• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
tak nám teda taky nepsala :unamused:
A proč sem už nechodí?
30. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz
autor
To nevím, ale až bude určo chtít, tak dorazí :sweat_smile:

Frogy, tak kdy můžete? to ani jeden víkend v červnu? Já to musím přizpůsobit MM, aby měl volno, to by asi chtělo:slight_smile:
30. kvě 2008 ve 20:54  • Odpověz
autor
Buď ten 21.červen, nebo až červenec, stejně je Máchalovic A. červencová a my jsme měly být taky, tak nám by to neva:slight_smile:
30. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz
tý jo, utíká to, my už to taky budeme muset pomalu domlouvat.
Teda já jsem dneska tak hotová, že jdu asi spát :sweat_smile:
30. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz
Poppy my v tom červnu fakt nemůžem,ale na nás nekoukej,udělej to jak potřebuješ... :wink: ..
Anča teďka usnula a já si konečně pustím včerejší ordinačku.Tatí máme ve Walimi až do neděle,takže nám je smutno...dneska jsem byla s malou venku a bylo fakt hnusně parno,tak jsem si sedla pod strom na lavičku k jedné starší paní s malým psíkem pudlíkem-nesnáším pudlíky,trpasl. pinče,yorkšíry a podobné zakrsliny,ale to neva,paní byla milá,hezky se s ní povídalo,pak prišla další starší paní a sedla si vedle mě a já si tam připadala jako jedna z nich..povídali jsme si o tom jak nám maj měnit okna,atd...no hotová drbárna :grinning:
30. kvě 2008 ve 21:10  • Odpověz
teda Frog, ty důchodkyně.... :grinning:
Holky, mrkněte do e-mailu, máte tam ode mě zprávu - prý to fakt funguje... :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 21:28  • Odpověz
autor
No, však se dohodnem s Máchalovic rodinkou:slight_smile:

Já jsem dnes taky KO, byly jsme s Poppyškou a Leunkou u Bubblinek už od 9hod ráno až do půl třetí a bylo to fakt suprový. Nafoukly jsme holkám bazén (no nafoukly, Bubbly nafoukla skoro vše a já jen obloučky) a dostaly dva kbelíky vody a míčky a byly naprosto unešený, no a my samožřejmě taky:slight_smile: Hodím foto:slight_smile:
No a pak jsem byla v obchodě u T. do zavíračky, pak jsem ještě potkala holky Sarahfrompolankovy a než jsem došla pro Poppyšku k babičce, tak bylo půl sedmý :sweat_smile: a cestou domů jsem ještě potkala další kámošku s kámoškou a drbaly jsme asi hodinu u podkovy a když bylo osm, tak jsme si řekly, že by bylo asi na čase rozpustit kočárkovej klan a vydaly se dom. No a teď se snaží Poppyška zabrat, nějak ji to nejde, protože sice po cestě usínala, ale po sprše ožila o 106 :sweat_smile:

Frog, takže nejsi sama, kdo dnes kecal a kecal a kecal. Já si tu taky někdy pokecám se sousedkama, když si sednu na lavičku, někdy to jde, některý nejsou tak zapšklý :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 21:30  • Odpověz
my jsem taky nafoukly V. bazén a hrozně se jí to líbilo.
Teď jsem jí byla zkontrolovat a chrupe na bříšku, tak doufám, že se otočí a nebude brečet... :grinning:
Tak já jdu už fakt spát, dobrou noc :pensive:
30. kvě 2008 ve 21:39  • Odpověz
poppy super fotky :grinning:
30. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz
autor
Díky:slight_smile:

Tak Poppyška zabrala až teď :rolling_eyes: Já jsem teda KO, takže jdu do sprchy, s Leuškou na skok ji dát vyčůrat, pověsím prádlo a taky půjdu chrupat :sweat_smile:

