• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
tak už budeme vyrářet, okoukla jsem to a snad trefíme :wink: kdyžtak zavolám :wink: těšíme se papa :wink:
3. čer 2008 v 09:42  • Odpověz
ahojky,předpokládám,že jste všichni ještě na srazíku,moc se omlouvám,ráda bych byla s vámi,ale nemám jenom cvaldíka a tak to je pro mě trošku složitější,snad to chápete a nezlobíte se na mě.
3. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz
Ahojda devcata tak po delsi dobe vas zdravim a docitam a zrovna srazikujete :grinning: Nam nesel net :cry: Hezky si to uzijte,ale vy urcite uzijete,co?Jo a k tomu co se stalo,prectete si album Helisek84,je to nestesti..Hezky den a zase nekdy snad nekdy priste uz s vama
3. čer 2008 ve 13:39  • Odpověz
Tak my i holky jsme si to maximálně užily, holky tu byly od 9.30 - cca 16.00. A pak začalo lejt, jinak jsme měly krásný počásko, snad nezmokly Bubblynky :sweat_smile: Ty odešly totiž rovnou před tím lijákem.
Musíme si to zase zopáknout až bude hezky a doufám ve větší účast :slight_smile:
3. čer 2008 v 17:07  • Odpověz
Jj bylo to fajn,bazének,no spíš pořádnej bazén :wink: .. naprosto úžasnej,cachtala jsem se jak malá holka..když to půjde určo zas ráda zavítám,hlavně aby se i Anče začalo líbit ve vodičce..
3. čer 2008 v 18:18  • Odpověz
Bubbly, nechaly jste si tu lžičku, tak jen aby jste ji nehledaly :slight_smile:
3. čer 2008 v 18:33  • Odpověz
Zdravííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bylo to bomba, super a prohloupil kdo nebyl. Fakt to byl moc hezkej den. Já moc moc díky za sebe i za Dianku.
3. čer 2008 ve 21:13  • Odpověz
Chooolky Rob je chudák spařenej,jak usnul na tom koupálku,svítí mu jen prdelka :grinning: ,ale je mi ho fakt líto,má zimnici,všechno ho bolí a pálí a musí na noční :frowning2: ..
3. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz
hm, tak namazat panthenolem a vzít si myslím acylpirin nebo penicilin, nevím no, no ty jsi zdravotní sestra, tak víš co dělat, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
Mě zas šíleně bolej ty záda.
Ale to jsme to vychytaly co? To počasí. Jen jste odjely, tak začalo lejt a my měly celý den krásně :slight_smile:
3. čer 2008 ve 21:33  • Odpověz
No to jsem mu mohla dát,ale už odjel..chidák,takové bollístko a ještě jde ráno k zubákoi..hele a nebyla jsi třeba na rentgenu,aby viděli jestli tam něco nemáš?
3. čer 2008 ve 21:39  • Odpověz
no u nás lilo až za dýl, ale jak jsem jela k našim, tak jsme to pak hezky schytali když jsme jeli domů, šílenej mazec. No já už musím do postýlky, čeká tam manža :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
3. čer 2008 ve 21:46  • Odpověz
No tak to je jasný,to musíš :wink: ..Tak dobrou.
3. čer 2008 ve 22:09  • Odpověz
Dobré ráno, Mer, zmokly... :frowning2: O lžičce vím, tak mi ji tam uschovej. Díky :wink: Bylo to u vás super, to jo.
Frog, chudák Rob. já jsem se spálila taky milionkrát, a to bolí bolí!!!!
A co malá Sršni? Už zabrala antibiotika???
4. čer 2008 v 05:45  • Odpověz
A to co se stalo Heliskovi je hrozný, to je fakt hrozný :confounded: :cry:
4. čer 2008 v 05:53  • Odpověz
Kde všechny jste??? SPÍTE?????????????
4. čer 2008 v 06:20  • Odpověz
autor
Nespíme, snídáme:slight_smile:

Teda Poppyška, chleba s borůvkovou marmeládou a mlíčko:slight_smile:
4. čer 2008 v 06:34  • Odpověz
No proto!! Ranní ptáče dál doskáče!!! :grinning:
Bambuš se teĎ taky vzbudila. Tak snídá mlíčko a rohlíček s cottage sýrem. :wink:
4. čer 2008 v 06:48  • Odpověz
My jsme taky tu, právě jdu pro V. do postýlky a pak pojedeme do Polanky :slight_smile:
4. čer 2008 v 06:56  • Odpověz
a my jedeme za sestřičkou mojí milovanou. Tak se tu mějte!!!!
4. čer 2008 v 06:58  • Odpověz
autor
Já musím čekat na poštu - balík s dárkem od sestřičky k narozkám:slight_smile: Pak musím taky do města - do banky a zaplatit palvky, co jsem objednala mamce přes net. Stejný jako mám já, jen otočený barvičky, takže ví jak ji sednou a nákup je bez rizika:slight_smile: s rozdílem o 150,- Kč méně než jsem platila já za ty svoje, včetně poštovného :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2008 v 07:00  • Odpověz
tak já jdu pro V. do postýlky a ona si tam normálně stojí !!! :grinning:
4. čer 2008 v 07:08  • Odpověz
autor
No hurá, teď vám to začne!!!!!!!

Já si jdu namlet mouku z oves.vloček, pže budu dnes dělat Poppynce jahodový knedlíčky k obídku:slight_smile: Doufám, že se povedou a bude ji chutnat:slight_smile:
4. čer 2008 v 07:11  • Odpověz
Hezké ráno přeju, dneska malá Dádi spinkala o 2h víc než normálně :grinning: no ale znamená to, že nebudeme dopoledne spinkat jako vždy, nj co se dá dělat, změna je život :wink:
4. čer 2008 v 08:52  • Odpověz
Ahooj.Mer já ti říkala,že se brzo postavá,páč se fakt snažila,jen nemohla přijít na to,jak tu nožku správně dát pod sebe a ona šikula to za dva dny pochopila :wink:
4. čer 2008 v 09:32  • Odpověz
No vidíš Mer, to je šikula! Mě se taky zdálo že už už se snaží! Tak to gratulujem k velikému pokroku!!!! To včera okoukla!
Teda, ta Poppynka se má!!! Jahodový knedlíčky, to bych teda taky neodmítla! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2008 v 16:42  • Odpověz
Děkujeme, teď se v té postýlce staví pořád a pak řve, nevím proč, asi že si neumí sednout, nebo nevím.
Před chvílí jsme se vrátili všichni z bruslí, V. se to mooooc líbilo, jako si to svištěla :grinning: :grinning: :grinning:
Teda jahodový knedlíky bych si taky dala, dnes jsem si koupila košík jahod, ale udělám si maximálně kašičku a V. jsem dala do jogurtu jednu jahodu, ale nějak jí to moc nešmakovalo.
Holky, vy jak dáváte k snídani rohlík atd., tak myslíte, že jí cca 200 ml k snídani nestačí a mám jí dávat ještě něco k zakousnutí? :confounded:

Frog, se zádama jsem byla všude možně a mám to prý vše v pořádku, ale fakt s tím trpím a hodně :frowning2:
4. čer 2008 v 19:52  • Odpověz
Tak to fakt nevím co to může být,ale určo to bude mít souvislost s vnadama,jako u mě :wink: ..zítra jdu k dr. domluvit si konzultaci u ortopeda,abych věděla jak postupovat,páč o tom už vážně začínám uvažovat..
Já dávám Anče taky ke snídani jen míčko a tak za 2,5 hoďky začně kňourat tak dostane sváču,třeba ten chlebík..zatím to budu dělat takhle..
4. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz
chystám se sem dát fotky, bude jich hodně, tak mrkněte do obou alb, sem i tam :grinning: :grinning:
4. čer 2008 ve 21:56  • Odpověz
Já je sem taky dodám..slibuju do konce týdne :wink:
4. čer 2008 ve 21:57  • Odpověz
Cholky dala jsem fotky do albíček..
4. čer 2008 ve 23:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.