• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jsme se vrátily v z venku, potkaly jsem sarahfrompolankovy holky :wink:
29. kvě 2008 v 17:13  • Odpověz
Achooj,taky jsme byli venku s panem frogískem,dala jsem si 3 pivka a můžu říct,že je vymalováno :grinning: ..Anča zas řádila,tak jsem jí musela dát napít,no co ta dělala,pak se mi furt sápala po pulitru,hrůza :grinning: ..prostě má základy od rodičů :wink: ..poppy jsem ráda žes to našla,mě se po FN tak strašně stýská,hnedka bych šla aspoň na víkend do práce,chtěla bych zažít pořádnej chaos,zmatek...prostě klasickej pracovni den na naší JIPce..
29. kvě 2008 v 19:35  • Odpověz
autor
My na plavčo zítra nedorazíme, má být hezky a tak se mi moc nechce:/

Frogy, takhle paříš??? Ježíš, já bych taky chtěla!!!!!! Jj, věřím že se ti stýská po práci, to mě taky, ačkoliv tam byl stres jak sviňa, ale teď mi to chybí, aspoň na chvilku, tak týden, dva, tři, ale víc nee a jen tak bez zodpovědnosti s plným nasazením:slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz
autor
A jak se mají holky Sarahfrompolankovy???
29. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz
Taky jsme je dneska potkaly,ale šupajdily hamkat,takže ani nevím...
29. kvě 2008 ve 21:03  • Odpověz
ahojda holkyyy, máme se dobře..říkala jsem si,že sem juknu a zrovna jdete po nás :wink: jsme v pohodě,až na vyrážku..nevím,co jsem sežrala,ale malá se osypala a bylo to horší a horší..včera do rána měla na tváři mokvavý flek a i z ucha ji cosi teklo,byla jsem z toho hotová. mazali jsme k dr a ta nám poradila heřmánek,že nám to vysuší a pak kapičky na zklidnění ..asi oblbující.prý po nich bude Sára víc unavená..ale ona se drží. Nevidím nějaký rozdíl. Jinak den startujeme až tak kolem poledne. Chrápeme každý den tak do půl 11, držím s malou basu..tatínek je v práci,tak mi to neva..dny bez něj nám rychleji utíkají. V so nás přivítali do Náchoda..to byla kultuuura. Karafiát letěl do koše..blleee, nesnáším je..a říkanky budeme říkat určitě :wink: a zpívat..no to musíme taky :grinning: tak to jsme my..jinak pohodička. a co je tady novýho?
29. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz
jo a jinak teda kontrola ve třech měsících... máme 6,2kg a 62,5 cm ...tyyyjo,to to letí :wink:
29. kvě 2008 ve 21:29  • Odpověz
Sršni, košík na Zappa mě přišel asi před 14 dny, je to taková slabá hadra a reflexní proužku má, není to nic moc, ale na nějaký ty lehký věci to poslouží, mám k tomu i takovou malou tašku na řidítka. Teda ten Zapp vypadá líp bez košíku, ale co se dá dělat. Ty si ho tam nepřiděláš? Nebo ho vrátíš?

Holky, co je s Daadinkama?????????
29. kvě 2008 ve 21:37  • Odpověz
Sarah krásný fotečky,hlavně ta v té pěně :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 21:54  • Odpověz
no ty jsi rychlík, Frogii, já teď byla u albíčka Mer..ty profi fotky jsou nádherný!!!
29. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz
autor
Jj, souhlas, krásný fotos, taky jsem zkoukla a taky doplnila abum:slight_smile: Krásný míry :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 ve 22:00  • Odpověz
autor
Jo Sarah, co naušničky?
29. kvě 2008 ve 22:02  • Odpověz
zatím jsou v oblíbených :wink: tatínkovi se taky moc líbily. půjdeme do nich :wink:
29. kvě 2008 ve 22:04  • Odpověz
autor
TAk to je super :dizzy_face:
29. kvě 2008 ve 22:05  • Odpověz
Holky, zítra jedu odpoledne do Na, kdo půjdete ven?
