• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Tak jo, beru, to ještě nic v kalendáři nemám :slight_smile:
8. čer 2008 ve 20:01  • Odpověz
autor
No, tak když to tak pročítám, tak jedněm vyhovuje tenhle termín, druhejm tenhle, prostě se během prázdnin nesejdem, páč my jdem tam, my tam, my máme tohle, takže nakonec se s Dorot svezem ještě s Cvaldovejma, Meredihkovejma a Bubblinkama... No a co srpen, to už někdo něco máte???? Ptám se jak xy, ale já se třeba musím přizpůsobit MM, páč dělá jak dělá a pak už se jen přizpůsobím vám, takže šup šup a hoďte termíny. Nepište prosím my nemůžem třetí, čtvrtý víkend a pak taky ne, prostě nahoďte termín, datum, tak nějak, líp se to bude plánovat... :sweat_smile:
8. čer 2008 ve 20:06  • Odpověz
Já nevím, ale není 5 narozek už moc? Tak to rovnou uděláme i s Daadinkama a Frogovejma, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem tu již nahazovala termín na srpne na naše oslavy. A teď v červnu teda nikdo nemůžete???
8. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz
já si myslím, že se stejně nikdy nesejdem všichni. dejte nějaký termín a kdo přijde, tak přijde,ne? Hlavně aby tam byly oslavenkyně :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2008 ve 20:08  • Odpověz
Tak napiš Poppy kdy tvůj muž dělá - nebo spíš kdy nedělá a uvidíme.
Mer, my si můžem domluvit klidně toho 9.8. a je to. :wink:
Frog, to je hezký, kolik to stojí takovýhle obrázky?
8. čer 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
Mer, já prosím o to, aby jste nahodily termín kdy se vám hodí oslava narozenin, ne kdy co kdo máte, já si nechci zapisovat kdy kdo co má :slight_smile: :grinning:.
Tak co třeba 30. června, hodí se to někomu?
8. čer 2008 ve 20:12  • Odpověz
mě se 3o. hodí. já přijdu.
8. čer 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
aha, jste rychlejší :sweat_smile:
8. čer 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
Ještě se vrátím, jdu přebalit Poppyš
8. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
Jsem tu a tady nikdo, no tak pa pa

Termíny co se mě hodí:

21.6
5.7.
19.7.
8. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz
tak 30.6. neee??? Já jsem zatím schopná se přizpůsobit. Takže já všechny.
8. čer 2008 ve 20:26  • Odpověz
autor
Bubbly, to je pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2008 ve 20:28  • Odpověz
autor
ačkoliv bych taky mohla :grinning:
8. čer 2008 ve 20:29  • Odpověz
autor
No a kdo se přidá???????????????????????????????????????????????????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2008 ve 20:30  • Odpověz
jak dlouho mám zavařovat to jídlo do skleničky? vařila jsem to asi 35minut. stačí to?
8. čer 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
Já myslím že určitě :wink:
8. čer 2008 ve 20:43  • Odpověz
5.7 můžeme taky
Bubbly ty 3 vlčí máky 90,- a kopretiny to samé,ale už tam měli jen ty máky,ale to bylo v úterý..
8. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz
pardon slunečnice :grinning:
8. čer 2008 ve 22:18  • Odpověz
tak my 30.6. můžeme taky, jsme klidně pro (i ten víkend před tím 28-29), v nejhorším to můžeme udělat v týdnu, ne? :astonished:

z navržených termínů jen 5/7/2008 (a to budou asi dorotkovic slavit, když to mají 7., ne?)
8. čer 2008 ve 22:37  • Odpověz
Já 30.6 taky můžu, ale manžel určitě ne. Takže lepší 28. nebo 29.6, co třeba 29.6? Může to být klidně neděle, ne?
5 a 19.7. nevím, právě domlouváme dovolenou a nevím ještě termín :sweat_smile:
8. čer 2008 ve 22:40  • Odpověz
Poppy a Dorot, po dlouhé debatě, co mrňatům k narozkám jsme k ničemu nedospěly :grinning: :grinning: :grinning: Teda měly jsme hodně návrhů, ale myslím, že je lepší, aby jste si každá řekla co chcete, než abychom koupily něco, co se Vám pak nebude líbit nebo to už máte. Pro mrňata to překvapení určitě bude....
Takže si řekněte co přesně chcete, hoď te odkaz, cena kolem 400 kč. Myslím, že to není blbý si to takhle říct, jsme dospělé, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2008 ve 22:43  • Odpověz
autor
Hezké ranko,