Dobrou noc všem a hezký víkend:slight_smile:
30. kvě 2008 ve 22:07  • Odpověz
ahojky,zdravíme a jen nakukujem,bazének u bubli super :wink: ,my budeme kupovat ted na chalupu tampu velkou a malý asi pořídím něco menšího taky na čvachtání,tady v polance máme na zahradě taky jen velkej bazén,ale myslím ,že naší potápce se bude líbit ve velkým,na plavání super,už se potápíme bez signálu až na 2-3 dětičky,z klouzačky po břichu pod vodu a skákání z páky pod vodu bez signálu,bylo to příjemný,voda chladnější,ale v tom vedru se to hodilo :wink: budem chodit do konce června a pak až zas v září,byla po vás schánka ,jestli ještě budete chodit,přesunuly k nám do skupiny z té po nás ,dvě maminy,je jich tam moc,tak to jsou novinky od nás pá a hezký víkend.
31. kvě 2008 v 11:16  • Odpověz
Koupila jsem krém Daylong 40 doporučili mi ho v lékárně,jako nejlepší.Co používáte vy?
31. kvě 2008 v 11:25  • Odpověz
Ahojky..taky jsem ho koupila,ale už to není 40,ale jen 30,píšou to na krabičce..
31. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz
taky mám Daylong, ale jen 30 a je pěkně drahej, nemáte vyzkoušenýho něco levnějšího a účinného? :grinning:
31. kvě 2008 ve 12:15  • Odpověz
však on je už jen 30..na krabičce píšou:původně UV 40..
31. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz
já jsem viděla i 50, myslím..
teda tam je úúúúmornýýý vedro, fuj. :grinning: Ale lepší než hnusně :grinning: :grinning:
31. kvě 2008 v 16:04  • Odpověz
Dobrý den!! Mažeme Daylongem 40 nevystavujem slunci a máme cigáně :grinning: No tak v červenci nemůžem koncem, kolem 24,jinak můžem :wink: Dnes v 10.30 asi byla viděna paní Poppy rodinou máchalovic z vozu u Bílé Růže u hračkárny s malou poppynkou :grinning:
31. kvě 2008 v 16:48  • Odpověz
ahojky ,to je teplíčko,my chalupovali,výletovali,Frog já na krabičce mám normál 40UVBfaktor,ani v návodu jsem se nedočetla,že by to byla 30,prodávají ,20,30,40,50 poslední tak vhodné k moři,40 nejlepší pro děti pohybující se i mimo kočárek a sedící ostatní pro menší kočárkový děti :wink: Mer,ten daylong pro tyhle prtata je asi nejlepší ,nevyplatí se na tom šetřit a vydrží dlouho ,však nemažeš kdoví jaké vrstvy,tak já zas pádím ahojky.........jo,ty červnnový narozky nevím,tatí dělá státnice,jedou na turnaje,takže budu nepojízdná,tak nevím :unamused:
31. kvě 2008 v 18:09  • Odpověz
a tak 30 stačí?
31. kvě 2008 ve 20:47  • Odpověz
Holky, taky Vám prťata v noci cestují po postýlce? Já jak jí teď v tom vedru nedávám do fusaku, tak spí třeba na opačný straně postýlce a třeba v kleče nebo na břiše.... :grinning: a samozřejmě bez peřiny, to bych se ale ulítala, abych jí pořád přikrývala
31. kvě 2008 ve 20:49  • Odpověz
autor
My mažem 30 Microsunem a dnes jsem načala balení Dailongu 40, jj, je to drahý, ale co bysme pro ty mrňky neudělaly, že???
Poppyška taky cestuje, spí i v sedě a pak si lehne na nohy:slight_smile: :slight_smile: Já jsem dala na spaní jen body a přikritá je dekou. Je vedro, uf:slight_smile:

