• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Frog, nic si z toho nedělej, já jsem si byla vybírat plavky ve Dvoře, vršek dobrý, ale k žádnýmu vršku mi nebyl spodek. Ale oni tam měli jen jako soupravy, vím že někde prodávají různý kombinace, takže k malýmu vršku můžeš nakombinovat vééééééééééliký spodek. Což by mi vyhovovalo. :wink:
Poppy, ségra má ještě vypnutej tel., tak jí zavolám později.
2. čer 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
Plavky jdou nakombinovat v Litexu, je tam moc ochotná paní. TAky mám plavky odtamtud, ale mě sedly normoš skombinovaný. A co paní nemá, lze objednat z katalogu.

Bubbly, to neva, však času dost:slight_smile:
2. čer 2008 v 09:13  • Odpověz
No ale určo tam nemaj košíčky H :frowning2: ..to neva,tak bych se nekoupala.Hlavně že by se vycachtala malá,ale taky zatím nemá plavečky..jo to jsme hold my co nechodíme plavat..
2. čer 2008 v 09:38  • Odpověz
a poppy ty bys k Mer jela na celý den,nebo jen třeba na 4-5 hodinek???Já že bych si kdyžtak zařídila odvoz..ale potřebovala bych to kdyžtak vědět už dneska..
2. čer 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
Frogy, to záleží, jestli bysme jely po obědě, nebo už dopoledne:slight_smile: To bysme se mohly dohodnout:slight_smile:
2. čer 2008 v 09:47  • Odpověz
Holky,mě moje plavky před těhu absolutně nejsou, takže mám v celku a pěkně se v nich peču. Frog tak tady můžeš být třeba v prádle, není sem vidět. A před sebou se přece nestydíme, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
A co Dorot a Sršnička a i ostatní jsou zváni :slight_smile:
V kolik teda přijedete? Mám něco dělat k jídlu nebo si zajdem? Je to na náměstí kousek a mají tam mňamky - jako hranolky a smažák, bramborový salát a řízek, mňam, mňam :grinning: :grinning: :grinning:
Naši se vracejí tak po pátý, tak to je v pohodě, snad bude tak jako dnes. Akorát do toho bazénku co má Vanilka, se vejdou max. 2 holky, tak nevím, budeme je tam muset střídat :grinning: :grinning: :grinning: A nebo půjdou do velkýho, však jsou otužilý z bazénu, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2008 v 10:09  • Odpověz
Frog, holky můžou být nahatý, kdyby šly do velkýho, tak můžeme půjčit naše plavky.
Hele já mám teď taky košíčky H a neseženu na sebe a když chci dvojdídlný plavky, tak kalhotky jsou megaobrovský, prostě výrobce si myslí, že když velký prsa, tak obrovský zadek, já teda mám, ale ne zas tak obrovský, co se dělaj ty kalhotky, to je jak stan :grinning: :grinning: :grinning: Už jsem si nechávala kalhotky od plavek i upravovat.

Přijeďte spíš už dopoledne, třeba v 9.00, holky by se vyčachtaly, pak bychom je daly spát nebo do kočárku a šly bychom na ten oběd a po obědě by se zase cachtaly.
2. čer 2008 v 10:12  • Odpověz
Koukejte jaký dělá nádherný dorty sestřička od mamky, všechny z mandlový těsta,sama se to naučila, není žádná cukrářka, udělá nám k 1. roku V.
http://www.mimibazar.cz/recepty.php?strana=1&user=23782
2. čer 2008 v 10:15  • Odpověz
Mer,já se teda lwetos se svýma špekaMA,NEODVÁŽÍM DO DVOJDÍLNEJCH,ale mám starý bílý jednodílný,nebo co mám na plavčo,stejně se letos teda v plavkách necejtím,my bychom mohli zítra dopo.tatí ,ale potřebuje autí ,tak by nás hodil a pak pro nás přijel,domluvte čas a hodinu a do IP trasu :grinning:
2. čer 2008 v 10:41  • Odpověz
na ten oběd si mužem skočit,uvidím jak naše zlato ,jestli nebude protivka,když nebude spát dopo v postýlce.
2. čer 2008 v 10:43  • Odpověz
Tak bych jela dopolko a třeba tak kolem druhý-třetí doma,ale nemám sutí,tak bych se tam s někým svezla a zpátky by mě vzal Rob,on by po noční přespal ve Zbeč...
2. čer 2008 v 11:06  • Odpověz
Frog, tak jestli to dobře chápu, tak jsou ty Avent hrníčky bezpečný, ale píšou jen od Philips Avent, když mám takovou obyč. lahvičku Avent, tak ta bezpečná není?

Holky, už se těším, tak v 9.00 tady?
2. čer 2008 v 11:21  • Odpověz
tak teď psala Naty, že přijedou i dnes kolem 14.00, tak kdo chcete, přijeďte taky a zítra to platí taky. :slight_smile:
2. čer 2008 v 11:25  • Odpověz
tak to jsem nezkoumala,ještě jim písnu.
2. čer 2008 v 11:43  • Odpověz
tak ,my musíme ještě s Honzíkem na neurologii, na kontrolu jak měl bloklou tu páteř,ale zkusím ukecat manžu ,at tam sním sjede a nás hodí k vám ,no uvidíme,ještě písnu :wink:
2. čer 2008 v 11:44  • Odpověz
Tak že bychom se tam možná sešly všechny?? :slight_smile:
2. čer 2008 v 11:45  • Odpověz
akorát ,máte tam i stín,oni by ty mrnata neměli být od 11-14 na přímém slunci,snažím se to dodržovat,je to dost nebezpečný to záření :unamused:
2. čer 2008 v 11:46  • Odpověz
no máme slunečník, ale můžeme jít do baráku, vedle baráku je taky stín, to nějak vymyslíme.
Přijeďte co nejdříve, ať nám nezačne pršet :grinning: :grinning: :grinning: Ne, snad nebude :grinning:
2. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz
Mer prosím tě kdyby nám něco chybělo,půjčíš viď??myslím tím třeba nějké trikona malou atd...v čem je necháváte když vylezou z vody??
2. čer 2008 ve 13:08  • Odpověz
Tak mer. na tvůj dotaz přišla odpověď:
Dobrý den,

Ano, jedná se o stejné složení a tytéž výrobky.

