• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Taky neporadím, mě to taky jedla.
6. čer 2008 ve 13:14  • Odpověz
cvalda - dobrý :slight_smile:
6. čer 2008 ve 13:52  • Odpověz
vikinka písala s tatíčkem,zrovna ji klesla teplota ,tak ožila ,jinak jak jí vyletí,tak je jak blátíčko :unamused: my dáváme taky stříkačkou adržíme ji oba ,jinak není šance :grinning:
6. čer 2008 ve 14:38  • Odpověz
Tak mám konečně pro B. sandálky, měly je v Jiráskově v lékárně, jsou úúúúúúžasný, leč velký. B. má nožku 17/18 ale takový snadálky se nevyrábí, takže máme 19. Ale jsou krásný. :grinning: ale prý do nich doroste coby dup. Tak doufám že jo.

Jinak jsem byly na desetiměsíční kontrole, tak vážíme 8150g a měří 72cm. A sestřička se podivovala že už sama chodí :sweat_smile: . Včera mi sama přešla půlku kuchyně a Poppy říkala že už to je opravdový chození, tak asi jo. Chodí takhle už asi 14dní, ale myslela jsem že to se ještě za chození nepočítá, udělala sama vždy jen tak 5kroků, ale teď se rozeběha a už fakt ujde kus cesty :slight_smile: :slight_smile:

Moc myslím na Cvaldinku, máme to nedávno za sebou, tak vím jak se trápí. A mamka taky... Ale jsou to jen tři dny, tak se holky držte!!!,

A jak Sršnička? Já ti neporadím jak na antibiotika neb jsme ještě žádná neměly... Ale mamka to před dvaceti lety mýmu bráchovi balila do čokolády, ale to je blbý, co :sweat_smile: ? Ale rada malý Cvaldy stojí za zvážení :slight_smile:
6. čer 2008 v 19:37  • Odpověz
Teda ta Bubblynka je ale šikulka.

Tak mi nakonec v bazénu nebyly, protože se mi udělo špatně. Ty prášky na zastavení laktace jsou pěkná sr...a :sweat_smile:

Bubbly, zítra jdeme s holkama do hospody, jdeš taky?
6. čer 2008 ve 20:34  • Odpověz
Mer, já nevím, já ti dám zítra vědět. Myslím že P.říkal že má něco s klukama z práce, ale nevím jestli mluvil o týhle sobotě. :unamused:
6. čer 2008 ve 20:39  • Odpověz
ok, však uvidíš, já ještě taky nevím, podle toho jak mi bude a ani nevím, jestli budou naši doma aby mohli hlídat, musím to zjistit
6. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz
holky, jak často vyvařujete hrníčky a lahve na čaj a mlíko? Každý den ??? Nebo to stačí jen umýt vodou s jarem a vyvařit jednou za čas?
6. čer 2008 ve 22:14  • Odpověz
autor
Já už nevyvařuju, jen meju pod vodou s kapkou jaru :wink:
6. čer 2008 ve 23:15  • Odpověz
Dobré ráno, já vymývám vařící vodou před každým použitím, vyvařuju každý druhý den a jar nepoužívám. :wink:
7. čer 2008 v 07:02  • Odpověz
já vyvařuju tak 1x za 3 dny a jinak meju horkou vodou s jarem :slight_smile:
7. čer 2008 v 08:18  • Odpověz
Ahojky,já už taky vyvařuju jen občas,meju v jarový vodě,pořádně vyplachuju a ještě než do ní dám mlíko,tak jí taky opláchnu..
7. čer 2008 v 09:12  • Odpověz
ahojky,tak my ještě pořád teplotkujeme,ale už to je dnes o kapku lepší,tak snad už zítra budeme bez teplot,kéž by :unamused: jinak gratulace bublince k prvním kručkum,cvalda chodí za jednu ručičku a když má třeba křeslo blízko stolku,tak udělá dva kroky bez držení a stojí bez držení,když něco drží,tak čekám ,že se taky za chvíli rozběhne,ale hodně leze a ráda ,tak jí to třeba nebude nutit ,uvidíme,Míša nelezla,neuměla a chodila v 9 a pul msících :wink: ted je beruška taková skleslá a není to prostě ona-dračice :frowning2:
7. čer 2008 v 17:47  • Odpověz
AHoj, tak já večer napsala příspěvek a není tu???????????????? Jak to???????????????? TO jsem blázen :confounded: :confused:

B. se zavřela v obýváku a dělá "jé jé jé", asi se tam raději půjdu podívat. Včera celé odpoledne obdivovala kolo pro Matýska od ségry, koupili jsme mu ho k narozkám, a ona z něj byla úplně paf! Prozkoumala každý šroubek, drátek, obrázek, no seděla u něj celou dobu co tu byli naši, tzn asi dvě hodiny. A toho řevu když jsem ho odvezla! :grinning:
8. čer 2008 v 07:19  • Odpověz
Dobré ráno Polanko, moc vás zdravím, s těma narozkama nevím, jak to provedeme , pořád bude něco tak nevím poppynky :frowning2: Ale oslavit se to musí :grinning: Bubli naše Andulka to dělá taky, montér klika to je :wink:
8. čer 2008 v 09:35  • Odpověz
ahojky všem,dnes konečně jen zvýšená teplota ,tak snad už bude líp,ale neosypala se,tak to třeba ještě přijde,cvalík se taky pořád všude zavírá,někdy ji dobu musíme přesvědčovat,aby otevřela,sedí totiž zádama opřená o dveře :grinning: je to sranda snima :grinning: jsem moc ráda,že jí je už lépe,dokonce ,už je i na legrácky :slight_smile: zdravíme Dorotky,pořád holky budujete?My ted taky makáme na chalupě,ted jen elektrikář sám ,tatí mi ted pomáhal s malou,chtěla se pořád chovat a tak jsme se u ní střídali,dnes jeli hrát kluci do Chrudimi a malá pořád hledá tátu,naučila se na něj křičet až z toho chraptí :grinning:
8. čer 2008 v 09:57  • Odpověz
tak to je dobře Cvali, že malá je lepší.

Já ráno jen tak zkusila vyndat prso a V. se přisála a sála a sála, ale já ji musela odtrhnout, protože mám v sobě ty prášky a tvořilo by se mi další mlíko. TAk teď nevím, ona se zas asi chytila a brečela, když jsem ji odtrhla, to si to nemohla rozmyslet dřív? :frowning2: Mohla bych zase začít kojit, ale už asi ne (i když o tom pořád přemýšlím), ale pije mi krásně už tu Bebu, ráno i odpoledne :slight_smile:
8. čer 2008 v 10:11  • Odpověz
Holky, já bych už potřebovala vědět ten termín na ty narozky,v červenci asi nemůžu, máme jet na dovolenou, manžel slaví 30 let, pak mi přijede kámoška a teď v červnu máme jít jednu sobotu na večeři a pak jsme pozvaný na mejdan ke známým, tak bych to fakt potřebovala vědět... :slight_smile:
8. čer 2008 v 10:12  • Odpověz
Budujeme , budujeme teď se tam jedeme po O podívat , škrabalo se všechno tak zítra zavoláme asi topenáře a uvidíme, snad se to někde nesekne a bude všechno navazovat :wink: Mer , to je fajn, že Vanilce Beba jede a stejně by se třeba(možná ne za chvíli zas odstavila :wink:
8. čer 2008 v 10:13  • Odpověz
Já už bych taky chtěla vědět termín, jak se dohodnete? Taky mám hodně plánů, tak abych si to mohla všechno rozvrhnout :wink:
8. čer 2008 v 15:23  • Odpověz
co to tam je na konci každého přispěvku? EOLN??? :sweat_smile:
8. čer 2008 v 15:48  • Odpověz
to teda nevím :confused:
8. čer 2008 v 16:02  • Odpověz
Ahojky...u nás to vypadá že bysme v červnu mohli ten poslední víkend a v červenci nám je to zatím jedno..
8. čer 2008 v 16:11  • Odpověz
holky založila jsem diskuzi co to znamená a nikdo to neví,ale řeknu vám že to je dost schizofrenní :grinning:
8. čer 2008 v 16:43  • Odpověz
já teda v červenci moc nemůžu a poslední víkend v červnu taky ne, holky už to fakt rozlouskněte.

A Bubbly a Cvali nedomluvíme si už taky nějaký termín??? Ať už je to fakt dopředu daný, pak už na to bude pozdě a každý bude něco mít. Tak co 9.8 nebo 16.8. nebo 23.8? Mě je to celkem jedno - zatím. :slight_smile:
8. čer 2008 v 16:55  • Odpověz
holky dala jsem si do albíčka fotečku jak jsem vyzdobila ložnici...koupila jsem to v Kika,dalo to sice práci,ale moc se mi to líbí :wink:
8. čer 2008 v 17:14  • Odpověz
hezký Frog, to je nějaká tapeta? A to jsi koupila v Kik v Polance nebo Kika Praha?
8. čer 2008 v 17:20  • Odpověz
Kik Polanka,jsou to nalepovací obrázky.Ty vlčí máky pohoda,ale ta velká slunečnice mě málem stála nervy :grinning:
8. čer 2008 v 17:29  • Odpověz
ahojky, tak kdy to uděláme? My bysme měli jet kolem 20 na hory (místo tohodle víkendu), červenec podle domluvy (ale od půlky na 14 dní asi neeee). Tak jak? Navrhněte, kdy se Vám to hodí...
8. čer 2008 v 19:04  • Odpověz
autor
Navrhuju prosinec, do tý doby si snad čas najdem :grinning:
8. čer 2008 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.