• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojky, tak jsem zkoukla albíčka - u mer teda jen to jedno, to tam asi nedopadlo :grinning:
krásný fotky, teda holky, závidíme, příště snad už budeme OK a přidáme se k vám :dizzy_face:
Dobrou noc (nebo dobré ráno? :confused: :sweat_smile: )
5. čer 2008 v 00:05  • Odpověz
jo, je to jen to album tady, tam ne :grinning:
5. čer 2008 v 06:51  • Odpověz
autor
Dobré ranko Polanko:slight_smile:

Krásný fotečky:slight_smile: Prosím, už jsem to tu psala, mohly byste mi poslat do emailu fotky s Poppynkou? Díky:slight_smile:

Mer, jak jsi včera pořídila?
5. čer 2008 v 07:38  • Odpověz
Nic jsem nekoupila, bylo to dost vybraný a paní spěchala, aby zavřela.

Fotky pošlu, teď jedu na brusle, tak možná nějak odpolko :slight_smile:
5. čer 2008 v 07:44  • Odpověz
Dobré ráno, hezký fotky!!!!!
5. čer 2008 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránko, Polanko!
Vypadá to na hezký den plný sluníčka :dizzy_face: který musíme strávit doma :frowning2:
5. čer 2008 v 08:47  • Odpověz
dobré ránko všem,krásný fotky,krásně jste soi to užívali,tak snad příště i s náma,,neplánuje někdo odpo kočárkování,že bychom se přidali a povyprávěli byste nám,mrzí mě to moc ,ale kdyby nebyl doma malej ,tak bychom určitě dorazili.
5. čer 2008 v 08:59  • Odpověz
Ahojte. Jedeme pristi tyden do Polanky. Meli byste nekdo zajem sejit se? Musim zase frcet. Mam tu neodbytnou osubku :wink:
5. čer 2008 v 09:56  • Odpověz
Holky, kam m0ám jí0t když chci mít napsanou holčičku v občance???,
5. čer 2008 v 11:47  • Odpověz
bubli,vedle polikliniky, :slight_smile:
5. čer 2008 v 11:58  • Odpověz
tam jak je dopravka?
5. čer 2008 ve 12:00  • Odpověz
50,- a chvíli to trvá -měsíc,na cestování,to je ,ale už zbytečný a nedostačující ,musí mít svuj pas,nebo potvrzení ,do Polska
5. čer 2008 ve 12:01  • Odpověz
5. čer 2008 ve 12:01  • Odpověz
a ten pas nebo potvrzení nám udělají kde? já vím že už jste tu řešily stokrát, ale.... :sweat_smile:
5. čer 2008 ve 12:07  • Odpověz
taky tam
5. čer 2008 ve 12:11  • Odpověz
bublinka má zítra kulatiny,tak hodně zdravíčka a štěstíčka :wink:
5. čer 2008 ve 12:13  • Odpověz
pěkně to letí co?
5. čer 2008 ve 12:13  • Odpověz
cvalík už 2 a pul hodinky chrupe,včera řádila s 15 měs. kámoškou a krom chození jsem tam neviděla rozdíl,už to jsou velký holky :grinning:
5. čer 2008 ve 12:15  • Odpověz
jo cvalík byl asi o 5 cm menší,snad nebudeme mít žiravku :grinning:
5. čer 2008 ve 12:16  • Odpověz
žirafku :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
5. čer 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
Do PL nepotřebuješ už žádnej doklad na malou, i pasy jsou v rámci EU zbytečný:slight_smile: Já měla přílohu, teď už je to jedno. Od března 08 se dají děti opět zapisovat do pasu. Já platila za vydání nové občanky s napsanou Poppynkou 100,- .
5. čer 2008 ve 12:21  • Odpověz
popy,doklad dítě mít musí,poplatek už zdražili asi já platila 100,-,ty doklady jsem si jistá na 100 procent,manžel je celník :grinning:
5. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz
autor
Já měla přílohu a nikdo ji vidět nechtěl, a když jsem to podstrčila tak na to koukali jak telata, co to jako je, tak jsem zas koukala já, co to má znamenat.
Teď ji mám taky napsanou v občance, ale doklad o tom že je moje nevozím sebou, jako rodný list, apod. Kdybych si vzala třeba Cvaldu, že je moje, tak mi to nedokážou. jo, tak to by si musely holky zařídit pas a zažádat o potvrzení občanství.
5. čer 2008 ve 12:27  • Odpověz
autor
Jenže co jsou volně průjezdný hranice tě můžou zastavit namátkou a tady v Polance je pravěpodobnost, že tě zastaví asi tak 20%...
5. čer 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
Lepší je se zeptat přímo na pasovým) Jsou tam každý den krom pátku a víkendu:slight_smile:
5. čer 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
Jak ty otisky, přidá se ke mě někdo, nebo ne. Já vím jen o Frogových:slight_smile: Tak ještě jednu duši sháním:slight_smile:
5. čer 2008 ve 12:30  • Odpověz
My máme malou taky zapsanou jen v pasu a prý to stačí,dělali jsme to letos v dubnu.
5. čer 2008 ve 12:31  • Odpověz
Jo cvali my půjdeme asi ven?Já mámve 14.00 pedikůru,to je tak pul hodka a pak budeme venku,můžeme kdyžtak pak někde zaparkovat na kávu,kdybych potřebovala nahodou krmit.odbourávám to odpolední mlíko,tak nevím jak to bude :wink:
5. čer 2008 ve 12:33  • Odpověz
Začlenění do schengenského prostoru také neznamená, že můžeme cestovat bez platných cestovních dokladů. Každý musí být v případě kontroly ze strany odpovědných orgánů, tedy například policie nebo celní stráže, kdykoliv schopen prokázat svoji totožnost.

Občan ČR může cestovat do Polska na základě platného cestovního pasu nebo platného občanského průkazu. Nedoporučuje se však cestovat na občanský průkaz s odděleným rohem. Doklady by měly být platné minimálně po dobu plánovaného pobytu na území Polska.
Občanský průkaz slouží jako cestovní doklad pouze pro jeho držitele. Pokud tedy rodič cestuje pouze s občanským průkazem společně s dítětem, pak se doporučuje, aby dítě mělo vždy vlastní cestovní pas, a to i v případě, že dítě je zapsáno v občanském průkazu rodiče.
5. čer 2008 ve 12:34  • Odpověz
jj frog v kolik a kde sesejdeme
5. čer 2008 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.