• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojky, tak jsme se navrátili, malá má rýmu a kašel, takže zítra míříme k paní doktorce. A to tu máme na návštěvě sestřeničku, tak uvidíme, jestli je uvidíme :pensive: no ale to se nedá nic dělat.

Tak mám jednu zajímavou zkušenost z mimáče. Samozřejmě od té paní s košíkem. Měla inzerát, kde bylo napsáno - ušiju košík pod zappa s reflexní proužkou. Napsala jsem, že bych chtěla černý. Poslala mi černý bez proužky. Na můj dotaz, proč je bez, mi napsala, že jsem chtěla černý :confounded: no nevím, kdo z nás dvou je větší ....., ale když napíše, že prodává košíky na zappa s reflexní proužkou, tak kdybych chtěla černý bez, tak asi napíšu černý bez, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :unamused: no tak jsem zvědavá, jestli ho z ní vytluču :astonished:
1. čer 2008 v 18:08  • Odpověz
Sršni, já jsem nejdřív chtěla černý bez proužky a pak si to rozmyslela a chtěla jsem s proužkou, tak mi to taky tak poslala, ale je to fakt jen takový obyč. hadr.
Já mám z mimáče víc špatných zkušeností, už asi 3 ženský mi vůbec neodpověděly, když jsem chtěla míry věcí, prostě žádný odpověď. Jedné paní jsem napsala, že nám je klobouček co poslala malý a taky žádná odpověď. Jinak dobrý, ale jsou i špatný zkušenosti. :confounded:
Tak V. teď usnula, má toho za celý den dost, koupání, houpání atd. :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, myslíte,že stačí denní mléčná dávka, když má ráno cca 125 ml mlíka, odpoledne malý jogurt Hollandia a večer kaši? (kaše je teda nemléčná, ale udělaná do Beba HA, takže tam mlíko je.
1. čer 2008 v 19:20  • Odpověz
autor
Čaues holky, tak mi došlo poslední číslo Maminky a našla jsem tam sadu na otisky nožičky nebo ručičky, jen sháním dva zájemce, abysme nemusely platit poštovné, no mrkněte:slight_smile:

Já se hlásím, že chci jeden kousek, přidá se ke mě někdo? Jinak je poštovný 99,- :(

http://www.babyotisk.cz/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=3&Itemid=8
1. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz
autor
Chtěla bych zachovat památku aspoň k 1.ročku, když jsme to nestihly po narození:(
1. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz
poppy, ještě nevím, nám už by se tam asi nožky ani ruce nevešly :slight_smile:

mer - odepsala, že po 20. to možná bude a mám poslat ještě jedno poštovný - to mi přijde docela nefér, kdo zaplatí to samý poštovný mně? přemejšlím, že se na babu vykašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jak jste s tím spokojený, uveze to něco?
1. čer 2008 ve 21:46  • Odpověz
Poppy já se přídávám.. :slight_smile:
Mer já myslím že to určo stačí,páč dítě do 9.měs. věku má mít za den 500-600 ml mléka.Což skoro máte..moje Anča dá ráno tak 130ml mlíka,dopol activii,odpolko tak 80-100ml mléka maxim. a večer kaši z 200ml mléka,víc do ni nedostanu.
Jinak s tím MMb mám taky poslední dobou špatný zkušenosti a to že mi někdo ani neodepíše na dotaz mě může maximálně naštvat.Už se mi to stalo nesčetněkrát.. :angry:
Jo holky slyšely jste o tom že avent výrobky jsou škodlivý a v USA je ztahujou z trhu..já jsem se kvůli tomu trochu nepohodla s jednou..no více maminama s co žijou v zahraničí..
1. čer 2008 ve 21:53  • Odpověz
Poppy, to je jako na jeden otisk nožičky nebo na více?