29. kvě 2008 ve 22:13  • Odpověz
autor
Dobré ranko,
Mer, já budu kolem 16hod u T. v obchodě, jede na poštu, tak budu zastupovat:slight_smile: Když budeš v Pol. tak se stav:slight_smile: :slight_smile:
Vypadá to, že bude opět pařáček:slight_smile:
30. kvě 2008 v 06:53  • Odpověz
dobré ránko,tak my dnes frčíme do bazénu,už se těším a hlavně asi naše kachnička,Mer my máme plavčo,tak nevím jak odpoledne budeme chrupat,malá mi ted nejlíp spí v postýlce a v tom vedru je lepší ,když se vychrupe doma a pak teprve razíme,dnes se nám to právě kvuli plavání posune.My dnes vstávali v 6.30 :confused: a to už týden vstávala o hodinku dýl :frowning2:
30. kvě 2008 v 06:54  • Odpověz
Dobré ráno! Ta moje pelešnice se teprve před chvilinkou prokulila v postýlce! V noci jen jedna jedna zastávka na 250mlíčka, jinak jednostryskovka. :wink: :grinning:
30. kvě 2008 v 07:53  • Odpověz
Sarah, užívej spinkání, to bylo krásný. Takhle dlouho si pospat... To už nehrozí. Fotky máte krásný!
30. kvě 2008 v 07:54  • Odpověz
dobré ránko, polanko! My bazének vypouštíme a razíme na výlet :wink: budeme tu až v neděli, tak se tu držte.
mer, košík bych ji nejraději otloukla o hlavu, proužku teda nemá a ještě se mi, potvora, neozvala :angry:
30. kvě 2008 v 08:14  • Odpověz
ok, Poppy, já tam stejně musím, vyměnit botičky, ale ještě nevím v kolik pojedu, tak se tam když tak zastavím.
Mám v Na plno věcí na vyřízení. :slight_smile:
30. kvě 2008 v 08:45  • Odpověz
Ahojík..teda venku se ale udělal pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..já jsem právě prckoi udělala papání na 2 dny a už k plotně nejdu,to budu radši jíst studený,než stát u sporáku :grinning: ..tatí nám jede odpolko na víkend do Polska,tak tady budeme sami :frowning2: ..
30. kvě 2008 v 08:50  • Odpověz
tak tatí razil s malou na spinkání do alejí ,aby se před plavčem vyspala,já mu za odměnu nachystám oběd a pak razíme na bazén,krásnej sluníčkovej den :wink:
30. kvě 2008 v 09:05  • Odpověz
odpo.ještě netuším jak to bude,ale vy stejně budete chtít asi užít frogísku tatku ,než odjede ne?Tak ,kdyžtak budeme kolem 16 na hale,kdyžbyste šli okolo.pá
30. kvě 2008 v 09:08  • Odpověz
Dobrý den celý den, zítra jedem do Polanky, ale jen na šup lup skok, jinak viděla jsem v úterý odpoledne babičku Sarahpolankovou s kočíkom na Kam. kolem 13-14h :wink:
30. kvě 2008 v 11:23  • Odpověz
K narozeninkám poppynky a dorot ml. 7.6 nemůžem a 28.6 též ne to jsou datumy kdy nee :wink:
30. kvě 2008 v 11:23  • Odpověz
Sršni, tak chceš ten koš vrátit? Já teda dnes jedu do Polanky, tak jsem zvědavá co to unese.
Holky, co ty Daadinky? Co je s nima, že tu tak dlouho nebyly?
30. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz
Daadinky jsou nejspíš v poho, psala všem (snad všem :grinning: ) do IP číslo ICQ :wink:
30. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz
autor
Ahojik, mě nepsala a na narozky nemůžem 14.6., ten další týden by se hodil, to je tuším 21???? No to je i taťka náš doma.
Večer se ukážu:slight_smile:
30. kvě 2008 v 15:22  • Odpověz
Ahojky,mě taky nepsala..taky jetli plánujete nar. tak my nemůžeme ani jeden tyden,ten první jsme u rodičů a ten dalsí má oslavu bertík
30. kvě 2008 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.