• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jo děvčátka ta akce hory v březnu je blbost,protože jsou ještě jarničky ,budou mít všude ještě vyšponovaný ceny,Náchodsko má jarničky od3.3
6. únor 2008 v 10:13  • Odpověz
Ahojte Berunky, tak včera se mi to zase najednou kouso :rolling_eyes: ale koukám že jste už moc nebrblali :dizzy_face:

s malou dádinkou jsme noc přežili celkem OK, papala 2x

ven dneska vážně jako nejdu, fůůj. Navíc tu je bugr jako blázen a tak si tu musím poklidit, co kdyby náhodou někdo přišel ...
6. únor 2008 v 10:19  • Odpověz
Ahojky.Venku je teda fakt šeredně,psa by nevyhnal..
Já ty tesco pleny taky používám a páč vím že se to už xkrát stalo,tak každou než jí Andě dám na prcku pečlivě zkontroluju,nestojím o to mít podrápanou žabičku..malá od rána prudí,hysťáky jako blázen..podařilo se mi jí na chvili uspat,tak uvidíme až se vzbudí..
6. únor 2008 v 10:31  • Odpověz
Tak si tady tak prohlížím různá fotoalbíčka,jsem hrozně zvědavá :slight_smile:..holky taky jste si některá dělala třeba 8 testíku za sebou?? :confused:
6. únor 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
Frog, né, teď jsem na to taky koukala :confused: Právě jsem si říkala, že to musí být fakt mánie. Já si udělala jeden, fakt. A druhej den běžela k dr. a odtamtud jsem si přinesla fotečku. No a ten jeden mám už nalepenej u Poppynky v knížce Mých prvních pět let.
6. únor 2008 v 10:38  • Odpověz
my též nejdem ven, jako počasí si dělá blázny, nachystám kočár, že po O vyrazíme a než dojdu domů zas leje :angry: Adu vytuhla ale myslím, že za chvíli bude vstávat.Já dělala dva jeden my vyšel 1,5 čárky a drhej den ráno 2 :slight_smile: Já taky prohlížím všechna albíčka :wink:
6. únor 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
Ty, Doroto, co se stalo včera na vlakovým přejezdu u Kaufu??? Prej tam někdo hupsnul, je to pravda??? :confused:
6. únor 2008 v 10:46  • Odpověz
já si udělala při pokusech o těhu moooře testů, ale ne víc než 1 za jeden den :grinning: při prvním pozitivním jsem dělala cca 4 ale v průběhu cca týdne, chtěla jsem totiž vidět ty pořádný dálnice
6. únor 2008 v 10:47  • Odpověz
To nevím, pan Máchal měl krátkou službu :wink: Nic neříkal :confused:
6. únor 2008 v 10:48  • Odpověz
6. únor 2008 v 10:49  • Odpověz
autor
Hm, to bylo večer :confused: Prej??? :confused: :confused: :confused:
6. únor 2008 v 10:50  • Odpověz
Aha tak to už byl doma, no to bude mít radost :angry:
6. únor 2008 v 10:52  • Odpověz
Já na něj dneska skočím a zeptám se ho, teď bude tři dny v práci :cry: :cry:
Chlap, ženská? Nevíš?
autor
No jestli to není kec, tak jen pro info, to víš, já jsem taky FBI a zvědavka k tomu :sweat_smile:
6. únor 2008 v 10:53  • Odpověz
Tý jo, to jsou věci. Skočit pod vlak. Brrr.
Bublinka tady válí sudy. Dlaa jsem ji na deku na zem, šla jsem věšet prádlo, přijdu a ona dva metry od deky na bříšku. Umí se už normálně fakt válet-záda-břísko-záda-bříško...a takhle se sune za hračkou... ach jo... :grinning:
6. únor 2008 v 10:56  • Odpověz
no je to šikulka bubli :dizzy_face: to mi se s těží otočíme na pupík, pořád jen přemýšlí jak si sednout a zvedá se, nic jinýho ji nezajímá, samozřejmě že vejskáme na celé kolo a snažíme se brblat
6. únor 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
Bubbly, gratulujem Bublince k půl ročním narozeninkám a posíláme hubanka :grinning:
6. únor 2008 v 11:11  • Odpověz
a poprosím zase o návštěvu mojeho městečka http://machov-cz.myminicity.com/ :wink: PROSÍM :wink:
6. únor 2008 v 11:12  • Odpověz
Vše nej k půlročninám, teda velká holka :wink: Dádinko navštívíme neboj, už jsme se to naučily, mám to v záložkách :grinning: :grinning:
6. únor 2008 v 11:15  • Odpověz
Andulka spí :confused: natáhla si plínu přes hlavu a hodinu už ho bere, taky co jinýho počasí naprd :confounded: :sweat_smile:
6. únor 2008 v 11:16  • Odpověz
autor
se máte, že nemusíte ven, já musím se psem... :sweat_smile:
6. únor 2008 v 11:18  • Odpověz
jůů malá bublinka má půl roku, tak to moc moc gratulujeme