No jo, Máchalovic to je FBI, prásknou že nás viděly a nezamávaj a nezamávaj:( :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2008 ve 20:56  • Odpověz
V. taky spí v sedě a pak si lehne, já dala body s krátkým rukávem a slabý dupačky, když se stejně odkope, ale mám strach, že jí bude v noci zima :confounded:
31. kvě 2008 ve 21:03  • Odpověz
Já jsem taky dala jen body s kr. r. a tenoučký kaťátka a ponožtičky a přikreju jí dečkou..je tady na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2008 ve 22:44  • Odpověz
Jinak já mam na krabičce napsáno daylong 30 původně 40..
31. kvě 2008 ve 22:45  • Odpověz
autor
Hezké ranko,
tak máme po bouřce a hurá do sluníčkovýho dne:slight_smile: O půlnoci jsem rychle sbírala prádlo a bouřka docela zamávala s Leunkou a zato POppyška celou noc prospala jednotryskově do 5ti hod a teď po 2,5hod usnula v kočárku v ložnici:slight_smile:
1. čer 2008 v 08:56  • Odpověz
U nás byla děsná bouřka, flákalo to snad přímo do baráku, V. se budila, ale nebrečela, taky jednotryskovka do 6.30. Od té doby co nekojím, samé jednotryskovky :grinning:
Nemohli jsme skoro spát kvůli kroupám na střešních oknách, to je vždycky randál a taky kvůli té bouřce a šílenýmu vedru :grinning:
1. čer 2008 v 09:32  • Odpověz
Dneska chci zkusit kolečkovky s kočárkem, tak jsem na sebe zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: Jestli se někde nenatáhnu :grinning:
1. čer 2008 v 09:32  • Odpověz
ahojky,tak bouřka pěkná,ale aspon to pročistilo vzduch,malou to dvakrát vzbudilo,ale jen se napila a zas šup zpátky chrupat.Mer,super aspon už si konečně odpočneš ,když malá pěkně chrupe :wink: ,mě se ted vzbudí i dvakrát za noc,ale to je ještě v pohodě a zatím ji na noc mlíčko asi stačí.,krásnou neděli všem,malým i velkým :slight_smile:
1. čer 2008 v 09:43  • Odpověz
Dobré ráno!!! No teda dopoledne :wink: . B. spinká už od devíti pod stromem (v kočárku samozřejmě.)

Bouřka byla včera teda dobrá, to byly blesky, že mě to vždycky úplně oslepilo když jsem koukala z okna. B. se taky vzbudila, ale nebrečela, jen psík z toho byl nějakej nervozní. Ale krásně se pročistil vzduch. Včera to vedro bylo šílený, my byli u babičky na zahradě, mají tam velký i malý bazén, takže super. Brácha dělat pravý americký barbecue, chudák se u toho grilu smažil taky, ale pošmákla jsem si. Dělal hamburgery z mletýho masa, grilovaný brambory a žampiony. Bezva. B. byla celý den úplně nahatá, čurala do travičky, nebo na maminku. :grinning: :grinning: :grinning: A bobeček naštěstí žádný...

Dneska jsem B.taky napustila bazén, ale tak tam jako pofukuje že uvidím jestli ji tam vůbec namočím.

Návštěva Poppynek byla super, těšíme se na další. A pokud budete chtít i někdo další vycachtat berušky tak můžete taky samo přijet. A můžem se i opalovat, není k nám od nikud vidět, takže beze studu!!!! :grinning: :wink:

Tak krásný den všem!!!!!!!!!!!!!!!!
1. čer 2008 v 10:40  • Odpověz
V. se teď taky asi 2 hodiny cachtala v bazénku, pak jsem ji dala na deku a plazila se po dlažbě pod lehátko a tam se vyčůrala a hezky se v tom rochňala (hodím fotky), teď chrupe.
Já jsem dělala k obědu pečený brambory v olivovým oleji s tymiánem, bazalkou, česnekem a cibulí, k tomu kuřecí steak a zelný salát s mkrví, mňam, hezky jsme si všichni pošmákli.
:grinning: :grinning:
1. čer 2008 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.