Sršni, já tam nic moc ještě nedala, objednala jsem si u ní ještě box na pláštěnku a ten mě přijde taky nějaký divný, nějak mi to tam nejde přidělat. Je teda pravda, že se to s tím košíčkem dá složit, ale když to rozložíš, tak to musíš zas narovnat, má tam napsaný nosnost 2 kg, ale pochybuju... :unamused:
1. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz
Frog a kde jsi to slyšela o tom Aventu?
Mě vypije ráno max. 120 ml mlíka, odpoledne malý jogurt a večer 150 ml kaše, to je docela málo, co? Ale víc do ní fakt nedostanu.
1. čer 2008 ve 21:57  • Odpověz
Hele jsou děti který nevypijou v 9 měs ani to,prostě to odmítaj,tak se to řeší příkrmama...a co ti na to řekla dr.??Jinak ta diskuze je fakt hustá..já vím že nám to chtěly zdě+lit,páč u nich je to tedka téma č.1,ale vyplašily tady spoustu mamin a hlavně mám pocit že snad skoro každá je schopna výrobky vyházet :angry:
1. čer 2008 ve 22:04  • Odpověz
s dr. jsem o tom ještě nemluvila, dle ní ani jogurt.....takže by neměla nic mléčnýho.
No Frog, zajímavý s těma hrníčkama, já mám avent hrníček a avent lahvičku a leju to do toho všechno horký....
Snad to teda není škodlivý :confounded:
1. čer 2008 ve 22:12  • Odpověz
Mer nepřemýšlej nad tím,psala jsem na avent,tak čekám na odpověď...dost mě ta káča nasr...když napsala,že se v čechách na děti sere.Asi na tom určo něco bude,ale já jí z toho krmím už od prosince,tak přece to teďka nevyhodím...a navíc to nemá nikde potvrzený a ty články v angličtině co se s nima ohání nám jsou k prdu..
1. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz
teda Frog, koukám, že jsi všude, teď jsem tě našla na diskuzi o jogutech :grinning: :grinning: :grinning:
Dáváte i ovocný? Mohla bych jí dát ovocnou Hollandii? Není v tom moc cukru? :grinning:
1. čer 2008 ve 22:20  • Odpověz
Jasně lítám tady jako ďábel :grinning: Já ovocný nedávám,ale mám tady nachystanou tu sladkou bílou activii,tak na ni asi v týdnu najedeme..já bych s těma sladkýma ještě tak měsíc počkala...ještě dělám to,že jí do bílýho jogurtu míchám vanilk.pribináka,je bez lepku.
1. čer 2008 ve 22:28  • Odpověz
já ještě pribinák nedávám, nevím od kdy :astonished: Asi tak za 14 dní - měsíc? A taky jsem slyšela, že se můžou dávat zakysaný výrobky, to jako kefír atd? To teda nevím, jestli by to malá pozřela :confounded:
1. čer 2008 ve 22:31  • Odpověz
Tak to taky nevím..kefír ¨by anča asi nepozřela :unamused: ale když jí půlku pribináka namícháš do jogurtu nic se nestane.
1. čer 2008 ve 22:33  • Odpověz
jdu kouknout kdo vyhrál (doufám, že ne Zonyga) a jdu chrnět. Malá je zas na druhý straně postýlky, nepřikrytá :grinning: Dnes mi odpoledne houkal monitor dechu, tak jsem tam letěla jak blázen, jestli nepřestala dýchat v tom vedru a ona byla zas úplně narvaná v rohu a smála se, myslela jsem, že dostanu infarkt :grinning:
1. čer 2008 ve 22:39  • Odpověz
jj je to s nima prča..Anča dneska zas chrupala s rukama za hlavou,nohy do praku,prostě si dělá pohodlíčko.Tak dobrou
1. čer 2008 ve 22:56  • Odpověz
Dobré ránko všem,hlásím,že jsme včera potkali holky Ppopynkovic,byla jsem v práci něco odnést a holky tam byly s babičkou,my byli pěško nazpátek jsme se stavili v restaurantu pod lesem a pak šupajdili domu,dnes dopo mám uklízecí a mimi vstávalo v 6.20 :confused: takže asi brzo zase zahučí :slight_smile: malá od té doby co chodí za ruce a kolem všeho nechce sedět v kočárku :unamused: večer zlobila asi tři dny s usínáním,ale včera už 19,30 zařezávala,tak snad to bylo jen chvilkové :wink: přejeme krásný den všem
2. čer 2008 v 06:59  • Odpověz
ahoj, my jednotryskovka 19.30 - 7.00 hod.
Holky, nechcete přijet dnes odoledne nebo zítra k nám? Máme tady bazén, holky se můžou čachtat, Bubblynky by možná taky přišly, co Poppy, Cvali, Frog i další ??? :grinning:
2. čer 2008 v 07:29  • Odpověz
autor
Ahojky, teda spíš dobré ranko:slight_smile:

Zítra v plánu ještě nic nemáme:slight_smile: Tak kdyžtak přijmem pozvání a přijely bysme se na vás podívat:slight_smile: :slight_smile: Tím pádem můžem někoho vzít do auta, kdyby jsme jely:slight_smile:

Holky, nevím jak ten otisk je velký, ale počítám s tím, že se tam nožička nebo ručička vejde, teda doufám:slight_smile:Moc se mi to líbí a za ty 2stovky to je přijatelný. Jinak se prodává tvarovací hmota kolem 5ti set:(

Tak vyhrál Zonyga, my jsme mu to přáli, já už proto, že je z Břeclavy a je to kamioňák, tak asi proto:slight_smile: Měli jsme tam sídlo fy:slight_smile:

Poppyška je vzůhu taky od 6ti hod, nějak nemohla chrupat, tak jsem si ji dala vedle sebe a to se zas vrtěla, tak aby mi nespadla z postele, tak jsem ji furt rovnala podél sebe a to ji vzbudilo. Tak jsme posnídaly, já už mám vyžehleno, teď půjdu dělat salát:slight_smile:
2. čer 2008 v 07:42  • Odpověz
já mám uvařeno, tak jdeme ven.
Tak se holky domluvte a přijeďte, budeme Vás čekat, tak třeba v 9.00? V. teda chodí v 9.00, 9.30 chrupat, ale to bychom nějak udělaly. Akorát nevím, jestli má být takhle teplo jako dneska.
Já teda Zonygu nechtěla, chtěla jsem Rumla, no co se dá dělat...

A ten otisk, to je na jeden nebo na víc, třeba v 1 roce, ve 2. letech...?
2. čer 2008 v 07:51  • Odpověz
DObré ráno, my zítra taky zatím nic nemáme... A pokud si dneska koupím nové plavky.... :dizzy_face:
S tou hmotou na otisk nožičky nemám moc dobrou zkušenost, ségra si ji koupila, a je taková nějaká tvrdá, že do ní nejde vůbec ta noha obtisknout, musí se úplně hodně na nožičku zatlačit, a to tak že dítě řve :unamused:
2. čer 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
Bubbly, ten samý otisk co je v odkazu měmla ztttttttttttttttttttttt segra 9:??????ílý nn
2. čer 2008 v 08:02  • Odpověz
autor
Popř. to nechám na sluníčku trochu nahřát:slight_smile:

Poppyška mi tu trochu čaruje:slight_smile:
2. čer 2008 v 08:03  • Odpověz
taková modelína to byla, tak já se jí zeptám, budu s ní za chvíli mluvit. :wink:
2. čer 2008 v 08:05  • Odpověz
autor
jj, zeptej :dizzy_face:
2. čer 2008 v 08:06  • Odpověz
holky, můžete přijet klidně na celý den, na náměstí si dáme venku oběd, nebo Vám dám samozřejmě něco i u nás :grinning: A s sebou plavky i pro sebe, jestli si chcete zaplavat i ve větším, je to teda trochu studený, ale dá se to. :slight_smile:
2. čer 2008 v 08:15  • Odpověz
akorát na zítra hlásej sice 28 stupňů, ale zataženo a déšť, co dneska odpoledne?
2. čer 2008 v 08:16  • Odpověz
jej to by bylo super,ale já nemám plavky,síla co?problém je v tom že na moje prsa plavky neseženu,leda babkovský :frowning2:
2. čer 2008 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.