dorotko, no supééér, jsi hoooodná :dizzy_face:

no Dianka tu chvíli psala tatínkovi a teď hačá v sedátku a krmí se plínkou a povídá hrošíkovi
6. únor 2008 v 11:19  • Odpověz
Já bych měla taky, ale ona teda moc venku nechce bejt, když je takhle, vyčurá a domů :confused: Andulka mluvila ráno s babičkou telefonem dělala hehehe :grinning: myslím Andulka ne babička :grinning:
6. únor 2008 v 11:20  • Odpověz
gratulujeme b.k pul roku,my máme pul narozky v sobotu :wink:
6. únor 2008 v 11:22  • Odpověz
doktorka dnes byla vedle s cvalíka píchla ji injekci a ona si strčila nohu do pusy a ještě u toho stihla kecat a prskat :grinning: ,nohy ponožky punčocháče má v puse pořád asi ji tam přivážu igelitáky
6. únor 2008 v 11:24  • Odpověz
náš pes ,když prší ,tak se jen vyčurá ,nejlíp někde pod střechou a šup domu posera :grinning: se mu teda nedivím :wink:
6. únor 2008 v 11:26  • Odpověz
jo bublinky už se taky otáčíme oblečený,už tu svojí těžkou prdelku taky přehodí :grinning: protože si ted odhazuje hračky kdoví kam ,tak se na ně musí dostat :grinning:
6. únor 2008 v 11:28  • Odpověz
no a když se potřebuje dostat na psa,když leží blízko ní ,tak jí ani nevadí ,že je ráno víc ustrojená ,než zatopím a už je na břichu a jde po něm :grinning: ,musím ji ted ,ale dávat do té ohrádky ,když u ní nejsem a něco dělám ,bojím se ,aby ho nezatáhla moc a on po ní nevyjel :confused:
6. únor 2008 v 11:32  • Odpověz
nazdárek tety..teda já se picnu..nejradši mám takzvanou na hovno práci..vyčištěný okna jsou pocákaný nějakým deštěm či co..no já vím,že pak s princeznou na to budu házet bobek,ale teď to snad půjdu setřít :confounded: :angry: jinak jsem se nadechla a zavolala kamarádce,že bych ráda návštěvu zrušila z důvodu netrhnoucích se dveří u našeho bytu a ona kupodivu reagovala úplně skvěle. Hned si našla náhradní program :grinning: mamina mě taky hlídá a nejlepší je ségra,která se mi sem chce nastěhovat jak se blíží termín,když je manžel přes týden,někdy aj 14dní pa v práci..prý bude mít pohotovost :slight_smile: už se těším,jak bude zmatkovat ještě víc než já.
Teda poppyku, ty plínky jsou mazec. Dobrá cena,ale těch pokladů,co v nich maminky nacházejí!!!!! to je na pováženou,viď?
6. únor 2008 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.