• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
5. čer 2008 ve 23:13  • Odpověz
Bré ráno, my už od půl šesté...
,
Teda Poppy, ty jsi se rozjela! To je dobře, aspoň je z čeho vybírat! :wink:
6. čer 2008 v 07:09  • Odpověz
autor
TAky přejem hezké ranko,

jj, když už tak už.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Asi bude pařák... :grinning:
6. čer 2008 v 07:42  • Odpověz
tak my se rozmýšlíme jestli do bazénu nebo ne, moc se mi nechce, spíš bych byla tady u bazénu :sweat_smile:
6. čer 2008 v 07:56  • Odpověz
jdete někdo do bazénu?
6. čer 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
My taky nee, mě se moc nechce, ačkoliv nemáme nic v plánu. Půjdem na procházku a nakrmit kačenky :dizzy_face:
6. čer 2008 v 07:57  • Odpověz
My do bazénu taky nee.
Poppy, muž má odpolední tak můžete přijet k nám, chcete-li. Může i kdokoliv jiný :wink: . Po obědě jdeme k doktroce na desetiměsíční, ale o půl třetí už budem určo doma.
6. čer 2008 v 08:04  • Odpověz
autor
Bubbly, to my bysme dorazily teď, že není tak vedro, odpol. jdem k našim, musíme sepsat co pokoupit na oslavu narozek :confounded:
6. čer 2008 v 08:08  • Odpověz
autor
A děkujeme za pozvání :pensive:
6. čer 2008 v 08:08  • Odpověz
Tak klidně přijeďte teď, to je jedno! můžeš vzít i muže, můj je taky do půl jedný doma! :wink:
6. čer 2008 v 08:11  • Odpověz
autor
Ten můj pracuje :unamused: Takže jsme opět sami samotinký :confounded:
6. čer 2008 v 08:12  • Odpověz
autor
Tak my se pobalíme a vyrazíme, na chvilku, pesani se proběhnou a na oběd pojedem dom :dizzy_face:
6. čer 2008 v 08:13  • Odpověz
tak pojeďte. Potřebuju s tebous tejně něco probrat. Osobně. :grinning:
6. čer 2008 v 08:21  • Odpověz
Ahojky...bublinko vše nej ke 10 m.
Cvali tak jak malá,ještě teplotkuje?
6. čer 2008 v 09:06  • Odpověz
Teda vy holky tajnůstkářky :grinning:
TAk jsem si volala dr., jak dál s jídlem a prý ji můžu dávat nějaký nápoje od activie, dáváte to někdo?
6. čer 2008 v 09:14  • Odpověz
HM,tak to ještě nedáváme..my teďka papáme jahůdky a Ančí si začunila úplně nové body :unamused:
6. čer 2008 v 09:26  • Odpověz
tak dobré ránko všem,my máme asi šestou nemoc ,včera ve 20 jsme byli na pohotovosti ,měla 39.2 po odečtu a nemohli jsme to srazit,prý se mužem do neděle osypat,k zubum to je prý moc vysoká teplota ,před chvílí jsme dorazili od naší dr.napila se a chrupe,noc dobrá ,protože ve 22 se nám to podařilo srazit až v 5,30 jí zas vyletěla na 38.7,to už jsme srazili i se vyčurala do nočníku a jeli s močí k dr.vše o.k,když jí sleze teplota ,tak normál řádí ,jen jí začne lézt nahoru ,je jak mátoha :unamused: beruška moje,včera jí dopo nic nebylo,připravila jsem svačinku na ven,začala jí strojit a zjistili jsme ,že hicuje :frowning2:
6. čer 2008 v 09:57  • Odpověz
vubec nejí už 4 dny ,jen mlíko odemě,od dubna přibrala jen 20dkg,ale je fakt ,že má hodně pohybu,ale málo jí :unamused:
6. čer 2008 v 09:58  • Odpověz
doufám,že až jí bude líp.začne víc baštit,docela to už stím jídlem vypadalo dobře,začala jíst víc,ale co jí začli rust ty dvojky,tak zase nechce,už jsou sice venku,ale ted to vypadá na první stoličky a špičáky i dr.to dnes říkala,tak uvidíme.
6. čer 2008 v 10:01  • Odpověz
jahody jsem si dala já a malá se osypala na julince :grinning: jinak dobrý,až bude fit ,tak jí zkusím,snad se neosype,mám zapnuté chuvičky a hlídám jí ,protože zvracela,chjo,já ji tak lituju :frowning2:
6. čer 2008 v 10:05  • Odpověz
tak se tu mějte krásně,zase juknu :slight_smile:
6. čer 2008 v 10:07  • Odpověz
jo,málem bych zapoměla v tom marudkování,že cvalík začíná chodit za jednu ruku :grinning:
6. čer 2008 v 10:08  • Odpověz
Cvali, tak ať jste brzo fit a gratulujeme k chození :slight_smile:
My chtěly jet do bazénu, ale protože kámoška nejde, tak taky nejdeme, tak si zajedeme s taťkou na oběd a pak si sjedu do Náchoda
6. čer 2008 v 10:54  • Odpověz
Kam? :confused:
6. čer 2008 v 11:14  • Odpověz
to je otázka na mě? :grinning:
6. čer 2008 v 11:16  • Odpověz
ahojky, my se vrátily od paní doktorky, antibiotika nám ještě předepsala do pondělí, nesmíme na sluníčko a mezi děti. Nemáte nějaký trik, jak do nich nacpat ty antibiotika? Jen vidí, že to nabírám, tak už utíká a řve, když ji vezmu v klidu, pohladím, že jí to udělá dobře, je to jedno, nakrmíme medvědy, mamku, taťku ... stejně je to jedno. Taky začíná mít pěkně raplácký období - když jí něco nejde, tak se tak příšerně vzteká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2008 v 11:18  • Odpověz
za chvilku vyrazíme ven, do stínu, aby trochu spala.
Zatím ahojky!
6. čer 2008 v 11:19  • Odpověz
a gratulujeme bublince k 10m
6. čer 2008 v 11:19  • Odpověz
to teda Sršni neporadím, já to dávala stříkačkou a bylo to sladký, tak to docela jedla
6. čer 2008 v 11:23  • Odpověz
AML.,N
6. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.