• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jj v pase to stačí ,ne v OP
5. čer 2008 ve 12:40  • Odpověz
tohle platí už ted po schengenu,aspon celní uřad má tohle nejnovější :wink:
5. čer 2008 ve 12:44  • Odpověz
hm, to jsou věci... Takže si ji musím napsat do pasu. Pas mám starej... Pojedem asi o dovče do Rakouska, tak proto. Do Polska jsme jeli jen s rodným listem. :confused:
5. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz
já ty otisky dělat nebudu, dík za nabídku, Poppy.
5. čer 2008 ve 12:54  • Odpověz
bubli oni to vesměs nekontrolujou,ale ,náhoda je blbec :wink:
5. čer 2008 ve 12:56  • Odpověz
pak tě zastaví a co si pak někde v zahraničí počneš ,s někým se dohadovat ,platit pokutu,zbytečný,tak cvalík je vzhuru a jdem baštit :wink:
5. čer 2008 ve 12:58  • Odpověz
to jo, to je zzbytečný, proto to raději cchi mít v pořádku.
Děkujeme za přání, já na vás na všechny většinou zapomenu :sweat_smile: :frowning2:
5. čer 2008 ve 12:59  • Odpověz
bubly my to měly do 10 dnů vyřízený
5. čer 2008 ve 13:03  • Odpověz
Tak my byly ráno bruslit a jsem totálně k.o.
Teď tu sedím se svázaným hrudníkem a beru prášky na zast.laktace, fakt super, nemůžu skoro dýchat :grinning: :grinning: :grinning:

Poppy, já ten otisk asi taky nee, bude mít jeden v té knížce.

:slight_smile:
5. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz
Taky jsme právě doobědovaly..cvali asi klasika,před 15.00 uTety??Ještě bych písla kdybych se malinko opozdila,nevím jak moc se na té pedině zdržím,ale snad ne..
Jo a dneska jsem byla u zubáka,mazec,má paradontozu :frowning2:
5. čer 2008 ve 13:10  • Odpověz
tak cvaldík měl po vyspinkání 38,4 z odečtem ,rostou jí špičáky ,nebo první stoličky má to nalité nedá si tam sáhnout a nejí ,jen mlíčko,doufám,že to je k těm zubum ,jinak jí vubec nic není,včera normál řádila ,dnes mrzoutí,dala jsem nurofen a před chvílí usnula ,už jsme se strojili,že jdeme ven ,sváču sebou nachystanou,že někde s froginkama posedíme a takhle se nám to vyvrbilo :unamused:
5. čer 2008 v 15:57  • Odpověz
V. po těch bruslích spala od 10.30 - 14.00 :sweat_smile:
5. čer 2008 v 16:50  • Odpověz
mer, co jsi to s ní na těch bruslích dělala :grinning:

co se týká dokladů dětí, souhlasím jednoznačně s cvaldou - taky bych to asi nikde nezapisovala, když mají vlastní pas, může s nimi cestovat i babi a děda :wink: já ho musím dát prodloužit, máme ho do konce června :pensive:
5. čer 2008 v 17:07  • Odpověz
jen jsem jí vezla v kočárku a ona si ležela na rozdíl ode mne :grinning:
5. čer 2008 v 18:11  • Odpověz
tak cvaldík se vzbudil v 17.30,takže máme dnes asi noční :grinning: ,ale je docela v poho.bez teploty,ale ještě jí pusobí ten nurofen ,tak uvidíme večer,už máme 8 zubu a nikdy teploty neměla,uvidíme jak zítra co se nám vyklube a jestli pujdeme na plavčo :unamused:
5. čer 2008 v 18:17  • Odpověz
Mer,jsi dobrá ,že se na ty brusle přinutíš,Vanilka byla omámená ze vzduchu :grinning:
5. čer 2008 v 18:18  • Odpověz
MER,takže už nekojíš,malá se nenechala přesvědčit?
5. čer 2008 v 18:20  • Odpověz
srsničko,jak jste na tom,už to je lepší?
5. čer 2008 v 18:20  • Odpověz
Cvali, přinutila jsem se, ale nevím, jak dlouho mi to vydrží.
Už vůbec nekojím, ráno mi vypije max. 150 Bebu Ha, odpoledne už nic, dávám jogurty a nemléčný kaše do Beby, tak nevím, zda to stačí, ale spí celou noc. :slight_smile:
5. čer 2008 v 18:34  • Odpověz
Tak my jsme se vyprocházkovaly a mamka zas utrácela.Taťkoi kraťáky a Anče tuničku,čatičky,body a pyžamko..zítra půjdeme taky,tak pokud cvali půjdete tak písni ju.Taťka pořád trpí se spáleninama,dokonce to má trochu oteklý,tak chladíme,jj hold je nepoučitelnej a věřím že příští rok to udělá znova..Jo jinak jsem se byla ptát na ty plavky a v mojí velikosti horních partií se nedělaj..spodek my byl výborně,ale vršek síla,ale plavky byly fakt krásný.. :frowning2:
5. čer 2008 v 18:44  • Odpověz
ani na mě Frog, se nedělaj :grinning:
5. čer 2008 ve 20:21  • Odpověz
Nazdarek,taky jsem byla v Polance a hledala plavky a musim rict,ze na me take nedelaji :grinning: Prosla jsem snad vsechno a nikde nic,no hruza,bud male nebo velke.Me se snad uz nikdy nevrati postava co jsem mela pred tehu :cry: Jinak vam musim pochvalit holcicky,holky povedly se vam,jsou to takovy princezny.A copak je s Dorotkou?Dlouho taky nebyla?Jsou v poho?
5. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz
ahojky, cvaldi, uvídíme zítra, jdeme na kontrolu. Ale ještě to není OK :frowning2:
dorotka tu dlouho nebyla, to je fakt.
Mohla by nám říct, co by chtěly k těm narozkám - i poppy, nebo budou koukat :grinning:
5. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz
Nemaj práci s hnízdečkem?
5. čer 2008 ve 22:06  • Odpověz
autor
Já zatím nevím, zeptám se švagrový, jestli sehnala co jsem chtěla a když ne, tak to nahodím tady.

Koukala jsem po kočárkách pro panenky, jak jsem odmítla když jste mi to nabízely, tak se mi to nějak rozleželo... :sweat_smile:
Pak mě napadly ty balonky do bazenu, ale to ještě uvidím, kdyžtak o ně napíšu :dizzy_face: Odrážedlo - to jsem ji dnes zkoušela jak by se ji líbilo a strká nohy na řidítka, pže nedosáhne na zem, pak jsem ji ukázala takovýho mrzáka, co byl menší a to se skoro převrátila, takže to nee, bo já nevím :sweat_smile: Malý a stabilní, to asi nedělaj, co? Mě se ten plast prostě příčí... :sweat_smile: :confounded:
Jantarový korálky, tak to je co by udělalo radost mě, abysme netrpěly tolik na ty zoubky... :grinning:
Stan, ale ne prolézavej, jen schovávací - kdyžtak berte ohled na rozměry pokojíčku 2,2 x 3,7 :pensive: :frowning2: :grinning:
Křeslo matrace- no comment :grinning:

no já prostě nevím, netrapte mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2008 ve 22:37  • Odpověz
autor
Sršni, ať zítra dopadnete OK a Sršničce ať se uleví :pensive: aby mohla co nejdříve ven :dizzy_face:
5. čer 2008 ve 22:38  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13918439&tab=0

tak toto taky nemá chybu, pro pořádek v koupelně :grinning:
5. čer 2008 ve 22:55  • Odpověz
5. čer 2008 ve 23:02  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8683637&tab=0

Jsem se rozhodla vás tu zahltit :grinning:
5. čer 2008 ve 23:05  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11780282&tab=1

tak toto by mi ušetřilo spoustu námahy :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2008 ve 23:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.