naprosto chápu, že je težké vybrat dáreček a proto musím jen souhlasit, ok, budu se snažit co nejdříve najít něco, z čeho budem mít radost obě, páč Poppyška ji bude mít tak jako tak... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

K termínu, právě proto, že jsme dospělé, tak se můžem dohodnout, zatím to každému kdo tu byl vyhovuje 5.7., Dorot ať se vyjádří, jesli něco mají a podle toho se zařídíme, že budem hledat další termín :sweat_smile: Jinak mě je to už jedno, já jsem taky klidně pro, že to může být i 30. 6. v odpoledních hodinách....třeba kolem druhý a chlapi můžou dorazit později z práce, však každý ví, kde bude mega akce. Neee??????????????????

:sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 05:28  • Odpověz
autor
Jo a Mer, na toho 5. taky dej teda vědět, jak se dohodnete s manžou :wink:
9. čer 2008 v 05:29  • Odpověz
dobré ráno. Koukám Poppynkovi taky už na nohou, my od pěti. :rolling_eyes: a ted tu kňourá a je PROTIVNÁ že to není možný.... :angry:
9. čer 2008 v 07:04  • Odpověz
já to budu vědět během týdne.
A toho 29.7 nikdo nemůžete? Je to neděle.
Pokud to bude 30.6, tak to může být klidně jakýkoliv den v týdnu.

A u nás to teda platí toho 9.8. ??? Oslava Cvalda, Bubbly a Meredith?
9. čer 2008 v 08:13  • Odpověz
Ahooj holkýýý :grinning:

My se musíme moc moc pochlubit, že nám už lezou konečně první dva zoubky, oba spodní jedou spolu, přišla jsem na to v sobotu, už v pátek mi to přišlo podezřelý, ale nevěnovala jsem tomu tolik pozornosti. Takže budeme mít taky zubejdu :wink:

co se termínů oslavičky týká, tak se pokusíme podřídit, ale manža 100% nemůže v týdnu, i když si myslím že by mu to až tolik nevadilo, když jsem mu to oznámila, moc radostně se netvářil. Osobně bych to klidně udělala v týdnu zase babinec :wink: Ale samo záleží hlavně a jen na vás :wink:
9. čer 2008 v 08:14  • Odpověz
Gratulujeme Dádince k zubiskům!!!! Daly si na čas, že? :wink:
9. čer 2008 v 08:39  • Odpověz
no to si dala, ani se mi tomu nechce věřit když tam ty špičky vidím, jak dlouho to cca trvá než vyrostou úplně??? Přemýšleli jsme o tom s manžou a nevíme. Teď jsem jí dala spinkat a musím jít omýt chodbu, včera jsem na to zapomněla :(
9. čer 2008 v 08:59  • Odpověz
Holky a neuděláme to fakt v týdnu bez chlapů? Stejně ty chlapi z toho nejsou dvakrát nadšený, jak chcete, ale MM taky v týdnu nemůže.
9. čer 2008 v 10:06  • Odpověz
ahojky,tak my ještě teplotkujeme,včera byla celej den bez teploty ,byli jsme nma chvíli venku ,aby byla chvíli na vzduchu a v noci ve 3 jsem jí naměřila 38.8 bez odečtu,už to je lepší ,ale pořád se jí teplotky drží,neosypala se,takže nevím zda je to dle dr. ta šestá nemoc,já myslím ,že ty špičáky :unamused: co se týče termínu narozek ,tak snad 30.6,nic nemáme.Jo a ještě se cvaldíkovi spustila rýma a to se jí vždy u prořezávání zoubku spouští.No tak to jsou novinky od nás :wink:
9. čer 2008 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.