdete plavčit?
29. kvě 2008 v 16:44  • Odpověz
ahoj holky bublinkový ,jdete plavat?
29. kvě 2008 v 16:46  • Odpověz
autor
No to teda, hlavně tam měli těžkou techniku a museli couvat, protože jel autobus, pouštěj to jedním směrem, tak celkem kolona a nevím proč, ale měla jsem pocit, že mi to na tom rozdělaným "koberci" klouže:/

Poppyška tu asi z Polankovskej vede, co se týče pokakánků:slight_smile:

Měla jsem prostě štěstí, ale řeknu ti, tam teda bylo nasekáno, no však nemusím povídat, co?, když jste tam byli taky tenhle týden. No a ta klinika je přesně tam, jak psala Frogy a jak jsi byla na amino. Kámoška leží hned v prvním patře, na gynekologii a co mě zarazilo a byla jsem paf, tak tam mezi těhulema byli i maminky s mimiskama, mají nadstav a nemají místo, je tam dost narváno. Když prej viděj, že mamina nespolupracuje - jakože neleží, nedodržuje režim atd., tak ji na revers pustí domů, i když je to celkem vážný. Prostě masakr, co jsem tam měla možnost potkat se s personálem, tak děs, taková neochota, pak se dohadovali sestra se staniční, že nemůžu na pokoj s Poppyškou a pak zas že jo, tak nakonec jsme teda na pokoji byli, ale řeknu vám, není nad domácí prostředí Polanky, jak na gyn. , tak na porodnici:slight_smile: Jinak prostředí a pokoje zařízený fakt suprově:slight_smile:
29. kvě 2008 v 16:48  • Odpověz
no to víš ,velká nemocnice velkoměsto jiný poměry :unamused:
29. kvě 2008 v 16:52  • Odpověz
na tý amnio to bylo dobrý i přístup,dělal mi to mladej Kestřa :slight_smile:
29. kvě 2008 v 16:52  • Odpověz
už musím fakt letět mějte se a kdyžtak zítra na plavču :wink:
29. kvě 2008 v 16:53  • Odpověz
Cvadi my asi zítra plavčit nejdem. snad příští týden.
29. kvě 2008 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.