Vzhledem k fúzi společností AVENT a Philips vznikla nová značka Philips
AVENT s ochrannou známkou AVENT. Jedná se o tytéž výrobky, stejného výrobce
i složení. Děkuji za pochopení.

S pozdravem a přáním příjemného dne.

Eva Čejková
brand manager AVENT

AGS - Sport s.r.o.
Rosická 653
190 17 Praha 9 - Vinoř

tel.: +420 286 854 441-3
fax: +420 286 855 555
e-mail: avent@agssport.cz
e-mail: cejkova@agssport.cz
2. čer 2008 ve 13:09  • Odpověz
jo, Frog, určitě :grinning:
Já ji nechávám nahatou v těhlech vedrech
2. čer 2008 ve 13:21  • Odpověz
ahojky všichni,
vrátily jsme se ráno od doktorky a naše sršnička má zánět na průduškách, takže koupání určitě neee, ani ven moc nesmíme, jen do stínu - aby usnula a rychle zase dom. Máme antibiotika.
Děkujeme za pozvání, snad příště :wink:
mer, ty dortíky vypadají úžasně, odkud je ta paní?

a co dárky pro narozeninkový holky? Už jste si něco vybraly? Dorotka asi koníka, jestli se nepletu, a co poppynkovi?
2. čer 2008 v 16:28  • Odpověz
Sršni, paní je z Police.
Holky si to tady užily, hodím pak foto a prosím všechny co fotily fotky do mailu.
Zítra si možná dáme repete, tak se připojte kdo může.
Večer jsme byli ještě na kolách vyzkoušet s V. sedačku a mooc se jí to líbilo. :grinning:
2. čer 2008 v 19:29  • Odpověz
Ahoooj Berušky :dizzy_face:

Dneska jsem potkala v Polance Poppynku s Bublíkem :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsem jen na skok pozdravit, jdu zalít zahrádku, ale pak ještě asi nakouknu.
2. čer 2008 v 19:59  • Odpověz
autor
Ahooooj Daadi:slight_smile: No to je dost, už bylo na čase se tu ukázat:slight_smile: :slight_smile: Hurá, hurá, hurá:slight_smile:

¨Sršni, to je pech, v takových vedrech a být marodi, no hlavně ať je berušce brzy OK, ach jo:( Dej ji za nás pusinku:slight_smile:

Holky, je mi to moc moc líto, ale já musím zítra za babičkou do NMnM, udělat ji nějaký nákup, volala mamce, jestli bysme nepřijely, tak zítra po obědě tam musíme jet, je sama a pořád ji je smutno, tak se snad na mě nezlobíte;)

Poppyška s Frogynkou usnuly v autě a byly zlaťoučký, ani nedutaly, jen když jsme přijely před dům, tak Poppyška spustila, byla neskutečně zpocená a celá autosedačka taky, asi ji tam budu muset dát plínu, aby ji to nestudilo, to jen tak propříště:slight_smile: Byl tam lívanec:slight_smile: Mě nenapadlo se na to zaměřit při nákupu:(

Tak se na mě nezlobte a příště to napravím:slight_smile:
2. čer 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
Jo a bylo to naprosto senzační u Mer, hlavně klobouková a prásknu, že nejen Poppyška je žrout, ale Vanilka, tak ta má zas pod čepicí:slight_smile: Dokonce si tam nasunula křupku:slight_smile: Holky dodají foto, mě bohužel došla baterka a tak vás prosím, pošlete mi fotky do meilu, kujuju moc moc moc:slight_smile:
2. čer 2008 ve 20:08  • Odpověz
no Daadinky, konečně, kde jsteeee?

Poppy, to je škoda, tak aspoň dopoledne, nemůžeš?
Však se ještě domluvíme ráno :slight_smile:
2. čer 2008 ve 20:09  • Odpověz
tak jsem tu, ale koukám že tady už nikdo :fearful:

Ale mám radost, že jsem udělala vám radost. Zalila jsem si zahrádku a taky se tam zase budu muset rozložit k plevání a vytahávání cibulek, jj je to boj.

Jinak dneska jsem byla u gyndra a vše je prý naprosto OK, tak jsem moc ráda, až na ty moje problémky s WC a to je prý už pomalu na chýru, ale dřív než po dalším mimi se do toho nemám pouštět, nemá to prý smysl, po každým porodu by se to vrátilo :cry:
2. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz
Jooo, a jak prcci, kdo všechnbo už chodí?? A jak se všici máte?? To že sem moc nechodím, neznamená, že na vás nemyslím :wink: Náhodou často :wink: Jooo a dneska jsem si objednala novou autosedajdu, prý stejnou jako má Meredith :slight_smile: akorát jinou barvičku a taky jsme koupili nočníček :grinning: ale ještě to asi nebudu nijak hrotit
2. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky.Jo bylo to fajne..poblém je v tom,že když nejede poppy tak já taky nemůžu páč nemám autíčko :frowning2:
2. čer 2008 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.