• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Poppy já si taky dělala jeden a málem to se mnou švihlo,když jsem to tam uviděla,hnedka jak jsem dorazila do prace,tak jsem si nabrala HCG a ani ne za hodku jsem to měla černý na bílým a už jsem si vyklízela pracovní skřínku :slight_smile: ..mě šlo spíš o ty co to měly pozitivní a ještě si dalších 8 dní dělaly další testy..ne že by byly kdovíjak drahy,ale přijde mi to,teda když pominu tu mánii,jako vyhozený prachy..
Anča právě spapala mrkvičku až se olizovala,ještě zítra a pak přijdou na řadu brambory..
6. únor 2008 v 11:50  • Odpověz
holky, právě jssem na MMB zakoupila http://88.86.105.58/ssd/1/080119/22/a10453945.jpg a to jen za 40,- jako mazec. Nemám totiž na malou rukavice a čepice je nám už taky malá
6. únor 2008 v 11:57  • Odpověz
to je roztomilý :slight_smile:
6. únor 2008 ve 12:13  • Odpověz
sarahfrompolanka,mě stím šli všichni tak na nervy,jak měli nejvíc zájem chodit na návštěvu těsně před porodem já dva týdy přenášela ,tak jsem si to užila a ty telefonáty ,jestli už :angry: děs,i pak po návratu z porodnice jsem dala striktní zákaz návštěv na určitou dobu. :grinning:
6. únor 2008 ve 12:32  • Odpověz
my jsme dopapali brokolici a pujdem ještě chrupat páč dnes spala jen hodinu :confused: což u ní není zvykem :confused:
6. únor 2008 ve 12:34  • Odpověz
to si asi užije každá co má TP, že jí okolí nedá pokoj, je to ale fakt na palici

tak si tu dávám špagetky :dizzy_face: mňááám a dianka usnula, jedla naposledy v 7 :sweat_smile: to mě zase pak sní i s botama
6. únor 2008 ve 12:36  • Odpověz
Dádinko, čepka s rukavičkama pěkná, hlavně aby malé Dádince seděla. Nemám moc dobrý zkušenosti s čepičkama který jsme nevyzkoušely... Zrovna včera jsme se o tom bavily se Simonou. Taky potřebudju na Bublinku čepku, ale určitě ji koupím někde v obchodě a vyzkouším ji.
Jinak děkujeme za přání k polonarozkám!
6. únor 2008 ve 12:48  • Odpověz
tak já čapku kupovala novou jen 1x a vím že kulich už nikdy nekoupím, je hezky na houby, ale jinak jsem s čapkama neměla nikdy problém, jen ten kulich jí lezl pořád do očí protože je hlubokej a to i přes to, že jsem tam dala kapesník
6. únor 2008 ve 12:54  • Odpověz
No jo, tak Bubliška má asi divnou hlavu, ale co jsem neodzkoušela to nesedělo :angry:
6. únor 2008 ve 13:02  • Odpověz
tak já jsem před chvílí přijela z Machova, Daadi, vyhlížela jsem tě, ale ty nikde :grinning:
TEda holky, V. pořád nic nedělá, neotáčí se, nic, doufám, že to brzo přijde taky :grinning:
Před chvílí dostala mkrvičku s bramborem a snědla skoro celou malou skleničku, tak teď čekám, kdy to nastane a půjdem zase přebalovat.
Nám dneska přišla kšiltovka a je veliká,t ak ji bude mít až na léto.
6. únor 2008 ve 13:14  • Odpověz
mere, no já jsem doma, takže jsi mě neměla kde vidět :grinning:

jinak malá dádi je napapka ná a škitá tu vedle mě v sedátku, čekám až zabere, potřebuju jít ještě něco udělat a nemůžu jí mít u toho sebou, tak snad to bude brzy
6. únor 2008 ve 13:24  • Odpověz
nazdar, tak jsem vas nasla, ale nejak se ve vas neorientuju :confused:
6. únor 2008 ve 13:29  • Odpověz
ukul :wink: taky nevím kdo jsi, a v holkách mám taky binec :grinning: nebóój, časéééém
6. únor 2008 ve 13:33  • Odpověz
ti poradim-videli jsme se jednou na zivo a ja ani nejedla a mazal domu cvicit s malou. Verca je o kousek starsi nez moje Adi. Jo a tys tenkrat jeste pupkovatela :wink:
6. únor 2008 ve 13:50  • Odpověz
tak makovník upečenej a cvalík s tatkou někde venku ,doufám ,že před tou pořádnou přehánkou někde schovali,copak malá v kočárku ,ale tatí :frowning2: :grinning: :confused: ukulele hezkej nick :grinning: já se teda už orientuju,ale taky mi to ze začátku dalo,zrovna včera jsem to vysvětlovala frog,ta v tom má hokej jak je tady krátce,ale myslím ,že už jsme to rozkryli :confused:
6. únor 2008 v 16:37  • Odpověz
meridith bud v klidu naše V.se začala nahatá otáčet hodně brzo ,ale v oblečení až ted,je to taková pohodářka a starší se na bříško neotáčela vubec a pak hned seděla,každý mimi je jiný.my dnes snědli o trošku víc zeleninky,ale o moc ne,dr.říkala ,že to u plnně koj.stačí :wink:
6. únor 2008 v 16:42  • Odpověz
čepičky musím taky vyzkoušet,aby jí to sedělo ted jsem vyřadila 1 velikost.
6. únor 2008 v 16:44  • Odpověz
Cvaldo, a myslíš, že nevadí, že už sní skoro celou skleničku, když jsme s příkrmy začaly teprve v pátek? Ona by jedla klidně dál. Mlíko jsem jí potom dala až za hodinu a půl
6. únor 2008 v 16:57  • Odpověz
já myslím meridith ,že to nevadí my sníme trochu a hned se dokrmujeme mlíkem,takže ,to máš jedno ,když sní víc zeleninky a mlíko až dýl,správně by to tak mělo být,že ta porce zeleniny nahradí dávku mlíka,takže to určitě je tak dobře ,mě ještě tolik zeleninky nechce a dopíjí se mlíkem ,ale některý děti to prostě tak vyžadujou.
6. únor 2008 v 17:05  • Odpověz
to má určitě tu malou skleničku vid?
6. únor 2008 v 17:06  • Odpověz
jsem měla tak dlouhej vzkazík a smazalo se mi to :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: to zkrátim

já myslela že příkrmy se zeleninkou jsou až od konce 6.měs??? Nám teda mlíčko zatím plně stačí, dnes jsme dokonce hamali jen v 7 a 13 a od té doby ještě ne
6. únor 2008 v 17:23  • Odpověz
zdarek opet. Tak jsem chvilku premyslela, komu ze to chci poradit a UZ VIM!!!! Meredith tak ja ti teda zase nadupu hlavu jo :grinning: :grinning: :grinning: Jsi super stastna mamca, ze ti bejby takhle papka. Mas to podobny asi jak ja. Adi kdyz jsem zacala prikrmovat, tak prvnich nekolik dni jen par lzicek a do tydne mi snedla celou davku a jeste sosla mliko. Ted ji delam k obedu rekla bych tak 250ml hrnek a zdlabne to vzdycky vsechno. A stejne to pokracovalo i se svacinama a veceri. Az se nekdy bojim, ze bude pupkac. A to jeste mezi jidlem zuzla okurku, ryzovy chlebicek a tak. Ma appetit :sweat_smile:
A co brisko? Uz to ma V. dobre?
Ted si tu Adi cte. Desne u toho vypada dulezite. :sunglasses:
6. únor 2008 v 17:26  • Odpověz
Ty jo daaadi, co to maly tankujes? :grinning:
6. únor 2008 v 17:27  • Odpověz
teda dadinko to je mazec to máš smetanu, nebo co? nemám ti dovýzt Andulku , ona jí po 3-4h :confused: A ta tvoje beruška toto :confused: ukulele já vím kdo jsi :grinning: Mě to dá vždycky zabrat, kdybych tu neměla papír, tak jsem v čudu :grinning:
6. únor 2008 v 17:42  • Odpověz
autor
Ahoj spolužačko z první třídy :wink: To je padáda, že nám ty děfčata tak hezky papkaj, mě Poppynka začala taky ve velkým a dodnes ji to zůstalo. Zrovna dnes opět pláč, že vše snědla a nebyla dostatečně sytá, tak jsem ji dala na přídu. Daadi, co manža, OK???
6. únor 2008 v 17:45  • Odpověz
no taky jsem přemýšlela, dr na mě taky zírala, malá od minula přibrala zase půl kg a dr na mě jestli kojím každý 2h nebo 3, no tak jsem jí říkala že spíš 4-5h a že mi i vadržela víc jak 7h, ale to že už jsem nevydržela já :dizzy_face: takže kdo chce dokrmit bobíska, jsem k dispozici :grinning: taky by mě zajímalo co to v tom mlíčku mám, cca olovo :grinning:
6. únor 2008 v 17:48  • Odpověz
Manža je šťastnej že tam má PC. Jinak nevím. V noci skoro nespal, dědci hekali, takže určitě to tam má fajn :pensive:
6. únor 2008 v 17:53  • Odpověz
Jééé tak to si s náma může koníkovat :grinning: Ještě že tam nemáš ciankáli, nebo jo? :confused: :grinning:
6. únor 2008 v 18:01  • Odpověz
My jdem dneska spinkat dýl, ráno si to natáhla a teď dračíme v lehátku, já jí houpu ona ječíí euuuu euuu, skoro lítá kestropu :grinning:
6. únor 2008 v 18:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: chudák malá, až prolítne střechou, tak hned TV nova bude mít co zase vysílat Ciankáli tam nemám, jen to olovo, aby hezky nabírala :grinning:
6. únor 2008 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.